Фізвиховання

Циклова комісія фізичного виховання і Захисту України

risunok1

Дзядик Віталій Леонтійович

керівник фізичного виховання, викладач вищої категорії, викладач-методист.

risunok12

Білоус Вячеслав Миколайович

голова циклової комісії, викладач вищої категорії.

11

Довгалець Василь Васильович

викладач вищої категорії.

12

Стребчук Анатолій Мефодійович

викладач вищої категорії.

18

Романів Юрій Володимирович

викладач вищої категорії.

13

Кисіль Віталій Васильович

викладач вищої категорії.

img_4280

Корнійчук Валентина Іванівна

викладач вищої категорії.

 

Кравцова Алла Миколаївна

 спеціаліст

Рисунок2

У Мирогощанському аграрному фаховому коледжі давні спортивні традиції. Колектив фізичної культури є одним з кращих не лише в області, а й в Україні. Це підтверджується постійно зайнятими призовими місцями на районних та обласних змаганнях, Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних вищих навчальних  закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Команда навчального закладу з вільної боротьби є багаторазовим призером і чемпіоном Всеукраїнських спортивних ігор серед 114 навчальних закладів аграрної освіти.

Стало традицією 14 жовтня проводити розважально-спортивне свято «Козацькі забави»,    а 6 грудня військово-спортивний вечір «Захисник Вітчизни».

До послуг студентів – сучасний спортивний комплекс з стадіоном, спортивний і тренажерний зали, зал важкої атлетики і гирьового спорту, плавальний басейн.

На протязі навчального року постійно працює дванадцять спортивних секцій з різних видів спорту. В коледжі традиційно проводиться спартакіада серед збірних команд відділень з восьми видів спорту, кубок з футболу «Золота осінь», особисті першості з різних видів.

Кожні спортивні змагання відзначаються постійною увагою дирекції і студентського профкому, які нагороджують переможців та призерів дипломами та цінними подарунками.

Рисунок5Рисунок8Рисунок10 Рисунок11 Рисунок3Рисунок6Рисунок12 Рисунок13 Рисунок14 Рисунок7 Рисунок9Рисунок4

Без коментарів.