ВГОРУ

2 травня 37 студентів аграрних фахових коледжів вирушили на піврічну практику за кордон, а саме – на фермерські господарства півдня Німеччини.
     Це стало можливим завдяки співпраці Наукового-методичного центру ВФПО та Асоціації Аграр Контакт Інтернаціонал (АКІ) в рамках німецько-українського проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».
Відбір студентів для проходження практики в Німеччині розпочався на початку освітнього процесу 2022 року.       Цьогоріч виявили бажання практикуватися за кордоном 67 студентів. До фінального конкурсного відбору і самої практики дійшли найуспішніші та найцілеспрямованіші студенти різних аграрних спеціальностей з 7 фахових коледжів України. Серед них і 5 студентів Мирогощанського аграрного фахового коледжу. Це Лимаренко Альона, Пухир Інна, Боровець Дарина, Альян Анастасія та Паляскевич Дарина.
   Це унікальна можливість застосовувати набуті знання та вміння у майбутній професії в Україні. При цьому вдосконалити знання мови, спілкуючись безпосередньо в мовному середовищі та познайомитися з культурою Німеччини. Поряд із українськими студентами на практику прибули і студенти з Кенії. Молодь відразу порозумілася та налагодила міжкультурні зв’язки.
   До того ж, студенти-практиканти у рамках проекту мають можливість здійснювати екскурсії підприємствами Німеччини, а у вільний час – милуватись її краєвидами.
  Зичимо нашим студентам успішного проходження практики та бажаємо повернутися до рідних коледжів та домівок з багатим багажем знань.
Дякуємо ЗСУ. Віримо в Україну!
Підготувала Оксана Гаврилюк.

Без коментарів.