ВГОРУ

28.03.2023 року викладачем комісії гуманітарних дисциплін Бондарчук О.О. було проведено відкрите заняття у групі Т-31 із німецької мови на тему:
«Поїздказа кордон. Подорож по місту».
Мета заняття  ̶  розвиток умінь та навичок застосування базових мовних кліше у тематичних комунікативних моделях; удосконалення навичок усного монологічного та діалогічного мовлення; розвиток та активізація ситуативного мовлення; формування творчих здібностей та креативного мислення.
Нестандартні форми роботи, перегляд презентацій, відеороликів сприяли формуванню соціокультурної компетенції студентів, мотивували їх до вивчення німецької мови та розширили кругозір.
Студенти вправно володіли вивченою лексикою, вміло виконували вправи по темі, аналізували тексти і вели діалогічне мовлення, ставили питання, висловлювали власні думки, обговорювали проблемні питання.
Вивчення іноземної мови у світі – це одна з найважливіших складових сучасної успішної людини. Знання мов свідчать про всебічний розвиток особистості, розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу.

Без коментарів.