ВГОРУ

08.11.2023р. В м.Рівне відбувся 2 тур обласної спартакіади серед здобувачів передвищої фахової освіти з волейболуд серед дівчат.Команда Мирогощанського аграрного фахового коледжу стала бронзовим призером спартакіади.Вітаємо студенток нашого коледжу.

                                                                                                                                                                                                                                                                          Рада КФК (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

«Моя майбутня професія»

08 листопада 2023 року в рамках тижневика комісії «Електротехнічних дисциплін» викладачі Давидов В.С., Панчук Ю.О. провели екскурсію для студентів групи Е-32 з навчальної практики «Технічне обслуговування ремонт електрообладнання і засобів автоматизації» на тему «ТО і ремонт трансформаторів».

Під час екскурсії студенти були ознайомлені з конструкцією районної трансформаторної підстанції 35/10 кВ «Мирогоща» та споживчими трансформаторними підстанціями КТП 10/0,4 кВ, які знаходяться на території коледжу. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

8 листопада 2023р групою ЗБ-МГ-31 разом із куратором Кравчук Ю.Є. було проведено відкриту виховну годину на тему: «День української писемності та мови».

Щороку восени відзначають День української писемності та мови — у пам’ять про святого Нестора Літописця. Свято започаткували 6 листопада 1997 року. До 2023 року його відзначали 9 листопада — у день вшанування пам’яті преподобного Нестора Літописця — за юліанським календарем, за яким церква жила донедавна.

Виховна година нагадує про давність української мови, яка є єдиною державною, про історію її абетки, розповідає про розвиток української писемності, та й загалом популяризує українську мову в Україні та за кордоном. (більше…)

Детальніше