ВГОРУ

31 жовтня в Мирогощанському аграрному фаховому коледжі пройшов І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. В  конкурсі брали участь  знавці творчості великого Генія української нації.  Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

26 жовтня, в рамках тижневика комісії технічних дисциплін викладачем Соловей О.А, було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів». Тема заняття: «Основи термічної обробки сталі».
Термічна обробка сталі використовується в різних галузях і сферах діяльності для поліпшення властивостей сталі або надання їй певних характеристик.
Майстри ще задовго до нашого часу застосовували найрізноманітніші методи гартування: занурювали нагріту металеву смужку у вино, олію, в просту чи підсолену воду.
Колишні рецепти доповнюються новими, удосконаленими на основі наукових досліджень термічної обробки.
Щоб правильно зрозуміти усі видозміни ТО, потрібно добре уявляти собі, які процеси відбуваються в сталі при нагріванні і охолодженні.
Отже, на занятті студенти групи М-21 розібралися що таке термічна обробка, які є види і де її застосовують. (більше…)

Детальніше