ВГОРУ

12 червня у Мирогощанському аграрному фаховому коледжі розпочався захист дипломних
проектів студентів стаціонарної форми навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика,електротехніка та електромеханіка». (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

31.05. 2023 викладач комісії технічних дисциплін Корнелюк А.І. провела відкриту виховну годину  на тему “Куріння як соціальна  та медична проблема!”. Адже саме 31 травня – Всесвітній день без тютюну, основне завдання якого –  привернути увагу до небезпек для здоров’я, які тягне за собою вживання тютюну, і закликати до проведення ефективної політики щодо зменшення масштабів споживання тютюнової продукції в усьому світі. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

02.06.2023 викладачем агрономічних дисциплін Бідюком І.В. було проведено відкрите заняття з навчальної практики «Квітництво».

Тема заняття: Догляд за багаторічними рослинами.  Викладач наочно показав методи стрижки декоративних рослин. Провів формувальну стрижку топіарної форми «Пудель», коректуючу стрижку «Спіраль» та каркасної форми у вигляді зайця. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

  У 1988 році Всесвітня асамблея охорони здоров’я прийняла резолюцію, що оголошує  31 травня Всесвітнім днем без тютюну . Куріння – це не просто шкідлива звичка, це глобальна епідемія, забирає щорічно до 8 мільйонів життів. Мільйон з них – жертви пасивного куріння. Саме тому викладачі комісії технічних дисциплін Соловей О.А та Яковлев В.В. 31 травня 2023р в читальному залі коледжу провели відкриту виховну годину на тему “Ні курінню!” (більше…)

Детальніше