ВГОРУ

27 квітня 2023 викладачі циклової комісії технічних дисциплін Біляк О.В та Корнелюк А.І. провели олімпіаду з навчальної дисципліни «Технічна механіка» серед студентів ІІ курсу груп М-21 та М-22. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Народна мудрість стверджує, що головне багатство на планеті Земля –
сама матінка-земля. Але неоціненним скарбом є також люди, що працюють
на цій землі, що годують нас хлібом і не тільки. Хвала рукам, що пахнуть
хлібом! (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Технологія і організація будівельно-монтажних та ремонтних робіт важлива складова роботи майбутнього працівника газового господарства. Тому не випадково, саме з цієї навчальної дисципліни 11 квітня провів відкрите заняття у групі МГ-31 викладач Яковлев Віталій Валерійович. Тема заняття була: «Влаштування і монтаж переходів через водяні перешкоди». Під час заняття студенти дізналися види переходів газопроводу через водяні перешкоди, про сучасні способи їх влаштування, та про особливості виконання робіт в зимовий період. Заняття виявилося цікавим не тільки для студентів, а і для викладачів відділення «Механізація», котрі відвідали дане заняття.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

28.03.2023 року викладачем комісії гуманітарних дисциплін Бондарчук О.О. було проведено відкрите заняття у групі Т-31 із німецької мови на тему:
«Поїздказа кордон. Подорож по місту». (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

12.04.23 року викладачем комісії технічних дисциплін Колісніченком В.В. була проведена олімпіада з навчальної дисципліни “Охорона праці та безпека життєдіяльності”, серед студентів групи М-41 та М-42. В результаті інтенсивних змагань перемогу здобула група М-41. (більше…)

Детальніше