ВІТАЄМО!
Студента групи М-11 Бабича Вадима з перемогою в обласному турнірі з вільної боротьби присвяченому річниці «Незламності України», що проводився 25 лютого 2023 року в м. Рівне.
Рада КФК
Безкоштовна підготовка до ЗНО/НМТ з математики
НМТ-2023: календар проведення
НМТ-2023: демонстраційний тест з математики
НМТ-2023: демонстраційний тест з української мови
НМТ-2023: демонстраційний тест з фізики
НМТ-2023: демонстраційний тест з англійської мови
НМТ – 2023: демонстраційний тест із біології
Підготовка до ЗНО з історії України 2023
ЗНО
20 лютого 2023 року викладачем комісії природничо-математичних дисциплін Гук В.М. в групі М-11 було проведено відкрите заняття на тему ” Логарифм числа.Логарифмічна функція, її властивості та графік”. (більше…)
Відповідно до плану роботи циклової комісії “Фізичного виховання та Захисту України” , керівником фізичного виховання Дзядик В.Л 21.02.2023 проведено відкрите заняття з дисципліни фізичне виховання на тему: (методика проведення навчально-тренувального заняття з волейболу).
16 лютого викладачем циклової комісії технічних дисциплін
16.02.23 року викладач-методист Бутрій Л.М. в рамках програми школи молодого викладача провела відкрите заняття з історії України в групі Е-21. Вид навчального заняття: лекція з елементами бесіди. Зроблено акцент на актуальності теми, структурі заняття та зв’язку історичних подій з сучасністю. (більше…)
Вітаємо студентів коледжу з перемогою, які брали участь у обласних зональних змаганнях з волейболу серед юнаків 2006 року народження і молодші під девізом “Хто ти, майбутній олімпієць?”
15 лютого 2023 року в групі М-22 викладач технічних дисциплін Цикалюк Юрій Олексійович провів відкрите заняття з навчальної дисципліни “Трактори, автомобілі та паливо-мастильні матеріали” на тему “Система охолодження”.
«Створюй, спілкуйся та поважай:
кращий Інтернет починається з тебе» (більше…)
У понеділок, 13 лютого, в спортивній залі МАФКу, викладачі комісії фізичного виховання і захисту Ураїни провели першість групи М-22 із – армреслінгу.
Назва «армрестлінг» походить від злиття двох англійських слів «arm» і «wrestling», що дослівно означає «боротьба зап’ястками». Перші міжнародні турніри з армрестлінгу почали проводитися в США в 1960-х роках, згодом цей вид єдиноборства набув неабиякого поширення світом завдяки своїй доступності та невибагливості. Починаючи з 1997 року, армрестлінг також отримує назву «армспорт».
В напруженій боротьбі чемпіонами групи стали :
вагова категорія до 60 кг – Калінчук Максим;
вагова категорія до 70 кг – Рогашко Сергій;
вагова категорія до 80 кг – Черняк Вадим;
вагова категорія до 90 кг – Івашинюта Степан.
1 лютого викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін Науменко Г.В. було проведено відкрите заняття з навчальної практики «Рослинництво» по темі: «Оцінка стану перезимівлі озимих культур».
Студенти групи А-31 разом з викладачем проводили спостереження за станом посівів озимих культур різними методами в польових і лабораторних умовах.
В середу,08.02., викладачами Гук В.М.(куратор групи) та Дубинецька О.Ф. в групі М-21 була проведена виховна година на тему:”Молодіжні субкультури”. (більше…)
09. 02.23 р. викладач Бутрій Л.М. провела відкрите заняття з історії України зі студентами групи Е-22 на тему: Радянська модернізація України (1928-39 рр.). Епіграфом взято слова Т.Шевченка : “Жебрак нещасний серцем той, хто краю рідного не любить”. Актуальність теми в тім, що історична спадщина згаданого періоду засвідчує позитивні перетворення (внаслідок проведеної індустріалізації Україна з аграрної перетворилась на індустріально – аграрну країну). Водночас, трагізм історичного періоду полягав у суцільній колгоспизації українського села, що викликало голодомор 1932-33 років і вражаючі жертви серед населення. Слава Україні! Смерть ворогам! (більше…)
02 лютого 2023 року в групі А-41 викладач агрономічних дисциплін Міщук Василина Петрівна провела відкрите заняття з навчальної дисципліни “Рослиництво” на тему “М’ята перцева технологія вирощування”.
08 лютого 2023 року в групі М-21 викладач технічних дисциплін Герасимчук Анатолій Павлович провів відкрите заняття з навчальної дисципліни “Трактори, автомобілі та ПММ” на тему “Кривошипно-шатунний механізм”. (більше…)
ЗВІТ-ЩОДЕННИК
ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ
ПРАКТИКИ ІЗ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 204 «ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА І ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА»
Сьогодні студенти аграрних фахових коледжів мають чудову нагоду
проходити технологічну практику в фермерських господарствах Німеччині.
Це стало можливо завдяки співпраці Науково-методичного центру та
німецького-українського проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в
аграрних коледжах України». Однією з умов цієї практики є знання німецької
мови на рівні А2.
У свою чергу німецька сторона забезпечила безкоштовні курси німецької
мови для студентів на проходження практики. Курси проводять викладачі з
України – Оксана Гаврилюк (Мирогощанський аграрний фаховий коледж) та
Аліна Грудина (Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ).
67 студентів розподілені на дві групи з шести коледжів – це
Мирогощанський, Білоцерківський, Білгород-Дністровський, Путивльський,
Немішаївський та Глухівський коледжі.
Навчання проходить, як очно так і дистанційно, з використанням платформ
Google meet та Google classroom. На заняттях студенти опановують
тематику, яка відноситься до повсякденного життя та ту, яка охоплює
сільське господарство. Вивчають граматику та відпрацьовують граматичні
конструкції.
Для вивчення мови використовують навчальні посібники видавництва Klett
та Huber, а також розроблені викладачами матеріали аграрного спрямування,
презентації та інтерактивні завдання. На заняттях молоді люди багато
слухають та намагаються говорити німецькою.
Обов’язковою складовою є, звичайно, лінгвокраїнознавство. Адже знання
традицій та звичаїв Німеччини полегшить перебування студентів та
проходження практики в цій країні. Акцент, звичайно, на мовленні та
сприйнятті на слух. Під час навчання використовують всі можливі
інструменти дистанційного навчання. Це і навчальні відео, і тренувальні
вправи, тести в реальному часі, для перевірки аудіювання та тестування, як
домашні завдання. Студенти активно підключаються до занять та відсилають
виконані завдання в Google classroom, де їх перевіряють викладачі. Загалом
за 2 місяці курсів студенти досягли певного рівня в опануванні німецької
мови та зацікавлені і надалі її вивчати для успішного проходження практики
в Німеччині. Успішність студентів фіксується в електронному журналі.
автор О.І. Гаврилюк
2-3 лютого 2023 року в м. Сарни проходив чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби серед юніорів. Успішно виступили на цих змаганнях борці коледжу : Мацкевич Артем – І місце , Бабич Вадим – ІІ місце, (група М-11 ), тренер – Довгалець В.В.
У сфері енергетики з 24 лютого 2022 року було запроваджено ряд регуляторних змін, покликаних стабілізувати галузь та вирішити критичні проблеми. Цей процес продовжується і надалі…
Енергетика України перебуває в стані війни ще з 2014 року, на теперішній час є численні пошкодження критичної інфраструктури, проте йдуть і якісні зміни – інтеграція енергетичної системи України з енергосистемою континентальної Європи.
03 лютого 2023 року на відділенні “Електрифікація” відбулася науково-практична конференція по проходженню виробничо-технологічної практики, яку підготували викладачі Тимощук Р.М.; Стребчук В.А. та студенти ІV курсу Мирогощанського аграрного фахового коледжу.
Під час конференції студенти доповідали про отримані знання та навички на підприємствах. Доповіді були підготовлені у вигляді презентацій, відеоматеріалів передових підприємств. Студенти зуміли за короткий час позитивно зарекомендувати не тільки себе а й навчальний заклад.
Дякуємо усім хто приймав участь, адже кому як не нашим студентам, майбутнім фахівцям, вдосконалювати та відбудовувати енергетику України. Бажаємо усім знайти себе в професії, творчих та професійних злетів.