Фізмат

Комісія викладачів природничо-математичних дисциплін

Основне завдання циклової комісії природничо-математичних дисциплінформування особистості з новим стилем мислення, готової увійти в русло активної діяльності, достатньо компетентної для опанування спеціальними дисциплінами і здатної до самореалізації в професійній сфері. Саме тому викладачі комісії спрямовують свої зусилля на допомогу в адаптації колишніх школярів до умов навчання в коледжі. Успішне опанування знаннями із загальноосвітніх дисциплін допоможе студентам у подальшому знайти себе в професії технолога, агронома, фермера, електрика, механіка, газовщика, квітникаря.

До складу комісії входить 9 викладачів, які володіють інноваційними технологіями навчання, вдало застосовують передові педагогічні технології для реалізації освітніх завдань, прагнуть до самовдосконалення і саморозвитку. Серед них:

Лимаренко

ЛИМАРЕНКО Тетяна Василівна – голова циклової комісії природничо-математичних дисциплін, викладач хімії, спеціаліст вищої категорії, зав. кабінетом «Хімія, неорганічна хімія»

Дубинецька

ДУБИНЕЦЬКА Оксана Федорівна – викладач біології, спеціаліст вищої категорії.Изображение 066

ДОБРИДЕНЬ Ірина Антонівна – викладач інформатики, спеціаліст вищої категорії, зав. лабораторією «Комп’ютеризація сільськогосподарського виробництва».

Бабич

БАБИЧ Ольга Олександрівна – викладач фізики та астрономії, магістр, спеціаліст вищої  категорії, викладач-методист і завідувач навчального методичного кабінету.

 Кругліцька

КРУГЛІЦЬКА Надія Олександрівна  – викладач математики та вищої математики, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Корнійчук
 

КОРНІЙЧУК  Наталія Михайлівна – викладач інформатики, спеціаліст вищої категорії, зав. лабораторією «Комп’ютери та комп’ютерні технології».
Ляш

ЛЯШ Лідія Адамівна – викладач математики та вищої математики, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, зав. кабінетом «Інформатика та комп’ютерна техніка».

Гук

ГУК Валентина Михайлівна – викладач математики, спеціаліст І категорії, зав. кабінетом «Математика та вища математика».

Голоюх

ГОЛОЮХ Наталія Миколаївна – викладач математики та основ інформатики, спеціаліст вищої категорії.

IMG_2226 IMG_2243

До актуальних питань у роботі комісії відносяться:

  1. Основне завдання викладача – якісна підготовка знань.
  2. Обмін досвідом і співпраця – запорука успішної роботи комісії.
  3. Професіоналізм + творчість + повага до студентів = гарантований успіх!

Викладачі циклової комісії активно впроваджують нестандартні форми проведення занять, приділяють значну увагу міжпредметним зв’язкам та індивідуальній роботі зі студентами, дбають про екологічне виховання майбутніх фахівців.

Без коментарів.