Фізмат

Комісія викладачів природничо-математичних дисциплін

Основне завдання циклової комісії природничо-математичних дисциплінформування особистості з новим стилем мислення, готової увійти в русло активної діяльності, достатньо компетентної для опанування спеціальними дисциплінами і здатної до самореалізації в професійній сфері. Саме тому викладачі комісії спрямовують свої зусилля на допомогу в адаптації колишніх школярів до умов навчання в коледжі. Успішне опанування знаннями із загальноосвітніх дисциплін допоможе студентам у подальшому знайти себе в професії технолога, агронома, фермера, електрика, механіка, газовщика, квітникаря.

До складу комісії входить 10 викладачів, які володіють інноваційними технологіями навчання, вдало застосовують передові педагогічні технології для реалізації освітніх завдань, прагнуть до самовдосконалення і саморозвитку. Серед них:

ЛИМАРЕНКО Тетяна Василівна – голова комісії природничо-математичних дисциплін, викладач хімії, спеціаліст вищої категорії, зав. кабінетом «Хімія, неорганічна хімія»

6

ДУБИНЕЦЬКА Оксана Федорівна – викладач біології, спеціаліст вищої категорії.

Изображение 066

ДОБРИДЕНЬ Ірина Антонівна – викладач інформатики, спеціаліст вищої категорії, зав. лабораторією «Комп’ютеризація сільськогосподарського виробництва».

Бабич фото1
БАБИЧ Ольга Олександрівна – викладач фізики та астрономії, магістр, спеціаліст вищої  категорії.

 KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

КРУГЛІЦЬКА Надія Олександрівна  – викладач математики та вищої математики, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, зав. кабінетом «Математика та вища математика».

Изображение 075 

КОРНІЙЧУК  Наталія Михайлівна – викладач інформатики, спеціаліст вищої категорії, зав. лабораторією «Комп’ютери та комп’ютерні технології».

5

СОБЧУК Антон Андрійович  – викладач фізики та астрономії, спеціаліст вищої категорії, зав. кабінетом «Фізика».

8

ЛЯШ Лідія Адамівна – викладач математики та вищої математики, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, зав. кабінетом «Інформатика та комп’ютерна техніка».

гук

ГУК Валентина Михайлівна – викладач математики, спеціаліст ІІ категорії.

голоюх

ГОЛОЮХ Наталія Миколаївна – викладач математики та основ інформатики, спеціаліст вищої категорії.

До актуальних питань у роботі комісії відносяться:

  1. Основне завдання викладача – якісна підготовка знань.
  2. Обмін досвідом і співпраця – запорука успішної роботи комісії.
  3. Професіоналізм + творчість + повага до студентів = гарантований успіх!

Викладачі циклової комісії активно впроваджують нестандартні форми проведення занять, приділяють значну увагу міжпредметним зв’язкам та індивідуальній роботі зі студентами, дбають про екологічне виховання майбутніх фахівців.

Без коментарів.