Студсамоврядування

????????????????????????????????????

Юрчук Вікторія  Т-32

 Голова Студентської ради коледжу

Рада відділення “АГРОНОМІЯ”
????????????????????????????????????

Сидорчук Валентин  А-11
 Інформаційний сектор відділення агрономія
????????????????????????????????????
Домантович Максим  А-11
Спортивний сектор відділеня агрономія
????????????????????????????????????
Семьохін Василь А-11
Спортивний сектор
????????????????????????????????????
Смочек Юлія ЗБ-11
Культурно-масовий сектор
андрощук саша
Андрощук Олександр А-21
Побутовий сектор
????????????????????????????????????
Ольхович Мирослава ОТ-31
Навчально-виховний сектор
Рада відділення “ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ”
????????????????????????????????????
Ніколюк Марія Е-21 
Голова відділення

 

????????????????????????????????????
Алексійчук Олег Е-32
Спортивний сектор віділення електрифікація

 

????????????????????????????????????
Бережнюк Юлія Е-31
Культурно-масовий сектор
????????????????????????????????????
Гуменюк Євгеній Е-21
Побутовий сектор

 

 ????????????????????????????????????
Проскура Владислав Е-31
Навчально-виховний сектор

 

????????????????????????????????????
Кляпко Анастасія Е-21
Інформаційний сектор
Рада відділення “МЕХАНІЗАЦІЯ”
 ????????????????????????????????????
Кривичун Оксана М-11
Голова відділення

 

????????????????????????????????????
Цехместрук Віктор М-31
Культурно масовий
????????????????????????????????????
Семерик Андрій М-22
Інформаційний сектор

 

????????????????????????????????????
Назаркевич Назар М-31
Спортивний сектор

 

????????????????????????????????????
Кулініч Дмитро М-31
Навчально виховний сектор
Андрощук Сергій М-31
Побутовий сектор
Рада відділення “ТЕХНОЛОГІЯ”
????????????????????????????????????
Лук’янчук Олеся Т-21
Голова ради відділення

 

????????????????????????????????????
Луцюк Діана Т-11
Інформаційний сектор

 

????????????????????????????????????
Шляховчук  Юлія Т-21
Побутовий сектор
????????????????????????????????????
Мучинський Юрій Т-22
Спортивний сектор
????????????????????????????????????
Кладій Юлія Т-11
Навчально виховний сектор

 

????????????????????????????????????
Гроголь Анна Т-11
Культурно-масовий сектор
СТРУКТУРА СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ