Вітальне слово

ДОРОГІ ДРУЗІ, ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ, НИНІШНІ ТА МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Презентуючи інтернет-сторінку Мирогощанського аграрного фахового коледжу хочеться відмітити, що наш навчальний заклад один з провідних вищих навчальних закладів України, який уже понад 75 років відіграє вирішальну роль у підготовці молодших спеціалістів в системі аграрної освіти.

Славна історія та сьогодення нашого навчального закладу заслуговує глибокої шани та визнання. Майбутнє Мирогощанського аграрного фахового коледжу залежить від мудрості, щирості, таланту педагогічного колективу, працівників та студентів коледжу.

За роки освітньої діяльності зі стін коледжу вийшло більше 20 тисяч фахівців найпочеснішої на землі хліборобської професії.

В далекому 1939 році був створений Дубенський технікум рільництва. З року в рік зміцнювалась навчально-матеріальна база, розширювався перелік спеціальностей, з яких велась підготовка фахівців. За час свого існування навчальний заклад декілька разів змінював свою назву і статус. Остання якісна зміна відбулася у 1995 році, коли згідно з наказом Міністерства сільського господарства України, він був реорганізований у Мирогощанський аграрний фаховий коледж.

Сьогодні – це сучасний навчальний заклад, де фахову підготовку ведуть 115 викладачів; контингент студентів складає -1200 осіб.

В складних умовах працює сьогодні аграрний комплекс держави і визначальне місце подальшого його розвитку належить людському фактору. Перетворення на селі неможливі без інтелекту, нових знань, високої моральності. В повній мірі ми пов’язуємо вирішення цих завдань з Вами – сьогодні абітурієнтами, завтра студентами і майбутніми фахівцями аграрного виробництва.

Запрошую Вас детальніше ознайомитися з історією та сьогоденням МИРОГОЩАНСЬКОГО АГРАРНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ…

З повагою директор В. Терновик

Без коментарів.