ВГОРУ

З 17 по 19 березня в Києві відбулася Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu». Її організатором є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Учасниками заходу стали: національні вищі навчальні заклади та наукові установи; зарубіжні навчальні заклади, міжнародні освітні агентства, представництва; вищі навчальні заклади післядипломної та безперервної освіти, обласні та міські управління (департаменти) освітою та інші. У програмі були науково-практичні конференції, семінари, презентації, майстер – класи, конкурси для присутніх. Під час роботи виставки батьки та діти мали змогу дізнатись, як працюють закордонні та українські навчальні заклади. Педагоги та вчителі, у свою чергу, знайомились із міжнародними освітніми програмами та мультимедійними навчальними програмами тощо.

Міжнародна освітня виставка об’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх проектів. У абітурієнтів була можливість ознайомитися з особливостями вступу до навчальних закладів, вибору майбутньої професії, бакалаврських та магістерських програм, підготовчих університетських курсів і дізнатися про специфіку здобуття освіти в Україні та за кордоном.

На відкритті виставки були присутні: Кремень В.Г.- Президент Національної академії педагогічних наук України, Співаковський О.В. – перший заступник голови Верховної Ради з питань науки та освіти, Вяткіна Н.Б. – директор державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” Міністерства освіти та науки України.

Мирогощанський аграрний коледж був відзначений за високі показники в роботі та нагороджений срібною медаллю у номінації «Пошуково-дослідницькі підходи вивченні навчальних предметів, дисциплін в умовах становлення інформаційного суспільства».

У складі делегації були: директор коледжу Терновик В.Я., заступник директора з навчальної роботи Науменко І.П., заступник директора з виховної роботи Духнич І.В., заступник директора з практичного навчання Дубинецький І.О., завідувач заочним відділенням Медиковський М.А.

DSCF1599DSCF1606 DSCF1603DSC_0771DSCF1608DSC_0781 DSCF1643 DSCF1650

Без коментарів.