ВГОРУ

День Збройних Сил України в Мирогощанському коледжі

DSC_0093

Стало традицією проводити військово-патріотичні завдання із студентською молоддю в Мирогощанському аграрному коледжі – «Козацькі Забави», спортивні змагання, виховні години, вечори, зустрічі із учасниками АТО, воїнами в/г А1519, офіцерами Дубенсько-Радивилівського ОВК, курсантами військових училищ – випускники коледжу.

Зокрема 30.11.2017р в актовій залі коледжу до Дня Збройних Сил України було проведено зустріч з учасниками бойових дій Філімоненко В.М., Клімчук Б.П., Кудіном В.С., Максімовим С.О, та секретарем спілки ветеранів АТО Дубенського району Філімоненко Т.А.

Відбувся святковий концерт, студенти отримали відповіді на питання, які їх цікавили, вручені призи та дипломи Дубенської  РО ТСОУ за призові місця по стрільбі.

Дирекція коледжу та весь педагогічний колектив висловлює вдячність ВО. Військового комісара Дубенсько-Радивилівського ОВК Філімоненко В.М. та заступнику Голови РО ТСОУ Щепанському В.С за сприяння та допомогу в проведені військово-патріотичного заходу і вітає всіх військово службовців, ветеранів ЗСУ, ветеранів АТО, та добровольців і волонтерів з Днем Збройних Сил України.

Військовий керівник коледжу                                                           підполковник запасу                                       Стребчук А.М.

Без коментарів.