ВГОРУ

Конкурс фахової майстерності

за професією «Тракторист-машиніст

сільськогосподарського виробництва»

Вже стало традицією проводити в Мирогощанському аграрному коледжі конкурс фахової майстерності. Ось і цього року 12 травня цикловими комісіями технічних дисциплін та майстрів виробничого навчання було проведено конкурс серед студентів третього курсу по спеціальностях «Організація та технологія введення фермерського господарства» та «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» та учнів професійно-технічних закладів області. У конкурсі взяли участь студенти відділення «Механізація» Мирогощанського аграрного коледжу, учні Демидівського   ВПУ-25, Радивилівського і Клеванського професійних ліцеїв.

Конкурс проводився в два етапи: теоретичний (всі учасники виконували тестові завдання з базових дисциплін підготовки тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва) і практичний ( два учасники команди проводили підготовку орного агрегату до роботи, розмітку і оранку ділянки з вказаною глибиною з виконанням борозни « всклад» та «в розгін»; третій виконував водіння трактора за вказаним маршрутом). Перед жеребкуванням ділянок для оранки та тракторів учасники представили своє бачення перспектив розвитку конструкції мобільної техніки в творчому конкурсі «трактор майбутнього».

Команди учасників мали можливість показати свою силу та вправність в спортивному конкурсі (перетягуванні канату ).

За результатами всіх етапів конкурсу фахової майстерності найбільшу суму балів набрали команди Мирогощанського аграрного коледжу, яку представляли студенти Пасічник Ярослав Миколайович та Якута Сергій Миколайович, яких до змагань готували майстри виробничого навчання Вовтонюк Олександр, Юхимчук Володимир та Яцковець Микола. Одноголосним рішенням суддів другі місця  дісталися командам Клеванського та Радивилівського професійних ліцеїв та учням Демидівського ВПУ-25. Дирекція Мирогощанського аграрного коледжу висловлює щиру подяку всім учасникам конкурсу фахової майстерності і сподівається на плідну співпрацю в майбутньому.

Завідувач Навчально-практичним центром                  Віктор Луць

Завідувач відділення «Механізація»                              Михайло Кривичун

P70512-120222P70512-120012

Без коментарів.