ВГОРУ

31.05.23року викладачкою агрономічних дисциплін Мельник О.Ю. було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Декоративно-паркове мистецтво». Тема заняття: Вегетативне розмноження квіткових рослин. Викладачка наочно представила живі зразки рослин, показала їх розмноження, використовуючи вегетативні органи рослин, а саме: листки, живці, бульбоцибулини, кореневища, цибулини. Студенти  мали можливість не тільки слухати, але і підготувати самостійно живці до посадки. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

30 травня 2023р в 213 аудиторії відбулася науково – практична конференція по підсумках проходження виробничої технологічної ЗБ-31 та виробничої переддипломної практики в групах А – 41 та ОТ – 41 під керівництвом Міщук В. П., КривичунГ. В, Кравчук Ю.Є на відділенні “Агрономія”. Підсумки конференції підвів заступник директора з виробничого навчання Дубинецький І. О. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

30 травня проведено відкрите заняття з дисциплвни “Основи нарисної геометрії та інженерна графіка” в групі М-12 викладачем технічних дисциплін Мельник Ольгою Миколаївною за темою “Аксонометрія тіл обертання” (більше…)

Детальніше