ВГОРУ

16 листопада група ЗБ-МГ-21 з куратором групи Кравчук Ю.Є. провели відкриту виховну годину на тему: «День української писемності та мови»

Наш найголовніший громадянський обов’язок зберегти рідну мову і передати її нащадкам!!! Наша з Вами співпраця додає великого оптимізму, бо кожен українець мусить зібрати усе тепло рідної мови у снопи могутніх гарячих променів людяності, переламати їх через свою індивідуальність, щоб засяяла мова різнобарвним невмирущим сяйвом!

У народу нашого українського своя надзвичайно мелодійна, багата і

досконала мова. І не може бути незалежної держави на ім’я Україна з

народом, який би називався інакше, ніж український, і розмовляв би

мовою іншою – не українською.

Детальніше
ВГОРУ

17 листопада 2022 року в групі ОТ-41 викладач економічних дисциплін Тимощук Леся Миколаївна провела відкрите заняття з навчальної дисципліни “Бухгалтерський облік і фінансування з основами банківської справи” на тему “Облік грошових коштів.”.

Детальніше
ВГОРУ

9 листопалда 2022 року викладачем іноземних мов Гаврилюк Оксаною Ігорівною було проведене відкрите заняття «Friends and friendship. Person’s main qualities and appearance» в групі Еп-12. Студенти ознайомились з новою лексикою, англійськими і українськими прислів’ями та висловами про дружбу. Метою заняття було удосконалювати навички усного мовлення, читання і аудіювання, навички висловлювання своєї думки, розвивати пізнавальні інтереси студентів, мовну здогадку й мовленнєву реакцію, виховувати почуття доброзичливості, дружелюбності взаємодопомоги, а також загальну культуру студентів.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

«Виходь на світло!», «Як оформити неповнолітнього працівника».

Детальніше
ВГОРУ

 6 жовтня 2022 року викладачі: Кушнірук Т.С., Козіцька Є.М. провели відкрите заняття з навчальної практики6 «Розведення, селекція і генетика сільськогосподарських тварин» на тему: «Облік продуктивності сільськогосподарських тварин». Відкрите заняття було проведено з групою Т – 22 на сімейній молочній фермі «Молочний край» с. Мирогоща. Студенти ознайомились із обліком продуктивності, заготівлі кормів для тварин. Облік і оцінка молочної продуктивності корів проводять на всіх тваринницьких комплексах. Робиться це за допомогою комп’ютера або за   контрольних надоїв і розрахунків.

(більше…)

Детальніше