ВГОРУ

27 вересня 2019 року викладачем Корнелюком В.Л було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Технології креслення” на тему “Проекційне креслення. Модель” у групі М-22.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

25-26 вересня на стадіоні коледжу відбувся перший вид спартакіади міні-футбол.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

25-26 вересня на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулося засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів зі спеціальностей 206»Садово-паркове господарство», 205 «Лісове господарство» та 101 «Екологія». Комісія ознайомилась з базою та досвідом роботи коледжу. Викладачі коледжу разом з студентами провели майстер класи по топіарній стрижці рослин, формуванню Нівакі та створенню флораріуму, а також познайомили комісію з професійним садовим інструментом для обрізки та стрижки рослин.

Детальніше
ВГОРУ

25 вересня в актовій залі коледжу відбулося свято великої агрономічної родини – вечір-знайомство з майбутньою професією «Я – агроном». На адресу студентів-першокурсників звучали теплі  та щирі вітання і побажання, цікаві  конкурси, запальні танці та сучасні  пісні.

Детальніше
ВГОРУ

24 вересня в Мирогощанському аграрному коледжі відбулося  професійне свято « Я – технолог ».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 вересня 2019 року в актовій залі Мирогощанського аграрного коледжу відбувся вечір знайомства з професією “Я-механік”. Студенти першого курсу ознайомилися з особливостями майбутньої професії, а також продемонстрували свої знання та вміння в цікавих конкурсах.

Дякуємо студентам відділення «Механізація» за допомогу у підготовці вечора  першокурсника.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 вересня в актовій залі коледжу відбувся традиційний вечір знайомства з професією “Я – електрик”. У веселій формі першокурсникам показали особливості майбутньої спеціальності та студентського життя.

Було цікаво поєднано серйозний матеріал з гумористичними сценками, які переплітаються з цікавими афоризмами та студентськими байками. Проведення конкурсів дало змогу першокурсникам стати учасниками дійства, пов’язаного з майбутньою професією – електромонтер.

З вітальним словом і настановами до першокурсників звернулася завідувач  відділенням В.В.Момотюк, яка відзначила почесними грамотами відмінників відділення та кращих студентів.

Дякуємо студентам відділення «Електрифікація» за допомогу у підготовці вечора  першокурсника.

Детальніше
ВГОРУ

День фізичної культури та спорту

Детальніше
ВГОРУ

13.09.2019 року викладачем комісії технічних дисциплін Шевчуком А.В було проведено відкрите заняття в групі МСК-13 з навчальної дисципліни “Основи теплотехніки і гідравліки” на тему “Основи гідродинаміки”.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Зарахування вступників  заочної форми до Мирогощанського аграрного коледжу на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня – кваліфікований робітник на державну форму навчання.

Детальніше
ВГОРУ

08.09.2019 р. на Дубенщині гучно відгриміло свято народних традицій та ремесел  «З народної криниці». Візитною карткою Мирогощанського аграрного коледжу була «Чаша достатку»та ексклюзивні вироби, виготовлені викладачами та студентами.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки вступників заочної форми навчання

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник вересень

Детальніше
ВГОРУ

1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка!
Першокурсники з ще незрозумілим їм почуттям трепету роблять перші кроки на величезному шляху до знань та вступають у доросле життя. Сьогодні коледж приймає до своєї студентської родини 238 чоловік.
Щирі привітання та настанови першокурсники отримали від директора коледжу Терновика Віктора Ярославовича
У цей день хтось вперше переступив поріг нашого навчального закладу, а інший – став студентом останнього курсу. Попереду усіх нас чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки стануть для вас незабутніми і найкращими!

(далі…)

Детальніше