ВГОРУ

31 травня 2019 року викладачем агрономічних дисциплін Мельник О.Ю та студентами групи ЗБ-31 було проведено виставку ірисів,які надала викладач Мірошник З.Д.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

28 травня 2019 року викладачі комісії агрономічних дисциплін провели майстер-клас з топіарної стрижки та формування садового бонсаю «Нівакі», а також ознайомили студентів з професійним інструментом для обрізки та топіарної стрижки рослин. Під час заходу було сформовано спіраль з туї західної та Бонсай з ялівця козацького.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29 травня 2019 року викладачі комісії агрономічних дисциплін Філон Л.О., Глущук М.П., Хом’як Л.О., Корнійчук Т.В. провели конкурс фахової майстерності серед студентів відділення агрономія. Під час конкурсу була використана польова агрохімічна лабораторія. Переможцем конкурсу стала команда групи А-21, учасники якої отримали грамоти.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29.05.2019р в актовому залі Мирогощанського аграрного коледжу студенти групи А- ОТ-31 разом з викладачами Хом’як Л.О  Кривичун Г.В була проведена виховна година на тему “Пісня-душа народу” метою якої є відродження традицій українського народу, прищеплення у студентів любові і поваги до народних традицій, звичаїв і пісень.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27 травня в актовому залі Мирогощанського аграрного коледжу студенти навчального закладу бажали щасливої дороги волонтеру  Корпусу Миру.  Два роки перебування Кессіді пролетіли як одна мить. Сьогодні ми  кажемо їй не «Прощавай!», а «До зустрічі!», сподіваючись знову побачитись в Україні!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

22 травня студенти Мирогощанського аграрного коледжу та їхні наукові керівники Зембаль М.С. та Самчук Л.Ю. брали участь у міжнародній студентській науково-практичній конференції ” Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер”.
Студенти Ковальчук Ірина група Т-11 та Дячук Дмитро група Е-11 мали змогу не лише представити свою науково-практичну роботу, а й стали учасниками Свята українського духу, молоді і краси.
Під час нагородження учасників юні дослідники нашого коледжу отримали дипломи та були запрошені на ІІІ – етап Конференції в м. Львів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

У Мирогощанському аграрному коледжі проведено тиждень знань Правил дорожнього руху. Одним з найцікавіших заходів була олімпіада на кращого знавця ПДР серед студентів 3 курсу. Перше місце виборола група М- 31.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21.05.2019 року викладач комісії агрономічних дисциплін Глущук Микола Пилипович провів олімпіаду з навчальної дисципліни «Насінництво і селекція» в групах А-41 та ОТ-41. Студенти продемонстрували високий рівень знання дисципліни. Перемогу отримали  Касянчук Дмитро група А – 41, Мандзюк Дмитро ОТ – 41.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

В рамках німецько – українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» викладачі Мирогощанського аграрного коледжу Гожа Г.І. та Сиротинська О.В. 20 -22 травня 2019 року були учасниками семінару «Технологія виробництва продукції вівчарства й козівництва, утримання дрібних жуйних тварин».
Семінар проходив під егідою «Агроосвіти» на базі фермерського господарства «Зінка» с. Усівка Київської області.
Модератор семінару професор С. фон Корн.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 травня 2019 року викладач Герасимчук А.П. в групі М-22 провів відкрите заняття з предмету “Трактори і автомобілі” по темі “Система охолодження двигуна”.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23.05.2019 року викладачі комісії технічних дисциплін Луць В.С і Корнелюк Л.П провели заняття на базі ремонтної майстерні Рівненського РТП. Студентів груп М-31, М-32 ознайомили з ремонтно-обслуговуючою базою підприємства, структурою, технологічними процесами ремонту автотракторних двигунів, вузлів паливної апаратури, електрообладнання. Крім того студенти побачили технологію наплавлення валів в середовищі газів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

М-11

22 травня викладачі комісії гуманітарних дисциплін Кисіль Г.В. та Кравчук Н.О.
з групами М-11 та А-ОТ 11 відвідали виставу «Полліанна» в обасному музично-драматичному театрі.
Це історія про веснянкувату, невгамовну, надзвичайно сонячну та позитивну дівчинку, яка змінила
життя похмурого, сірого  містечка.
Це вистава про те, як дитина здатна змінити світогляд дорослих, аби вони по іншому подивились на
світ. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Фотоальбом

Детальніше
ВГОРУ

Агрономія ювілейні групи 

Детальніше
ВГОРУ

21 травня викладачем електротехнічних дисциплін Тарасюком Василем Андрійовичем було проведенне відкрите заняття з навчальної дисципліни “Монтаж електробладнання і систем керування” на тему “Монтаж кабельних ліній електропередач”.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято , яке покликане зберегти Українські цінності та популяризувати їх серед молоді .З ініціативи студентської ради та директора Терновика В.Я. проведено низку акцій : флешмоб, фотосесії, дефіле у вишиванках та виставка національних костюмів.

60669225_746446722417149_3476516051741573120_n

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 травня в Рожищенському коледжі ЛНУВМ та БТ ім.. С.З.Гжицького відбувся регіональний конкурс «СТУДЕНТ РОКУ – 2019». Мирогощанський аграрний коледж гідно представила Ольхович Мирослава. Завдяки дружній підтримці та хорошій підготовці вона здобула звання «Студент року – 2019». Тож вітаємо Мирославу з перемогою та бажаємо здійснення мрій, світлого майбутнього і досягати бажаних вершин.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 травня у Рівненському коледжі НУБіП України відбувся заключний етап обласної спартакіади серед студентів ЗВО аграрних технікумів та коледжів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 травня викладачі технічних дисциплін Дубинецький О.І. та Левчук В.В. провели олімпіаду з дисципліни “Експлуатація машин і обладнання” серед студентів груп : МСК-23, М-41, М-42, перше місце в Олімпіаді зайняв студент групи МСК-23 Золтан Юрій набравши найбільшу кількість балів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

День вишиванки

День вишиванки

 

Детальніше
ВГОРУ

16 травня 2019 року викладачем комісії технічних дисциплін Шевчуком А.В. була проведена олімпіада з навчальної дисципліни “Паливно-мастильні та інші експлуатаційні матеріали” з групою М-21. Студенти показали достойні знання.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 травня 2019 року викладачем  математики Голоюх Н.М було проведено відкрите заняття в групі Е-12 на тему : “Визначений інтеграл”. Було цікаво…

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 травня 2019 року в лабораторії “Технічний сервіс в АПК” викладач Левчук В.В провів майстер-клас на тему “Сучасні засоби для технічного обслуговування і діагностики”.
Викладач розповів призначення і принцип роботи обладнання, наданого коледжу в рамках українсько-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України»
Студенти групи М-42 демонстрували вміння та навики роботи на шиномонтажному обладнанні.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Ми Вам не кажемо: «Прощавайте!»,

ми Вам кажемо: «До зустрічі!»

????????????????????????????????????

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Спартакіада коледжу з баскетболу серед збірних команд відділень

????????????????????????????????????

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 травня 2019 року викладачем комісії технічних дисциплін Біляк О.В провела відкрите заняття з дисципліни “Інженерна механіка” на тему “Механізми передач обертального руху. Редуктори” в групі Е-22.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Ось уже вдруге студенти нашого коледжу поїхали до Німеччини на сільськогосподарську практику. Дана прогорама діє в рамках спільного німецько-укранського проекту покращення практичного навчання. В ній беруть учась 4 пілотні коледжі серед яких і  Мирогощанський аграрний коледж. Цьогоріч уже 9 наших студентів будуть покращувати свої практичні навички та знання в німецьких сільськогосподарських підприємствах. Це хороший старт для молодих спеціалістів, адже в кінці практики вони отримають сертифікати, практичні навички та знання з німецько мови, які в подальшому допоможуть в їхній професійній кар’єрі. Бажаємо їм успіху. Підготувала викладач німецько мови Оксана Гаврилюк.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні – це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. 8 травня – день пам’яті і скорботи. Сьогодні ми згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо шану тим, хто на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.
8 травня, студенти нашого коледжу стали учасниками мітингу вшанування пам’яті загиблих воїнів біля Меморіалу Пам’яті. Вшанували пам’ять про тих, хто загинув в роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, Героїв Небесної Сотні, воїнів загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави, про тих, хто віддав своє життя за врятування рідного краю, увійшовши в безсмертя.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

зустріч2

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник травень 

Детальніше