ВГОРУ

Методичний вісник квітень

Детальніше
ВГОРУ

4 квітня викладачем Мельник Ольгою  Миколаївною було проведено відкрите заняття з дисципліни “Інженерна графіка” в групі Е-21 за темою  “Поверхні і тіла”. Заняття відвідали викладачі коледжу . (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4 квітня 2019 року викладачі навчальної дисципліни «Будова і експлуатація автомобіля» Давидов С. Г. і Корнійчук М. А для  студентів  групи Е-32 провели екскурсію на АТП агрохолдингу UkrLandFarming в м. Дубно. В ході екскурсії студенти мали можливість ознайомитись з організаційною структурою, виробничими підрозділами, основним обладнанням і технологічним оснащенням та наявним парком автомобілів і причепів автотранспортного підприємства. В ремонтній зоні та пункті ТО відпрацьовані окремі елементи технічного обслуговування та усунення експлуатаційних несправностей автотранспортних засобів. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4 квітня 2019 року в приміщенні актової зали  Мирогощанського аграрного коледжу серед студентів І-ІІІ курсів  відділення «Технологія» відбувся конкурс «Студент року 2019» Перемогу у конкурсі виборювали 4 учасниці: Ольга Боярська, ТСК-12; Іванна Капральчук, Т-22; Олеся Лук’янчук, Т-21; Вікторія Тишкова, Т-32; які проявили себе у 3-ох конкурсах: «Візитка і презентація майбутньої професії», «Інтелектуальний тур», «Мої захоплення».

Всі учасники показали себе з найкращої сторони та були гідні перемоги. Журі було важко обрати переможця. Але у запеклій боротьбі перемогу виборола студентка групи Т-21 Олеся Лук’янчук, яка отримала почесне звання «Студент року -2019» відділення «Технологія» і буде гідно представляти себе у ІІ турі.

Концертну програму підготували викладачі відділення Козицька Євгенія Миколаївна та Сиротинська Оксана Віталіївна. (далі…)

Детальніше