ВГОРУ

24 квітня в актовій залі коледжу відбувся заключний етап конкурсу «Студент року -2019».   Конкурсанти гідно представили свої відділення, продемонстрували високий рівень підготовки, креативний підхід до вирішення поставлених завдань, хореографічні та вокальні здібності та таланти.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Напередодні Великодня на території коледжу вперше відбувся конкурс «Великодня писанка». Метою проведення заходу є відродження та збереження українських народних традицій, можливість проявити свої творчі здібності. Студенти Мирогощанського аграрного коледжу вкотре продемонстрували неординарність і талановитість.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

25 квітня 2019 року викладачами навчальної дисципліни «Будова і  експлуатація автомобіля» Давидовим С. Г. і Герасимчуком  А. П. з студентами групи Е-33 проведена екскурсія з елементами практичного заняття на Дубенське автотранспортне підприємство ТОВ «Європа Транс Агро»  групи компаній «UkrLandFarming», в ході якої  ознайомились з виробничою діяльністю, організацією вантажних перевезень автомобільного підприємства і технологією виконання  основних  операцій технічного сервісу автомобілів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 квітня викладачі технічних дисциплін Дубинецький О.І та Левчук В.В провели з групами МСК-24, М-41, М-42 показовий захист курсового проекту з дисципліни “Експлуатація машин і обладнання”.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Великий інтерес в студентів групи Е-31 викликала екскурсія з відпрацюванням завдань практичних занять в Дубенське АТП ТОВ «Європа Транс Агро», яка була організована 23 квітня 2019 року викладачами навчальної дисципліни «Будова і експлуатація автомобіля» Давидовим С. Г. та Біруком М. С.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Згідно плану місячника комісії технічних дисциплін 19 квітня викладачами Цикалюком Ю.О та Герасимчуком А.П була проведена олімпіада з навчальної дисципліни “Трактори та автомобілі”. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

з 16 по 18 квітня 2019 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулась зональна Всеукраїнська спартакіада серед ЗВО коледжів та технікумів з волейболу в якій взяло участь десять команд з різних областей України, біля 90 учасників (серед юнаків та дівчат).

 

Юнаки :
I – Каменець-Подільський коледж ПДАТУ
II – Житомирський агротехнічний коледж
III – Володимир-Волинський агротехнічний коледж
Дівчата:
I – Рівненський коледж НУБіП України
II – Мирогощанський аграрний коледж
III – Горохівський коледж ЛНАУ

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 квітня 2019 року викладачем комісії технічних дисциплін Колісніченком В.В була проведена олімпіада з предмету “Основи охорони праці ” серед груп М-41, М-42. Перемогу здобули студенти групи М-42.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16.04.2019 року викладачем комісії технічних дисциплін Гарником В.Р було проведено відкрите заняття на тему “Кормозбиральні комбайни ” в групі МСК -23 .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 квітня в Мирогощанському аграрному  коледжі відбулася весняна толока з благоустрою території навчального закладу.

Не дивлячись на досить прохолодну , хоча і  сонячну погоду, весь колектив коледжу продовжив традиції озеленення території.

Результатом роботи стали чисте довкілля та гарний настрій. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

з 9 по 11 квітня 2019 року на базі мирогощанського аграрного коледжу відбулась Всеукраїнська спартакіада серед ЗВО I-II рівнів акридитації з вільної боротьби в якій взяло участь десять команд з різних областей України , біля 70 учасників.
I –  Борщівський агротехнічний коледж
II – Мирогощанський аграрний коледж
III – Мелітопольський коледж ТДН ТУ

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

12 квітня 2019 року студенти груп: М-42 та М-32 з викладачами Левчуком В.В та Корнійчуком М.А на полі ФГ «Думолко» Дубенського району Рівненської області , відпрацювали окремі елементи практичного заняття по підготовці поля до посіву і посіву зеленого горошку з дотриманням агротехнічних вимог.
Студенти мали можливість безпосередньо встановлювати глибину та норму висіву насіння і контролювати якість проведених операцій.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 квітня 2019 року в актовій залі коледжу на відділенні «Агрономія» обирали «Студент року – 2019». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 квітня 2019 року студенти груп: МСК -23 , М-31, А-31, А,21 з викладачами Дубинецьким О.І, Корнійчуком М.А, Давидовим С.Г, Філон Л.О, на полі ФГ «Думолко» Дубенського району Рівненської області , відпрацювали окремі елементи практичного заняття по підготовці поля до посіву, внесенню мінеральних добрив і посіву зеленого горошку з дотриманням агротехнічних вимог.
Студенти мали можливість безпосередньо встановлювати глибину та норму висіву насіння і контролювати якість проведених операцій.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

У вівторок 9 квітня в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся інтелектуальний конкурс “Студент року -2019″ на відділенні “Електрифікація” серед студентів ІІ – IІІ курсів.

DSC_0504

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 квітня 2019 р. викладач комісії технічних дисциплін Соловей Оксана Анатоліївна  провела відкриту виховну годину на тему: «Великодні дзвони». Були запрошені групи М-11, М-12 та викладачі технічних дисциплін.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Студенти Мирогощанського аграрного коледжу, члени  Національної скаутської організації України «Пласт» Сірик Віталій група Е-21 та Трофімчук Андрій група А-31 зайняли І-ше командне місце на Всеукраїнських змаганнях з пішого мандрівництва імені Євгена Подолянчука «Весняний Рейд – 2019», що проходили на території Коростишівського району Житомирської області 5-7 квітня 2019 року.

Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва «Весняний Рейд» спрямовані на популяризацію мандрівництва й патріотизму серед молоді. Захід присвячений оборонцю Донецького аеропорту, кіборгу та пластунові Євгену Подолянчуку.

Весняний Рейд вже четвертий рік поспіль організовує Пласт – Національна скаутська організація України, а саме старшопластунський курінь Орден Залізної Остроги (ОЗО).

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 квітня відбулося відкрите заняття з навчальної дисципліни “Основи керування автомобілем та безпека дорожнього руху” в групі М-31 на тему : “Експлуатаційні властивості автомобіля” викладач Дзюба Микола Миколайович .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

9 квітня 2019 року викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін Тимощук Р.М. провів відкрите заняття в групі Е-42 з н.д. «Основи енергозбереження» на тему: «Фотоелектрична енергетика».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник квітень

Детальніше
ВГОРУ

4 квітня викладачем Мельник Ольгою  Миколаївною було проведено відкрите заняття з дисципліни “Інженерна графіка” в групі Е-21 за темою  “Поверхні і тіла”. Заняття відвідали викладачі коледжу . (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4 квітня 2019 року викладачі навчальної дисципліни «Будова і експлуатація автомобіля» Давидов С. Г. і Корнійчук М. А для  студентів  групи Е-32 провели екскурсію на АТП агрохолдингу UkrLandFarming в м. Дубно. В ході екскурсії студенти мали можливість ознайомитись з організаційною структурою, виробничими підрозділами, основним обладнанням і технологічним оснащенням та наявним парком автомобілів і причепів автотранспортного підприємства. В ремонтній зоні та пункті ТО відпрацьовані окремі елементи технічного обслуговування та усунення експлуатаційних несправностей автотранспортних засобів. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4 квітня 2019 року в приміщенні актової зали  Мирогощанського аграрного коледжу серед студентів І-ІІІ курсів  відділення «Технологія» відбувся конкурс «Студент року 2019» Перемогу у конкурсі виборювали 4 учасниці: Ольга Боярська, ТСК-12; Іванна Капральчук, Т-22; Олеся Лук’янчук, Т-21; Вікторія Тишкова, Т-32; які проявили себе у 3-ох конкурсах: «Візитка і презентація майбутньої професії», «Інтелектуальний тур», «Мої захоплення».

Всі учасники показали себе з найкращої сторони та були гідні перемоги. Журі було важко обрати переможця. Але у запеклій боротьбі перемогу виборола студентка групи Т-21 Олеся Лук’янчук, яка отримала почесне звання «Студент року -2019» відділення «Технологія» і буде гідно представляти себе у ІІ турі.

Концертну програму підготували викладачі відділення Козицька Євгенія Миколаївна та Сиротинська Оксана Віталіївна. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4 квітня студенти відділення “Механізація” та “Електрифікація “взяли участь в регіональні олімпіаді зі спеціальності “Електроенергетика електротехніка та електромеханіка” , що відбулася в Львівському Національному аграрному університеті. До участі також були запрошені студенти випускних курсів інших коледжів і вищих професійно-технічних училищ ОС “Молодший спеціаліст”

(далі…)

Детальніше