ВГОРУ

До уваги студентів денного відділення !

навчання в ІІ семестрі 2018-2019 н.р. розпочнеться 4 лютого 2019 року.

 

Детальніше
ВГОРУ

Оголошення про пробне ЗНО 2019 р. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Графік роботи викладачів  на січень 2019 р.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Щорічні привітання від студентів напередодні новорічних свят стали доброю традицією Мирогощанського аграрного коледжу. Цьогоріч до різдвяних  привітань долучилися і працівники коледжу. Під керівництвом настоятеля Свято-Михайлівського храму отця Володимира аматорський хор  колядками та щирими віншуваннями привітали  усіх присутніх в актовій залі. З вітальними словами та найкращими побажаннями звернувся до колективу та студентства отець Володимир та директор коледжу   Терновик Віктор Ярославович, який   привітав з Днем святого Миколая і  побажав приємних подарунків та солодких сюрпризів, миру і блага в сім’ї, доброго щастя і міцного здоров’я, великої удачі та чудових ідей, відкритої душі і світлої надії.

DSC_0463

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Українсько-Німецький вебінар.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

З 3 по 7 грудня 2018 року на виконання наказу Міністерства освіти і науки України про проведення Всеукраїнського тижня права в Мирогощанському аграрному коледжі пройшов тиждень права. Викладачем правознавства   Самчук Л.Ю. було підготовлено і проведено ряд тематичних загальноколеджівських заходів.

 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18.12.2018 року у групі Т-42 проведено відкрите заняття на тему “Тренувальний інвентар” викладачем Гожою. Г.І ,верхові і рисисті породи коней в Україні використовують не тільки з метою популяризації різних видів кінного спорту , але і в інших галузях народного господарства, зокрема в медицині для лікування людей з хворобами опорно-рухового апарату – іпотерапія .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Мораль і право. Право і закон

Рушійні сили для життя людини.

А їх знання нададуть нам вірний тон

І розвиток держави– України.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 грудня 2018 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбулась урочисте вручення дипломів “Молодшого спеціаліста” студентам заочного відділення. Дипломи про вищу освіту отримали 58 випускників. З них 18 техніків-механіків агропромислового виробництва, 29 техніків-електриків, 11 фахівців з організації і технології ведення фермерського господарства. Семеро випускників отримали диплом з відзнакою. Вітаємо випускників та бажаємо мирного неба, міцного здоров’я і всіх гараздів!

IMG_20181214_114949-3-3

 

Детальніше
ВГОРУ

12 грудня 2018 року на відділенні “Агрономія” викладачі агрономічних дисциплін Філон Л.О та Корнійчук Т.В. за участі зав. відділенням Шварц М.М. та викладачів відділення, а також заступника директора з навчально-практичної роботи Дубинецького І.О. провели науково-практичну конференцію по проходженню студентами виробничо-технологічної та переддипломної практики.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

ВІЛ та СНІД… Сьогодні нам часто зустрічаються ці слова у газетах та журналах, на плакатах, їх чуємо по телевізору, радіо і просто на вулиці. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу це несе людям. Найчастіше ми думаємо – «зі мною ніколи не станеться чогось подібного, я занадто розумний, щоб стати наркоманом, або ВІЛ-інфікованим, я вмію застерігатися і ризикувати з розумом», та ніхто не знає, де чекає нас біда.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

«Містер коледж 2018»

  (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29-30 листопада проведено першість Мирогощанського коледжу з пульової стрільби серед студентів I-х курсів присвячена Дню Збройних Сил України.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

5 грудня 2018 року в актовій залі коледжу проведено військово-патріотичний захід, присвячений Дню Збройний Сил України. Участь у заході прийняли- виконуючий обов’язки голови Дубенської райдерадміністрації Іщук В.С, учасники бойових дій -командир в/ч 7069 Філімоненко В.М., заступник командира окремого дивізіону ППО навчального центру Волчецький М.А та волонтер , секретар міського осередку ГО “Всеукраїнський союз ветеранів АТО ” Філімоненко Т.А. Виховна година сприяла згуртуванню студентів , викликала почуття гордості за свою державу та Збройні Сили України, героїзму, відваги, любові до Батьківщини, прагнення до захисту своєї рідної землі.

DSC_0164 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

5.12.2018р. в лекційній залі Мирогощанського аграрного коледжу була проведена відкрита виховна година, присвячена Міжнародному дню волонтера – «ВОЛОНТЕРИ – ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІ»

Доброта та милосердя – це милість людського серця, розуміння, м’якість, співчуття, ніжність, любов та жалісливе ставлення до людей. Це не слабкість, а сила, тому що доброта та милосердя властиві людям, які здатні прийти на допомогу.

(далі…)

Детальніше