ВГОРУ

30 жовтня 2018 року на відділенні «Електрифікація» було проведено конкурс “ Кращий за професією ”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29 жовтня 2018 року на відділенні “Електрифікація” викладачі електротехнічних дисциплін Тимощук Р.М. та Стребчук В.А. за участі викладачів відділення та заступника директора з навчально-практичної роботи Дубинецького І.О. провели науково-практичну конференцію по проходженню студентами виробничо-технологічної практики.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК КОЛЕДЖУ ЛИСТОПАД 2018

Детальніше
ВГОРУ

2-10 жовтня на стадіоні МАКу було проведено першість з футболу серед збірних команд відділень.

У безкомпромісній боротьбі призові місця розподілились наступним чином:

І-ше місце – відділення «Механізація»;

ІІ-ге місце – відділення «Агрономія»;

ІІІ-тє місце – відділення «Електрифікація».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

«Мудрий ніхто не вродився, а навчився»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

25 жовтня 2018 року викладачем електротехнічних дисциплін Левченко І.П. у групі М-41 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Загальна електротехніка з основами автоматики» на тему: «Трансформатори».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 жовтня 2018 року викладачі циклової комісії електротехнічних дисциплін Давидов В.С., Панчук Ю.О. провели відкриту виховну годину до «Дня визволення України від нацистських загарбників». Мета виховної години: ознайомити студентів з патріотичним вихованням, повагою до історичного минулого українського народу.

Пливуть літа так швидко наче хмари

І двічі жить на світі не дано,

Дивіться ж діти не споганьте слави

Й опалене війною знамено.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

IMG_20181023_150007

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 жовтня 2018 року на борцівському килимі МАКу відбувся другий вид спартакіади між збірними командами відділень – вільна боротьба.

Перші місця у всіх вагових категоріях здобули студенти відділення «Електрифікація». Це дозволило їм впевнено перемогти у загальнокомандному заліку. Друге місце здобули студенти відділення «Механізація», третє – відділення «Агрономія».

У особистому заліку переможцями стали:

55 кг. – Лящук Сергій (група Е-42);

60 кг. –  Ціхоцький В’ячеслав (група Е-21);

66 кг. – Безкоровайний Олександр (група Е-43);

74 кг. – Ковальчук Назар (група Е-41);

84 кг. – Пагуба Дмитро (група Е-33);

96 кг. – Чорнобай Михайло (група Е-42):

120 кг. – Савенюк Назарій (група Е-11).

DSC_0342

 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4,8,11 та 16 жовтня 2018 року викладач історії України Бутрій Л.М провела екскурсії за маршрутом м.Луцьк, краєзнавчий музей , музей військової техніки , замок Любарта для студентів груп: А-ОТ 31, Т-31,ЗБ-ПК 31, Т-32,ОТ21 та М-31.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня 2018 року відбувся перший вид спартакіади коледжу серед учбових відділень – легка атлетика. На стадіоні учбового закладу студенти змагалися в семи видах цього виду спорту. Всього на бігових доріжках і секторах суперничали 88 учасників. В наслідок гострої, безкомпромісної боротьби командну перемогу отримали студенти відділення “Механізація”.На 2 місці – команда відділення “Електрифікація”, 3 місце відділення “Агрономія”, 4 місце відділення “Технологія”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23 жовтня 2018 року  викладачами електротехнічних дисциплін Єничом В.В. та Швед Ю.О., була проведена предметна олімпіада з навчальних дисциплін «Основи електроніки, мікросхемотехніки та автоматики» та «Контрольно-вимірувальні прилади з основами метрології» в якій брали участь студенти груп Е – 31, Е – 32, Е-33.

IMG_20181023_132105

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 жовтня 2018 року у Мирогощанському  аграрному коледжі на відділенні «Агрономія» відбувся конкурс «Студентська осінь 2018», який проводився з метою активізації та розвитку аматорської творчості серед студентів.

На конкурсі були представлені  найкращі номери художньої самодіяльності різного жанру, у виконанні студентів 1-4-х курсів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня2018р в коледжі проведено майстер клас з індійськоі йоги. Заняття провела волентер корпусу миру Матільда.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня 2018 року викладач циклової комісії технічних дисциплін Давидов Сергій Григорович на базі молочного залу ферми ВРХ с. Дитиничі  Дубенської аграрної компанії провів відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Механізація виробничих процесів у тваринництві» в групі Т-21 на тему «Доїльні апарати». Після проведення заняття студенти мали можливість ознайомитись з тваринницькими приміщеннями та організацією робіт на фермі.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

МИРОГОЩА ВИВЧАЛА ДОСВІД НІМЕЧЧИНИ

  (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 жовтня у Дубенському  замку викладачами Дубинецькою О.В  та Кушнірук Т.С, було проведено виховну годину на тему : «Мій рідний край – моя фортеця».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня 2018 року викладач Сиротинська Оксана Віталіївна  провела відкрите практичне заняття на тему «Шкірний покрив та його похідні» з навчальної  дисципліни «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин» в групі Т-22 на базі ферми ВРХ с. Переросля Дубенської  аграрної компанії Дубенського району.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 жовтня 2018 року викладачем електротехнічних дисциплін Харчуком Ю.В. у групі Е-42 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Автоматизація ТП і САК» на тему: «Автоматизація годівлі та напування тварин і птиці»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 жовтня 2018 року було проведено викладачами циклової комісії електротехнічних дисциплін Терновик І.В., Єнич В.В. відкриту виховну годину до «Дня українського козацтва». Мета виховної години: ознайомити студентів з патріотичним вихованням, повагою до історичного минулого українського народу, його звичаями та традиціями.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17.10.2018 р. в Мирогогощанському аграрному коледжі відбулася зустріч представника поліції старшого інспектора з ЮТ СП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області Вжос Мирослави Михайлівни зі студентами першого курсу.

Мирослава Михайлівна розповіла про булінг у підлітковому середовищі і його наслідки на законодавчому рівні.

IMG_20181017_142155 IMG_20181017_142248

Детальніше
ВГОРУ

Чого очікувати від ЗНО у 2019 році?

Чого очікувати від ЗНО у 2019 році?

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Screenshot_1

Детальніше
ВГОРУ

 

11 жовтня у навчальному закладі було проведено традиційне розважально-спортивне свято «Козацькі забави» присвячене  Дню захисника України та Дню українського козацтва.

“Козацькі забави” – ще одна можливість зберегти зв’язок між поколіннями. Це свято, живе і неповторне, дозволяє студентам нашого коледжу відчувати себе певним чином причетними до славної історії свого народу.

Немає нічого кращого ніж свята, що пов’язані з народними традиціями. Студенти всіх відділень  приймають  активну участь в цьому заході. Саме під час таких заходів видно згуртованість, дружність, колективізм кожного відділення.

У цьому році козаки змагалися у п’яти особистих і двох командних конкурсах.

Найвправнішими козаками виявились хлопці відділення «Механізація». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 жовтня 2018 року у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі відбувся регіональний тур конкурсу «Куратор року-2018», у якому став переможцем Тимощук Роман Миколайович!

ТРМ

Педагогічний та студентський колективи МАКу щиро вітають Романа Миколайовича  з перемогою у конкурсі!

Ми раді Вашому успіху у цьому конкурсі, бажаємо, хай успіх і надалі супроводжує Вас у педагогічній праці та особистому житті.

Нехай конкурс розкриє перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу. Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, радості. Нехай душа народжує прекрасні мрії, а розум втілює їх у життя.

Бажаємо перемоги у заключному етапі конкурсу!

Детальніше
ВГОРУ

Квіти, квіти… Чарівні квіти,

Кольорові, великі й малі…

Ви умієте душу зігріти,

Бо й самі ви – душа землі.

«Людині для життя потрібні сонце, воля і маленька квіточка»  –  Н. Земна.

І справді, квіти супроводжують нас протягом усього нашого життя: зустрічають при народженні, втішають у старості, радують на весіллях, іменинах, святкуваннях… проводжають в незвіданий світ.

10 жовтня 2018 року в святкові шати вбралася лекційна зала Мирогощанського аграрного коледжу, де викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін Міщук Василина та Смислова Наталя провели відкриту виховну годину на тему «Квіти землі – квіти душі людської».  Студенти академічних груп ОТ-41 та ЗБ-21 переповіли багато легенд та переказів про квіти,  декламували вірші, акапельно виконали дві українські пісні.

Метою виховного заходу є виховання естетичного смаку, вивчення традицій та формування потреби і здатності створювати прекрасне в житті на основі розвитку власних творчих здібностей. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

8 жовтня   викладачами технологічних дисциплін  Дубинецькою О.В., Кушнірук Т.С. у групі Т – 42 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Технологія вирощування риби» на тему: «Вилов товарної риби». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 жовтня 2018 року викладачами комісії електротехнічних дисциплін Мирогощанського аграрного коледжу Левченко І.П. і Тимощуком Р.М., а також студентами групи Е-42 в лекційній залі коледжу було проведено відкриту виховну годину на тему «День вчителя», приурочену до професійного свята працівників освіти. Мета виховного заходу сприяти підвищенню престижу вчительської професії, привітати викладачів із професійним святом; донести до свідомості студентів, що професія викладачів  необхідна і важлива в житті суспільства; виховувати почуття любові, поваги студентів до викладачів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Директор Терновик В.Я.  та студенство коледжу щиро привітали викладачів з професійним святом – Днем працівника освіти.

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями, служить любові, правді та добру.

Бажаємо Вам, дорогі наші освітяни, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, наполегливості та мудрості, оптимізму і терпіння. Нехай щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а й щодня. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

02 жовтня викладач комісії фізичного виховання Романів Ю.В. в групі М-12 провів відкрите заняття з навчальної  дисципліни «Фізична культура» на тему « Легка атлетика. Біг на короткі дистанції. Стрибки в довжину з розбігу.» (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник жовтень 2018-2019 р.

Детальніше
ВГОРУ

«Я-Технолог!»

27 вересня  в Мирогощанському аграрному коледжі на технологічному відділенні було проведено традиційне свято зустрічі з професією «Я-Технолог»

Мета проведення студентського свята – ознайомити першокурсників із життям студентської родини, впізнати свою професію, знайти друзів, познайомитися із своїми наставниками – викладачами.

На святі у виконанні студентів- старшокурсників лунали патріотичні пісні про Україну, гумор, танці. Студентів – першокурсників познайомили з обраною професією, навчальними дисциплінами, які вони будуть вивчати. Для них були проведені конкурси «Танець кохання», «Чи знаєте ви тварин»,  «Дегустатор» , де учасники показали кмітливість, винахідливість, дотепність.

З привітальним словом виступила завідувач технологічного відділення Сімак Валентина Вікторівна. Куратори груп Кушнірук Т.С та Зембаль М.С побажали першокурсникам сміливо і впевнено крокувати   до  досягнення своєї мети.

Підготували вечір студенти – старшокурсники під керівництвом викладачів Пахальчук В.М. і Дубинецька О.В.

(далі…)

Детальніше