ВГОРУ

26 вересня 2018 року, викладачі Мирогощанського аграрного коледжу Шевчук В.Т. та Борисов О.В. і студенти групи ЗБ-ПК-41 в лекційній залі коледжу провели відкриту виховну годину на тему «Немеркнуче світло великого подвигу»(до Дня партизанської слави)

Вих.Год. День партизанської слави 2018 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 вересня викладачем комісії гуманітарних дисциплін Мирогощанського аграрного коледжу Євтушенко Л.Р. було проведено відкриту виховну годину, присвячену Європейському дню мов. Це досить молоде свято, засноване у 2001 році. Відмічається щорічно за ініціативи Ради Європи з метою сприяти та популяризувати багатомовність у Європі. Європейський день мов – це чудова нагода підвищити інтерес до вивчення іноземної мови. Саме це і було основною метою виховного заходу. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Сьогодні третій день роботи практичного семінару на тему «Управління обладнанням для сушки зерна» в рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» за підтримки НМЦ «Агроосвіта», який проходить в Мирогощанському аграрному коледжі.

Учасники семінару змогли побачити застосування на практиці отриманих  теоретичних знань. Була проведена змістовна, цікава і дуже насичена екскурсія на одне з самих передових підприємств України СП «Нива».

Дякуємо модератору Дітеру Брайтхольцу та головному енергетику підприємства СП «Нива» Олійнику Василю.

По завершенню семінару, кожен учасник отримав сертифікат про підвищення кваліфікації. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

В Мирогощанському аграрному коледжі продовжує свою роботу практичний семінар «Управління обладнанням для сушки зерна» в рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України за підтримки НМЦ «Агроосвіта».

Сьогодні представник з німецької сторони Дітер Брайтхольц ознайомив учасників семінару з сучасним німецьким обладнанням для сушки зерна, з специфікою проектування конвеєра з автоматичною укладкою, силосного елеватора з сушаркою.

Учасники семінару обговорювали різні проблемні питання, а саме: налаштування часу включення/виключення конвеєра, позиціонування полозків, механізм пересування стрічок, автоматичний режим роботи.

Крім, того учасники мали змогу ознайомитись з навчально-практичною базою коледжу. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Сьогодні 25.09.2018 р. в Мирогощанському аграрному коледжі в рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» за підтримки НМЦ «Агроосвіта» розпочався практичний семінар «Управління обладнанням для сушки зерна».

На семінарі присутній керівник проекту Ханс Георг Хассенпфлюг, асистент проекту Ольга Лучинська, експерт проекту, представник з німецької сторони Дітер Брайтхольц, голова робочої групи від ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Дуднік Т.П., методист від ДУ «НМЦ» Агроосвіта» Борхаленко Ю.О. і викладачі 6 аграрних освітніх закладів України, а саме Мирогощанського аграрного коледжу, Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака Сумського НАУ, Хоролського агропромислового коледжу Полтавської ДАА, Борщівського агротехнічного коледжу, Володимир-Волинського агротехнічного коледжу, ВН НУБіП України «Немішаївського агротехнічного коледжу». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20 вересня 2018 року в актовій залі коледжу студенти нового набору відділення “Механізація” святкували День першокурсника.

Дорогі першокурсники, вітаємо Вас у наших рядах!!! (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 вересня в актовій залі коледжу відбувся  традиційний вечір знайомства студентів – першокурсників з професією “Я – електрик”. У веселій формі показати особливості майбутньої спеціальності та студентського життя.

Було цікаво поєднано серйозний матеріал з гумористичними сценками, які переплітаються з цікавими афоризмами та студентськими байками. Проведення конкурсів дало змогу першокурсникам стати учасниками дійства, пов’язаного з майбутньою професією – електромонтер.

З вітальним словом і настановами до першокурсників звернулася завідувач  відділенням В.В.Момотюк, яка відзначила почесними грамотами відмінників відділення та кращих студентів.

Дякуємо студентам відділення «Електрифікація» за допомогу у підготовці вечора  першокурсника. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 вересня в актовій залі коледжу відбулося свято великої агрономічної родини – вечір-знайомство з майбутньою професією «Я – агроном». На адресу студентів-першокурсників звучали теплі  та щирі вітання і побажання, цікаві  конкурси, запальні танці та сучасні  пісні. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Осінні барви — це не описати,
Така краса, що серце завмира.
І хочеться по осені блукати,
Бо ще м’яка-м’якесенька трава,
А квіти гарні, різнокольорові,
А небо синє-синє і без дна…
Осінні дні теплесенькі, чудові
І радість щира, а не напускна…
Красою осінь душі напуває,
Наснагою наповнює серця.
Високо нас над світом піднімає,
Дивує всіх без краю та кінця.
Див осені нікому не злічити —
Відчути треба серденьком усе.
Та просто насолоджуватись, жити…
І хай вона нас в дивосвіт несе…. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

9.09.2018 р. відбулося районне фольклорне свято «З народної криниці». Візитною карткою Мирогощанського аграрного коледжу була «Чаша достатку», яку оформили викладачі та студенти.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Традиційно, у другу суботу вересня відзначається свято Дня фізичної культури і спорту в Україні затверджений Указом президента від 29 червня 1994 року № 340/94). Це свято всіх прихильників здорового способу життя, спортсменів, ветеранів спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт  дає нам не лише здоров’я, він загартовує характер і волю.
Фізичне виховання – це здоров’я нації. Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Від щирого серця вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, великої вдачі, наполегливості, вдалих стартів і переможних фінішів!

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в коледжі  пройшли змагання з волейболу, футболу, перетягування линви, підняття гирі, підтягування.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки студентів нового набору заочної форми навчання

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник вересень 2018-2019 р

Детальніше
ВГОРУ

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться з вами своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожний навчальний заклад, кожну родину! Зі святом, дорогі друзі! (далі…)

Детальніше