ВГОРУ

На фермі ВРХ СВК ім. Лесі Українки с. Дитиничі  Дубенського району викладач технологічних дисциплін Гожа Ганна Іванівна в групі ТСК-12 провела відкрите заняття з навчальної дисципліни “Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин” по темі “Система органів травлення”.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

22 жовтня 2019 року викладач технічних дисциплін Давидов С.Г. провів відкрите заняття в групі Т-21 з навчальної дисципліни “Механізація виробничих процесів у тваринництві” по темі “Доїльні апарати” на базі обладнання доїльного залу СВК ім. Л. Українки Дубенського району.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17-18 жовтня в Іллінецькому державному аграрному коледжі відбувся семінар « Навчання через дослідження», що проходить в рамках українсько-німецького проекту « Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України на тему: «Виготовлення біорозкладної  плівки  та «Виготовлення біоетанолу з різної рослинної сировини».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

1.10.2019р. в бібліотеці МАК студентами групи ЗБ-ПК 21 була проведена виховна година

«Моя бібліотека! Ти мудрість всіх віків, хранителько добра!»

Ведучі і читці привітали бібліотечних працівників з професійним святом і познайомили з історією розвитку книг та книгодрукування.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Студентська осінь 2019

Красива осінь вишиває клени

Червоним, жовтим, срібним, золотим.

А листя просить: – Виший нас зеленим!

Ми ще побудем, ще не облетим.

А листя просить: – Дай нам тої втіхи!

Сади прекрасні, роси – як вино.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 жовтня на стадіоні коледжу відбувся черговий вид спартакіади учбового закладу – легка атлетика. На цей раз у командному заліку кращими були студенти відділення електрифікації. Другі – студенти механіки. Третє призове місце в студентів відділення агрономії, і на четвертому технологи.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 жовтня 2019р. в аудиторії 7, викладач технічних дисциплін Соловей Оксана Анатоліївна провела відкрите заняття у групі М-21 на тему: “Вуглецеві сталі”. На занятті були присутні викладачі комісії “Технічних дисциплін”.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 жовтня 2019 року в авдиторії 213 викладачем соціально-економічних дисциплін Самчук Л.Ю. в групі М-12 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Основи правознавства” на тему “Основи сімейного права”.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 жовтня 2019 року викладачами комісії агрономічних  дисциплін Кравчук Ю.Є. та технічних дисциплін Корнійчук М.А. в актовій залі коледжу було проведено виховну годину на тему «Що головніше здоров’я чи краса?»

            Здоров’я та краса – безцінне багатство кожної людини. А ще дуже важливо зберегти своє життя і здоров’я, щоб насолоджуватися красою навколишнього світу. А все у великій мірі залежить від нас самих, як ми будемо поводити себе, як виконуватимемо правила особистої гігієни, як ми будемо любити і берегти навколишній світ, такий крихкий і неповторний, дзвінкий і радісний.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

З 6 по 12 жовтня 2019 року делегація Мирогощанського аграрного коледжу побувала  в Німеччині в рамках проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» . Директор В.Я.Терновик разом з викладачами коледжу В.В.Сімак та О.В.Дубинецькою ознайомились з навчально-виробничою майстернею ВРХ (технологія стійлового утримання тварин, годівля, доїння, контроль за станом тварин, технологічні процеси), теоретичне навчання поєднувалось із практичним. На другий день стажування в центрі сільськогосподарської освіти (LBZ) в Ехемі (Нижня Саксонія) пройшли практичну підготовку з питань менеджменту сухостійних корів і телят, а також на практиці ознайомилися із сучасними технологіями машинного доїння корів (паралель, ялинка, доїльний робот). Наступні 2 дні ознайомились з навчально-виробничою майстернею зі свинарства: – технологія стійлового утримання тварин, годівля, планування поголів’я свиноматок, технологічні процеси. Брали участь в осіменінні свиноматок, обрізанні хвостиків поросятам, визначенні кондицій.  Відвідали Федеральне міністерство продовольства і сільського господарства (BMEL). Після виступу німецьких фахівців відбувся обмін думками про проект зі сприяння аграрній освіті FABU. Провели екскурсію по Берліну.

Фото з події

Детальніше
ВГОРУ

10 жовтня 2019р. в аудиторії 10, викладач технічних дисциплін Яковлев Віталій Валерійович провів відкрите заняття у групі МГ-32 на тему: “Побутові газові прилади”. На занятті були присутні викладачі комісії “Технічних дисциплін”.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

 

«Доти буде Україна, поки будуть козаки

10 жовтня , напередодні Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва,  на стадіоні  коледжу,  викладачами комісії фізичного виховання і захисту Вітчизни  було проведено традиційне спортивне свято «Козацькі забави».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

8-9 жовтня викладачем комісії фізичного виховання і захисту Вітчизни Стребчуком А.М. була проведена першість коледжу з стрільби, з ПМ  гвинтівки, серед студентів нового набору. Ці змагання були присвячені Дню захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дню Українського козацтва.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Війни, заколоти, страти, терор, убивства, агресія, жорстокість стали ледве не нормою життя людей. Насильство проникає у різні сфери людського буття, воно є таким же стародавнім, як і саме людство.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Уже відлетіли останні журавлині ключі, в прощальному танку кружляє багряне листя. Надворі осінь. Прекрасна чудова пора.
А у нас в коледжі “Студентська осінь – 2019″.
8 жовтня в актовій залі коледжу відбувся традиційний конкурс художньої самодіяльності на відділенні “Агрономія”. Всі учасники гідні похвали, але конкурс має переможців. Тож до зустрічі у фіналі!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

8 жовтня 2019 року на відділенні “Електрифікація” відбулося відкрите заняття в групі Е-42 на тему;  “Організація експлуатації та ремонту електрообладнання, контрольно–вимірювальних приладів та автоматики в сільському господарстві”.  Заняття провів викладач  комісії електротехнічних дисциплін В.А.Стребчук.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Щирі слова подяки  за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм висловили студенти коледжу у вітальній концертній програмі

 Вітаючи зі святом, від щирого серця побажали міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Невід’ємною частиною озеленення є фігурна стрижка рослин, тому студенти Мирогощанського аграрного коледжу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» на навчальній практиці опановують ази топіарного мистецтва, це дуже цікава та захоплююча справа, але водночас і дуже відповідальна. Важливим елементом при даній роботі є якісний Німецький інструмент, яким працюють наші студенти.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

02.10.2019 в рамках проведення профорієнтаційної роботи викладачі відділення агрономія Бідюк Іван та Борисов Олександр провели екскурсію для учнів Рачинської ЗОШ на чолі з керівником Боярчук Іванною Миколаївною по території Мирогощанського аграрного коледжу, ознайомили їх з базою та озелененням навчального закладу, студентським життям та спеціальностями коледжу. Крець Юрій Степанович познайомив гостей з історією Мирогощанського аграрного коледжу. Учні зібрали інформацію для свого проекту на Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Моя Батьківщина – Україна».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

З ініціативи випускників спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» Мирогощанського аграрного коледжу, в рамках акції «Посади дерево миру» та з нагоди 95-річчя коледжу, було придбано і висаджено на альпійську гірку 25 дерев (24 області та Крим) які символізують єдність і територіальну цілісність незалежної України.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

2 жовтня 2019 року викладачами гуманітарних дисциплін Гаврилюк О.І та Євтушенко Л.Р. був проведений виховний захід присвячений Дню європейських мов. Сьогодні відбувається наближення України до країн Європи. Сучасна зовнішня політика України спрямована на зміцнення та розширення зав’язків із західними державами світу. Європейський день мов заснований у 2001 році на завершення Європейського року мов. Проведений виховний захід став ще однією можливість відзначити важливість вивчення іноземних мов та поширити культурне багатство європейських країн. А також чудовою нагодою наголосити, що Європа починається не за кордоном України, а у свідомості кожного з нас.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник Жовтень 2019

Детальніше
ВГОРУ

1 жовтня 2019 року викладачем Зембаль М.С.  проведено відкрите заняття у групі Т-11 з навчальної дисципліни «Громадянська освіта» на тему «Соціалізація особистості».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27 вересня 2019 року викладачем Корнелюком В.Л було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Технології креслення” на тему “Проекційне креслення. Модель” у групі М-22.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

25-26 вересня на стадіоні коледжу відбувся перший вид спартакіади міні-футбол.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

25-26 вересня на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулося засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів зі спеціальностей 206»Садово-паркове господарство», 205 «Лісове господарство» та 101 «Екологія». Комісія ознайомилась з базою та досвідом роботи коледжу. Викладачі коледжу разом з студентами провели майстер класи по топіарній стрижці рослин, формуванню Нівакі та створенню флораріуму, а також познайомили комісію з професійним садовим інструментом для обрізки та стрижки рослин.

Детальніше
ВГОРУ

25 вересня в актовій залі коледжу відбулося свято великої агрономічної родини – вечір-знайомство з майбутньою професією «Я – агроном». На адресу студентів-першокурсників звучали теплі  та щирі вітання і побажання, цікаві  конкурси, запальні танці та сучасні  пісні.

Детальніше
ВГОРУ

24 вересня в Мирогощанському аграрному коледжі відбулося  професійне свято « Я – технолог ».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 вересня 2019 року в актовій залі Мирогощанського аграрного коледжу відбувся вечір знайомства з професією “Я-механік”. Студенти першого курсу ознайомилися з особливостями майбутньої професії, а також продемонстрували свої знання та вміння в цікавих конкурсах.

Дякуємо студентам відділення «Механізація» за допомогу у підготовці вечора  першокурсника.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 вересня в актовій залі коледжу відбувся традиційний вечір знайомства з професією “Я – електрик”. У веселій формі першокурсникам показали особливості майбутньої спеціальності та студентського життя.

Було цікаво поєднано серйозний матеріал з гумористичними сценками, які переплітаються з цікавими афоризмами та студентськими байками. Проведення конкурсів дало змогу першокурсникам стати учасниками дійства, пов’язаного з майбутньою професією – електромонтер.

З вітальним словом і настановами до першокурсників звернулася завідувач  відділенням В.В.Момотюк, яка відзначила почесними грамотами відмінників відділення та кращих студентів.

Дякуємо студентам відділення «Електрифікація» за допомогу у підготовці вечора  першокурсника.

Детальніше
ВГОРУ

День фізичної культури та спорту

Детальніше
ВГОРУ

13.09.2019 року викладачем комісії технічних дисциплін Шевчуком А.В було проведено відкрите заняття в групі МСК-13 з навчальної дисципліни “Основи теплотехніки і гідравліки” на тему “Основи гідродинаміки”.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Зарахування вступників  заочної форми до Мирогощанського аграрного коледжу на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня – кваліфікований робітник на державну форму навчання.

Детальніше
ВГОРУ

08.09.2019 р. на Дубенщині гучно відгриміло свято народних традицій та ремесел  «З народної криниці». Візитною карткою Мирогощанського аграрного коледжу була «Чаша достатку»та ексклюзивні вироби, виготовлені викладачами та студентами.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки вступників заочної форми навчання

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник вересень

Детальніше
ВГОРУ

1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка!
Першокурсники з ще незрозумілим їм почуттям трепету роблять перші кроки на величезному шляху до знань та вступають у доросле життя. Сьогодні коледж приймає до своєї студентської родини 238 чоловік.
Щирі привітання та настанови першокурсники отримали від директора коледжу Терновика Віктора Ярославовича
У цей день хтось вперше переступив поріг нашого навчального закладу, а інший – став студентом останнього курсу. Попереду усіх нас чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки стануть для вас незабутніми і найкращими!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Сьогодні 19 червня розпочала роботу ДЕК з приводу захисту дипламних проектів на відділенні механізація спеціальності “Агроінженерія” .Голова ДЕКу Теслюк В.В – доктор сільськогосподарських наук , професор кафедри сільськогосподаських машин НУБІП України.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

07.06.2019 року викладачем Гук В.М  в групі М-11  було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Математика” на тему “Обчислення невизначених інтегралів ”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

МЕТОДИЧНИЙ  ВІСНИК ЧЕРВЕНЬ 2019

Детальніше
ВГОРУ

07.06.2019 року викладачем комісії природничо-математичних дисциплін Дубинецькою О.Ф в групі Е-11  було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Біологія і екологія” на тему “Роль біології у вирішенні сучасних-глобальних проблем людства”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

04.06.2019 року викладачем комісії технічних дисциплін Колісніченком В.В в групі М-32  було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Основи охорони праці” на тему “Система попередження пожеж та пожежного захисту”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

5 червня 2019 року студенти групи А-21 з викладачем Давидовим С.Г. провели відпрацювання окремих елементів навчальної практики з набуття робочої професії тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва на базі машинно-тракторного парку ПП “Агро Експрес  Сервіс” в селі Підгайці Млинівського району.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

5 червня 2019 р. куратор Дубинецька О.Ф. із студентами  групи М-31 провели відкриту виховну годину на тему : «Всесвітній день охорони навколишнього середовища». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

5 червня 2019 року на конюшні с. Мирогоща викладач Кушнірук Т.С. під час навчальної практики «Конярство» ознайомила студентів групи ТСК – 12 із утриманням коней, упряжжю та інвентарем.    (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

3 червня 2019 року в лабораторії «Оцінка якості молока» викладач Дубинецька О.В. провела майстер-клас на тему: « Визначення показників якості молока». Студенти були  ознайомлені  із призначенням, принципом роботи обладнання (аналізатор молока «Мілкотестер» і «рН METER») наданого коледжу в рамках українсько-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» . (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

30.05.2019 року викладачі комісії агрономічних дисциплін Міщук В. А., Кривичун Г. В провели олімпіаду між 4 курсами на кращого знавця навчальної дисципліни “Технологія виготовлення продукції рослинництва”. Перемогу здобули студенти групи А-41.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

31 травня 2019 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулося обласне методичне об’єднання керівників фізичного виховання завкладів вищої освіти (коледжів і технікумів) Рівненської області.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

31 травня 2019 року викладачем агрономічних дисциплін Мельник О.Ю та студентами групи ЗБ-31 було проведено виставку ірисів,які надала викладач Мірошник З.Д.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

28 травня 2019 року викладачі комісії агрономічних дисциплін провели майстер-клас з топіарної стрижки та формування садового бонсаю «Нівакі», а також ознайомили студентів з професійним інструментом для обрізки та топіарної стрижки рослин. Під час заходу було сформовано спіраль з туї західної та Бонсай з ялівця козацького.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29 травня 2019 року викладачі комісії агрономічних дисциплін Філон Л.О., Глущук М.П., Хом’як Л.О., Корнійчук Т.В. провели конкурс фахової майстерності серед студентів відділення агрономія. Під час конкурсу була використана польова агрохімічна лабораторія. Переможцем конкурсу стала команда групи А-21, учасники якої отримали грамоти.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29.05.2019р в актовому залі Мирогощанського аграрного коледжу студенти групи А- ОТ-31 разом з викладачами Хом’як Л.О  Кривичун Г.В була проведена виховна година на тему “Пісня-душа народу” метою якої є відродження традицій українського народу, прищеплення у студентів любові і поваги до народних традицій, звичаїв і пісень.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27 травня в актовому залі Мирогощанського аграрного коледжу студенти навчального закладу бажали щасливої дороги волонтеру  Корпусу Миру.  Два роки перебування Кессіді пролетіли як одна мить. Сьогодні ми  кажемо їй не «Прощавай!», а «До зустрічі!», сподіваючись знову побачитись в Україні!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

22 травня студенти Мирогощанського аграрного коледжу та їхні наукові керівники Зембаль М.С. та Самчук Л.Ю. брали участь у міжнародній студентській науково-практичній конференції ” Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер”.
Студенти Ковальчук Ірина група Т-11 та Дячук Дмитро група Е-11 мали змогу не лише представити свою науково-практичну роботу, а й стали учасниками Свята українського духу, молоді і краси.
Під час нагородження учасників юні дослідники нашого коледжу отримали дипломи та були запрошені на ІІІ – етап Конференції в м. Львів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

У Мирогощанському аграрному коледжі проведено тиждень знань Правил дорожнього руху. Одним з найцікавіших заходів була олімпіада на кращого знавця ПДР серед студентів 3 курсу. Перше місце виборола група М- 31.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21.05.2019 року викладач комісії агрономічних дисциплін Глущук Микола Пилипович провів олімпіаду з навчальної дисципліни «Насінництво і селекція» в групах А-41 та ОТ-41. Студенти продемонстрували високий рівень знання дисципліни. Перемогу отримали  Касянчук Дмитро група А – 41, Мандзюк Дмитро ОТ – 41.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

В рамках німецько – українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» викладачі Мирогощанського аграрного коледжу Гожа Г.І. та Сиротинська О.В. 20 -22 травня 2019 року були учасниками семінару «Технологія виробництва продукції вівчарства й козівництва, утримання дрібних жуйних тварин».
Семінар проходив під егідою «Агроосвіти» на базі фермерського господарства «Зінка» с. Усівка Київської області.
Модератор семінару професор С. фон Корн.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 травня 2019 року викладач Герасимчук А.П. в групі М-22 провів відкрите заняття з предмету “Трактори і автомобілі” по темі “Система охолодження двигуна”.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23.05.2019 року викладачі комісії технічних дисциплін Луць В.С і Корнелюк Л.П провели заняття на базі ремонтної майстерні Рівненського РТП. Студентів груп М-31, М-32 ознайомили з ремонтно-обслуговуючою базою підприємства, структурою, технологічними процесами ремонту автотракторних двигунів, вузлів паливної апаратури, електрообладнання. Крім того студенти побачили технологію наплавлення валів в середовищі газів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

М-11

22 травня викладачі комісії гуманітарних дисциплін Кисіль Г.В. та Кравчук Н.О.
з групами М-11 та А-ОТ 11 відвідали виставу «Полліанна» в обасному музично-драматичному театрі.
Це історія про веснянкувату, невгамовну, надзвичайно сонячну та позитивну дівчинку, яка змінила
життя похмурого, сірого  містечка.
Це вистава про те, як дитина здатна змінити світогляд дорослих, аби вони по іншому подивились на
світ. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Фотоальбом

Детальніше
ВГОРУ

Агрономія ювілейні групи 

Детальніше
ВГОРУ

21 травня викладачем електротехнічних дисциплін Тарасюком Василем Андрійовичем було проведенне відкрите заняття з навчальної дисципліни “Монтаж електробладнання і систем керування” на тему “Монтаж кабельних ліній електропередач”.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято , яке покликане зберегти Українські цінності та популяризувати їх серед молоді .З ініціативи студентської ради та директора Терновика В.Я. проведено низку акцій : флешмоб, фотосесії, дефіле у вишиванках та виставка національних костюмів.

60669225_746446722417149_3476516051741573120_n

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 травня в Рожищенському коледжі ЛНУВМ та БТ ім.. С.З.Гжицького відбувся регіональний конкурс «СТУДЕНТ РОКУ – 2019». Мирогощанський аграрний коледж гідно представила Ольхович Мирослава. Завдяки дружній підтримці та хорошій підготовці вона здобула звання «Студент року – 2019». Тож вітаємо Мирославу з перемогою та бажаємо здійснення мрій, світлого майбутнього і досягати бажаних вершин.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 травня у Рівненському коледжі НУБіП України відбувся заключний етап обласної спартакіади серед студентів ЗВО аграрних технікумів та коледжів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 травня викладачі технічних дисциплін Дубинецький О.І. та Левчук В.В. провели олімпіаду з дисципліни “Експлуатація машин і обладнання” серед студентів груп : МСК-23, М-41, М-42, перше місце в Олімпіаді зайняв студент групи МСК-23 Золтан Юрій набравши найбільшу кількість балів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

День вишиванки

День вишиванки

 

Детальніше
ВГОРУ

16 травня 2019 року викладачем комісії технічних дисциплін Шевчуком А.В. була проведена олімпіада з навчальної дисципліни “Паливно-мастильні та інші експлуатаційні матеріали” з групою М-21. Студенти показали достойні знання.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 травня 2019 року викладачем  математики Голоюх Н.М було проведено відкрите заняття в групі Е-12 на тему : “Визначений інтеграл”. Було цікаво…

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 травня 2019 року в лабораторії “Технічний сервіс в АПК” викладач Левчук В.В провів майстер-клас на тему “Сучасні засоби для технічного обслуговування і діагностики”.
Викладач розповів призначення і принцип роботи обладнання, наданого коледжу в рамках українсько-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України»
Студенти групи М-42 демонстрували вміння та навики роботи на шиномонтажному обладнанні.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Ми Вам не кажемо: «Прощавайте!»,

ми Вам кажемо: «До зустрічі!»

????????????????????????????????????

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Спартакіада коледжу з баскетболу серед збірних команд відділень

????????????????????????????????????

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 травня 2019 року викладачем комісії технічних дисциплін Біляк О.В провела відкрите заняття з дисципліни “Інженерна механіка” на тему “Механізми передач обертального руху. Редуктори” в групі Е-22.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Ось уже вдруге студенти нашого коледжу поїхали до Німеччини на сільськогосподарську практику. Дана прогорама діє в рамках спільного німецько-укранського проекту покращення практичного навчання. В ній беруть учась 4 пілотні коледжі серед яких і  Мирогощанський аграрний коледж. Цьогоріч уже 9 наших студентів будуть покращувати свої практичні навички та знання в німецьких сільськогосподарських підприємствах. Це хороший старт для молодих спеціалістів, адже в кінці практики вони отримають сертифікати, практичні навички та знання з німецько мови, які в подальшому допоможуть в їхній професійній кар’єрі. Бажаємо їм успіху. Підготувала викладач німецько мови Оксана Гаврилюк.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні – це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. 8 травня – день пам’яті і скорботи. Сьогодні ми згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо шану тим, хто на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.
8 травня, студенти нашого коледжу стали учасниками мітингу вшанування пам’яті загиблих воїнів біля Меморіалу Пам’яті. Вшанували пам’ять про тих, хто загинув в роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, Героїв Небесної Сотні, воїнів загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави, про тих, хто віддав своє життя за врятування рідного краю, увійшовши в безсмертя.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

зустріч2

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник травень 

Детальніше
ВГОРУ

24 квітня в актовій залі коледжу відбувся заключний етап конкурсу «Студент року -2019».   Конкурсанти гідно представили свої відділення, продемонстрували високий рівень підготовки, креативний підхід до вирішення поставлених завдань, хореографічні та вокальні здібності та таланти.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Напередодні Великодня на території коледжу вперше відбувся конкурс «Великодня писанка». Метою проведення заходу є відродження та збереження українських народних традицій, можливість проявити свої творчі здібності. Студенти Мирогощанського аграрного коледжу вкотре продемонстрували неординарність і талановитість.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

25 квітня 2019 року викладачами навчальної дисципліни «Будова і  експлуатація автомобіля» Давидовим С. Г. і Герасимчуком  А. П. з студентами групи Е-33 проведена екскурсія з елементами практичного заняття на Дубенське автотранспортне підприємство ТОВ «Європа Транс Агро»  групи компаній «UkrLandFarming», в ході якої  ознайомились з виробничою діяльністю, організацією вантажних перевезень автомобільного підприємства і технологією виконання  основних  операцій технічного сервісу автомобілів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 квітня викладачі технічних дисциплін Дубинецький О.І та Левчук В.В провели з групами МСК-24, М-41, М-42 показовий захист курсового проекту з дисципліни “Експлуатація машин і обладнання”.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Великий інтерес в студентів групи Е-31 викликала екскурсія з відпрацюванням завдань практичних занять в Дубенське АТП ТОВ «Європа Транс Агро», яка була організована 23 квітня 2019 року викладачами навчальної дисципліни «Будова і експлуатація автомобіля» Давидовим С. Г. та Біруком М. С.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Згідно плану місячника комісії технічних дисциплін 19 квітня викладачами Цикалюком Ю.О та Герасимчуком А.П була проведена олімпіада з навчальної дисципліни “Трактори та автомобілі”. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

з 16 по 18 квітня 2019 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулась зональна Всеукраїнська спартакіада серед ЗВО коледжів та технікумів з волейболу в якій взяло участь десять команд з різних областей України, біля 90 учасників (серед юнаків та дівчат).

 

Юнаки :
I – Каменець-Подільський коледж ПДАТУ
II – Житомирський агротехнічний коледж
III – Володимир-Волинський агротехнічний коледж
Дівчата:
I – Рівненський коледж НУБіП України
II – Мирогощанський аграрний коледж
III – Горохівський коледж ЛНАУ

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 квітня 2019 року викладачем комісії технічних дисциплін Колісніченком В.В була проведена олімпіада з предмету “Основи охорони праці ” серед груп М-41, М-42. Перемогу здобули студенти групи М-42.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16.04.2019 року викладачем комісії технічних дисциплін Гарником В.Р було проведено відкрите заняття на тему “Кормозбиральні комбайни ” в групі МСК -23 .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 квітня в Мирогощанському аграрному  коледжі відбулася весняна толока з благоустрою території навчального закладу.

Не дивлячись на досить прохолодну , хоча і  сонячну погоду, весь колектив коледжу продовжив традиції озеленення території.

Результатом роботи стали чисте довкілля та гарний настрій. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

з 9 по 11 квітня 2019 року на базі мирогощанського аграрного коледжу відбулась Всеукраїнська спартакіада серед ЗВО I-II рівнів акридитації з вільної боротьби в якій взяло участь десять команд з різних областей України , біля 70 учасників.
I –  Борщівський агротехнічний коледж
II – Мирогощанський аграрний коледж
III – Мелітопольський коледж ТДН ТУ

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

12 квітня 2019 року студенти груп: М-42 та М-32 з викладачами Левчуком В.В та Корнійчуком М.А на полі ФГ «Думолко» Дубенського району Рівненської області , відпрацювали окремі елементи практичного заняття по підготовці поля до посіву і посіву зеленого горошку з дотриманням агротехнічних вимог.
Студенти мали можливість безпосередньо встановлювати глибину та норму висіву насіння і контролювати якість проведених операцій.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 квітня 2019 року в актовій залі коледжу на відділенні «Агрономія» обирали «Студент року – 2019». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 квітня 2019 року студенти груп: МСК -23 , М-31, А-31, А,21 з викладачами Дубинецьким О.І, Корнійчуком М.А, Давидовим С.Г, Філон Л.О, на полі ФГ «Думолко» Дубенського району Рівненської області , відпрацювали окремі елементи практичного заняття по підготовці поля до посіву, внесенню мінеральних добрив і посіву зеленого горошку з дотриманням агротехнічних вимог.
Студенти мали можливість безпосередньо встановлювати глибину та норму висіву насіння і контролювати якість проведених операцій.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

У вівторок 9 квітня в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся інтелектуальний конкурс “Студент року -2019″ на відділенні “Електрифікація” серед студентів ІІ – IІІ курсів.

DSC_0504

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 квітня 2019 р. викладач комісії технічних дисциплін Соловей Оксана Анатоліївна  провела відкриту виховну годину на тему: «Великодні дзвони». Були запрошені групи М-11, М-12 та викладачі технічних дисциплін.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Студенти Мирогощанського аграрного коледжу, члени  Національної скаутської організації України «Пласт» Сірик Віталій група Е-21 та Трофімчук Андрій група А-31 зайняли І-ше командне місце на Всеукраїнських змаганнях з пішого мандрівництва імені Євгена Подолянчука «Весняний Рейд – 2019», що проходили на території Коростишівського району Житомирської області 5-7 квітня 2019 року.

Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва «Весняний Рейд» спрямовані на популяризацію мандрівництва й патріотизму серед молоді. Захід присвячений оборонцю Донецького аеропорту, кіборгу та пластунові Євгену Подолянчуку.

Весняний Рейд вже четвертий рік поспіль організовує Пласт – Національна скаутська організація України, а саме старшопластунський курінь Орден Залізної Остроги (ОЗО).

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 квітня відбулося відкрите заняття з навчальної дисципліни “Основи керування автомобілем та безпека дорожнього руху” в групі М-31 на тему : “Експлуатаційні властивості автомобіля” викладач Дзюба Микола Миколайович .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

9 квітня 2019 року викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін Тимощук Р.М. провів відкрите заняття в групі Е-42 з н.д. «Основи енергозбереження» на тему: «Фотоелектрична енергетика».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник квітень

Детальніше
ВГОРУ

4 квітня викладачем Мельник Ольгою  Миколаївною було проведено відкрите заняття з дисципліни “Інженерна графіка” в групі Е-21 за темою  “Поверхні і тіла”. Заняття відвідали викладачі коледжу . (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4 квітня 2019 року викладачі навчальної дисципліни «Будова і експлуатація автомобіля» Давидов С. Г. і Корнійчук М. А для  студентів  групи Е-32 провели екскурсію на АТП агрохолдингу UkrLandFarming в м. Дубно. В ході екскурсії студенти мали можливість ознайомитись з організаційною структурою, виробничими підрозділами, основним обладнанням і технологічним оснащенням та наявним парком автомобілів і причепів автотранспортного підприємства. В ремонтній зоні та пункті ТО відпрацьовані окремі елементи технічного обслуговування та усунення експлуатаційних несправностей автотранспортних засобів. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4 квітня 2019 року в приміщенні актової зали  Мирогощанського аграрного коледжу серед студентів І-ІІІ курсів  відділення «Технологія» відбувся конкурс «Студент року 2019» Перемогу у конкурсі виборювали 4 учасниці: Ольга Боярська, ТСК-12; Іванна Капральчук, Т-22; Олеся Лук’янчук, Т-21; Вікторія Тишкова, Т-32; які проявили себе у 3-ох конкурсах: «Візитка і презентація майбутньої професії», «Інтелектуальний тур», «Мої захоплення».

Всі учасники показали себе з найкращої сторони та були гідні перемоги. Журі було важко обрати переможця. Але у запеклій боротьбі перемогу виборола студентка групи Т-21 Олеся Лук’янчук, яка отримала почесне звання «Студент року -2019» відділення «Технологія» і буде гідно представляти себе у ІІ турі.

Концертну програму підготували викладачі відділення Козицька Євгенія Миколаївна та Сиротинська Оксана Віталіївна. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4 квітня студенти відділення “Механізація” та “Електрифікація “взяли участь в регіональні олімпіаді зі спеціальності “Електроенергетика електротехніка та електромеханіка” , що відбулася в Львівському Національному аграрному університеті. До участі також були запрошені студенти випускних курсів інших коледжів і вищих професійно-технічних училищ ОС “Молодший спеціаліст”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27 березня 2019 року в спортивній залі коледжу  проводилась спартакіада МАКу  серед жителів гуртожитків.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

28 березня в актовій залі коледжу відбувся конкурс “Студент року” на відділенні “Механізація”. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Щороку в березні автори і читачі відзначають  Всесвітній день поезії, покликаний нагадати жителям планети про існування світу Прекрасного.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 березня 2019р. в аудиторії 424 викладач Яковлев Віталій Валерійович провів відкрите заняття в групі МГ-31, на тему: “Реконструкція сталевих газопроводів”.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

22 березня 2019 року в Мирогощанському аграрному коледжі була проведена атестація педагогічних працівників.

Детальніше
ВГОРУ

22 березня 2019 року на відділенні “Електрифікація” в групі Е-42 відбулося відкрите заняття, яке провів викладач  комісії електротехнічних дисциплін В.А. Стребчук, на тему;  “Експлуатація і ремонт внутрішніх проводок та електропроводок спеціального призначення”.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті засяє веселка,

                                                                                                                 Повні сил і живої снаги

Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20 березня в Березнівському лісотехнічному коледжі НУВГП проходив IІ етап обласної Спартакіади серед вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації ВФСТ «Колос» з баскетболу (юнаки та дівчата), шахів.

З шахів команда коледжу завоювала ІІ місце, а баскетболісти (юнаки і дівчата) посіли ІІІ місця.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Роз’язування систем 3-х лінійних рівнянь з трьома невідомими формули Крамера 15.03.2019 група ТСК -12

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20 березня 2019 року викладачі відділення “Електрифікація” Мирогощанського аграрного коледжу Давидов В.С. та Левченко І.П. разом з групою Е-33 здійснили екскурсію на підприємство агропромислового комплексу, що знаходиться в с. Мирогоща – ПАТ “Мирогощанський аграрій”. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Для набуття практичних умінь і навичок з навчальної дисципліни “Тренінг і випробування рисистих і верхових коней” студенти проходять на іподромі під керівництвом майстра виробничого навчання Потапчука І.А

Студенти навчаються не тільки правилам керування конем за допомогою упряжі і в екіпажах та верхом , але і проводять тренування коней різними алюрами: кроком, кентером, риссю, галопом.

Це допомагає виробляти у коней жвавість , точність приземлення, правильну координацію рухів.  Практичне заняття на тему “Фізіологічні основи тренінгу” проведено для студентів 4 го курсу технологічного відділення викладачем Гожою Г.І.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20 березня 2019р. викладач комісії технологічних дисциплін Пахальчук В.М. в групі Т-32 провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Технологія відтворення сільськогосподарських тварин і птиці» на тему : «Патологія післяродового періоду». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15-16  березня 2019  року у спортивній залі Мирогощанського  аграрного коледжу відбувся чемпіонат Рівненської області з боротьби вільної серед юніорів та юніорок. Ці змагання водночас були і відбором на чемпіонат України. Дубенщину представляла команда борців  Мирогощанського аграрного коледжу (тренер В.В. Довгалець) і борці районної ДЮСШ.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

з 11 по 15 березня у Мирогощанському аграрному коледжі було проведено тиждень, присвячений Т.Г.Шевченку.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 березня 2019 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбулося засідання Ради директорів закладів вищої освіти Рівненської області.

DSC_1257

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 березня викладачі коледжу Яковлев В.В. та Шевчук А.В. зі студентами групи МГ – 31 відвідали Дубенське УЕГГ ПАТ “Рівнегаз”. Для студентів була проведена цікава екскурсія підприємством де вони дізналися про роботу АДС, лабораторії по повірці лічильників, а також про специфіку роботи аварійної бригади та обладнання аварійного автомобіля.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 березня, в спортивній залі Мирогощанського аграрного коледжу пройшов турнір з волейболу, присвячений пам’яті (колишнього директора)  С. З. Маніковського, в якому взяли участь команди  студентів та викладачів. Перехідним кубком за I місце нагороджені студенти коледжу , II місце посіла команда адміністрації, III місце дружня команда викладачів.

53682514_416933018884314_8306134805326594048_n 54428438_416932975550985_6540077801200943104_n

 

 

Детальніше
ВГОРУ

12 березня 2019р. викладач комісії електротехнічних дисциплін Єнич В.В. провів відкрите заняття з навчальної дисципліни «Основи електроніки і МСТ»  на тему: «Пасивні елементи електроніки». На  занятті були присутні студенти групи Е-21 та  викладачі електротехнічних дисциплін.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник березень 2018-2019 р.

Детальніше
ВГОРУ

Міжнародний жіночий день – це Всесвітнє свято жінок, коли чоловіки вітають представниць прекрасної статі. Ця гарна традиція  існує і в нашому коледжі,  адже це свято приурочено любим матерям, сестрам та дружинам.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

3 березня в Мирогощу знову завітало свято, та неабияке, а з чарівною назвою «Прийди, прийди, весно-красна». Територія студентського містечка Мирогощанського аграрного коледжу вбралась у різнокольорові барви, перетворившись на справжню казкову країну, завдяки безмежним ідеям та фантазіям студентів. Свято тривало впродовж цілого недільного дня: ігри, конкурси, карооке. Ніхто в цей день не сумував, і навіть сонце посміхалось по-святковому, зігріваючи всіх своїм теплом і радіючи приходу весни.

DSC_1159 DSC_1132 DSC_1144 DSC_1125 DSC_112953825966_1001507280049138_8424394243035889664_n DSC_1117 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27 лютого 2019р. викладач комісії соціально-економічних дисциплін Л.М.Бутрій  провела відкрите заняття з навчальної дисципліни “Історія України”  на тему: «Україна в період II світової війни». Були присутні студенти групи Е-21 та  викладачі комісії соціально-економічних дисциплін.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27 лютого 2019р. викладач комісії електротехнічних дисциплін Панчук Ю.О. провів відкрите заняття з навчальної дисципліни «Економіка сільського господарства  і організація агроенергосервісу»  на тему: «Організація електропостачання і раціонального використання електроенергії в сільському господарстві». На  занятті були присутні студенти групи Е-33 та  викладачі електротехнічних дисциплін.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 лютого 2019 року викладачем-методистом комісії “Фізичного виховання та Захисту Вітчизни” Дзядиком Віталієм Леонтійовичем в групі Е-12  було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни фізична культура на тему: спортивні ігри, волейбол.

IMG_20190226_104927

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

25.02.2019 року викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін Гоженко Оксана Миколаївна провела відкрите заняття в групі Т – 31 з навчальної дисципліни: «Економіка сільського господарства» на тему: «Земельні ресурси сільського господарства та їх використання».

0-02-05-5e5f4a79b32ca3cf5172cb5103b211b6faa94c377fc5cf6d0e095c475325476e_920ac9d1 0-02-05-77141c24cf0b72319d78ecf1def673b463d72c22ede79ec93a16d01edb1745f0_b98e661a

Детальніше
ВГОРУ

22 лютого 2019 року викладачем циклової комісії соціально-економічних дисциплін – Самчук Л.Ю. була проведена радіогазета до дня перемоги Українського народу у «Революції Гідності». У період з 20 по 22 лютого 2014 року фізично відбулись ключові події, які визначили хід новітньої історії України.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21.02.2019 в актовій залі Мирогощанського аграрного коледжу відбувся виховний захід «Мова – моє багатство », присвячений Міжнародному дню рідної мови, який підготували викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін Лампека Н.В та Намчук Л.С.

Це свято – ще одна нагода для кожного громадянина усвідомити причетність до свого народу, до рідної мови.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20 лютого 2019 року викладачем циклової комісії соціально-економічних дисциплін – Самчук Л.Ю. була проведена радіогазета до дня завершення бойових дій за Дебальцеве.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20-го лютого в актовій залі Мирогощанського аграрного коледжу відбулася відкрита виховна година присвячена пам`яті Андрія Кузьменка (гурт Скрябін)

52582561_2143943549029694_2992253854847860736_n

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

У центрі міста, на майдані,
в серці країни, мов в пітьмі
навіки душі відлетіли,
там сто героїв полягли.

Грудьми повстали, захищали
нам мирне небо, спів птахів.
І до останнього стояли,
аж поки янгол прилетів…..

20 лютого 2019 року проведено лінійку-реквієм «Герої не вмирають». Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки «Небесна Сотня»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 лютого цього року викладачі відділення “Електрифікація” Мирогощанського аграрного коледжу Тимощук Р.М. та Стребчук В.А. разом з групою Е-31 здійснили екскурсію на підприємство агропромислового комплексу, що знаходиться в с. Мирогоща – ПАТ “Мирогощанський аграрій”. Основними напрямками діяльності підприємства є вирощування зернових та технічних культур, розведення ВРХ та коней.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 лютого 2019 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам спеціальностях «Зелене будівництво та садово-паркове господарство», «Промислове квітництво»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 лютого викладачами комісії гуманітарних дисциплін Андрощук О.В та Гаврилюк О.І була проведена відкрита виховна година “На крилах кохання” Усіх присутніх в актовому залі коледжу об’єднала тема, якій непідвладні ні час, ні вік тема кохання!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

До Дня Соборності України та пам’яті Героїв Крут викладачем комісії соціально–економічних  дисциплін Самчук Л.Ю. було проведено лекції.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

До 100 річчя Соборності України та 101 річниці бою під Крутами проведено тематичне заняття  для студентів другого курсу викладачем історії України Бутрій Л.М

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник лютий  2019 р

 

 

Детальніше
ВГОРУ

ЗНО

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

25 січня на відділенні «Механізація» в аудиторії 413 відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальностей “Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання” та “Будівництво та цивільна інженерія”. Голова комісії Грицина Олександр Олексійович відзначив хороший рівень підготовки студентів. А члени комісії: Кривичун М.Д., Яковлев В.В., Івчик В.М. та студенти були задоволені результатом.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 січня в Дубенському районному будинку культури пройшов районний фестиваль духовної пісні «Різдвяні піснеспіви». За роки існування він здобув неабияку популярність на теренах Дубенщини.
З року в рік зростає кількість учасників та глядачів різдвяного дійства.
Цьогоріч присутніх радував та дарував гарний настрій і аматорський колектив викладачів Мирогощанського аграрного коледжу під керівництвом протоієрея Володимира Ніколюка.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Алгоритм реєстрації на пробне ЗНО-2019

Детальніше
ВГОРУ

11 січня 2019 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбувся педадогічний семінар на тему :

1.Застосування мультимедійних засобів в навчальному процесі у закладах вищої освіти I-II рівнів акридитації.

2.Підсумки результатів участі у конкурсі “Куратор року – 2018″.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

До уваги студентів денного відділення !

навчання в ІІ семестрі 2018-2019 н.р. розпочнеться 4 лютого 2019 року.

 

Детальніше
ВГОРУ

Оголошення про пробне ЗНО 2019 р. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Графік роботи викладачів  на січень 2019 р.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Щорічні привітання від студентів напередодні новорічних свят стали доброю традицією Мирогощанського аграрного коледжу. Цьогоріч до різдвяних  привітань долучилися і працівники коледжу. Під керівництвом настоятеля Свято-Михайлівського храму отця Володимира аматорський хор  колядками та щирими віншуваннями привітали  усіх присутніх в актовій залі. З вітальними словами та найкращими побажаннями звернувся до колективу та студентства отець Володимир та директор коледжу   Терновик Віктор Ярославович, який   привітав з Днем святого Миколая і  побажав приємних подарунків та солодких сюрпризів, миру і блага в сім’ї, доброго щастя і міцного здоров’я, великої удачі та чудових ідей, відкритої душі і світлої надії.

DSC_0463

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Українсько-Німецький вебінар.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

З 3 по 7 грудня 2018 року на виконання наказу Міністерства освіти і науки України про проведення Всеукраїнського тижня права в Мирогощанському аграрному коледжі пройшов тиждень права. Викладачем правознавства   Самчук Л.Ю. було підготовлено і проведено ряд тематичних загальноколеджівських заходів.

 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18.12.2018 року у групі Т-42 проведено відкрите заняття на тему “Тренувальний інвентар” викладачем Гожою. Г.І ,верхові і рисисті породи коней в Україні використовують не тільки з метою популяризації різних видів кінного спорту , але і в інших галузях народного господарства, зокрема в медицині для лікування людей з хворобами опорно-рухового апарату – іпотерапія .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Мораль і право. Право і закон

Рушійні сили для життя людини.

А їх знання нададуть нам вірний тон

І розвиток держави– України.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 грудня 2018 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбулась урочисте вручення дипломів “Молодшого спеціаліста” студентам заочного відділення. Дипломи про вищу освіту отримали 58 випускників. З них 18 техніків-механіків агропромислового виробництва, 29 техніків-електриків, 11 фахівців з організації і технології ведення фермерського господарства. Семеро випускників отримали диплом з відзнакою. Вітаємо випускників та бажаємо мирного неба, міцного здоров’я і всіх гараздів!

IMG_20181214_114949-3-3

 

Детальніше
ВГОРУ

12 грудня 2018 року на відділенні “Агрономія” викладачі агрономічних дисциплін Філон Л.О та Корнійчук Т.В. за участі зав. відділенням Шварц М.М. та викладачів відділення, а також заступника директора з навчально-практичної роботи Дубинецького І.О. провели науково-практичну конференцію по проходженню студентами виробничо-технологічної та переддипломної практики.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

ВІЛ та СНІД… Сьогодні нам часто зустрічаються ці слова у газетах та журналах, на плакатах, їх чуємо по телевізору, радіо і просто на вулиці. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу це несе людям. Найчастіше ми думаємо – «зі мною ніколи не станеться чогось подібного, я занадто розумний, щоб стати наркоманом, або ВІЛ-інфікованим, я вмію застерігатися і ризикувати з розумом», та ніхто не знає, де чекає нас біда.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

«Містер коледж 2018»

  (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29-30 листопада проведено першість Мирогощанського коледжу з пульової стрільби серед студентів I-х курсів присвячена Дню Збройних Сил України.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

5 грудня 2018 року в актовій залі коледжу проведено військово-патріотичний захід, присвячений Дню Збройний Сил України. Участь у заході прийняли- виконуючий обов’язки голови Дубенської райдерадміністрації Іщук В.С, учасники бойових дій -командир в/ч 7069 Філімоненко В.М., заступник командира окремого дивізіону ППО навчального центру Волчецький М.А та волонтер , секретар міського осередку ГО “Всеукраїнський союз ветеранів АТО ” Філімоненко Т.А. Виховна година сприяла згуртуванню студентів , викликала почуття гордості за свою державу та Збройні Сили України, героїзму, відваги, любові до Батьківщини, прагнення до захисту своєї рідної землі.

DSC_0164 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

5.12.2018р. в лекційній залі Мирогощанського аграрного коледжу була проведена відкрита виховна година, присвячена Міжнародному дню волонтера – «ВОЛОНТЕРИ – ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІ»

Доброта та милосердя – це милість людського серця, розуміння, м’якість, співчуття, ніжність, любов та жалісливе ставлення до людей. Це не слабкість, а сила, тому що доброта та милосердя властиві людям, які здатні прийти на допомогу.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Mетодичний вісник грудень . 2018-19 р

Детальніше
ВГОРУ

Обласна спартакіада серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів студентів.

  (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29 листопада 2018 року на відділенні “Механізація” викладачі технічних дисциплін Шевчук А.В та Дубинецький О.І за участі викладачів відділення та заступника директора з навчально-практичної роботи Дубинецького І.О. провели науково-практичну конференцію по проходженню студентами виробничо-технологічної практики.

Під час конференції студенти поділилися своїм досвідом, який отримали під час проходження практики на підприємствах як в Україні так і в сусідній Польщі. та Німеччині. Також звернули увагу та наголосили, студентам молодших курсів, на необхідності практичної підготовки для кращого оволодіння вибраної професії.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

28 листопада 2018 року з нагоди відзначення п’ятої річниці революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні студенти групи А-41 провели виховний захід “У їхніх серцях жила Україна” До участі долучились студенти груп: Т-32 і М-31 . Куратор групи А-41 Бутрій Л.М

46890125_318523375407917_6457206806656581632_n

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

28 листопада 2018 року викладачем  соціально-економічних дисциплін Самчук Л.Ю.  в групі А-ОТ -11 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Основи правознавства” на тему “Основи кримінального права”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20.11.2018 року на базі в/ч А1519 було преведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Захист Вітчизни” та військово-патріотичні заходи, в ході яких студенти коледжу зустрілись з командуванням в/я А1519, ознайомились із розміщенням військовослужбовців, правилами і порядком несення служби нарядом батальйону та особовим складом варти. З великим задоволенням студенти ознайомились із військовою технікою, виконали нормативи з вогневої підготовки та переглянули відеофільми на тему : – “Надання домедичної допомоги на полі бою”, -“Будівництво мостів та переправ”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Схилімо голови у скорботі

 

26 листопада, в актовій залі коледжу, був проведений виховний захід, присвячений 85 річниці пам’яті жертв голодомору. Присутнім на заході розповіли про те, як виморювали українців голодом та змушували відвойовувати право на кожен подих. Продемонстровані світлини не залишили байдужими нікого: на очах забриніли сльози. . Сльози, страждання, понівечені долі людей, голодна смерть – таке не забувається. Не забудем! Не пробачим! Не дай Боже, щоб таке повторилося!

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто був змушений померти страшною мученицькою смертю.

Відкриту виховну годину підготували студенти груп ТСК-12, Т-42 із кураторами Дубинецькою О.В., Кушнірук Т.С. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

22.11.18 року викладачі Мирогощанського аграрного коледжу підготували і провели вітальний концерт присвячений Міжнародному Дню студента.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16.11.2018 року студенти та викладачі Мирогощанського аграрного коледжу долучилися до

Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21 листопада 2018 року викладачем  економічних дисциплін Тишковець Т.О.  в групі ОТ -41 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Основи менеджменту” на тему “Суть управління операціями. Операційна функція”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Усі люди різняться між собою. Одні мають білий колір шкіри, інші – чорний або жовтий. Одні люди високі, інші – невисокі. Одні стрункі, інші – повні. Люди звертають увагу на відмінності, але це не означає, що хтось є кращим за інших.

16 листопада світ святкував Міжнародний день толерантності, який був проголошений Декларацією принципів толерантності у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО.

Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Толерантність – це мистецтво жити у світі несхожих людей та ідей.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Ви запитаєте: «Яка ціна свободи?» –
Для українців надто дорога:
омита кров’ю поколінь народу,
пронесена століттями в серцях.
Ну що ж, настала наша черга
складати жертву на вівтар борні,
за «Заповітом» розривать кайдани,
кропити волю кров’ю ворогів.
Ми не зганьбили славу наших предків,
нових Героїв дали небесам.
Кров на асфальті…Безліч свіжих квітів…
Свободу не дарують просто так…

Саме з таких слів 21 листопада розпочалася лінійка приурочена до Дня Гідності і Свободи України. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 листопада в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт присвячений Дню працівників сільського господарства. До всіх присутніх з найщирішими привітаннями звернувся директор коледжу В.Я.Терновик та голова Дубенської районної державної адміністрації Ю.В. Парфенюк . Керівник району нагородив працівників коледжу  грамотами за значний особистий внесок в розвиток агропромислового комплексу та з нагоди Дня працівників сільського господарства. Чудовими піснями та позитивними емоціями глядачів заряджали студенти коледжу, художні колективи району та зразковий танцювальний колектив Мирогощанської школи мистецтв «Ритми серця».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 листопада відбувся заключний етап конкурсу «Студентська осінь». Гарний настрій глядачам дарували талановиті студенти кожного відділення. Переможці були нагороджені грошовими преміями.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 листопада 2018 року викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін Шевчук В.Т. провів радіогазету до міжнародного Дня відмови від куріння.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 листопада 2018 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулося обласне методичне обєднання викладачів дисциплін «Безпека життєдіяльності» та «Охорона праці».

DSC_1257

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 листопада 2018 року психологом Собчук Ольгою Миколаївною разом з волонтером Кессіді було розпочато серію тренінгів “Успішна співбесіда та написання резюме”. Проведено 1 заняття на тему : “Перший крок на шляху до хорошої роботи”. Метою тренінгу є допомогти студенту краще описати особисту інформацію та професійні навички. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

9 листопада, у День української писемності й мови, студенти та викладачі Мирогощанського аграрного коледжу  взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності. Радіодиктант – не просто засіб  перевірити власну грамотність,  це – свято нашого духу, нашої єдності, взаєморозуміння та національної свідомості. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

6 листопада в спортивній залі Мирогощанського аграрного коледжу волонтерами Корпусу Миру Кесаді і Кортні було проведено майстер-клас з джазових танців студентами І-ІІ курсів. Метою заходу було розвинути у молоді творчі і хореографічні навики.  (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

7 листопада у спортивній залі відбувся четвертий вид спартакіади серед збірних команд відділень: волейбол.

У цікавій боротьбі найкращу гру показали і здобули впевнену перемогу спортсмени відділення «Електрифікація». На другому місці студенти відділення «Механізація», на третьому – відділення «Агрономія».

Склад команди-переможниці:

Вовняр Олександр (група Е-33), Ляшко Олександр (група Е-23), Фурманчук Богдан (група Е-42), Гуменюк Євгеній (група Е-21), Романюк Сергій (група Е-33), Поліщук Сергій (група Е-22), Полюхович Вадим (група Е-43), Бойко Тарас (група Е-43).

На цьому програма спартакіади у першому семестрі вичерпана. Кращі спортсмени коледжу готуються до проведення обласної спартакіади. Побажаємо їм у цих змаганнях успіху!

 

Рада КФК.   (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

7 листопада 2018 року  викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін Давидов Віталій Сергійович провів відкрите практичне заняття в групі Е – 42 з навчальної дисципліни: «Електропостачання сільського господарства» на тему: «Вивчення схем, конструкції та комплектації обладнанням споживчих ТП 10…35/0,4 кВ».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

6 листопада у спортивній залі МАКу відбувся ІІІ-ій вид спартакіади серед збірних команд відділень: гирьовий спорт. Спортсмени змагались у семи вагових категоріях.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

1-4 листопада в м.Вінниця відбулась першість України з волейболу серед ВНЗ I-II р.а, де взяла участь команда Рівненської області до складу якої входили двоє наших студенток МАКу Шаргородська Віта та Дацюк Катерина які в складі збірної команди Рівненщини стали срібними призерами України.

IMG-c2964c54708b07138ca6d247a25843a8-V

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

31 жовтня 2018 року викладачем циклової комісії фізичного виховання та захисту вітчизни Довгалець В.В  проведено відкрите заняття у групі А-ОТ -11 на тему “Гімнастика. Стройові та загально-розвиваючі вправи”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

1 листопада 2018 року у Мирогощанському  аграрному коледжі на відділенні «Механізація» відбувся конкурс «Студентська осінь 2018», який проводився з метою активізації та розвитку аматорської творчості серед студентів.

На конкурсі були представлені  найкращі номери художньої самодіяльності різного жанру, у виконанні студентів 1-4-х курсів.

IMG_20181101_150705

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

31 жовтня 2018 року викладачем електротехнічних дисциплін Швед Ю. О. в групі Е-23 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Контрольньно – вимірювальні придади з основами метрології» на тему: ” Електро – і феродинамічні прилади”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

30 жовтня 2018 року на відділенні «Електрифікація» було проведено конкурс “ Кращий за професією ”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29 жовтня 2018 року на відділенні “Електрифікація” викладачі електротехнічних дисциплін Тимощук Р.М. та Стребчук В.А. за участі викладачів відділення та заступника директора з навчально-практичної роботи Дубинецького І.О. провели науково-практичну конференцію по проходженню студентами виробничо-технологічної практики.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК КОЛЕДЖУ ЛИСТОПАД 2018

Детальніше
ВГОРУ

2-10 жовтня на стадіоні МАКу було проведено першість з футболу серед збірних команд відділень.

У безкомпромісній боротьбі призові місця розподілились наступним чином:

І-ше місце – відділення «Механізація»;

ІІ-ге місце – відділення «Агрономія»;

ІІІ-тє місце – відділення «Електрифікація».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

«Мудрий ніхто не вродився, а навчився»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

25 жовтня 2018 року викладачем електротехнічних дисциплін Левченко І.П. у групі М-41 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Загальна електротехніка з основами автоматики» на тему: «Трансформатори».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 жовтня 2018 року викладачі циклової комісії електротехнічних дисциплін Давидов В.С., Панчук Ю.О. провели відкриту виховну годину до «Дня визволення України від нацистських загарбників». Мета виховної години: ознайомити студентів з патріотичним вихованням, повагою до історичного минулого українського народу.

Пливуть літа так швидко наче хмари

І двічі жить на світі не дано,

Дивіться ж діти не споганьте слави

Й опалене війною знамено.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

IMG_20181023_150007

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 жовтня 2018 року на борцівському килимі МАКу відбувся другий вид спартакіади між збірними командами відділень – вільна боротьба.

Перші місця у всіх вагових категоріях здобули студенти відділення «Електрифікація». Це дозволило їм впевнено перемогти у загальнокомандному заліку. Друге місце здобули студенти відділення «Механізація», третє – відділення «Агрономія».

У особистому заліку переможцями стали:

55 кг. – Лящук Сергій (група Е-42);

60 кг. –  Ціхоцький В’ячеслав (група Е-21);

66 кг. – Безкоровайний Олександр (група Е-43);

74 кг. – Ковальчук Назар (група Е-41);

84 кг. – Пагуба Дмитро (група Е-33);

96 кг. – Чорнобай Михайло (група Е-42):

120 кг. – Савенюк Назарій (група Е-11).

DSC_0342

 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4,8,11 та 16 жовтня 2018 року викладач історії України Бутрій Л.М провела екскурсії за маршрутом м.Луцьк, краєзнавчий музей , музей військової техніки , замок Любарта для студентів груп: А-ОТ 31, Т-31,ЗБ-ПК 31, Т-32,ОТ21 та М-31.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня 2018 року відбувся перший вид спартакіади коледжу серед учбових відділень – легка атлетика. На стадіоні учбового закладу студенти змагалися в семи видах цього виду спорту. Всього на бігових доріжках і секторах суперничали 88 учасників. В наслідок гострої, безкомпромісної боротьби командну перемогу отримали студенти відділення “Механізація”.На 2 місці – команда відділення “Електрифікація”, 3 місце відділення “Агрономія”, 4 місце відділення “Технологія”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23 жовтня 2018 року  викладачами електротехнічних дисциплін Єничом В.В. та Швед Ю.О., була проведена предметна олімпіада з навчальних дисциплін «Основи електроніки, мікросхемотехніки та автоматики» та «Контрольно-вимірувальні прилади з основами метрології» в якій брали участь студенти груп Е – 31, Е – 32, Е-33.

IMG_20181023_132105

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 жовтня 2018 року у Мирогощанському  аграрному коледжі на відділенні «Агрономія» відбувся конкурс «Студентська осінь 2018», який проводився з метою активізації та розвитку аматорської творчості серед студентів.

На конкурсі були представлені  найкращі номери художньої самодіяльності різного жанру, у виконанні студентів 1-4-х курсів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня2018р в коледжі проведено майстер клас з індійськоі йоги. Заняття провела волентер корпусу миру Матільда.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня 2018 року викладач циклової комісії технічних дисциплін Давидов Сергій Григорович на базі молочного залу ферми ВРХ с. Дитиничі  Дубенської аграрної компанії провів відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Механізація виробничих процесів у тваринництві» в групі Т-21 на тему «Доїльні апарати». Після проведення заняття студенти мали можливість ознайомитись з тваринницькими приміщеннями та організацією робіт на фермі.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

МИРОГОЩА ВИВЧАЛА ДОСВІД НІМЕЧЧИНИ

  (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 жовтня у Дубенському  замку викладачами Дубинецькою О.В  та Кушнірук Т.С, було проведено виховну годину на тему : «Мій рідний край – моя фортеця».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня 2018 року викладач Сиротинська Оксана Віталіївна  провела відкрите практичне заняття на тему «Шкірний покрив та його похідні» з навчальної  дисципліни «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин» в групі Т-22 на базі ферми ВРХ с. Переросля Дубенської  аграрної компанії Дубенського району.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 жовтня 2018 року викладачем електротехнічних дисциплін Харчуком Ю.В. у групі Е-42 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Автоматизація ТП і САК» на тему: «Автоматизація годівлі та напування тварин і птиці»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 жовтня 2018 року було проведено викладачами циклової комісії електротехнічних дисциплін Терновик І.В., Єнич В.В. відкриту виховну годину до «Дня українського козацтва». Мета виховної години: ознайомити студентів з патріотичним вихованням, повагою до історичного минулого українського народу, його звичаями та традиціями.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17.10.2018 р. в Мирогогощанському аграрному коледжі відбулася зустріч представника поліції старшого інспектора з ЮТ СП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області Вжос Мирослави Михайлівни зі студентами першого курсу.

Мирослава Михайлівна розповіла про булінг у підлітковому середовищі і його наслідки на законодавчому рівні.

IMG_20181017_142155 IMG_20181017_142248

Детальніше
ВГОРУ

Чого очікувати від ЗНО у 2019 році?

Чого очікувати від ЗНО у 2019 році?

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Screenshot_1

Детальніше
ВГОРУ

 

11 жовтня у навчальному закладі було проведено традиційне розважально-спортивне свято «Козацькі забави» присвячене  Дню захисника України та Дню українського козацтва.

“Козацькі забави” – ще одна можливість зберегти зв’язок між поколіннями. Це свято, живе і неповторне, дозволяє студентам нашого коледжу відчувати себе певним чином причетними до славної історії свого народу.

Немає нічого кращого ніж свята, що пов’язані з народними традиціями. Студенти всіх відділень  приймають  активну участь в цьому заході. Саме під час таких заходів видно згуртованість, дружність, колективізм кожного відділення.

У цьому році козаки змагалися у п’яти особистих і двох командних конкурсах.

Найвправнішими козаками виявились хлопці відділення «Механізація». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 жовтня 2018 року у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі відбувся регіональний тур конкурсу «Куратор року-2018», у якому став переможцем Тимощук Роман Миколайович!

ТРМ

Педагогічний та студентський колективи МАКу щиро вітають Романа Миколайовича  з перемогою у конкурсі!

Ми раді Вашому успіху у цьому конкурсі, бажаємо, хай успіх і надалі супроводжує Вас у педагогічній праці та особистому житті.

Нехай конкурс розкриє перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу. Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, радості. Нехай душа народжує прекрасні мрії, а розум втілює їх у життя.

Бажаємо перемоги у заключному етапі конкурсу!

Детальніше
ВГОРУ

Квіти, квіти… Чарівні квіти,

Кольорові, великі й малі…

Ви умієте душу зігріти,

Бо й самі ви – душа землі.

«Людині для життя потрібні сонце, воля і маленька квіточка»  –  Н. Земна.

І справді, квіти супроводжують нас протягом усього нашого життя: зустрічають при народженні, втішають у старості, радують на весіллях, іменинах, святкуваннях… проводжають в незвіданий світ.

10 жовтня 2018 року в святкові шати вбралася лекційна зала Мирогощанського аграрного коледжу, де викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін Міщук Василина та Смислова Наталя провели відкриту виховну годину на тему «Квіти землі – квіти душі людської».  Студенти академічних груп ОТ-41 та ЗБ-21 переповіли багато легенд та переказів про квіти,  декламували вірші, акапельно виконали дві українські пісні.

Метою виховного заходу є виховання естетичного смаку, вивчення традицій та формування потреби і здатності створювати прекрасне в житті на основі розвитку власних творчих здібностей. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

8 жовтня   викладачами технологічних дисциплін  Дубинецькою О.В., Кушнірук Т.С. у групі Т – 42 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Технологія вирощування риби» на тему: «Вилов товарної риби». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 жовтня 2018 року викладачами комісії електротехнічних дисциплін Мирогощанського аграрного коледжу Левченко І.П. і Тимощуком Р.М., а також студентами групи Е-42 в лекційній залі коледжу було проведено відкриту виховну годину на тему «День вчителя», приурочену до професійного свята працівників освіти. Мета виховного заходу сприяти підвищенню престижу вчительської професії, привітати викладачів із професійним святом; донести до свідомості студентів, що професія викладачів  необхідна і важлива в житті суспільства; виховувати почуття любові, поваги студентів до викладачів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Директор Терновик В.Я.  та студенство коледжу щиро привітали викладачів з професійним святом – Днем працівника освіти.

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями, служить любові, правді та добру.

Бажаємо Вам, дорогі наші освітяни, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, наполегливості та мудрості, оптимізму і терпіння. Нехай щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а й щодня. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

02 жовтня викладач комісії фізичного виховання Романів Ю.В. в групі М-12 провів відкрите заняття з навчальної  дисципліни «Фізична культура» на тему « Легка атлетика. Біг на короткі дистанції. Стрибки в довжину з розбігу.» (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник жовтень 2018-2019 р.

Детальніше
ВГОРУ

«Я-Технолог!»

27 вересня  в Мирогощанському аграрному коледжі на технологічному відділенні було проведено традиційне свято зустрічі з професією «Я-Технолог»

Мета проведення студентського свята – ознайомити першокурсників із життям студентської родини, впізнати свою професію, знайти друзів, познайомитися із своїми наставниками – викладачами.

На святі у виконанні студентів- старшокурсників лунали патріотичні пісні про Україну, гумор, танці. Студентів – першокурсників познайомили з обраною професією, навчальними дисциплінами, які вони будуть вивчати. Для них були проведені конкурси «Танець кохання», «Чи знаєте ви тварин»,  «Дегустатор» , де учасники показали кмітливість, винахідливість, дотепність.

З привітальним словом виступила завідувач технологічного відділення Сімак Валентина Вікторівна. Куратори груп Кушнірук Т.С та Зембаль М.С побажали першокурсникам сміливо і впевнено крокувати   до  досягнення своєї мети.

Підготували вечір студенти – старшокурсники під керівництвом викладачів Пахальчук В.М. і Дубинецька О.В.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 вересня 2018 року, викладачі Мирогощанського аграрного коледжу Шевчук В.Т. та Борисов О.В. і студенти групи ЗБ-ПК-41 в лекційній залі коледжу провели відкриту виховну годину на тему «Немеркнуче світло великого подвигу»(до Дня партизанської слави)

Вих.Год. День партизанської слави 2018 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 вересня викладачем комісії гуманітарних дисциплін Мирогощанського аграрного коледжу Євтушенко Л.Р. було проведено відкриту виховну годину, присвячену Європейському дню мов. Це досить молоде свято, засноване у 2001 році. Відмічається щорічно за ініціативи Ради Європи з метою сприяти та популяризувати багатомовність у Європі. Європейський день мов – це чудова нагода підвищити інтерес до вивчення іноземної мови. Саме це і було основною метою виховного заходу. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Сьогодні третій день роботи практичного семінару на тему «Управління обладнанням для сушки зерна» в рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» за підтримки НМЦ «Агроосвіта», який проходить в Мирогощанському аграрному коледжі.

Учасники семінару змогли побачити застосування на практиці отриманих  теоретичних знань. Була проведена змістовна, цікава і дуже насичена екскурсія на одне з самих передових підприємств України СП «Нива».

Дякуємо модератору Дітеру Брайтхольцу та головному енергетику підприємства СП «Нива» Олійнику Василю.

По завершенню семінару, кожен учасник отримав сертифікат про підвищення кваліфікації. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

В Мирогощанському аграрному коледжі продовжує свою роботу практичний семінар «Управління обладнанням для сушки зерна» в рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України за підтримки НМЦ «Агроосвіта».

Сьогодні представник з німецької сторони Дітер Брайтхольц ознайомив учасників семінару з сучасним німецьким обладнанням для сушки зерна, з специфікою проектування конвеєра з автоматичною укладкою, силосного елеватора з сушаркою.

Учасники семінару обговорювали різні проблемні питання, а саме: налаштування часу включення/виключення конвеєра, позиціонування полозків, механізм пересування стрічок, автоматичний режим роботи.

Крім, того учасники мали змогу ознайомитись з навчально-практичною базою коледжу. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Сьогодні 25.09.2018 р. в Мирогощанському аграрному коледжі в рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» за підтримки НМЦ «Агроосвіта» розпочався практичний семінар «Управління обладнанням для сушки зерна».

На семінарі присутній керівник проекту Ханс Георг Хассенпфлюг, асистент проекту Ольга Лучинська, експерт проекту, представник з німецької сторони Дітер Брайтхольц, голова робочої групи від ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Дуднік Т.П., методист від ДУ «НМЦ» Агроосвіта» Борхаленко Ю.О. і викладачі 6 аграрних освітніх закладів України, а саме Мирогощанського аграрного коледжу, Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака Сумського НАУ, Хоролського агропромислового коледжу Полтавської ДАА, Борщівського агротехнічного коледжу, Володимир-Волинського агротехнічного коледжу, ВН НУБіП України «Немішаївського агротехнічного коледжу». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20 вересня 2018 року в актовій залі коледжу студенти нового набору відділення “Механізація” святкували День першокурсника.

Дорогі першокурсники, вітаємо Вас у наших рядах!!! (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 вересня в актовій залі коледжу відбувся  традиційний вечір знайомства студентів – першокурсників з професією “Я – електрик”. У веселій формі показати особливості майбутньої спеціальності та студентського життя.

Було цікаво поєднано серйозний матеріал з гумористичними сценками, які переплітаються з цікавими афоризмами та студентськими байками. Проведення конкурсів дало змогу першокурсникам стати учасниками дійства, пов’язаного з майбутньою професією – електромонтер.

З вітальним словом і настановами до першокурсників звернулася завідувач  відділенням В.В.Момотюк, яка відзначила почесними грамотами відмінників відділення та кращих студентів.

Дякуємо студентам відділення «Електрифікація» за допомогу у підготовці вечора  першокурсника. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 вересня в актовій залі коледжу відбулося свято великої агрономічної родини – вечір-знайомство з майбутньою професією «Я – агроном». На адресу студентів-першокурсників звучали теплі  та щирі вітання і побажання, цікаві  конкурси, запальні танці та сучасні  пісні. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Осінні барви — це не описати,
Така краса, що серце завмира.
І хочеться по осені блукати,
Бо ще м’яка-м’якесенька трава,
А квіти гарні, різнокольорові,
А небо синє-синє і без дна…
Осінні дні теплесенькі, чудові
І радість щира, а не напускна…
Красою осінь душі напуває,
Наснагою наповнює серця.
Високо нас над світом піднімає,
Дивує всіх без краю та кінця.
Див осені нікому не злічити —
Відчути треба серденьком усе.
Та просто насолоджуватись, жити…
І хай вона нас в дивосвіт несе…. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

9.09.2018 р. відбулося районне фольклорне свято «З народної криниці». Візитною карткою Мирогощанського аграрного коледжу була «Чаша достатку», яку оформили викладачі та студенти.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Традиційно, у другу суботу вересня відзначається свято Дня фізичної культури і спорту в Україні затверджений Указом президента від 29 червня 1994 року № 340/94). Це свято всіх прихильників здорового способу життя, спортсменів, ветеранів спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт  дає нам не лише здоров’я, він загартовує характер і волю.
Фізичне виховання – це здоров’я нації. Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Від щирого серця вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, великої вдачі, наполегливості, вдалих стартів і переможних фінішів!

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в коледжі  пройшли змагання з волейболу, футболу, перетягування линви, підняття гирі, підтягування.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки студентів нового набору заочної форми навчання

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник вересень 2018-2019 р

Детальніше
ВГОРУ

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться з вами своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожний навчальний заклад, кожну родину! Зі святом, дорогі друзі! (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Оголошення 2018 заоч-1

Детальніше
ВГОРУ

14.08.2018 року студентський лідерський центр Мирогощанського аграрного коледжу разом з волонтером Кесіді організували та провели літній спортивний табір для студентів I курсу.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки студентів нового набору на призначення стипендії в I семестрі 2018-2019 н.р.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Список вступників зарахованих на денну форму навчання на основі диплома кваліфікованого робітника (ПТУ),(бюджет),наказ №37к від 14.08.2018

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

 Список вступників зарахованих на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти (11 класу),(бюджет),наказ №38к від 14.08.2018

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Списки зарахованих вступників на основі повної загальної середньої освіти

зелене будівництво

агрономи

фермери

технологи

механіки

електрики

Детальніше
ВГОРУ

Списки зарахованих вступників на основі кваліфікованого робітника

МСК

МГСК

ТСК

ЕСК

Електрики ПТУ

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки вступників на основі кваліфікованого робітника

Е пту

ЕСК

МСК 

МГСК

ТСК

 

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки вступників на основі повної загальної середньої освіти (далі…)
Детальніше
ВГОРУ

Списки вступників зарахованих на денну форму навчання

на основі базової загальної середньої освіти (9 клас), (бюджет), наказ №35к від 30.07.2018

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Списки зарахованих вступників на основі базової загальної середньої освіти
(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки вступників на основі базової загальної середньої освіти

Агрономи 9 клас.

Газовики 9 клас.

Електрики 9 клас.

Зелене будівництво 9 клас.

Механіки 9 клас.

Технологи 9 клас.

Фермери 9 клас.

Детальніше
ВГОРУ

Червневий вечір, синь безкрая!
Цей день нам довго не забуть.
Випускників ми проводжаємо
У світ широкий, в добру путь!

 

Дорогі випускники!
Вітаємо вас з успішним завершенням навчання. Ви розкрили свої обдарування, таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням.
Тисячі доріг відкриті перед вами. І всі вони ведуть у дивний світ праці і творчості, без яких немислиме людське життя.
Пам’ятайте: справжні скарби – це скарби вашої душі – доброта, щирість, совість. Намагайтеся бути чесними в думках, почуттях, справах. Бажаємо багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті.
Нехай на довгому життєвому шляху вічна книга мудрості супроводжує вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами.
Двері  нашого навчального закладу завжди відкриті для Вас!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Screenshot_3

Детальніше
ВГОРУ

14 та 15 червня 2018 року викладачі циклової комісії електротехнічних дисциплін в м. Рівне відвідали ІV Міжнародну спеціалізовану виставку «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ -2018)», а також міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14.06.2018 року в актовій залі Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс “МІС УКРАЇНОЧКА”
DSC_1821 DSC_1788
 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 червня 2018 року куратор групи М-21 Дубинецька О.Ф  провела відкриту виховну годину  на  тему “Основа життя – мій закон основний. День Конституції. День Молоді”

IMG_20180613_153146

 

 

Детальніше
ВГОРУ

XX Зліт студентських лідерів аграрної освіти 

Детальніше
ВГОРУ

7 червня 2018 року викладач комісії технічних дисциплін Давидов С.Г. в групі МГ-12 провів відкрите заняття з навчальної дисципліни «Будова і експлуатація автомобіля» на  «Кузов. Додаткове обладнання  легкового автомобіля. Причепи. Експлуатація автомобілів»

viber image2 viber image

Детальніше
ВГОРУ

Не за дальніми високими горами,

Не за синіми глибокими морями,

А в селі казковім, мальовничім

Нас до себе рідний коледж кличе.

Ми до нього поспішаєм радо,

Вчить він нас і розуму, і правди,

І в сумні серця несе розраду!

09.06 2018 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбулася зустріч випускників, яка традиційно проводиться у другу суботу червня. Велелюдно було на подвір’ї навчального закладу, стежину до якого пригадали понад 300 студентів різних років випуску! Організатори свята зробили все для того, щоб кожен з присутніх знову відчув себе студентом. Вдячні усім, хто побував на урочистості. До зустрічі через рік!

DSC_0354

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

2-3 червня викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін відвідали Українські Карпати та піднялися на мальовничу гору Хом’як, а також оздоровилися теплими і напрочуд солоними водами у селищі Солотвино Закарпатської області.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

5 травня викладач Дзюба М.М. провів відкрите заняття з дисципліни ПДР за темою “Дорожньо транспортні пригоди та засоби запобігання їм”. Слухачами були студенти групи М-41 та викладачі комісії.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник червень  2017-2018 р

Детальніше
ВГОРУ

Куратором не кожен може бути,

Не кожне серце вміє говорить…

Куратор той, хто вміє чути,

Окрилити, навчити і любить.

Тендітну душу ласкою зігріти

І добротою ниву засівать,

Безмежно, щиро цілий світ любити

І студентам усього себе віддать.

Куратор року

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

30 травня у спортивній залі коледжу було проведено останній  вид спартакіади між збірними командами відділень: гирьовий спорт. Призові місця розподілилися наступним чином:

І-ше місце – відділення «Агрономія».

ІІ-ге місце – відділення «Механізація».

ІІІ-тє місце – відділення «Електрифікація».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29 травня у спортивній залі коледжу було проведено  шостий вид спартакіади між збірними командами відділень: настільний теніс. Призові місця розподілилися наступним чином:

І-ше місце – відділення «Механізація».

ІІ-ге місце – відділення «Електрифікація».

ІІІ-тє місце – відділення «Агрономія».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

30 травня в аудиторії №213 відбулася відкрита виховна година на тему. «Куріння – соціальна та медична проблема» присутні м-21, м-22, мг-21, е-12 провели Корнелюк А.І, Корнелюк В.Л, та студенти м-22

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Всеукраїнські спортивні ігри

22-24 травня у місті Брацлав Вінницької області відбулись зональні змагання серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. з міні-футболу.

У змаганнях прийняли участь студенти нашого навчального закладу, які здобули ІІІ-тє загальнокомандне місце.

DSC_1477

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 травня 2018 року викладачем електротехнічних  дисциплін Тарасюком В.А.  проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Монтаж електрообладнання і систем керування ”  на тему “Монтаж кабельних ліній електропередач “у групі Е-32

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 травня 2018 року викладачем технічних дисциплін Герасимчуком А.П проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Трактори і автомобілі”  на тему “Щеплення “у групі м-21 .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 травня 2018 року викладачем технічних дисциплін Корнійчуком М.А проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Механізація і автоматизація с/г виробництва”  на тему “Грунтообробні машини “у групі А-21 .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 травня у спортивній залі було проведено п’ятий вид спартакіади між збірними командами відділень: баскетбол.

У змаганнях прийняли участь змішані команд юнаків і дівчат усіх відділень.

У цікавій, запеклій боротьбі призові місця розподілились наступним чином:

І-ше місце: відділення «Технологія»;

ІІ-ге місце: відділення «Електрифікація»;

ІІ-тє місце: відділення «Механізація».

Наступним вид спартакіади: настільний теніс.

DSC_1528

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 травня 2018 року площа  Мирогощанського аграрного коледжу зацвіла різнобарв’ям, але не квітів – вишиванок.  До святкування Дня вишиванки долучились студенти, викладачі та працівники коледжу.  Вишиванка однаково пасувала усім: і зовсім юним, і сивочолим. Світило сонце, буяла весняна зелень, квітли усмішки, підтверджуючи – вишиванка наш оберіг, краса і неповторність, яка, як і Україна,  житиме вічно!

32662636_1744180255672694_8811659624366211072_n

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 травня 2018 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбулось засідання круглого столу, присвячене Дню Європи в Україні. Лідери студентського самоврядування та волонтер Корпусу Миру Мері Кессіді обрали цікавий формат проведення свята. Студентська рада коледжу підготувала презентацію про Україну, яку вони представляли англійською мовою. Натомість Кессіді розповіла про Сполучені Штати Америки українською. Маса позитивних емоцій, безліч цікавої інформації та мовна практика  – результати плідної роботи!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 травня відбулася екскурсія для студентів І та ІІ курсу спеціалізації «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» в управління метрології ПАТ «Рівнегаз».

У ході екскурсії студенти відвідали лабораторії по перевірці промислових та побутових лічильників, манометрів, газових сигналізаторів та коректорів де ознайомились з методикою їх перевірки, налаштування та ремонту.

Екскурсію організували викладачі комісії технічних дисциплін Науменко І.П. та Яковлев В.В.

viber image5

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 травня 2018 року  викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін Панчук Юрій Олександрович провів відкрите заняття в групі Е–31 з навчальної дисципліни: «Економіка сільського господарства і організація агроенергосервісу» на тему: «Організація проектування об’єктів енергетики і електрифікації сільського господарства».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 травня 2018 року студенти групи Е-31 з викладачами навчальної дисципліни «Будова  і експлуатація автомобіля» перебували на екскурсії в Дубенському АТП ТОВ «Європа Транс Агро». Перед початком проведений вступний інструктаж з техніки безпеки та протипожежної безпеки на автотранспортному підприємстві. Начальник автоколони Пісоцький М. Г. ознайомив присутніх з організаційно-виробничою структурою підприємства, складом парку вантажних автомобілів та умовами їх експлуатації як на внутрішніх, так і на міжнародних перевезеннях.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Великий інтерес в студентів групи Е-32 викликала екскурсія в Дубенське АТП ТОВ «Європа Транс Агро», яка була організована викладачами навчальної дисципліни Давидовим С. Г. та Колісніченком В. В. 10 травня 2018 року. Під час перебування на території автопідприємства студенти цікавились конструкцією і принципом дії основних агрегатів і вузлів вантажних автомобілів, організацією та технологією проведення технічного обслуговування і ремонту тягачів  і причіпного складу та сучасними технічними засобами для контролю автотранспорту на лінії.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Вклоняємося Вічному вогню,
Вклоняємось доземно всім солдатам,
Що міряли дороги крізь війну,
Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.
Ми завжди пам’ятаємо про вас —
Над нами спокій неба чистий.
З Днем перемоги раді привітати вас
В момент такий святково-урочистий!

Забути подвиги наших ветеранів просто неможливо. На жаль, з року в рік учасників у Другій світовій війні залишається все менше, і кожен українець зобов’язаний дякувати їм за мирне небо над головою і говорити щирі привітання з 9 травня та із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939- 1945 років.

DSC_0486 DSC_0487 DSC_0480 DSC_0463 DSC_0459 DSC_0462

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

8 травня 2018 року викладачами навчальної дисципліни «Будова і  експлуатація автомобіля» Давидовим С. Г. і Колісніченком В. В. з студентами групи Е-33 проведена екскурсія на Дубенське автотранспортне підприємство ТОВ «Європа Транс Агро»  групи компаній «UkrLandFarming», в ході якої  ознайомились з виробничою діяльністю та організацією вантажних перевезень автомобільного підприємства.

Керівник підрозділу Пісоцький М. Г. під час перебування  на місцях стоянки автомобілів, в ремонтно-обслуговуючій зоні та виробничих приміщеннях супроводжував групу студентів та давав вичерпні відповіді на поставлені питання.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

03 травня 2018 року викладачі Давидов В.С., Левченко І.П, В.В., Намчук М.М. та студенти групи Е-32 здійснили екскурсію на Хмельницьку атомну електростанцію.

DSC_1402 DSC_1354 DSC_1389

Детальніше
ВГОРУ

5 травня 2018 року викладачем агрономічних дисциплін Кравчук Ю.Є проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Основи геодезії” у групі ЗБ-21 .

IMG_20180504_090747_HDR
IMG_20180504_090100

Детальніше
ВГОРУ

Зучтріч

Детальніше
ВГОРУ

03.05.2018 року викладачем  комісії технічних дисциплін Дзюбою М.М проведено олімпіаду з навчальної дисципліни « Правила дорожнього руху» між групами ОТ-31 та Е-31. Важливість даної олімпіади полягає в тому , що по її матеріалам можна розширити і поглибити уяву студентів про професію водія.

Перемогу здобула група Е-31 .

20180503_112331

Детальніше
ВГОРУ

24 квітня 2018 року викладачем  комісії технічних дисциплін Колісніченком В.В  проведено олімпіаду з навчальної дисципліни “Охорона праці в галузі”  між групами МСК-23  та МС -32 .

Перемогу здобула група МС-32

viber image viber image2

Детальніше
ВГОРУ

В рамках заходів, присвячених перемозі країн антигітлерівської коаліції над фашистською Німеччиною

2 травня 2018 року викладачем історії України Бутрій Л.М  проведено відкрите заняття на тему “Україна в другій світовій війні” з групою Е-31.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

2 травня 2018 року в аудиторії “6 викладачем комісії технічних дисциплін Шевчуком А.В було проведено олімпіаду з навчальної дисципліни “ПКіЕМ” серед студентів груп М-21, М-22 та МСК-13.

Усі студенти показали гідні знання.

Переможцями стали :

I місце – студент групи М-21 Адамчук Віталій

II місце – студент групи М-22 Богдан Павло

III місце – студент групи Вернигора Іван

Вітаємо переможців!

IMG_20180502_104835

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник травень 2017-2018 р

Детальніше
ВГОРУ

Підвищуємо якість підготовки техніківмеханіків сільськогосподарського виробництва

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 квітня 2018 року по закінченні теоретичних і практичних занять на випускному курсі, перед початком заліково-екзаменаційної сесії студенти груп М-41, МС-32, МСК-23 і МСК-24 зібрались на підсумкову виховну годину «Ми Вам кажемо: «До зустрічі!».
Всі випускники з рук кураторів своїх академічних груп Корнелюк А. І., Корнійчука М. А., Шевчука А. В. і Корнійчук В. І. отримали символічні обереги на добро, на щастя, на успіх і на везіння. Варто відмітити, що прощальні подарунки виготовлені руками студентів механічного відділення і є справді механічними – гайки на стрічці в кольорах нашого національного прапора. Вручення оберегів для випускників-механіків вже стало доброю традицією, яку надіємось підтримати і в наступні роки.

31357848_518919475169876_8545288621706444800_o 31391243_518919491836541_8888137663169691648_o 31453776_518919455169878_8693588001281802240_o

Детальніше
ВГОРУ

27 квітня 2018 року в аудиторії №5 викладачі циклової комісії технічних дисциплін Левчук В.В і Дубинецький О.І провели показовий захист курсових проектів з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання».

Були присутні студенти випускних груп відділення «Механізація» та викладачі . Свої проекти запропонували такі студенти як : Донець В’ячеслав (М-41), Мартинюк Миколи (МС-32), Булгаков Дмитро (МСК-23) та Зведенюк Владислав (МСК-24).

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

 25 квітня у Мирогощанському аграрному коледжі відбувся конкурс

« СТУДЕНТ РОКУ 2018»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 квітня 2018 року викладачі циклової комісії технічних дисциплін Левчук Володимир Віталійович та Дубинецький Олександр Ігорович провели олімпіаду на краще знання навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання». Участь приймали по 2 представники груп М-41, МС-32, МСК-23 та МСК-24 відділення “Механізація”. Перше місце розділили Мартинюк Микола ( МС-32) та Скорик Андрій (МСК-24).

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 квітня 2018 року в плані місячника комісії технічних дисциплін була проведена виховна година “Чорнобиль немає минулого часу” викладачами Цикалюк Ю.О та Корнійчук М.А. На виховній були присутні студенти відділення “Механізація та викладачі коледжу”.

20180503_142347 20180503_140539

Детальніше
ВГОРУ

26 квітня 2018 року  викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін Дубинецька Оксана Федорівна  провела відкрите заняття в групі Т – 11 з предмету : «Біологія» на тему: «Еволюційні події Кайнозойської ери ».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

25 квітня 2018 року викладач циклової комісії технічних дисциплін Левчук Володимир Віталійович провів відкрите заняття в групі М – 32 з навчальної дисципліни: «Експлуатація машин і обладнання» на тему: «Тяговий баланс трактора».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 квітня 2018 року в плані місячника комісії технічних дисциплін була проведена олімпіада з навчальної дисципліни “Трактори і  автомобілі” викладачами Цикалюк Ю.О та Герасимчук А.П. В олімпіаді взяли участь студенти групи М-21 та М-22.

Перемогу здобув студент групи М-22 Вавдіюк Юрій (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21 квітня в Мирогощанському аграрному коледжі були організовані заходи, присвячені благоустрою території навчального закладу.

Завзято працював увесь колектив коледжу. Весняна погода , гарний настрій та добросовісні виконання поставлених завдань стали запорукою прекрасного результату : все навкруги привели до ладу .

Під час толоки було закладено також вишневий сад , який стане окрасою коледжу. Озеленення території – це уже наша традиція : минулого року були висаджені калинова та бузкова алеї!

DSC_0099

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Батьківська громадськість – важливий союзник коледжу у вихованні молоді. Співпраця викладачів коледжу з батьками студентів тісна та постійна, адже це сприяє особистісному розвитку студентів, формуванню у них життєвих цінностей, стійких переконань, відповідальності за навчання та власну поведінку.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 квітня у Дубенському районному будинку культури проходив фестиваль «Ліга гумору». У цьому заході Мирогощанський аграрний коледж представляли 2 команди: «Бла-ха-ха» та «Театр трьох акторів». Серед  15 команд-учасниць навчальних закладів міста та району студенти МАКу гідно пройшли відбірковий тур та представлятимуть коледж у наступних етапах.

Щиро вітаємо з перемогою! Нехай ваше життя буде невичерпним джерелом  для сміху та радості!!!

DSC_0084

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 квітня 2018 року  викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін Давидов Віталій Сергійович провів відкрите заняття в групі Е – 31 з навчальної дисципліни: «Електропостачання сільського господарства» на тему: «Визначення допустимої втрати напруги в електричній мережі ».

IMG-adc7172a50e2a3566cdbe04d49c0d1ff-V IMG-1663461699ded7986a33c3a8cb919b15-V

Детальніше
ВГОРУ

13квітня в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс “Студент року – 2018″ на відділенні “Агрономія” серед студентів ІІ – ІІІ курсів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

12 квітня в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс “Студент року – 2018″ на відділенні “Механізація” серед студентів ІІ – ІІІ курсів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

 

11 квітня в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс “Студент року – 2018″ на відділенні “Електрифікація” серед студентів ІІ – ІІІ курсів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 квітня 2018 року в коледжі відбулося відкриття виставки «Пасхальний кошик».

DSC_0317

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 квітня в ранках місячника комісії “Технічних дисциплін” , викладачами дисципліни “Ремонт машин і обладнання” Луць В.С та Корнелюк Л.П було проведено конкурс фахової майстерності “Я – ремонтник” зі студентами груп М-31, М-32.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

04.04.2018 року викладачем економічних дисциплін Тишковець Т.О у групі А-41 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Основи підприємництва і маркетингу” на тему “Фінансове обслуговування і забезпечення функціонування підприємства”

viber image

Детальніше
ВГОРУ

Писанка – символ весняного відродження природи , зародження життя , продовження роду…

DSC_0071

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник квітень 2017-2018 р

Детальніше
ВГОРУ

29 березня 2018 року в Костопільському будівельно-технологічному коледжі було проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед студентів ВНЗ I-II р.а. Наш навчальний заклад достойно представив студент групи Е-22 Федоров Олександр Володимирович.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

30 березня 2018 року на відділенні “Електрифікація” відбулося відкрите заняття в групі Е-41 на тему;  “Експлуатація електричних двигунів”. Заняття провів викладач  комісії електротехнічних дисциплін В.А. Стребчук.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

28.03.2017 року  в рамках проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України »

Мирогощанський аграрний коледж відвідала делегація провідних фахівців  проекту на чолі з керівником  Гансом Хасенпфлюгом.

Основними питаннями, які розглядалися були : затвердження переліку обладнання для навчальних лабораторій , відбір студентів Мирогощанського аграрного коледжу  для проходження практики у сільськогосподарських господарствах Німеччини  та організація для них курсів німецької мови на базі Мирогощанського аграрного коледжу.

Керівництво та студенти навчального закладу задоволені зустріччю  та сподіваються на плідну співпрацю в майбутньому.

DSC_0241 DSC_0242 DSC_0244

 

Детальніше
ВГОРУ

30.03.2018р. викладач циклової комісії агрономічних дисциплін Хом’як Лариса Олександрівна провела відкрите заняття у групі А-11 з дисципліни «Сільськогосподарська меліорація» на тему «Основні відомості про зрошування».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29 березня 2018 року в приміщенні актової зали  Мирогощанського аграрного коледжу серед студентів ІІ-ІІІ курсів  відділення «Технологія» відбувся конкурс «Студент року 2018». Перемогу у конкурсі виборювали 4 учасниці: Євгенія Кушнірук, Т-21;Вікторія Бобровник, Т-22; Мар’яна Шевчук, Т-31; Юлія Котуль, Т-32, які проявили себе у 3-ох конкурсах: «Візитка, презентація майбутньої професії»; «Інтелектуальний тур», «Мої захоплення».

Всі учасники показали себе з найкращої сторони та були гідні перемоги. Жюрі було важко обрати переможця. Але у запеклій боротьбі перемогу виборола студентка групи Т-31 Шевчук Мар’яна, яка отримала почесне звання «Студент року -2018» відділення «Технологія» і буде гідно представляти себе у ІІ турі.

Концертну програму підготувала викладач відділення Пахальчук Валентина Михайлівна.

DSC_0116 DSC_0115

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27 березня 2018 року викладачем технічних дисциплін Колісніченком В.В. у групі М-МГ -32 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Основи охорони праці» на тему: «Рослідування нещасних випадків»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Життя людське, мов тоненька нитка, обривається, зупиняючи людину на життєвій дорозі. Відійшов у вічність завідувач заочним відділенням Мирогощанського аграрного коледжу Медиковський Микола Андрійович. Його життєва дорога тісно переплелася з історією коледжу: був студентом, а далі 40 років присвятив викладацькій ниві. Пішовши в інший світ, він залишив по собі добру пам’ять. Ми ніколи не зможемо повірити в те, що навіки перестало битися його турботливе серце.

Пам’ять про Вас— чиста і світла — назавжди залишиться в наших серцях. Хай буде пухом земля, а душі — Царство Небесне.

Микола Андрійович

Детальніше
ВГОРУ

16 березня 2018 року успортивній залі Мирогощанського аграрного коледжу відбувся чемпіонат Рівненської області з боротьби серед юніорів(1998-2000 р.н.) . Ці змагання водночас були і відбором на чемпіонат України . Дубенщину представляла команда борців Мирогощанського аграрного коледжу (тренер В.В. Довгалець) і борці районної ДЮСШ .
Цікавим та захоплюючим виявився турнір, в якому окремі борці підтвердили свій високий рівень та здобули перемоги і призові місця.
Чемпіонами та призерами серед юнаків в своїх вагових категоріях стали студенти:
І-ші місця вибороли- студент групи Е-41 Онищук Сергій і випускник коледжу Оренчук В’ячеслав;

ІІ-ге місце здобув Кононюк Василь (гр. Е-41);

ІІІ-тє місце вибороли Касян Павло (гр. Е-41), Ціхоцький В’ячеслав (Е-11), Палівода Максим (гр. М-41)

29664763_506532599741897_5412585392685152525_o

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16.03.2018 gроведено відкрите заняття з студентами групи Т-42 на тему «Засоби керування конем. Посадка вершника». З навчальної дисципліни «Тренінг і випробування верхових коней». Викладач Гожа Г.І.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Зональні спортивні ігри серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації
14-16 березня 2018 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулися зональні змагання Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з волейболу. У змаганнях брали участь команди з Волинської, Вінницької, Житомирської, Рівненської та Хмельницької областей. В дівчат переможцем стала команда Рівненського коледжу НУБіП, ІІ місце посіла команда Мирогощанського аграрного коледжу, ІІІ місце здобула команда Камянець Подільського ДАТу, IV місце здобула команда Рожищенського коледжу Волинської області .
В юнаків впевнену перемогу здобула команда Камянець Подільського ДАТу , ІІ місце виборола команда Житомирського агротехнічного коледжу, ІІІ місце здобула команда Володимир –Волинського агротехнічного коледжу , IV місце команда Мирогощанського аграрного коледжу. Переможці змагань будуть приймати участь у фінальних змаганнях 3-5 квітня в Білгород – Дністровському ДАТу.

29664889_506493659745791_3152037005024829877_o

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

 14 березня 2018 року викладачі Давидов В.С., Єнич В.В., Стребчук В.А. та студенти групи Е-31 здійснили екскурсію на Хмельницьку атомну електростанцію.

IMG-0f46a7d8377064566af53265fd01a931-V

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 березня 2018 року викладачем електротехнічних дисциплін Харчуком Ю.В. у групі Е-42 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Автоматизація ТП і САК» на тему: «Автоматизація кормоприготування та змішування кормів»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

«Геть паління! Ми- здорове покоління»

DSC_0501

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Традиційним в коледжі у Шевченківські дні стало проведення щорічної виставки вишивки.

Адже вишивання — один з найдавніших видів декоративного мистецтва, улюблений спосіб художньої творчості нашого народу. Українське вишивання виникло давно і корені його сягають глибини віків. Вишиті ниткою знаки на полотні — це інформація, закладена нашими предками, що дійшла до нас крізь товщу тисячоліть про погляди, почуття і художнє мислення наших пращурів.

Вишивка – це духовний символ українського народу,це – оберіг дому, сім’ї, роду рідного краю. Українська вишивка славиться багатством орнаментики і досконалістю технічного виконання.

Серед експонатів нашої виставки – роботи студентів, викладачів, працівників – сучасні вишивані та ткані рушники,  скатертини, подушки,а також сорочки,  серветки, дитячий одяг, картини та ікони.

Більшість робіт вишиті на полотні з використанням різноманітних технік: заволікання, занизування, гладі, набирування, петлевим швом, а також бісером.

Виставка має на меті – демонструвати  естетику українського народного мистецтва, привернути увагу молоді до нього. А також показати, що народна вишивка – це мистецтво, яке розвивається, це величезне багатство, створене впродовж віків безіменними талановитими народними майстринями. Наше завдання – не розгубити його, а зберегти і примножити, щоб передати живе іскристе диво наступним поколінням.

Експозицію виставки підготували викладач комісії Кисіль Г.В. та Балгіра Т.О.

DSC_0081

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13.03.2018 року викладачами Мирогощанського аграрного коледжу Євтушенко Л.Р. та Декер В.В. був проведений відкритий виховний захід на тему «Тарас Шевченко  – геній українського народу». Студенти навчального закладу долучились до творчості митця, проникливо та чуттєво декламували поезії, інсценізували поему «Тополя», співали пісні. Нікого не залишили байдужими слова ведучих: «Молодому поколінню українців хочеться побажати, щоб кожен відкрив для себе Тараса Шевченка не з  примусу, не для оцінки, не очима критиків, а по-своєму…»

DSC_0328

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 березня викладачем української мови та літератури Кравчук Н.О. було проведено відкрите заняття з української літератури на тему: «М. Коцюбинський «Тіні забутих предків». Образи і символи твору». Усі присутні поринули у чарівний світ Гуцульщини, помандрували сторінками чудової повісті українського класика та виконали цікаві завдання.

DSC_0179

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13.03.2018 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації на тему: «Розвиток творчих здібностей студентів на уроках словесності як засіб формування мовної компетенції».

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор коледжу Терновик Віктор Ярославович, продовжила засідання методист Бабич Ольга Олександрівна. Учасники засідання оглянули матеріальну базу навчального закладу, відвідали фрагмент заняття з української літератури, виховний захід «Шевченко – геній українського народу», виставку вишивки та музей коледжу.

DSC_0340

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Надзвичайно напруженим та цікавим на спортивні події видався березень 2018 року для студентів Мирогощанського аграрного коледжу.

IІ етап обласної Спартакіади

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним.
І щоб життя було в жінок
Щасливим і прекрасним.

Аби завжди в душі у Вас
Горів вогонь кохання;
І хай у цей весняний час
Здійсняться всі бажання.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Інформаційний бюлетень березень. 2017-18 р

Детальніше
ВГОРУ

28 лютого 2018 року викладачем електротехнологічних дисциплін  Левченко І.П. у групі МСК13 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Загальна електротехніка з основами автоматики» на тему: «Електричні випрямлячі»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27-28.02.2018 в Мирогощанському аграрному коледжі проводився «Проект студентський лідерський центр» за участю тренера корпусу Миру Артем’євої Надії.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

28лютого викладач Єнич Володимир Вячеславович в лабораторії №37 провів відкрите заняття з навчальної дисципліни “Основи електроніки і МСТ” на тему: “Напівпровідникові резистори”. Заняття проводилося для групи Е-23.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23.02.2018р. у 315 аудиторії, викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін Борисовом Олександром Володимировичем, було проведено відкрите заняття з дисципліни «Декоративні газони», на тему: «Посів насіння газонних трав».  Посів газону не важка, але дуже відповідальна робота, оскільки недотримання технології  посіву може звести нанівець усю попередню роботу по підготовці ділянки.

Підготовка та посів насіння газонних трав (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Герої таки не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!

в (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Майдан героїв з почестю ховає. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20.02.2018 року викладач Шевчук В.Т провів радіогазету приурочену Дню Всесвітньої соціальної справедливості.

Всесвітній день соціальної справедливості, проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй в 2007 році відзначався вперше.  Його значення полягає в тому , щоб підкреслити важливість соціальної справедливості як етичного імперативу, котрий повинен направляти усю нашу роботу для благополучного існування, як безпосередньо в самих країнах, так і у відносинах між ними.

Детальніше
ВГОРУ

16 лютого 2018 року відбувся випуск молодших спеціалістів спеціальностей «Зелене будівництво», «Промислове квітництво» та «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання». Закінчення коледжу це новий щабель у житті молодих людей, але поряд із радістю в очах студентів проглядався смуток, адже не легко покидати рідний Мирогощанський аграрний коледж.

IMG_4841-iloveimg-converted

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

«Прийди, прийди, весно-красна!»

DSC_0749

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Яке чудове почуття – оте кохання,

Аж в жилах закипає кров…

Ті дивні відчуття, зворушливі зізнання,

Їх хочеться переживати знов і знов!

DSC_1017

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

8 лютого 2018 року викладачі Мирогощанського аграрного коледжу Борисов О.В та Шевчук В.Т провели відкриту виховну годину на тему “Героїзм юних українців – 100 років військової звитяги” (До 100- річчя бою під Крутами) для студентів I-II курсів.

Учасники виховної години , студенти груп ЗБ-ПК – 31 та Т-21 у своїх виступах охарактеризували значення бою під Крутами в історії України, озвучили новітні дані про перебіг бою та історію вшанування юних героїв.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

В Мирогощанському аграрному коледжі до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан (13 лютого), традиційно проводяться виховні заходи, згідно плану виховної роботи МАК. На виховних годинах в академічних групах проводяться зустрічі студентської молоді з учасниками бойових дій на території інших держав . У читальному залі бібліотеки оформлена виставка книжково-ілюстративного матеріалу відповідної тематики.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Реєстрація ЗНО-2018

Реєстрація
ЗНО-2018

Детальніше
ВГОРУ

радіогазета “Крути”

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник лютий 

Детальніше
ВГОРУ

1 лютого 2018 року у Мирогощанському аграрному коледжі відбулось засідання Школи молодого викладача, на якому були присутні викладачі:

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Педагогічний семінар

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

viber image

31 січня 2018 року в спортивній залі Мирогощанського аграрного коледжу відбувся турнір з волейболу серед працівників коледжу та спортивного клубу “Здоров’я”
I – місце виборола команда викладачів відділення “Електрифікація”
II – місце адміністрація коледжу
III – місце команда викладачів відділення “Механізація”
Вітаємо спортсменів. Бажаємо міцного здоров’я та нових спортивних досягнень.

Детальніше
ВГОРУ

IMG_20180126_130246

25-26 січня на відділенні «Агрономія» відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальності «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» та комплексний державний екзамен студентів спеціальності «Промислове квітництво».  Комісія ДКК та студенти задоволені результатами.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

ПЕДАГОГІЧНИЙ СЕМІНАР

Детальніше
ВГОРУ

До уваги студентів!!!!

До уваги студентів!!!!

Змінені банківські реквізити

 Мирогощанського аграрного коледжу

Детальніше
ВГОРУ

Освітні програми профільна середня освіта 2018

Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі

Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва

Промислове квітництво

Організація і технологія ведення фермерського господарства

Зелене будівництво і садово-паркове господарство

Виробництво і переробка продукції тваринництва

Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання

Виробництво і переробка продукції рослинництва

Детальніше
ВГОРУ

Освітні програми ОКР молодший спеціаліст 2018

Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі

Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва

Виробництво і переробка продукції рослинництва

Організація і технологія фермерського господарства

Зелене будівництво і садово-паркове господарство

Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання

Виробництво і переробка продукції тваринництва

Промислове квітництво

Детальніше
ВГОРУ

 

З колядками та щирими побажаннями на наступний рік звернулися студенти коледжу до викладачів та всіх працівників у вітальній новорічній програмі

DSC_0078

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

 

15 грудня відбулося вручення дипломів для заочної форми навчання.

DSC_0066

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Пробне ЗНО 2018

Інформаційна картка (Пробне ЗНО 2018)

Детальніше
ВГОРУ

Свято Андрія Первозванного

DSC_0040

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

На відділенні «Електрифікація» Мирогощанського аграрного коледжу  з 11.12.17 – 13.12.17 р. відбувся захист дипломних проектів серед студентів заочної форми навчання.

Захист проводять;

Голова комісії – к.т.н., доцент кафедри Електроприводу та електротехнології НУБіПУ Усенко Сергій Миколайович,

Члени ДЕК:

заступник голови комісії – Момотюк Вікторія Вікторівна, завідувач відділення “Електрифікація”,

Тимощук Роман Миколайович, викладач;

Стребчук Володимир Анатолійович викладач.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Тиждень права

Детальніше
ВГОРУ

День Збройних Сил України в Мирогощанському коледжі

DSC_0093

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

05 грудня 2017 року викладачі Тимощук Р.М., Єнич В.В., та студенти групи Е-33 здійснили екскурсію на Хмельницьку АЕС.

2

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник грудень 2017

Детальніше
ВГОРУ

29 листопада  2017  року в Мирогощанському аграрному коледжі спільно з обласною  організацією ВФСТ “Колос” стартувала обласна спартакіада серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з волейболу (юнаки, дівчата), гирьового спорту, настільного тенісу.

DSC_0020

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

30 листопада 2017 року в аудиторії №213 Мирогощанського аграрного коледжу відбулась науково-практична конференція по підсумках проходження виробничої технологічної практики студентами відділення «Механізація» . В роботі конференції взяли участь студенти випускних груп механічного відділення та викладачі циклової комісії технічних дисциплін.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

28 листопада 2017 року на відділенні «Електрифікація» було проведено конкурс “ Кращий за професією ” серед студентів випускних груп Е-41, Е-42 із спеціальності 5.10010102 “ Монтаж, обслуговування  та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі ”.

Детальніше
ВГОРУ

29-листопада-2017-року-о-10

Детальніше
ВГОРУ

27.11.2017 року психологом Собчук О.М було  проведено тренінгове заняття “Я+інші” зі студентами групи Е-12 .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

«Герої не вмирають»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23 листопада 2017 року відбувся заключний етап конкурсу “Студентська осінь” .З кожного відділення були представлені кращі номери художньої самодіяльності , серед яких журі обирало переможців. Учасники були нагороджені грамотами та грошовими преміями. Дякуємо всім учасникам за гарний настрій та позитивні емоції, отриманні глядачами під час перегляду конкурсної програми.

DSC_0180

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21 листопада викладачі Мирогощанського аграрного коледжу: Яковлев Віталій Валерійович та Левчук Володимир Віталійович взяли уасть у районному “Ярмарку професій”. На заході для школярів випускних класів району був представлений Мирогощанський аграрного коледж та інші навчальні заклади області. Організатор даного заходу – Дубенський міськрайонний центр зайнятості.

23805714_1997195483871718_1151376806_n

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

22 листопада 2017 року в актовій залі коледжу проведено виховну годину до Дня збройних сил України «Нескорені ворогом» . Підготували викладачі :  Бутрій Л.М , Корнійчук Н.М і студенти групи А-31 .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10.11.2017 року в групі м -11 викладач Кругліцька М.О провела відкрите заняття на тему «основні поняття і аксіоми стереометрії»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 листопада 2017 року відбулася вітальна концертна програма присвячена Дню працівників сільського господарства .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21 листопада 2017 року відбулась урочиста лінійка з нагоди Дня революції гідності та свободи.

Студенти коледжу в своїх виступах наголошували про те що історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

DSC_0004

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

До уваги абітурієнтів 2018

Детальніше
ВГОРУ

16 листопада 2017 року в НМЦ «Агроосвіта» відбувся заключний  етап огляду-конкурсу на кращу організацію та функціонування навчально-виробничої ферми серед аграрних технікумів і коледжів спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

В заключному етапі огляду – конкурсу взяли участь шість навчальних закладів.

За результатами фахової  конкурсної комісії Мирогощанський аграрний коледж посів третє місце.

ф5

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Ох, життя студентське, фартове-різнокольорове. До чого ж ти цікаве і незабутнє! Шумні свята і гори конспектів, нескінченна курсова і посиденьки до пізньої ночі, хвилювання перед сесією і довгождана дорога додому — все це так знайомо романтичним мученикам науки.

Вітаємо!!!!!!!!!

DSC_0597

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 листопада 2017 року в Млинівському державному технолого-економічному коледжі відбулося методичне об’єднання викладачів інформатики та обчислювальної техніки, де взяла участь Корнійчук Н. М. на методобєднанні було розглянуто питання «Досвід роботи викладачів інформатики та обчислювальної техніки Млинівського державного технолого-економічного коледжу в організації та впровадженні інноваційних технологій при проведенні занять» .

Screenshot_9 Screenshot_10

 

Детальніше
ВГОРУ

DSC_1024

14 листопада відбувся четвертий вид спартакіади серед збірних команд відділень – волейбол.

У цікавій, напруженій боротьбі призові місця розподілили наступним чином:

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

DSC_0728

10 листопада в спортивній залі Мирогощанського аграрного коледжу відбувся чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед чоловіків і жінок.

У цих змаганнях приймали участь студенти і випускники нашого навчального закладу, які здобули наступні місця по вагових категоріях:

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 листопада в 213 аудиторії відбувся виховний захід на тему: «Вміння творити добро» на який були запрошені студенти І і ІІ курсів відділення «Агрономія».

Виховна година була проведена викладачами агрономічних дисциплін Л.О. Хом’як і Г.В. Науменко разом з студентами груп А- 41  та  А-ОТ-21.

20171115_160221

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 листопада   викладачем технологічних дисциплін  Дубинецькою О.В. у групі Т – 42 було проведено відкрите заняття з навчальної практики «Технологія виробництва молока і яловичини» на тему: «Оцінка якості молока»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 листопада  в 213 аудиторії було проведено науково-практичну конференцію по підсумках проходження виробничо-технологічної  практики студентами спеціальностей «Виробництво  і переробка продукції рослинництва» і «Організація і технологія ведення фермерського господарства» та переддипломної практики студентами випускних груп спеціальностей «Промислове квітництво» і «Зелене будівництво та садово-паркове господарство».

До виступу були запрошені студенти, які найкраще зарекомендували себе під час проходження практики і захисту звітів-щоденників.

20171113_140146

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

08 листопада 2017 року в групі МСК 24 викладач Бірук М.С провів відкрите заняття з навчальної дисципліни “Технічний сервіс в АПК” на тему “Діагностування і ТО гідравлічних систем ”

Screenshot_5 1232

Детальніше
ВГОРУ

10 листопада викладачі Луць В.С та Корнелюк Л.П провели відкриті заняття з навчальної практики “Ремонт машин та обладнання” на базі Рівненського РТП в групах МС-32 та М-41 по темах “Ознайомлення з ремонтно-обслуговуючою базою підприємства” та “Ремонт агрегатів паливної та гідравлічної апаратури”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 листопада викладач Яковлев Віталій Валерійович в лабораторії №10 провів відкрите заняття з навчальної дисципліни “Технологія і організація будівельно-монтажних та ремонтних робіт в газовому господарстві” на тему: “Земляні роботи”. Заняття проводилося для групи МГ-32. Були присутні викладачі коледжу.

23584665_1993269810930952_550900619_n 23574457_1993269697597630_1874091345_n

Детальніше
ВГОРУ

9 листопада в актовій залі коледжу відбувся відкритий виховний захід, присвячений Дню української писемності та мови «День народження мови» для студентів І-ІІ курсів. Захід проведено з метою поглибити знання студентів про історію та розвиток рідної мови, показати її красу і багатство, розкрити її роль в житті людини, виховувати любов і повагу до рідного слова.

В сценарії було використано матеріали та факти, що розповідають про тернистий шлях боротьби української мови за незалежність, пісні, гумористичні сценки та конкурси.

Завершилось дійство Молитвою за мову.

Захід підготували викладачі Андрощук О.В. та Кисіль Г.В., взяли участь студенти груп Т-22 і А-ОТ-21.

20171109_144535

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Облітають квіти, обриває вітер

Пелюстки печальні в синій тишині.

По садах пустинних їде гордовито

Осінь жовтокоса на баскім коні.

8 листопада 2017 року відбувся відбірковий тур конкурсу–огляду талантів  «Студентська осінь – 2017» на відділенні «Електрифікація». Активну участь прийняли студенти всіх груп, представивши свої кращі виступи в різних жанрах.

DSC_1376

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

6 листопада викладач технічних дисциплін Мельник О.М провела відкрите заняття з дисципліни “Основи нарисної геометрії та інженерна графіка” за темою “Аксинометрія тіл обертання” в групі м-21, заняття відвідали викладачі комісії.

Детальніше
ВГОРУ

7 листопада відбувся черговий вид спартакіади коледжу серед збірних команд відділень – вільна боротьба.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

3.11.2017 року викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін О.Ю.Мельник було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Квітництво” у групі ЗБ-31 на тему “Рослини закритого грунту”, заняття проходило на базі Кременецького ботанічного саду.

P71103-110033

 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник листопад 2017-18

Детальніше
ВГОРУ

В програмі заходів до Дня Захисника України 27 жовтня проведено екскурсію студентів коледжу  у в/ч А 1519. Студенти груп Е-12 та М-11 ознайомились з бойовою технікою в/ч, розпорядком дня та умовами проживання військовослужбовців.  Проведено відкрите заняття по вогневій підготовці, де студенти ознайомились із сучасною стрілецькою зброєю та навчились розбирати та збирати автомат.

Студенти вражені фотоматеріалами та розповіддю заступника командира в/ч А 1519 Нечитайла Ю.В., який декілька днів назад із своїми підлеглими повернувся із зони АТО.

20171027_115641 20171027_100510

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20.10.2017 року студенти Мирогощанського аграрного коледжу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» з викладачами садово-паркових дисциплін Бідюком Іваном, Смисловою Наталею та Борисовом Олександром відвідали один із найкращих дендропарків України у місті Березне та єдиний на всю Україну музей лісу, що поблизу міста Костопіль.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «ФЛОРА ДИЗАЙН: СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 жовтня 2017 року відбулася науково – практична конференція по підсумках проходження виробничої технологічної практики студентами відділення “Електрифікація”.

На конференції були присутні викладачі та студенти ІІІ – IV курсів відділення. Студентів, які найкраще зарекомендували себе під час проходження практики, і захисту звітів-щоденників запросили до виступу: Антонюк Сергій, Поліщук Вадим, Омелянюк Юрій, Матвійчук Богдан  – група Е – 41; Кононюк Василь, Солоненко Володимир, Яковчук Тарас  – група Е – 42.

З заключним словом по підведенню підсумків проходження виробничої технологічної практики виступив заступник директора з навчально-виробничої роботи Дубинецький Ігор Олександрович.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Облітають квіти, обриває вітер

Пелюстки печальні в синій тишині,

По садах пустинних іде гордовито

Осінь жовтокоса на баскім коні

В далечінь холодну без жалю за літом

Синьокоса осінь іде навмання

В’яне все навколо, де пройдуть копита,

Золоті копита чорного коня

25 жовтня о 1530  в актовому залі коледжу відбувся звітний концерт «Студентська осінь 2017» відділення «Механізація».

В концерті прийняли участь студенти усіх груп відділення.

IMG_20171025_163707 IMG_20171025_153556_HDR

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 жовтня 2017 року в групі Е-21 ,викладач кафедри природничо-математичних дисциплін Голоюх Наталія Миколаївна провела відкрите заняття з математики на тему “Призма і її види”

20171026_090747 20171026_090719

Детальніше
ВГОРУ

23 жовтня в 306 аудиторії викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін Г.В. Науменко було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни : «Технологія в галузях рослинництва» по темі: «Інтенсивна технологія вирощування сої».

P1360455

Детальніше
ВГОРУ

19 жовтня 2017 року викладачами технологічного  відділення, Кушнірук Т. С. та Сімак В.В., у групі Т – 32 було проведено відкрите заняття з навчальної практики на тему: «Годівля, догляд  та утримання коней у  господарстві». Заняття було проведено у кінноспортивній школі «Патріот»   с. Козлин.

IMG-ad5ae38ba571ed2968022af06bf593f5-V

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 жовтня 2017 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбувся конкурс «Містер коледжу – 2017». В конкурсі брали участь представники відділень: «Електрифікація» – Геращенко Олексій, студент групи Е-41; «Технологія» – Болотнюк Андрій, студент групи Т-31; «Агрономія» – Скаржевський Роман, студент групи ОТ-21; «Механізація» – Мелоян Андрій, студент групи М-41. Програма свята складалася з  шести конкурсів, в яких юнаки продемонстрували свої захоплення, винахідливість, спритність, ерудицію. Перемогу одержали в номінаціях:

  • «Містер коледжу 2017» – Скаржевський Роман
  • «Містер усмішка» – Геращенко Олексій
  • «Містер винахідливість» – Болотнюк Андрій
  • «Містер спритність» – Мелоян Андрій
  • «Містер глядацьких симпатій» – Болотнюк Андрій

Учасники були нагороджені грамотами та подарунками. Глядачі, вболівальники та конкурсанти отримали хороший настрій, позитивні емоції та гарні враження.

Конкурс було підготовлено і проведено викладачами комісії електротехнічних дисциплін.

DSC_0444 DSC_0270

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 жовтня 2017 року Мирогощанський аграрний коледж долучився до акції Єднання “Україна моя вишивана”

DSC_0214 DSC_0225

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 жовтня 2017 року викладач Давидов Сергій Григорович провів відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Механізація виробничих процесів у тваринництві» в групі Т-21 на тему «Доїльні апарати» на базі ферми ВРХ СВК ім. Лесі Українки Дубенського району

20171019_082456

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ


19 жовтня 2017 року викладач Сиротинська Оксана Віталіївна  провела заняття з ознайомлювальної практики в групі Т-22 на базі ферм ВРХ с. Переросля та с. Дитиничі СВК ім. Лесі Українки Дубенського району.

Студенти спеціальності «Технологія виробництва та переробки продукції твариництва» мали можливість ознайомитись з організацією роботи тваринницької галузі в одному з кращих сільськогосподарських підприємств району.

20171019_082129 20171019_091821

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Студентська осінь 2017

Густими туманами, полум’яною ковдрою листя та першими іскорками інею щедро встилає землю осінь.

Зупинися на мить! Відчуваєш, яка урочиста атмосфера панує навкруги? Щоб продовжити це неймовірне відчуття та створити чудовий осінній настрій, студенти технологічного відділення  подарували цей листопад емоцій глядачам.

18 листопада 2017 року у Мирогощанському  аграрному коледжі на відділенні «Технологія» відбувся огляд-конкурс «Студентська осінь 2017», який проводився з метою активізації та розвитку аматорської творчості серед студентів.

На конкурсі були представлені  найкращі номери художньої самодіяльності різного жанру, у виконанні студентів 1-4-х курсів.

DSC_0099 DSC_0009

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 жовтня викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін В.П.Міщук у групі А – 31 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни: «Кормовиробництво» по темі: «Бобові лучні трави».

P1360443 P1360449

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня 2017 року було проведено викладачами циклової комісії електротехнічних дисциплін Терновик І.В., Левченко І.П. відкриту виховну годину до «Європейського дня боротьби з торгівлею людьми». Мета виховної години: підвищення рівня проінформованості студентів щодо проблеми торгівлі людьми; завдання: сформувати уявлення про суть торгівлі людьми, з’ясувати причини торгівлі людьми, ознайомити студентів з різними формами торгівлі людьми.

DSC_1136 DSC_1140 DSC_1138

Детальніше
ВГОРУ

13.10.2017 (1)

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

До Дня козацької слави та захисника Вітчизни з 6 по 12 жовтня 2017 року проведено екскурсії в історико-меморіальному заповіднику “Поле Берестецької битви” для груп М-22, М-21, ОТ-31, ЗБ-ПК-МГ -21 , М-МГ – 32 , ЗБ-ПК -31. Відповідальна за проведення екскурсій викладач історії України Бутрій Л.М.

XK-6PjntZ10 QajmFSxVk-M IMG_20171012_122526

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

12.10.2017 р проведено зустріч студентів відділення «Механізація» із випускником коледжу  Шлодзіком Андрієм, який в даний час навчається в Академії Сухопутних військ в м. Львів, та на День  Захисника України прибув до нашого коледжу.

Детальніше
ВГОРУ

Спартакіада коледжу з міні-футболу між збірними командами відділень.

 20171012_145148 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 жовтня 2017 року викладач Богданець Ганна Миколаївна провела відкрите заняття з навчальної дисципліни “Соціологія” в групі ОТ-41 на тему “Соціологія сім’ї. Гендерна соціологія”

20171011_100159 20171011_093455 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Краса осіння, всюди квіти, квіти…
А на деревах листя золоте.
І хочеться співати і радіти…

11 жовтня 2017 року відбувся I етап конкурсу “Студентська осінь” , де свої таланти демонстрували юнаки та дівчата відділення “Агрономія”

IMG_20171011_165011 IMG_20171011_165443

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

9 жовтня відбувся третій етап зустрічі в рамках спільного україно-німецького Проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».  Німецька делегація прибула в складі 3-х чоловік: Dr.sc.agr. Angelika Thomas , Prof. Dr.-Ing. Hermann Knechtges , Гетя Андрій Анатолійович.

Гості   зустрілися з директором та адміністрацією навчального закладу, де обговорили план роботи, відвідали музей Мирогощанського аграрного коледжу та ознайомилися з матеріально-технічною базою МАКу.

В ході зустрічі було  проведено анкетування студентів та викладачів темою якого є  аналіз стану фахової підготовки в аграрних коледжах України.

Відбулися зустрічі з викладачами по циклових комісіях , де було обговорено перелік необхідного для лабораторій обладнання, яке під час проекту буде закуплено для МАКу, всі позитивні та негативні сторони практичної підготовки аграрних закладів.

Обидві сторони залишились задоволені результатом зустрічі даного проекту і сподіваються на плідну роботу в подальшому.

DSC_0093 DSC_0102 DSC_0107DSC_0007 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 жовтня 2017 року  викладачами електротехнічних дисциплін Єничом В.В. та Івчиком О.А. була проведена предметна олімпіада з навчальних дисциплін «Основи електроніки» та «Електричних машин і апаратів» в якій брали участь студенти груп Е – 31, Е – 32, Е-33.

DSC_0062

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

05.10.2017 року у групі Е-41 проведено відкрите заняття на тему: «Технічне обслуговування електрообладнання системи електроживлення. Акумуляторні батареї». Заняття проводив викладач Івчик О.А

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

На початку жовтня світ відзначає Міжнародний день боротьби проти насилля. Проблема жорстокості й насильства в нашому суспільстві стає дедалі актуальнішою. Це пов’язано з багатьма чинниками: розлучення і виїзд батьків за кордон, відверта неконтрольована пропаганда агресії на телеекранах, масове захоплення комп’ютерними іграми, де підлітки можуть «відірватися» від реальності й відчути себе героями – «вбивцями».

04.10.2017 року була проведена виховна година на тему: «Міжнародний день боротьби проти насилля». З метою профілактики, попередження жорстокості та насилля в студентському середовищі  Мирогощанського аграрного коледжу.

Виховна година була проведенна для студентів ІІ – ІІІ курсів відділення

«Електрифікація», викладачами електротехнічних дисциплін Панчук Ю.О. та Єнич В.В.

DSC_0037 DSC_0043 DSC_0048

Детальніше
ВГОРУ

03.10.2017 року у групі Е-42 проведено відкрите заняття на тему: «Електронагрівальні установки для створення і регулювання параметрів мікроклімату». Заняття проводив викладач Тимощук Р.М.

DSC_0005 DSC_0042 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

02.10.2017 в Мирогощанському аграрному коледжі відбулася науково-практична конференція на тему “Новітні технології в енергетиці”.

Конференцію для студентів відділення “Електрифікація” провели викладач Тимощук Р. М. та бізнес-девелопер по середній напрузі Schneider electric, власник фірми Simple energy Устимчук В.В.
12DSC_0874

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник жовтень  2017-18 н.р

Детальніше
ВГОРУ

Про інформацію для PR-кампанії щодо зовнішнього незалежного оцінювання 2018 у Рівненській області

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Про поширення актуальної інформації щодо ЗНО-2018, процедур експертизи та моніторингу якості освіти

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29 вересня студенти Мирогощанського аграрного коледжу сердечно привітали педагогічний колектив з нагоди Дня працівника освіти. В побажаннях та виступах студентів звучали слова подяки за самовіддану, сумлінну працю, мудрість та високий професіоналізм.

Низький уклін Вам, шановні викладачі, щедрих сходів на педагогічній ниві, здоров’я та доброту Вам та Вашим сім’ям!

P70929-142925 P70929-142553 P70929-141134

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27 вересня в приміщенні актової зали коледжу відбувся вечір знайомства з професією відділення «Механізація».

Студенти-першокурсники дізналися про дисципліни які будуть вивчати та познайомилися з майбутніми викладачами.

Під час свята студенти брали участь у різноманітних конкурсах у яких проявляли кмітливість, спритність та гарне почуття гумору.

Для студентів нового набору були підготовані музичні номери, гуморески та мініатюри.

З вітальним словом виступили завідувач відділенням «Механізація» Кривичун Михайло Дмитрович та голова циклової комісії технічних дисциплін Мельник Ольга Миколаївна, які нагородили старшокурсників грамотами.

Участь у підготовці концерту взяли Мелоян Андрій, Адамчук Віталій, Цехместрук Віктор, Крук Тарас, Володько Олександр, Поліщук Андрій, Ансамбль групи М-21 під керівництвом викладачів Корнелюка Леоніда Павловича та Яковлева Віталія Валерійовича.

IMG_20170927_163402 image-0-02-04-466c1245c8fc0934fc626d3cb1689cc9bc2510847315f0d83dc3568c92751189-V2 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Я  – технолог!

 

21 вересня в Мирогощанському аграрному коледжі відбулося  професійне свято « Я – технолог ».

DSC_0053 DSC_0193

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 вересня 2017 року відбувся вечір знайомства першокурсників з професією «Я електрик», де було представлено електровідділення, лабораторії, викладачів. Було нагороджено кращих студентів відділення.

DSC_0244 DSC_0240
(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 вересня відбувся  святковий вечір першокурсників відділення «Агрономія», на якому відбулося представлення професій, конкурси та відзначення кращих студентів старших курсів грамотами та подяками.

IMG_20170914_153529_HDR IMG_20170914_162602_HDR IMG_20170914_161214_HDR

Детальніше
ВГОРУ

13 вересня на базі НМЦ «Агроосвіта» відбулася установча зустріч, присвячена підписанню Угоди щодо україно-німецького Проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

Мирогощанський аграрний коледж став  одним із чотирьох коледжів України, що обрала комісія в складі незалежного німецького експерта та представників Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини. Директор навчального закладу Терновик В.Я.: підкреслив: «Мирогощанський аграрний коледж готовий до змін, адже ми впевнені, що вони будуть позитивними. Нашим основним завданням є покращення якості практичної підготовки студентів. У рамках проекту відбуватиметься також обмін досвідом між викладачами та студентами.»

14 вересня на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулася зустріч дирекції навчального закладу з керівниками Проекту Г. Хассенфлуг (представник Німеччини) та А. Гетя (директор Департаменту тваринництва МАП України), на якій було обговорено ключові питання співробітництва. Гості коледжу оглянули територію студентського містечка, аудиторії та лабораторії навчальних корпусів. Колектив та дирекція навчального закладу сподіваються, що співпраця залишить приємні враження у всіх учасників проекту.

 

 

 

 

1 (1)IMG_20170914_135050 21740737_1434659153284837_1466591842137260804_o IMG_20170914_130308

Детальніше
ВГОРУ

12 вересня 2017 року на території Мирогощанського аграрного коледжу відбулося традиційне свято “Барви осені”

DSC_0009 DSC_0893 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Особливим і пам’ятним для жителів села Мирогоща стане 12 вересня 2017, адже саме цього дня відбулося урочисте освячення капличок на території Мирогощанського аграрного коледжу та поруч із Свято- Михайлівським храмом.  У такий важкий і тривожний для нашої країни час, згуртувавшись, мирогощанці та студенти, трудовий колектив навчального закладу. жертводавці встановили фігури Покрови Матері Божої щоб випросити в Господа миру та ласки для нашої держави, щоб перемогти зло, щоб Богородиця охороняла наш навчальний заклад та село. Гостинне подвір’я Мирогощанського аграрного коледжу радо зустріло гостей, які прийшли розділити цю визначну  подію. Особливо приємно було те, що Чин освячення каплиці очолив архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон, який нагородив студентів та працівників коледжу Благословенними грамотами, а очільника закладу Терновика В.Я. – медаллю «За жертовність і любов до України»…. Велично прозвучало для всіх присутніх «Многая літа» у виконанні священиків та церковного хору, і саме в такі хвилини серце  наповнюється радістю і блаженством, вірою та розумінням того, що найголовніше – зберегти  душевну чистоту. Тож бережімо собори своїх душ!

DSC_0269

DSC_0242

 

DSC_0003

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

День фізичної культури і спорту

8 вересня 2017 року у Мирогощанському аграрному коледжу були проведенні заходи присвячені Дню фізичної культури і спорту.

День розпочався з урочистої лінійки, на якій грамотами були нагороджені кращі спортсмени-студенти і викладачі комісії фізичного виховання і захисту Вітчизни.

Після цього всі студенти коледжу прийняли участь в оздоровчому забізі на 1000 метрів.

В програму Дня здоров’я серед студентів також були включені змагання з футболу серед збірних команд відділень,  міні-футболу серед студентів нового набору, волейболу, перетягування канату, підтягування на поперечині для студентів перших курсів.

Працівники змагалися в стрільбі з пневматичної гвинтівки та пістолета, а також в метанні дротиків в дартс.

Переможених не було. Всі учасники заходів отримали позитивні емоції.

DSC_0069

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

У рамках заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту, в Мирогощанському аграрному коледжі було проведено фотоквест «Здорова молодь». Координатори проекту волонтер Мері Кессіді та студентська рада коледжу підготували цікаві завдання для учасників квесту. Студенти групи ОТ-ЗБ-11 поділились на 2 команди «Олімпійці» та «Дружба» , продемонструвавши свої вміння в орієнтуванні на місцевості та фотонавики. Вітаємо команду «Олімпійці» з перемогою!

DSC_0744 DSC_0740 DSC_0741 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

7 Вересня 2017 року викладачі циклової комісії електротехнічних дисциплін відвідали ІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2017)» та Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження.
Форум передбачав виставкову та інформаційну складову.
На виставці ознайомилися із новітніми системами обліку тепла, промисловим та побутовим обладнанням, енергоефективним «ноу-хау» у приватних оселях, виробництві та бізнесі, альтернативні види палива, відновлювану енергетику.
Друга частина Форуму – інформаційна, упродовж якої проходили семінари, презентації та майстер-класи на різні теми з енергоефективності.

DSC_0058

DSC_0029

DSC_0026

Детальніше
ВГОРУ

сценарій_день_фізкультурника

Детальніше
ВГОРУ

                     Пахне рідний край м’ятою і вересом.

                    Літо, прощавай!Здрастуй, Вересню!

                     Ранок ожива посмішками й квітами.

                    Літо, прощавай!Добрий день, учителю!

                     Де знайти слова теплоти і радості?

                    Літо, прощавай! Друзі мої, здрастуйте!

                    Дзвонику,  лунай по усій околиці.

                    Літо, прощавай! Здрастуй, рідний коледже!

На календарі знову осінь. А це означає, що позаду веселі, теплі дні літніх канікул. Осінь приносить для нас не лише прохолоду та дощі, а й  1-е Вересня.  День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.  Таким воно було і для студентів та працівників Мирогощанського аграрного коледжу. Найбільше хвилювались першокурсники, для яких цей день став кроком у доросле життя.. Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали  теплі поздоровлення i кожне людське серце  відгукувалось на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати усім успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

DSC_1762

DSC_1792 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник вересень 2017-18 н.р.

Детальніше
ВГОРУ

Screenshot_1

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки студентів на призначення стипендії в I семестрі 2017-2018 років

Детальніше
ВГОРУ

29 червня 2017 року у Мирогощанському аграрному коледжі відбулась урочиста подія з нагоди вручення дипломів випускникам 2017 року навчання .

DSC_0165

Білокрилими птахами пролітають роки,

За світанками нові стають небокраї,

Відлітають у вирій випускники,

Вільним птахом у небо високо злітають.

Чи високо злетять? Тільки час їм суддя.

На світанку чекають їх нові дороги.

Зустрічай, Україно, нових громадян

їм іти у життя на твої перелоги!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

01-1

Детальніше
ВГОРУ

В Мирогощанському аграрному коледжі з 19 червня проходить захист дипломних проектів серед студентів відділення «Механізація». Захист проводять викладачі коледжу Шевчук А.В., Герасимчук А.П. і завідувач відділенням Кривичун М.Д. Голова Державної  екзаменаційної комісії –  доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри с.г.  машин та системотехніки ім. акад. П.М.Василенка Національного університету біоресурсів і природокористування  України Теслюк Віктор Васильович, колишній випускник Мирогощанського радгоспу технікуму.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 червня до Мирогощанського аграрного коледжу  завітали студенти Рівненського базового медичного коледжу. Дружня зустріч супроводжувалася піснями та запальними  танцями,які подарували мирогощанцям учасники художньої самодіяльності з Рівного. Студенти та викладачі МАКу вдячні гостям за цікаву концертну програму. Сподіваємось, що Мирогоща теж залишила у рівненчан приємні спогади і бажання продовжувати співпрацю та дружні відносини !

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ


DSC_0077

9 червня 2017 року в  Мирогощанському   аграрному  коледжі зустрічали гостей –  випускників  навчального закладу.  Приємно, що не дивлячись на десятки років, які минули з часу закінчення коледжу, колишні студенти не забувають свою альма-матер. На зустріч завітали також і викладачі-пенсіонери, які  мали змогу знову поринути у вир студентського життя.

Організатори свята покликали гостей у незабутню подорож у минуле, де молодими залишились педагоги та однокурсники,  де вранці на заняття кликав невгамовний дзвінок, де світ переливався кольорами веселки, пробуджуючи в кожному серці надію. Щирі побажання на адресу коледжу прозвучали з вуст випускників Давидюка В.З.  (1956 рік випуску !)  та Іщука В.С. (2002 рік випуску), а директор навчального закладу  Терновик В. Я. висловив надію, що такі зустрічі стануть традиційними.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Угода між Корпусом Миру США в Україні та Українською організацією про співпрацю в рамках проекту “Молодіжний розвиток”

Детальніше
ВГОРУ

12 червня 2017 року в аудиторії №31 відбулося відкрите заняття з дисципліни”Загальна електротехніка з основами автоматики”, на занятті були присутні студенти групи М-31 , відкрите заняття проводила викладач електротехнічних дисциплін Левченко І.П.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

07 червня 2017 року в аудиторії №2 сільськогосподарських машин відбулося відкрите заняття з дисципліни”Механізація та автоматизація с/г виробництва”, на занятті були присутні студенти групи А-21 , відкрите заняття проводив викладач технічних дисциплін Корнійчук М.А

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

08 червня 2017 року на базі Рожищенського коледжу Львівського НУВМ та БТ ім. С.З.Гжицького відбувся ІІ етап регіонального огляду-конкурсу на кращу організацію та функціонування навчально-виробничої ферми.

У конкурсі взяли участь Золочівський коледж Львівського НАУ, Горохівський коледж Львівського НАУ, Рожищенський коледж Львівського НУВМ та БТ ім. С.З.Гжицького та Мирогощанський аграрний коледж.

За результатами конкурсу регіональна конкурсна комісія визначила переможцем Мирогощанський аграрний коледж.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

DSC_0406

7-8 червня 2017 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбувалося засідання сектору виховної роботи Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ заступників директорів з виховної роботи ВНЗ I-II р.а.

програма

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

2 червня  в Рівненському краєзнавчому музеї викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін Мельник О.Ю. в групі ЗБ – 11 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Екологія та природокористування» по темі: «Сторінками червоної книги”.
image-0-02-05-b57abc66d6e2da1a17f6be549ef4d44a548ad220bc069cd16aec4315f35cb1ac-V

Детальніше
ВГОРУ

1 червня на відділенні “Агрономія” було проведено конкурс “Кращий за професією” , у вигляді багатоборства, серед студентів спеціальностей «Зелене будівництво та  садово-паркове будівництво» та «Промислове квітництво» .

В ході конкурсу студенти мали змогу перевірити свої знання в таких дисциплінах: «Дендрологія», «Квітництво», «Геодезія», «Захист рослин» та «Декоративні газони».

Переможця визначали за сумою балів з кожної дисципліни. Найкраще справилась з завданнями з відмінним результатом  студентка 3-го курсу групи ПК-31 Людмила Манелюк.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

1 червня 2017 року Науменко І.П. та Кисіль Г.В. з групами МГ-22 та ЗБ-ПК-МГ-11 здійснили поїздку в місто Остріг. Метою поїздки було ознайомлення з історією міста та Острозької академії. Діяльність князів Острозьких та важливість їх ролі у розвитку української історії та культури студенти змогли оцінити саме під час цікавої та змістовної екскурсії.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

31 травня на відділенні «Агрономія» викладачем Глущуком М.П. було проведено олімпіаду  з навчальної дисципліни «Насінництво і селекція». Кращі студенти спеціальностей «Промислове квітництво» і «Виробництво і переробка продукції рослинництва» мали змогу перевірити свої теоретичні знання шляхом виконання тестових і практичних завдань. Переможців було нагороджено грамотою.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Мама, мамочка, матуся… Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові, що називає людину, яка для всіх найближча, найдорожча, найрідніша.
У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 травня 2017 р. в Мирогощанському аграрному коледжі було проведено заходи з нагоди відзначення 500 річчя Європейської Реформації.

Студенти II-III курсів відділення електрифікації переглянули відеофільм “500 років Реформації” і поспілкувалися з представниками протестанської віри Рівненщини та представниками нової поліції.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 травня 2017р. викладач комісії технічних дисциплін Яковлев В.В. провів відкрите заняття з навчальної дисципліни «Газові мережі та устаткування систем газопостачання»  на тему: «Газорегуляторні пункти (ГРП) та газорегуляторні пункти блочні (ГРПБ)». На  занятті були присутні студенти групи МГ-22 та  викладачі технічних дисциплін.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 травня на відділенні «Агрономія»  було проведено олімпіаду з навчальної дисципліни «Агрохімія». Участь приймали студенти ІІ курсу спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» під керівництвом викладача циклової комісії агрономічних дисциплін Хом’як Л.О. Студенти визначали вміст NPK в зразках рослин, давали агрохімічну характеристику зразкам мінеральних добрив, розв’язували тестові завдання. Команду переможців було нагороджено грамотою.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

IMG_3211

18 травня на відділенні «Агрономія»  було проведено майстер клас по складанню весняного букету. Участь приймали студенти ІІІ курсу спеціальності «Промислове квітництво» під керівництвом викладача циклової комісії агрономічних дисциплін Н.В. Смислової та працівника коледжу Т.В. Павлючук.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

P1350677

19 травня на колекційно-дослідному полі Мирогощанського аграрного коледжу проходив традиційний конкурс  професійної майстерності «Кращий за професією» в  якому взяли участь студенти ІІ курсів відділення «Агрономія». Шляхом виконання теоретичних і практичних завдань членами журі переможцем було визначено команду групи А – 21. Вітаємо переможців!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21 травня 2017 року в Мирогощанський аграрний коледж завітала делегація з центру практичного навчання об’єднання сільськогосподарських шкіл в м. Болєславові , Республіка Польща. В ході зустрічі проведено огляд бази коледжу, укладена угода про співпрацю між навчальними закладами .

Надіємося на подальшу співпрацю з польськими колегами.

viber image2

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

DSC_0075IMG_2939 - копия

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Це свято  не має ніякого політичного підґрунтя, воно  покликане популяризувати українську культуру і традиції.  Дата поки що не офіційна, адже це відносно нове народне свято.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 травня викладачами циклової комісії агрономічних дисциплін В.П. Міщук і Г.В. Науменко була проведена олімпіада з навчальної дисципліни: «Технологія виробництва продукції рослинництва».

У ході вирішення теоретичних і  практичних завдань переможцем було визначено Воздігана Ігора – студента групи А – 31.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 травня 2017 року студенти групи Е-11 провели незвичайний урок. Разом із членом СП України Л. Пшеничною відвідали дитсад “Колосок” с.Мирогоща і познайомили діток із віршами поетеси (тема “Література рідного краю”). Задоволеними залишились і студенти, і вихованці дошкільного закладу. Дякуємо викладачу та Роману Смалійчуку за ідею !

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18

16-17 травня 2017 року в спортивній залі Мирогощанського аграрного коледжу відбулися фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів ВНЗ I-II рівня акредитації з баскетболу (юнаки).

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Зустріч

Детальніше
ВГОРУ

vushivanka3

Детальніше
ВГОРУ

Конкурс фахової майстерності

за професією «Тракторист-машиніст

сільськогосподарського виробництва»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

12 травня 2017 року в Мирогощанському аграрному коледжі була проведена урочиста лінійка, присвячена визначній історичній події,  – Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання  громадянам України права на безвізові подорожі. Приблизно 11 червня 34 європейські країни увімкнуть зелене світло власникам українських біометричних паспортів – для безвізових короткострокових поїздок.

Але «безвіз» – це набагато більше, ніж спрощення способу виїзду за кордон. Це – гігантський крок до Європи, до утвердження свободи людини і незалежності нашої держави. Ми пориваємо з пострадянським минулим і дедалі більшою мірою стаємо частиною єдиного європейського цивілізаційного простору.

Вітаємо усіх українців із цим історичним рішенням Ради Євросоюзу. Цінуйте свій український паспорт, подорожуйте, але завжди повертайтесь додому! Любіть Україну!

P70512-115932

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

01018

Коледж вітає студентську еліту !!!

відео тут 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашніший за всю світову історію війни 1941-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до другої  Світової війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

І, хоч все далі відходять грізні роки другої Світової війни та не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.

S70512-11292085

 

 

Детальніше
ВГОРУ

10 травня 2017 року викладачі коледжу Андрощук О.В. та Кисіль Г.В. зі студентами груп Е-21 та М-12 відвідали Рівненський академічний  український  музично-драматичний театр. Впевнено почувались в стінах храму Мельпомени другокурсники-електрики, а першокурсники-механіки були тут вперше. Але одні і другі  з цікавістю спостерігали за непростими подіями вистави «Дуже проста історія», яка спонукала до роздумів над сенсом людського буття. Слід зазначити, що театральні гостини є традиційними для студентів коледжу.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4 травня  2017 року викладачі коледжу Андрощук О.В. та Кисіль Г.В. зі студентами груп Е-23 та М-11 відвідали  виставу «Сватання на Гончарівці»  в Рівненському академічному   музично-драматичному театрі. П’єса, написана Г.Квіткою-Основ’яненком  ще в 1835 році, не втрачає своєї актуальності й сьогодні. Щирий гумор, переплетений з авторською іронією, яскраве музичне оформлення, цікаві характери героїв та динамічний сюжет  залишили яскраві враження в студентів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4 травня 2017 року в аудиторії №5 Мирогощанського аграрного коледжу відбувся показовий захист курсового проекту з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання» , були присутні студенти випускних груп відділення «Механізація» та викладачі комісії технічних дисциплін.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

5 травня 2017 року в аудиторії №5 Мирогощанського аграрного коледжу відбулася олімпіада з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання» , участь у якій взяли студенти випускних груп відділення «Механізація» Олімпіаду проводили викладачі технічних дисциплін Левчук В.В та Сятковський О.А.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

тренування з Цивільного захисту та пожежної безпеки .

viber image 6

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник травень 2017

Детальніше
ВГОРУ

До нас в Мирогощанський аграрний коледж завітала волонтер з США. З червня місяця вона буде працювати у нас. Ось на таких зборах ми з психологом Марією Василівною , вирішували наші плани на наступні 2 роки.

wZc_Fug9vRo

KVnd8OuMadYвідео тут.

 

Детальніше
ВГОРУ

26.04.2017р. Студенти коледжу провели чудову екскурсію нашій волонтерці у Дубенському замку. Кейсіді дуже сподобався замок .Студенти розповіли їй про частинку Дубно, його заснування і показали чудові місця .

p.s.Дуже полюбила наш традиційний червоний борщ.
Чекаємо на її повернення.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

семінар-тренінг “Ефективне управління освітнім процесом”

viber image1

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Коледж  вітає свою гордість!

DSC_1277

 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 квітня 2017 року викладачі комісії технічних дисциплін Луць В.С та Корнелюк Л.П проводили конкурс фахової майстерності “Кращий ремонтник” серед студентів 3- х курсів відділення “Механізація” . Приймали участь команди груп М-31, Мс-32. Перемогу здобула команда групи М-31.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

P1130104

21 квітня 2017 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулося засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи ВНЗ I-II рівня акредитації.

Були присутні представники наступних закладів освіти Рівненщини:

ВСП «Рівненський коледж НУБіП України»,Дубенський коледж культури і мистецтв,Дубенський коледж РДГУ,Дубенський медичний коледж,Мирогощанський аграрний коледж ,Млиніський державний,технолого-економічний коледж ,Рівненський державний медичний коледж ,Рівненський економіко-технологічний коледж,Рівненський коледж економіки та бізнесу,Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж,Технічний коледж НУВГП.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21 квітня 2017 року на базі автодрому Мирогощанського аграрного коледжу викладачі комісії технічних дисциплін Шевчук А.В, Дзюба М.М та Сімак М.М спільно з комісією майстрів виробничого навчання провели конкурс фахової майстерності “Кращий водій” між студентами відділень “Механізація”, “Агрономія” та “Електрифікація”.

Переможцями стали :

I – відділення “Механізація”

II – відділення “Агрономія”

III -відділення “Електрифікація”

Вітаємо переможців!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Благодійні ярмарки стали традицією нашого коледжу. У цьому навчальному році ярмарок відбувається вже не вперше. Вирученні кошти ми завжди відправляємо на благодійність. Дирекція та студенти коледжу завжди активно беруть участь у проведення святкового дійства.

Ярмарок “Пасхальний кошик” був проведений 19.04.2017 року з метою збору коштів на лікування випускника Мирогощанського аграрного коледжу Намчука Віктора Васильовича з діагнозом : Т-клітинний гострий лімфобластний лейкоз. Сума лікування перевищує 120 тис. доларів. оскільки для сім’ї така сума коштів не під силу, ми вирішили допомогти невеликою кількістю виручених коштів з ярмарки в межах 10 000 грн.

До святкової ярмарки студенти виявилися небайдужими. Всім дякуємо за активну участь.

Відео тут.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

відкритий урок

12 квітня 2017 року  викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін Давидов Віталій Сергійович провів відкрите заняття в групі Е – 32 з навчальної дисципліни: «Електропостачання сільського господарства» на тему: «Проводи і кабелі та розрахунок їх на допустиме нагрівання».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

image-0-02-04-6199e8f9614a9b94af0844c28641757dabf2eb3fb3aaad7ab56c693a03102b78-V

11 квітня 2017 року  викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін Тимощук Роман Миколайович провів відкрите заняття в групі Е-42 з навчальної дисципліни: «Основи енергозбереження» на тему: «Сонячна енергія».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 квітня 2017 року в спортивній залі коледжу  було проведено відкрите заняття  з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» на тему «Спортивні ігри. Волейбол» в групі Т-22

Заняття провів  викладач комісії  фізичного виховання  і захисту Вітчизни Кисіль  В.В.

Детальніше
ВГОРУ

20170411094711

11 квітня 2017 року  викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін Івчик Олександр Анатолійович провів відкрите заняття в групі Е – 22 з навчальної дисципліни: «Електричні машини і апарати» на тему: «Принцип дії та будова асинхронних двигунів». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

День відкритих дверей серія №2 , спеціальності : “Зелене будівництво”, “Садово-паркове господарство” та “Промислове квітництво”

Детальніше
ВГОРУ<