ВГОРУ

15 листопада 2018 року викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін Шевчук В.Т. провів радіогазету до міжнародного Дня відмови від куріння.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 листопада 2018 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулося обласне методичне обєднання викладачів дисциплін «Безпека життєдіяльності» та «Охорона праці».

DSC_1257

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 листопада 2018 року психологом Собчук Ольгою Миколаївною разом з волонтером Кессіді було розпочато серію тренінгів “Успішна співбесіда та написання резюме”. Проведено 1 заняття на тему : “Перший крок на шляху до хорошої роботи”. Метою тренінгу є допомогти студенту краще описати особисту інформацію та професійні навички. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

9 листопада, у День української писемності й мови, студенти та викладачі Мирогощанського аграрного коледжу  взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності. Радіодиктант – не просто засіб  перевірити власну грамотність,  це – свято нашого духу, нашої єдності, взаєморозуміння та національної свідомості. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

6 листопада в спортивній залі Мирогощанського аграрного коледжу волонтерами Корпусу Миру Кесаді і Кортні було проведено майстер-клас з джазових танців студентами І-ІІ курсів. Метою заходу було розвинути у молоді творчі і хореографічні навики.  (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

7 листопада у спортивній залі відбувся четвертий вид спартакіади серед збірних команд відділень: волейбол.

У цікавій боротьбі найкращу гру показали і здобули впевнену перемогу спортсмени відділення «Електрифікація». На другому місці студенти відділення «Механізація», на третьому – відділення «Агрономія».

Склад команди-переможниці:

Вовняр Олександр (група Е-33), Ляшко Олександр (група Е-23), Фурманчук Богдан (група Е-42), Гуменюк Євгеній (група Е-21), Романюк Сергій (група Е-33), Поліщук Сергій (група Е-22), Полюхович Вадим (група Е-43), Бойко Тарас (група Е-43).

На цьому програма спартакіади у першому семестрі вичерпана. Кращі спортсмени коледжу готуються до проведення обласної спартакіади. Побажаємо їм у цих змаганнях успіху!

 

Рада КФК.   (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

7 листопада 2018 року  викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін Давидов Віталій Сергійович провів відкрите практичне заняття в групі Е – 42 з навчальної дисципліни: «Електропостачання сільського господарства» на тему: «Вивчення схем, конструкції та комплектації обладнанням споживчих ТП 10…35/0,4 кВ».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

6 листопада у спортивній залі МАКу відбувся ІІІ-ій вид спартакіади серед збірних команд відділень: гирьовий спорт. Спортсмени змагались у семи вагових категоріях.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

1-4 листопада в м.Вінниця відбулась першість України з волейболу серед ВНЗ I-II р.а, де взяла участь команда Рівненської області до складу якої входили двоє наших студенток МАКу Шаргородська Віта та Дацюк Катерина які в складі збірної команди Рівненщини стали срібними призерами України.

IMG-c2964c54708b07138ca6d247a25843a8-V

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

31 жовтня 2018 року викладачем циклової комісії фізичного виховання та захисту вітчизни Довгалець В.В  проведено відкрите заняття у групі А-ОТ -11 на тему “Гімнастика. Стройові та загально-розвиваючі вправи”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

1 листопада 2018 року у Мирогощанському  аграрному коледжі на відділенні «Механізація» відбувся конкурс «Студентська осінь 2018», який проводився з метою активізації та розвитку аматорської творчості серед студентів.

На конкурсі були представлені  найкращі номери художньої самодіяльності різного жанру, у виконанні студентів 1-4-х курсів.

IMG_20181101_150705

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

31 жовтня 2018 року викладачем електротехнічних дисциплін Швед Ю. О. в групі Е-23 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Контрольньно – вимірювальні придади з основами метрології» на тему: ” Електро – і феродинамічні прилади”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

30 жовтня 2018 року на відділенні «Електрифікація» було проведено конкурс “ Кращий за професією ”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29 жовтня 2018 року на відділенні “Електрифікація” викладачі електротехнічних дисциплін Тимощук Р.М. та Стребчук В.А. за участі викладачів відділення та заступника директора з навчально-практичної роботи Дубинецького І.О. провели науково-практичну конференцію по проходженню студентами виробничо-технологічної практики.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК КОЛЕДЖУ ЛИСТОПАД 2018

Детальніше
ВГОРУ

2-10 жовтня на стадіоні МАКу було проведено першість з футболу серед збірних команд відділень.

У безкомпромісній боротьбі призові місця розподілились наступним чином:

І-ше місце – відділення «Механізація»;

ІІ-ге місце – відділення «Агрономія»;

ІІІ-тє місце – відділення «Електрифікація».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

«Мудрий ніхто не вродився, а навчився»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

25 жовтня 2018 року викладачем електротехнічних дисциплін Левченко І.П. у групі М-41 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Загальна електротехніка з основами автоматики» на тему: «Трансформатори».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 жовтня 2018 року викладачі циклової комісії електротехнічних дисциплін Давидов В.С., Панчук Ю.О. провели відкриту виховну годину до «Дня визволення України від нацистських загарбників». Мета виховної години: ознайомити студентів з патріотичним вихованням, повагою до історичного минулого українського народу.

Пливуть літа так швидко наче хмари

І двічі жить на світі не дано,

Дивіться ж діти не споганьте слави

Й опалене війною знамено.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

IMG_20181023_150007

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 жовтня 2018 року на борцівському килимі МАКу відбувся другий вид спартакіади між збірними командами відділень – вільна боротьба.

Перші місця у всіх вагових категоріях здобули студенти відділення «Електрифікація». Це дозволило їм впевнено перемогти у загальнокомандному заліку. Друге місце здобули студенти відділення «Механізація», третє – відділення «Агрономія».

У особистому заліку переможцями стали:

55 кг. – Лящук Сергій (група Е-42);

60 кг. –  Ціхоцький В’ячеслав (група Е-21);

66 кг. – Безкоровайний Олександр (група Е-43);

74 кг. – Ковальчук Назар (група Е-41);

84 кг. – Пагуба Дмитро (група Е-33);

96 кг. – Чорнобай Михайло (група Е-42):

120 кг. – Савенюк Назарій (група Е-11).

DSC_0342

 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4,8,11 та 16 жовтня 2018 року викладач історії України Бутрій Л.М провела екскурсії за маршрутом м.Луцьк, краєзнавчий музей , музей військової техніки , замок Любарта для студентів груп: А-ОТ 31, Т-31,ЗБ-ПК 31, Т-32,ОТ21 та М-31.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня 2018 року відбувся перший вид спартакіади коледжу серед учбових відділень – легка атлетика. На стадіоні учбового закладу студенти змагалися в семи видах цього виду спорту. Всього на бігових доріжках і секторах суперничали 88 учасників. В наслідок гострої, безкомпромісної боротьби командну перемогу отримали студенти відділення “Механізація”.На 2 місці – команда відділення “Електрифікація”, 3 місце відділення “Агрономія”, 4 місце відділення “Технологія”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23 жовтня 2018 року  викладачами електротехнічних дисциплін Єничом В.В. та Швед Ю.О., була проведена предметна олімпіада з навчальних дисциплін «Основи електроніки, мікросхемотехніки та автоматики» та «Контрольно-вимірувальні прилади з основами метрології» в якій брали участь студенти груп Е – 31, Е – 32, Е-33.

IMG_20181023_132105

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 жовтня 2018 року у Мирогощанському  аграрному коледжі на відділенні «Агрономія» відбувся конкурс «Студентська осінь 2018», який проводився з метою активізації та розвитку аматорської творчості серед студентів.

На конкурсі були представлені  найкращі номери художньої самодіяльності різного жанру, у виконанні студентів 1-4-х курсів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня2018р в коледжі проведено майстер клас з індійськоі йоги. Заняття провела волентер корпусу миру Матільда.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня 2018 року викладач циклової комісії технічних дисциплін Давидов Сергій Григорович на базі молочного залу ферми ВРХ с. Дитиничі  Дубенської аграрної компанії провів відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Механізація виробничих процесів у тваринництві» в групі Т-21 на тему «Доїльні апарати». Після проведення заняття студенти мали можливість ознайомитись з тваринницькими приміщеннями та організацією робіт на фермі.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

МИРОГОЩА ВИВЧАЛА ДОСВІД НІМЕЧЧИНИ

  (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 жовтня у Дубенському  замку викладачами Дубинецькою О.В  та Кушнірук Т.С, було проведено виховну годину на тему : «Мій рідний край – моя фортеця».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня 2018 року викладач Сиротинська Оксана Віталіївна  провела відкрите практичне заняття на тему «Шкірний покрив та його похідні» з навчальної  дисципліни «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин» в групі Т-22 на базі ферми ВРХ с. Переросля Дубенської  аграрної компанії Дубенського району.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 жовтня 2018 року викладачем електротехнічних дисциплін Харчуком Ю.В. у групі Е-42 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Автоматизація ТП і САК» на тему: «Автоматизація годівлі та напування тварин і птиці»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 жовтня 2018 року було проведено викладачами циклової комісії електротехнічних дисциплін Терновик І.В., Єнич В.В. відкриту виховну годину до «Дня українського козацтва». Мета виховної години: ознайомити студентів з патріотичним вихованням, повагою до історичного минулого українського народу, його звичаями та традиціями.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17.10.2018 р. в Мирогогощанському аграрному коледжі відбулася зустріч представника поліції старшого інспектора з ЮТ СП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області Вжос Мирослави Михайлівни зі студентами першого курсу.

Мирослава Михайлівна розповіла про булінг у підлітковому середовищі і його наслідки на законодавчому рівні.

IMG_20181017_142155 IMG_20181017_142248

Детальніше
ВГОРУ

Чого очікувати від ЗНО у 2019 році?

Чого очікувати від ЗНО у 2019 році?

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Screenshot_1

Детальніше
ВГОРУ

 

11 жовтня у навчальному закладі було проведено традиційне розважально-спортивне свято «Козацькі забави» присвячене  Дню захисника України та Дню українського козацтва.

“Козацькі забави” – ще одна можливість зберегти зв’язок між поколіннями. Це свято, живе і неповторне, дозволяє студентам нашого коледжу відчувати себе певним чином причетними до славної історії свого народу.

Немає нічого кращого ніж свята, що пов’язані з народними традиціями. Студенти всіх відділень  приймають  активну участь в цьому заході. Саме під час таких заходів видно згуртованість, дружність, колективізм кожного відділення.

У цьому році козаки змагалися у п’яти особистих і двох командних конкурсах.

Найвправнішими козаками виявились хлопці відділення «Механізація». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 жовтня 2018 року у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі відбувся регіональний тур конкурсу «Куратор року-2018», у якому став переможцем Тимощук Роман Миколайович!

ТРМ

Педагогічний та студентський колективи МАКу щиро вітають Романа Миколайовича  з перемогою у конкурсі!

Ми раді Вашому успіху у цьому конкурсі, бажаємо, хай успіх і надалі супроводжує Вас у педагогічній праці та особистому житті.

Нехай конкурс розкриє перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу. Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, радості. Нехай душа народжує прекрасні мрії, а розум втілює їх у життя.

Бажаємо перемоги у заключному етапі конкурсу!

Детальніше
ВГОРУ

Квіти, квіти… Чарівні квіти,

Кольорові, великі й малі…

Ви умієте душу зігріти,

Бо й самі ви – душа землі.

«Людині для життя потрібні сонце, воля і маленька квіточка»  –  Н. Земна.

І справді, квіти супроводжують нас протягом усього нашого життя: зустрічають при народженні, втішають у старості, радують на весіллях, іменинах, святкуваннях… проводжають в незвіданий світ.

10 жовтня 2018 року в святкові шати вбралася лекційна зала Мирогощанського аграрного коледжу, де викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін Міщук Василина та Смислова Наталя провели відкриту виховну годину на тему «Квіти землі – квіти душі людської».  Студенти академічних груп ОТ-41 та ЗБ-21 переповіли багато легенд та переказів про квіти,  декламували вірші, акапельно виконали дві українські пісні.

Метою виховного заходу є виховання естетичного смаку, вивчення традицій та формування потреби і здатності створювати прекрасне в житті на основі розвитку власних творчих здібностей. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

8 жовтня   викладачами технологічних дисциплін  Дубинецькою О.В., Кушнірук Т.С. у групі Т – 42 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Технологія вирощування риби» на тему: «Вилов товарної риби». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 жовтня 2018 року викладачами комісії електротехнічних дисциплін Мирогощанського аграрного коледжу Левченко І.П. і Тимощуком Р.М., а також студентами групи Е-42 в лекційній залі коледжу було проведено відкриту виховну годину на тему «День вчителя», приурочену до професійного свята працівників освіти. Мета виховного заходу сприяти підвищенню престижу вчительської професії, привітати викладачів із професійним святом; донести до свідомості студентів, що професія викладачів  необхідна і важлива в житті суспільства; виховувати почуття любові, поваги студентів до викладачів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Директор Терновик В.Я.  та студенство коледжу щиро привітали викладачів з професійним святом – Днем працівника освіти.

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями, служить любові, правді та добру.

Бажаємо Вам, дорогі наші освітяни, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, наполегливості та мудрості, оптимізму і терпіння. Нехай щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а й щодня. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

02 жовтня викладач комісії фізичного виховання Романів Ю.В. в групі М-12 провів відкрите заняття з навчальної  дисципліни «Фізична культура» на тему « Легка атлетика. Біг на короткі дистанції. Стрибки в довжину з розбігу.» (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник жовтень 2018-2019 р.

Детальніше
ВГОРУ

«Я-Технолог!»

27 вересня  в Мирогощанському аграрному коледжі на технологічному відділенні було проведено традиційне свято зустрічі з професією «Я-Технолог»

Мета проведення студентського свята – ознайомити першокурсників із життям студентської родини, впізнати свою професію, знайти друзів, познайомитися із своїми наставниками – викладачами.

На святі у виконанні студентів- старшокурсників лунали патріотичні пісні про Україну, гумор, танці. Студентів – першокурсників познайомили з обраною професією, навчальними дисциплінами, які вони будуть вивчати. Для них були проведені конкурси «Танець кохання», «Чи знаєте ви тварин»,  «Дегустатор» , де учасники показали кмітливість, винахідливість, дотепність.

З привітальним словом виступила завідувач технологічного відділення Сімак Валентина Вікторівна. Куратори груп Кушнірук Т.С та Зембаль М.С побажали першокурсникам сміливо і впевнено крокувати   до  досягнення своєї мети.

Підготували вечір студенти – старшокурсники під керівництвом викладачів Пахальчук В.М. і Дубинецька О.В.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 вересня 2018 року, викладачі Мирогощанського аграрного коледжу Шевчук В.Т. та Борисов О.В. і студенти групи ЗБ-ПК-41 в лекційній залі коледжу провели відкриту виховну годину на тему «Немеркнуче світло великого подвигу»(до Дня партизанської слави)

Вих.Год. День партизанської слави 2018 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 вересня викладачем комісії гуманітарних дисциплін Мирогощанського аграрного коледжу Євтушенко Л.Р. було проведено відкриту виховну годину, присвячену Європейському дню мов. Це досить молоде свято, засноване у 2001 році. Відмічається щорічно за ініціативи Ради Європи з метою сприяти та популяризувати багатомовність у Європі. Європейський день мов – це чудова нагода підвищити інтерес до вивчення іноземної мови. Саме це і було основною метою виховного заходу. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Сьогодні третій день роботи практичного семінару на тему «Управління обладнанням для сушки зерна» в рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» за підтримки НМЦ «Агроосвіта», який проходить в Мирогощанському аграрному коледжі.

Учасники семінару змогли побачити застосування на практиці отриманих  теоретичних знань. Була проведена змістовна, цікава і дуже насичена екскурсія на одне з самих передових підприємств України СП «Нива».

Дякуємо модератору Дітеру Брайтхольцу та головному енергетику підприємства СП «Нива» Олійнику Василю.

По завершенню семінару, кожен учасник отримав сертифікат про підвищення кваліфікації. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

В Мирогощанському аграрному коледжі продовжує свою роботу практичний семінар «Управління обладнанням для сушки зерна» в рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України за підтримки НМЦ «Агроосвіта».

Сьогодні представник з німецької сторони Дітер Брайтхольц ознайомив учасників семінару з сучасним німецьким обладнанням для сушки зерна, з специфікою проектування конвеєра з автоматичною укладкою, силосного елеватора з сушаркою.

Учасники семінару обговорювали різні проблемні питання, а саме: налаштування часу включення/виключення конвеєра, позиціонування полозків, механізм пересування стрічок, автоматичний режим роботи.

Крім, того учасники мали змогу ознайомитись з навчально-практичною базою коледжу. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Сьогодні 25.09.2018 р. в Мирогощанському аграрному коледжі в рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» за підтримки НМЦ «Агроосвіта» розпочався практичний семінар «Управління обладнанням для сушки зерна».

На семінарі присутній керівник проекту Ханс Георг Хассенпфлюг, асистент проекту Ольга Лучинська, експерт проекту, представник з німецької сторони Дітер Брайтхольц, голова робочої групи від ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Дуднік Т.П., методист від ДУ «НМЦ» Агроосвіта» Борхаленко Ю.О. і викладачі 6 аграрних освітніх закладів України, а саме Мирогощанського аграрного коледжу, Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака Сумського НАУ, Хоролського агропромислового коледжу Полтавської ДАА, Борщівського агротехнічного коледжу, Володимир-Волинського агротехнічного коледжу, ВН НУБіП України «Немішаївського агротехнічного коледжу». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20 вересня 2018 року в актовій залі коледжу студенти нового набору відділення “Механізація” святкували День першокурсника.

Дорогі першокурсники, вітаємо Вас у наших рядах!!! (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 вересня в актовій залі коледжу відбувся  традиційний вечір знайомства студентів – першокурсників з професією “Я – електрик”. У веселій формі показати особливості майбутньої спеціальності та студентського життя.

Було цікаво поєднано серйозний матеріал з гумористичними сценками, які переплітаються з цікавими афоризмами та студентськими байками. Проведення конкурсів дало змогу першокурсникам стати учасниками дійства, пов’язаного з майбутньою професією – електромонтер.

З вітальним словом і настановами до першокурсників звернулася завідувач  відділенням В.В.Момотюк, яка відзначила почесними грамотами відмінників відділення та кращих студентів.

Дякуємо студентам відділення «Електрифікація» за допомогу у підготовці вечора  першокурсника. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 вересня в актовій залі коледжу відбулося свято великої агрономічної родини – вечір-знайомство з майбутньою професією «Я – агроном». На адресу студентів-першокурсників звучали теплі  та щирі вітання і побажання, цікаві  конкурси, запальні танці та сучасні  пісні. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Осінні барви — це не описати,
Така краса, що серце завмира.
І хочеться по осені блукати,
Бо ще м’яка-м’якесенька трава,
А квіти гарні, різнокольорові,
А небо синє-синє і без дна…
Осінні дні теплесенькі, чудові
І радість щира, а не напускна…
Красою осінь душі напуває,
Наснагою наповнює серця.
Високо нас над світом піднімає,
Дивує всіх без краю та кінця.
Див осені нікому не злічити —
Відчути треба серденьком усе.
Та просто насолоджуватись, жити…
І хай вона нас в дивосвіт несе…. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

9.09.2018 р. відбулося районне фольклорне свято «З народної криниці». Візитною карткою Мирогощанського аграрного коледжу була «Чаша достатку», яку оформили викладачі та студенти.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Традиційно, у другу суботу вересня відзначається свято Дня фізичної культури і спорту в Україні затверджений Указом президента від 29 червня 1994 року № 340/94). Це свято всіх прихильників здорового способу життя, спортсменів, ветеранів спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт  дає нам не лише здоров’я, він загартовує характер і волю.
Фізичне виховання – це здоров’я нації. Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Від щирого серця вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, великої вдачі, наполегливості, вдалих стартів і переможних фінішів!

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в коледжі  пройшли змагання з волейболу, футболу, перетягування линви, підняття гирі, підтягування.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки студентів нового набору заочної форми навчання

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник вересень 2018-2019 р

Детальніше
ВГОРУ

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться з вами своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожний навчальний заклад, кожну родину! Зі святом, дорогі друзі! (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Оголошення 2018 заоч-1

Детальніше
ВГОРУ

14.08.2018 року студентський лідерський центр Мирогощанського аграрного коледжу разом з волонтером Кесіді організували та провели літній спортивний табір для студентів I курсу.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки студентів нового набору на призначення стипендії в I семестрі 2018-2019 н.р.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Список вступників зарахованих на денну форму навчання на основі диплома кваліфікованого робітника (ПТУ),(бюджет),наказ №37к від 14.08.2018

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

 Список вступників зарахованих на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти (11 класу),(бюджет),наказ №38к від 14.08.2018

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Списки вступників зарахованих на денну форму навчання

на основі базової загальної середньої освіти (9 клас), (бюджет), наказ №35к від 30.07.2018

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Червневий вечір, синь безкрая!
Цей день нам довго не забуть.
Випускників ми проводжаємо
У світ широкий, в добру путь!

 

Дорогі випускники!
Вітаємо вас з успішним завершенням навчання. Ви розкрили свої обдарування, таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням.
Тисячі доріг відкриті перед вами. І всі вони ведуть у дивний світ праці і творчості, без яких немислиме людське життя.
Пам’ятайте: справжні скарби – це скарби вашої душі – доброта, щирість, совість. Намагайтеся бути чесними в думках, почуттях, справах. Бажаємо багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті.
Нехай на довгому життєвому шляху вічна книга мудрості супроводжує вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами.
Двері  нашого навчального закладу завжди відкриті для Вас!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Screenshot_3

Детальніше
ВГОРУ

14 та 15 червня 2018 року викладачі циклової комісії електротехнічних дисциплін в м. Рівне відвідали ІV Міжнародну спеціалізовану виставку «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ -2018)», а також міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14.06.2018 року в актовій залі Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс “МІС УКРАЇНОЧКА”
DSC_1821 DSC_1788
 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 червня 2018 року куратор групи М-21 Дубинецька О.Ф  провела відкриту виховну годину  на  тему “Основа життя – мій закон основний. День Конституції. День Молоді”

IMG_20180613_153146

 

 

Детальніше
ВГОРУ

XX Зліт студентських лідерів аграрної освіти 

Детальніше
ВГОРУ

7 червня 2018 року викладач комісії технічних дисциплін Давидов С.Г. в групі МГ-12 провів відкрите заняття з навчальної дисципліни «Будова і експлуатація автомобіля» на  «Кузов. Додаткове обладнання  легкового автомобіля. Причепи. Експлуатація автомобілів»

viber image2 viber image

Детальніше
ВГОРУ

Не за дальніми високими горами,

Не за синіми глибокими морями,

А в селі казковім, мальовничім

Нас до себе рідний коледж кличе.

Ми до нього поспішаєм радо,

Вчить він нас і розуму, і правди,

І в сумні серця несе розраду!

09.06 2018 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбулася зустріч випускників, яка традиційно проводиться у другу суботу червня. Велелюдно було на подвір’ї навчального закладу, стежину до якого пригадали понад 300 студентів різних років випуску! Організатори свята зробили все для того, щоб кожен з присутніх знову відчув себе студентом. Вдячні усім, хто побував на урочистості. До зустрічі через рік!

DSC_0354

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

2-3 червня викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін відвідали Українські Карпати та піднялися на мальовничу гору Хом’як, а також оздоровилися теплими і напрочуд солоними водами у селищі Солотвино Закарпатської області.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

5 травня викладач Дзюба М.М. провів відкрите заняття з дисципліни ПДР за темою “Дорожньо транспортні пригоди та засоби запобігання їм”. Слухачами були студенти групи М-41 та викладачі комісії.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник червень  2017-2018 р

Детальніше
ВГОРУ

Куратором не кожен може бути,

Не кожне серце вміє говорить…

Куратор той, хто вміє чути,

Окрилити, навчити і любить.

Тендітну душу ласкою зігріти

І добротою ниву засівать,

Безмежно, щиро цілий світ любити

І студентам усього себе віддать.

Куратор року

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

30 травня у спортивній залі коледжу було проведено останній  вид спартакіади між збірними командами відділень: гирьовий спорт. Призові місця розподілилися наступним чином:

І-ше місце – відділення «Агрономія».

ІІ-ге місце – відділення «Механізація».

ІІІ-тє місце – відділення «Електрифікація».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29 травня у спортивній залі коледжу було проведено  шостий вид спартакіади між збірними командами відділень: настільний теніс. Призові місця розподілилися наступним чином:

І-ше місце – відділення «Механізація».

ІІ-ге місце – відділення «Електрифікація».

ІІІ-тє місце – відділення «Агрономія».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

30 травня в аудиторії №213 відбулася відкрита виховна година на тему. «Куріння – соціальна та медична проблема» присутні м-21, м-22, мг-21, е-12 провели Корнелюк А.І, Корнелюк В.Л, та студенти м-22

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Всеукраїнські спортивні ігри

22-24 травня у місті Брацлав Вінницької області відбулись зональні змагання серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. з міні-футболу.

У змаганнях прийняли участь студенти нашого навчального закладу, які здобули ІІІ-тє загальнокомандне місце.

DSC_1477

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 травня 2018 року викладачем електротехнічних  дисциплін Тарасюком В.А.  проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Монтаж електрообладнання і систем керування ”  на тему “Монтаж кабельних ліній електропередач “у групі Е-32

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 травня 2018 року викладачем технічних дисциплін Герасимчуком А.П проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Трактори і автомобілі”  на тему “Щеплення “у групі м-21 .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 травня 2018 року викладачем технічних дисциплін Корнійчуком М.А проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Механізація і автоматизація с/г виробництва”  на тему “Грунтообробні машини “у групі А-21 .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 травня у спортивній залі було проведено п’ятий вид спартакіади між збірними командами відділень: баскетбол.

У змаганнях прийняли участь змішані команд юнаків і дівчат усіх відділень.

У цікавій, запеклій боротьбі призові місця розподілились наступним чином:

І-ше місце: відділення «Технологія»;

ІІ-ге місце: відділення «Електрифікація»;

ІІ-тє місце: відділення «Механізація».

Наступним вид спартакіади: настільний теніс.

DSC_1528

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 травня 2018 року площа  Мирогощанського аграрного коледжу зацвіла різнобарв’ям, але не квітів – вишиванок.  До святкування Дня вишиванки долучились студенти, викладачі та працівники коледжу.  Вишиванка однаково пасувала усім: і зовсім юним, і сивочолим. Світило сонце, буяла весняна зелень, квітли усмішки, підтверджуючи – вишиванка наш оберіг, краса і неповторність, яка, як і Україна,  житиме вічно!

32662636_1744180255672694_8811659624366211072_n

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 травня 2018 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбулось засідання круглого столу, присвячене Дню Європи в Україні. Лідери студентського самоврядування та волонтер Корпусу Миру Мері Кессіді обрали цікавий формат проведення свята. Студентська рада коледжу підготувала презентацію про Україну, яку вони представляли англійською мовою. Натомість Кессіді розповіла про Сполучені Штати Америки українською. Маса позитивних емоцій, безліч цікавої інформації та мовна практика  – результати плідної роботи!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 травня відбулася екскурсія для студентів І та ІІ курсу спеціалізації «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» в управління метрології ПАТ «Рівнегаз».

У ході екскурсії студенти відвідали лабораторії по перевірці промислових та побутових лічильників, манометрів, газових сигналізаторів та коректорів де ознайомились з методикою їх перевірки, налаштування та ремонту.

Екскурсію організували викладачі комісії технічних дисциплін Науменко І.П. та Яковлев В.В.

viber image5

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 травня 2018 року  викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін Панчук Юрій Олександрович провів відкрите заняття в групі Е–31 з навчальної дисципліни: «Економіка сільського господарства і організація агроенергосервісу» на тему: «Організація проектування об’єктів енергетики і електрифікації сільського господарства».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 травня 2018 року студенти групи Е-31 з викладачами навчальної дисципліни «Будова  і експлуатація автомобіля» перебували на екскурсії в Дубенському АТП ТОВ «Європа Транс Агро». Перед початком проведений вступний інструктаж з техніки безпеки та протипожежної безпеки на автотранспортному підприємстві. Начальник автоколони Пісоцький М. Г. ознайомив присутніх з організаційно-виробничою структурою підприємства, складом парку вантажних автомобілів та умовами їх експлуатації як на внутрішніх, так і на міжнародних перевезеннях.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Великий інтерес в студентів групи Е-32 викликала екскурсія в Дубенське АТП ТОВ «Європа Транс Агро», яка була організована викладачами навчальної дисципліни Давидовим С. Г. та Колісніченком В. В. 10 травня 2018 року. Під час перебування на території автопідприємства студенти цікавились конструкцією і принципом дії основних агрегатів і вузлів вантажних автомобілів, організацією та технологією проведення технічного обслуговування і ремонту тягачів  і причіпного складу та сучасними технічними засобами для контролю автотранспорту на лінії.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Вклоняємося Вічному вогню,
Вклоняємось доземно всім солдатам,
Що міряли дороги крізь війну,
Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.
Ми завжди пам’ятаємо про вас —
Над нами спокій неба чистий.
З Днем перемоги раді привітати вас
В момент такий святково-урочистий!

Забути подвиги наших ветеранів просто неможливо. На жаль, з року в рік учасників у Другій світовій війні залишається все менше, і кожен українець зобов’язаний дякувати їм за мирне небо над головою і говорити щирі привітання з 9 травня та із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939- 1945 років.

DSC_0486 DSC_0487 DSC_0480 DSC_0463 DSC_0459 DSC_0462

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

8 травня 2018 року викладачами навчальної дисципліни «Будова і  експлуатація автомобіля» Давидовим С. Г. і Колісніченком В. В. з студентами групи Е-33 проведена екскурсія на Дубенське автотранспортне підприємство ТОВ «Європа Транс Агро»  групи компаній «UkrLandFarming», в ході якої  ознайомились з виробничою діяльністю та організацією вантажних перевезень автомобільного підприємства.

Керівник підрозділу Пісоцький М. Г. під час перебування  на місцях стоянки автомобілів, в ремонтно-обслуговуючій зоні та виробничих приміщеннях супроводжував групу студентів та давав вичерпні відповіді на поставлені питання.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

03 травня 2018 року викладачі Давидов В.С., Левченко І.П, В.В., Намчук М.М. та студенти групи Е-32 здійснили екскурсію на Хмельницьку атомну електростанцію.

DSC_1402 DSC_1354 DSC_1389

Детальніше
ВГОРУ

5 травня 2018 року викладачем агрономічних дисциплін Кравчук Ю.Є проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Основи геодезії” у групі ЗБ-21 .

IMG_20180504_090747_HDR
IMG_20180504_090100

Детальніше
ВГОРУ

Зучтріч

Детальніше
ВГОРУ

03.05.2018 року викладачем  комісії технічних дисциплін Дзюбою М.М проведено олімпіаду з навчальної дисципліни « Правила дорожнього руху» між групами ОТ-31 та Е-31. Важливість даної олімпіади полягає в тому , що по її матеріалам можна розширити і поглибити уяву студентів про професію водія.

Перемогу здобула група Е-31 .

20180503_112331

Детальніше
ВГОРУ

24 квітня 2018 року викладачем  комісії технічних дисциплін Колісніченком В.В  проведено олімпіаду з навчальної дисципліни “Охорона праці в галузі”  між групами МСК-23  та МС -32 .

Перемогу здобула група МС-32

viber image viber image2

Детальніше
ВГОРУ

В рамках заходів, присвячених перемозі країн антигітлерівської коаліції над фашистською Німеччиною

2 травня 2018 року викладачем історії України Бутрій Л.М  проведено відкрите заняття на тему “Україна в другій світовій війні” з групою Е-31.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

2 травня 2018 року в аудиторії “6 викладачем комісії технічних дисциплін Шевчуком А.В було проведено олімпіаду з навчальної дисципліни “ПКіЕМ” серед студентів груп М-21, М-22 та МСК-13.

Усі студенти показали гідні знання.

Переможцями стали :

I місце – студент групи М-21 Адамчук Віталій

II місце – студент групи М-22 Богдан Павло

III місце – студент групи Вернигора Іван

Вітаємо переможців!

IMG_20180502_104835

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник травень 2017-2018 р

Детальніше
ВГОРУ

Підвищуємо якість підготовки техніківмеханіків сільськогосподарського виробництва

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 квітня 2018 року по закінченні теоретичних і практичних занять на випускному курсі, перед початком заліково-екзаменаційної сесії студенти груп М-41, МС-32, МСК-23 і МСК-24 зібрались на підсумкову виховну годину «Ми Вам кажемо: «До зустрічі!».
Всі випускники з рук кураторів своїх академічних груп Корнелюк А. І., Корнійчука М. А., Шевчука А. В. і Корнійчук В. І. отримали символічні обереги на добро, на щастя, на успіх і на везіння. Варто відмітити, що прощальні подарунки виготовлені руками студентів механічного відділення і є справді механічними – гайки на стрічці в кольорах нашого національного прапора. Вручення оберегів для випускників-механіків вже стало доброю традицією, яку надіємось підтримати і в наступні роки.

31357848_518919475169876_8545288621706444800_o 31391243_518919491836541_8888137663169691648_o 31453776_518919455169878_8693588001281802240_o

Детальніше
ВГОРУ

27 квітня 2018 року в аудиторії №5 викладачі циклової комісії технічних дисциплін Левчук В.В і Дубинецький О.І провели показовий захист курсових проектів з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання».

Були присутні студенти випускних груп відділення «Механізація» та викладачі . Свої проекти запропонували такі студенти як : Донець В’ячеслав (М-41), Мартинюк Миколи (МС-32), Булгаков Дмитро (МСК-23) та Зведенюк Владислав (МСК-24).

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

 25 квітня у Мирогощанському аграрному коледжі відбувся конкурс

« СТУДЕНТ РОКУ 2018»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 квітня 2018 року викладачі циклової комісії технічних дисциплін Левчук Володимир Віталійович та Дубинецький Олександр Ігорович провели олімпіаду на краще знання навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання». Участь приймали по 2 представники груп М-41, МС-32, МСК-23 та МСК-24 відділення “Механізація”. Перше місце розділили Мартинюк Микола ( МС-32) та Скорик Андрій (МСК-24).

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 квітня 2018 року в плані місячника комісії технічних дисциплін була проведена виховна година “Чорнобиль немає минулого часу” викладачами Цикалюк Ю.О та Корнійчук М.А. На виховній були присутні студенти відділення “Механізація та викладачі коледжу”.

20180503_142347 20180503_140539

Детальніше
ВГОРУ

26 квітня 2018 року  викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін Дубинецька Оксана Федорівна  провела відкрите заняття в групі Т – 11 з предмету : «Біологія» на тему: «Еволюційні події Кайнозойської ери ».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

25 квітня 2018 року викладач циклової комісії технічних дисциплін Левчук Володимир Віталійович провів відкрите заняття в групі М – 32 з навчальної дисципліни: «Експлуатація машин і обладнання» на тему: «Тяговий баланс трактора».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 квітня 2018 року в плані місячника комісії технічних дисциплін була проведена олімпіада з навчальної дисципліни “Трактори і  автомобілі” викладачами Цикалюк Ю.О та Герасимчук А.П. В олімпіаді взяли участь студенти групи М-21 та М-22.

Перемогу здобув студент групи М-22 Вавдіюк Юрій (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21 квітня в Мирогощанському аграрному коледжі були організовані заходи, присвячені благоустрою території навчального закладу.

Завзято працював увесь колектив коледжу. Весняна погода , гарний настрій та добросовісні виконання поставлених завдань стали запорукою прекрасного результату : все навкруги привели до ладу .

Під час толоки було закладено також вишневий сад , який стане окрасою коледжу. Озеленення території – це уже наша традиція : минулого року були висаджені калинова та бузкова алеї!

DSC_0099

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Батьківська громадськість – важливий союзник коледжу у вихованні молоді. Співпраця викладачів коледжу з батьками студентів тісна та постійна, адже це сприяє особистісному розвитку студентів, формуванню у них життєвих цінностей, стійких переконань, відповідальності за навчання та власну поведінку.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 квітня у Дубенському районному будинку культури проходив фестиваль «Ліга гумору». У цьому заході Мирогощанський аграрний коледж представляли 2 команди: «Бла-ха-ха» та «Театр трьох акторів». Серед  15 команд-учасниць навчальних закладів міста та району студенти МАКу гідно пройшли відбірковий тур та представлятимуть коледж у наступних етапах.

Щиро вітаємо з перемогою! Нехай ваше життя буде невичерпним джерелом  для сміху та радості!!!

DSC_0084

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 квітня 2018 року  викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін Давидов Віталій Сергійович провів відкрите заняття в групі Е – 31 з навчальної дисципліни: «Електропостачання сільського господарства» на тему: «Визначення допустимої втрати напруги в електричній мережі ».

IMG-adc7172a50e2a3566cdbe04d49c0d1ff-V IMG-1663461699ded7986a33c3a8cb919b15-V

Детальніше
ВГОРУ

13квітня в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс “Студент року – 2018″ на відділенні “Агрономія” серед студентів ІІ – ІІІ курсів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

12 квітня в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс “Студент року – 2018″ на відділенні “Механізація” серед студентів ІІ – ІІІ курсів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

 

11 квітня в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс “Студент року – 2018″ на відділенні “Електрифікація” серед студентів ІІ – ІІІ курсів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 квітня 2018 року в коледжі відбулося відкриття виставки «Пасхальний кошик».

DSC_0317

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 квітня в ранках місячника комісії “Технічних дисциплін” , викладачами дисципліни “Ремонт машин і обладнання” Луць В.С та Корнелюк Л.П було проведено конкурс фахової майстерності “Я – ремонтник” зі студентами груп М-31, М-32.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

04.04.2018 року викладачем економічних дисциплін Тишковець Т.О у групі А-41 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Основи підприємництва і маркетингу” на тему “Фінансове обслуговування і забезпечення функціонування підприємства”

viber image

Детальніше
ВГОРУ

Писанка – символ весняного відродження природи , зародження життя , продовження роду…

DSC_0071

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник квітень 2017-2018 р

Детальніше
ВГОРУ

29 березня 2018 року в Костопільському будівельно-технологічному коледжі було проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед студентів ВНЗ I-II р.а. Наш навчальний заклад достойно представив студент групи Е-22 Федоров Олександр Володимирович.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

30 березня 2018 року на відділенні “Електрифікація” відбулося відкрите заняття в групі Е-41 на тему;  “Експлуатація електричних двигунів”. Заняття провів викладач  комісії електротехнічних дисциплін В.А. Стребчук.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

28.03.2017 року  в рамках проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України »

Мирогощанський аграрний коледж відвідала делегація провідних фахівців  проекту на чолі з керівником  Гансом Хасенпфлюгом.

Основними питаннями, які розглядалися були : затвердження переліку обладнання для навчальних лабораторій , відбір студентів Мирогощанського аграрного коледжу  для проходження практики у сільськогосподарських господарствах Німеччини  та організація для них курсів німецької мови на базі Мирогощанського аграрного коледжу.

Керівництво та студенти навчального закладу задоволені зустріччю  та сподіваються на плідну співпрацю в майбутньому.

DSC_0241 DSC_0242 DSC_0244

 

Детальніше
ВГОРУ

30.03.2018р. викладач циклової комісії агрономічних дисциплін Хом’як Лариса Олександрівна провела відкрите заняття у групі А-11 з дисципліни «Сільськогосподарська меліорація» на тему «Основні відомості про зрошування».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29 березня 2018 року в приміщенні актової зали  Мирогощанського аграрного коледжу серед студентів ІІ-ІІІ курсів  відділення «Технологія» відбувся конкурс «Студент року 2018». Перемогу у конкурсі виборювали 4 учасниці: Євгенія Кушнірук, Т-21;Вікторія Бобровник, Т-22; Мар’яна Шевчук, Т-31; Юлія Котуль, Т-32, які проявили себе у 3-ох конкурсах: «Візитка, презентація майбутньої професії»; «Інтелектуальний тур», «Мої захоплення».

Всі учасники показали себе з найкращої сторони та були гідні перемоги. Жюрі було важко обрати переможця. Але у запеклій боротьбі перемогу виборола студентка групи Т-31 Шевчук Мар’яна, яка отримала почесне звання «Студент року -2018» відділення «Технологія» і буде гідно представляти себе у ІІ турі.

Концертну програму підготувала викладач відділення Пахальчук Валентина Михайлівна.

DSC_0116 DSC_0115

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27 березня 2018 року викладачем технічних дисциплін Колісніченком В.В. у групі М-МГ -32 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Основи охорони праці» на тему: «Рослідування нещасних випадків»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Життя людське, мов тоненька нитка, обривається, зупиняючи людину на життєвій дорозі. Відійшов у вічність завідувач заочним відділенням Мирогощанського аграрного коледжу Медиковський Микола Андрійович. Його життєва дорога тісно переплелася з історією коледжу: був студентом, а далі 40 років присвятив викладацькій ниві. Пішовши в інший світ, він залишив по собі добру пам’ять. Ми ніколи не зможемо повірити в те, що навіки перестало битися його турботливе серце.

Пам’ять про Вас— чиста і світла — назавжди залишиться в наших серцях. Хай буде пухом земля, а душі — Царство Небесне.

Микола Андрійович

Детальніше
ВГОРУ

16 березня 2018 року успортивній залі Мирогощанського аграрного коледжу відбувся чемпіонат Рівненської області з боротьби серед юніорів(1998-2000 р.н.) . Ці змагання водночас були і відбором на чемпіонат України . Дубенщину представляла команда борців Мирогощанського аграрного коледжу (тренер В.В. Довгалець) і борці районної ДЮСШ .
Цікавим та захоплюючим виявився турнір, в якому окремі борці підтвердили свій високий рівень та здобули перемоги і призові місця.
Чемпіонами та призерами серед юнаків в своїх вагових категоріях стали студенти:
І-ші місця вибороли- студент групи Е-41 Онищук Сергій і випускник коледжу Оренчук В’ячеслав;

ІІ-ге місце здобув Кононюк Василь (гр. Е-41);

ІІІ-тє місце вибороли Касян Павло (гр. Е-41), Ціхоцький В’ячеслав (Е-11), Палівода Максим (гр. М-41)

29664763_506532599741897_5412585392685152525_o

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16.03.2018 gроведено відкрите заняття з студентами групи Т-42 на тему «Засоби керування конем. Посадка вершника». З навчальної дисципліни «Тренінг і випробування верхових коней». Викладач Гожа Г.І.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Зональні спортивні ігри серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації
14-16 березня 2018 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулися зональні змагання Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з волейболу. У змаганнях брали участь команди з Волинської, Вінницької, Житомирської, Рівненської та Хмельницької областей. В дівчат переможцем стала команда Рівненського коледжу НУБіП, ІІ місце посіла команда Мирогощанського аграрного коледжу, ІІІ місце здобула команда Камянець Подільського ДАТу, IV місце здобула команда Рожищенського коледжу Волинської області .
В юнаків впевнену перемогу здобула команда Камянець Подільського ДАТу , ІІ місце виборола команда Житомирського агротехнічного коледжу, ІІІ місце здобула команда Володимир –Волинського агротехнічного коледжу , IV місце команда Мирогощанського аграрного коледжу. Переможці змагань будуть приймати участь у фінальних змаганнях 3-5 квітня в Білгород – Дністровському ДАТу.

29664889_506493659745791_3152037005024829877_o

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

 14 березня 2018 року викладачі Давидов В.С., Єнич В.В., Стребчук В.А. та студенти групи Е-31 здійснили екскурсію на Хмельницьку атомну електростанцію.

IMG-0f46a7d8377064566af53265fd01a931-V

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 березня 2018 року викладачем електротехнічних дисциплін Харчуком Ю.В. у групі Е-42 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Автоматизація ТП і САК» на тему: «Автоматизація кормоприготування та змішування кормів»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

«Геть паління! Ми- здорове покоління»

DSC_0501

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Традиційним в коледжі у Шевченківські дні стало проведення щорічної виставки вишивки.

Адже вишивання — один з найдавніших видів декоративного мистецтва, улюблений спосіб художньої творчості нашого народу. Українське вишивання виникло давно і корені його сягають глибини віків. Вишиті ниткою знаки на полотні — це інформація, закладена нашими предками, що дійшла до нас крізь товщу тисячоліть про погляди, почуття і художнє мислення наших пращурів.

Вишивка – це духовний символ українського народу,це – оберіг дому, сім’ї, роду рідного краю. Українська вишивка славиться багатством орнаментики і досконалістю технічного виконання.

Серед експонатів нашої виставки – роботи студентів, викладачів, працівників – сучасні вишивані та ткані рушники,  скатертини, подушки,а також сорочки,  серветки, дитячий одяг, картини та ікони.

Більшість робіт вишиті на полотні з використанням різноманітних технік: заволікання, занизування, гладі, набирування, петлевим швом, а також бісером.

Виставка має на меті – демонструвати  естетику українського народного мистецтва, привернути увагу молоді до нього. А також показати, що народна вишивка – це мистецтво, яке розвивається, це величезне багатство, створене впродовж віків безіменними талановитими народними майстринями. Наше завдання – не розгубити його, а зберегти і примножити, щоб передати живе іскристе диво наступним поколінням.

Експозицію виставки підготували викладач комісії Кисіль Г.В. та Балгіра Т.О.

DSC_0081

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13.03.2018 року викладачами Мирогощанського аграрного коледжу Євтушенко Л.Р. та Декер В.В. був проведений відкритий виховний захід на тему «Тарас Шевченко  – геній українського народу». Студенти навчального закладу долучились до творчості митця, проникливо та чуттєво декламували поезії, інсценізували поему «Тополя», співали пісні. Нікого не залишили байдужими слова ведучих: «Молодому поколінню українців хочеться побажати, щоб кожен відкрив для себе Тараса Шевченка не з  примусу, не для оцінки, не очима критиків, а по-своєму…»

DSC_0328

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 березня викладачем української мови та літератури Кравчук Н.О. було проведено відкрите заняття з української літератури на тему: «М. Коцюбинський «Тіні забутих предків». Образи і символи твору». Усі присутні поринули у чарівний світ Гуцульщини, помандрували сторінками чудової повісті українського класика та виконали цікаві завдання.

DSC_0179

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13.03.2018 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації на тему: «Розвиток творчих здібностей студентів на уроках словесності як засіб формування мовної компетенції».

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор коледжу Терновик Віктор Ярославович, продовжила засідання методист Бабич Ольга Олександрівна. Учасники засідання оглянули матеріальну базу навчального закладу, відвідали фрагмент заняття з української літератури, виховний захід «Шевченко – геній українського народу», виставку вишивки та музей коледжу.

DSC_0340

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Надзвичайно напруженим та цікавим на спортивні події видався березень 2018 року для студентів Мирогощанського аграрного коледжу.

IІ етап обласної Спартакіади

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним.
І щоб життя було в жінок
Щасливим і прекрасним.

Аби завжди в душі у Вас
Горів вогонь кохання;
І хай у цей весняний час
Здійсняться всі бажання.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Інформаційний бюлетень березень. 2017-18 р

Детальніше
ВГОРУ

28 лютого 2018 року викладачем електротехнологічних дисциплін  Левченко І.П. у групі МСК13 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Загальна електротехніка з основами автоматики» на тему: «Електричні випрямлячі»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27-28.02.2018 в Мирогощанському аграрному коледжі проводився «Проект студентський лідерський центр» за участю тренера корпусу Миру Артем’євої Надії.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

28лютого викладач Єнич Володимир Вячеславович в лабораторії №37 провів відкрите заняття з навчальної дисципліни “Основи електроніки і МСТ” на тему: “Напівпровідникові резистори”. Заняття проводилося для групи Е-23.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23.02.2018р. у 315 аудиторії, викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін Борисовом Олександром Володимировичем, було проведено відкрите заняття з дисципліни «Декоративні газони», на тему: «Посів насіння газонних трав».  Посів газону не важка, але дуже відповідальна робота, оскільки недотримання технології  посіву може звести нанівець усю попередню роботу по підготовці ділянки.

Підготовка та посів насіння газонних трав (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Герої таки не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!

в (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Майдан героїв з почестю ховає. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20.02.2018 року викладач Шевчук В.Т провів радіогазету приурочену Дню Всесвітньої соціальної справедливості.

Всесвітній день соціальної справедливості, проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй в 2007 році відзначався вперше.  Його значення полягає в тому , щоб підкреслити важливість соціальної справедливості як етичного імперативу, котрий повинен направляти усю нашу роботу для благополучного існування, як безпосередньо в самих країнах, так і у відносинах між ними.

Детальніше
ВГОРУ

16 лютого 2018 року відбувся випуск молодших спеціалістів спеціальностей «Зелене будівництво», «Промислове квітництво» та «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання». Закінчення коледжу це новий щабель у житті молодих людей, але поряд із радістю в очах студентів проглядався смуток, адже не легко покидати рідний Мирогощанський аграрний коледж.

IMG_4841-iloveimg-converted

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

«Прийди, прийди, весно-красна!»

DSC_0749

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Яке чудове почуття – оте кохання,

Аж в жилах закипає кров…

Ті дивні відчуття, зворушливі зізнання,

Їх хочеться переживати знов і знов!

DSC_1017

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

8 лютого 2018 року викладачі Мирогощанського аграрного коледжу Борисов О.В та Шевчук В.Т провели відкриту виховну годину на тему “Героїзм юних українців – 100 років військової звитяги” (До 100- річчя бою під Крутами) для студентів I-II курсів.

Учасники виховної години , студенти груп ЗБ-ПК – 31 та Т-21 у своїх виступах охарактеризували значення бою під Крутами в історії України, озвучили новітні дані про перебіг бою та історію вшанування юних героїв.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

В Мирогощанському аграрному коледжі до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан (13 лютого), традиційно проводяться виховні заходи, згідно плану виховної роботи МАК. На виховних годинах в академічних групах проводяться зустрічі студентської молоді з учасниками бойових дій на території інших держав . У читальному залі бібліотеки оформлена виставка книжково-ілюстративного матеріалу відповідної тематики.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Реєстрація ЗНО-2018

Реєстрація
ЗНО-2018

Детальніше
ВГОРУ

радіогазета “Крути”

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник лютий 

Детальніше
ВГОРУ

1 лютого 2018 року у Мирогощанському аграрному коледжі відбулось засідання Школи молодого викладача, на якому були присутні викладачі:

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Педагогічний семінар

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

viber image

31 січня 2018 року в спортивній залі Мирогощанського аграрного коледжу відбувся турнір з волейболу серед працівників коледжу та спортивного клубу “Здоров’я”
I – місце виборола команда викладачів відділення “Електрифікація”
II – місце адміністрація коледжу
III – місце команда викладачів відділення “Механізація”
Вітаємо спортсменів. Бажаємо міцного здоров’я та нових спортивних досягнень.

Детальніше
ВГОРУ

IMG_20180126_130246

25-26 січня на відділенні «Агрономія» відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальності «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» та комплексний державний екзамен студентів спеціальності «Промислове квітництво».  Комісія ДКК та студенти задоволені результатами.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

ПЕДАГОГІЧНИЙ СЕМІНАР

Детальніше
ВГОРУ

До уваги студентів!!!!

До уваги студентів!!!!

Змінені банківські реквізити

 Мирогощанського аграрного коледжу

Детальніше
ВГОРУ

Освітні програми профільна середня освіта 2018

Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі

Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва

Промислове квітництво

Організація і технологія ведення фермерського господарства

Зелене будівництво і садово-паркове господарство

Виробництво і переробка продукції тваринництва

Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання

Виробництво і переробка продукції рослинництва

Детальніше
ВГОРУ

Освітні програми ОКР молодший спеціаліст 2018

Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі

Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва

Виробництво і переробка продукції рослинництва

Організація і технологія фермерського господарства

Зелене будівництво і садово-паркове господарство

Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання

Виробництво і переробка продукції тваринництва

Промислове квітництво

Детальніше
ВГОРУ

 

З колядками та щирими побажаннями на наступний рік звернулися студенти коледжу до викладачів та всіх працівників у вітальній новорічній програмі

DSC_0078

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

 

15 грудня відбулося вручення дипломів для заочної форми навчання.

DSC_0066

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Пробне ЗНО 2018

Інформаційна картка (Пробне ЗНО 2018)

Детальніше
ВГОРУ

Свято Андрія Первозванного

DSC_0040

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

На відділенні «Електрифікація» Мирогощанського аграрного коледжу  з 11.12.17 – 13.12.17 р. відбувся захист дипломних проектів серед студентів заочної форми навчання.

Захист проводять;

Голова комісії – к.т.н., доцент кафедри Електроприводу та електротехнології НУБіПУ Усенко Сергій Миколайович,

Члени ДЕК:

заступник голови комісії – Момотюк Вікторія Вікторівна, завідувач відділення “Електрифікація”,

Тимощук Роман Миколайович, викладач;

Стребчук Володимир Анатолійович викладач.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Тиждень права

Детальніше
ВГОРУ

День Збройних Сил України в Мирогощанському коледжі

DSC_0093

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

05 грудня 2017 року викладачі Тимощук Р.М., Єнич В.В., та студенти групи Е-33 здійснили екскурсію на Хмельницьку АЕС.

2

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник грудень 2017

Детальніше
ВГОРУ

29 листопада  2017  року в Мирогощанському аграрному коледжі спільно з обласною  організацією ВФСТ “Колос” стартувала обласна спартакіада серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з волейболу (юнаки, дівчата), гирьового спорту, настільного тенісу.

DSC_0020

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

30 листопада 2017 року в аудиторії №213 Мирогощанського аграрного коледжу відбулась науково-практична конференція по підсумках проходження виробничої технологічної практики студентами відділення «Механізація» . В роботі конференції взяли участь студенти випускних груп механічного відділення та викладачі циклової комісії технічних дисциплін.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

28 листопада 2017 року на відділенні «Електрифікація» було проведено конкурс “ Кращий за професією ” серед студентів випускних груп Е-41, Е-42 із спеціальності 5.10010102 “ Монтаж, обслуговування  та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі ”.

Детальніше
ВГОРУ

29-листопада-2017-року-о-10

Детальніше
ВГОРУ

27.11.2017 року психологом Собчук О.М було  проведено тренінгове заняття “Я+інші” зі студентами групи Е-12 .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

«Герої не вмирають»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23 листопада 2017 року відбувся заключний етап конкурсу “Студентська осінь” .З кожного відділення були представлені кращі номери художньої самодіяльності , серед яких журі обирало переможців. Учасники були нагороджені грамотами та грошовими преміями. Дякуємо всім учасникам за гарний настрій та позитивні емоції, отриманні глядачами під час перегляду конкурсної програми.

DSC_0180

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21 листопада викладачі Мирогощанського аграрного коледжу: Яковлев Віталій Валерійович та Левчук Володимир Віталійович взяли уасть у районному “Ярмарку професій”. На заході для школярів випускних класів району був представлений Мирогощанський аграрного коледж та інші навчальні заклади області. Організатор даного заходу – Дубенський міськрайонний центр зайнятості.

23805714_1997195483871718_1151376806_n

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

22 листопада 2017 року в актовій залі коледжу проведено виховну годину до Дня збройних сил України «Нескорені ворогом» . Підготували викладачі :  Бутрій Л.М , Корнійчук Н.М і студенти групи А-31 .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10.11.2017 року в групі м -11 викладач Кругліцька М.О провела відкрите заняття на тему «основні поняття і аксіоми стереометрії»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 листопада 2017 року відбулася вітальна концертна програма присвячена Дню працівників сільського господарства .

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21 листопада 2017 року відбулась урочиста лінійка з нагоди Дня революції гідності та свободи.

Студенти коледжу в своїх виступах наголошували про те що історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

DSC_0004

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

До уваги абітурієнтів 2018

Детальніше
ВГОРУ

16 листопада 2017 року в НМЦ «Агроосвіта» відбувся заключний  етап огляду-конкурсу на кращу організацію та функціонування навчально-виробничої ферми серед аграрних технікумів і коледжів спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

В заключному етапі огляду – конкурсу взяли участь шість навчальних закладів.

За результатами фахової  конкурсної комісії Мирогощанський аграрний коледж посів третє місце.

ф5

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Ох, життя студентське, фартове-різнокольорове. До чого ж ти цікаве і незабутнє! Шумні свята і гори конспектів, нескінченна курсова і посиденьки до пізньої ночі, хвилювання перед сесією і довгождана дорога додому — все це так знайомо романтичним мученикам науки.

Вітаємо!!!!!!!!!

DSC_0597

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 листопада 2017 року в Млинівському державному технолого-економічному коледжі відбулося методичне об’єднання викладачів інформатики та обчислювальної техніки, де взяла участь Корнійчук Н. М. на методобєднанні було розглянуто питання «Досвід роботи викладачів інформатики та обчислювальної техніки Млинівського державного технолого-економічного коледжу в організації та впровадженні інноваційних технологій при проведенні занять» .

Screenshot_9 Screenshot_10

 

Детальніше
ВГОРУ

DSC_1024

14 листопада відбувся четвертий вид спартакіади серед збірних команд відділень – волейбол.

У цікавій, напруженій боротьбі призові місця розподілили наступним чином:

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

DSC_0728

10 листопада в спортивній залі Мирогощанського аграрного коледжу відбувся чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед чоловіків і жінок.

У цих змаганнях приймали участь студенти і випускники нашого навчального закладу, які здобули наступні місця по вагових категоріях:

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 листопада в 213 аудиторії відбувся виховний захід на тему: «Вміння творити добро» на який були запрошені студенти І і ІІ курсів відділення «Агрономія».

Виховна година була проведена викладачами агрономічних дисциплін Л.О. Хом’як і Г.В. Науменко разом з студентами груп А- 41  та  А-ОТ-21.

20171115_160221

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 листопада   викладачем технологічних дисциплін  Дубинецькою О.В. у групі Т – 42 було проведено відкрите заняття з навчальної практики «Технологія виробництва молока і яловичини» на тему: «Оцінка якості молока»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 листопада  в 213 аудиторії було проведено науково-практичну конференцію по підсумках проходження виробничо-технологічної  практики студентами спеціальностей «Виробництво  і переробка продукції рослинництва» і «Організація і технологія ведення фермерського господарства» та переддипломної практики студентами випускних груп спеціальностей «Промислове квітництво» і «Зелене будівництво та садово-паркове господарство».

До виступу були запрошені студенти, які найкраще зарекомендували себе під час проходження практики і захисту звітів-щоденників.

20171113_140146

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

08 листопада 2017 року в групі МСК 24 викладач Бірук М.С провів відкрите заняття з навчальної дисципліни “Технічний сервіс в АПК” на тему “Діагностування і ТО гідравлічних систем ”

Screenshot_5 1232

Детальніше
ВГОРУ

10 листопада викладачі Луць В.С та Корнелюк Л.П провели відкриті заняття з навчальної практики “Ремонт машин та обладнання” на базі Рівненського РТП в групах МС-32 та М-41 по темах “Ознайомлення з ремонтно-обслуговуючою базою підприємства” та “Ремонт агрегатів паливної та гідравлічної апаратури”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 листопада викладач Яковлев Віталій Валерійович в лабораторії №10 провів відкрите заняття з навчальної дисципліни “Технологія і організація будівельно-монтажних та ремонтних робіт в газовому господарстві” на тему: “Земляні роботи”. Заняття проводилося для групи МГ-32. Були присутні викладачі коледжу.

23584665_1993269810930952_550900619_n 23574457_1993269697597630_1874091345_n

Детальніше
ВГОРУ

9 листопада в актовій залі коледжу відбувся відкритий виховний захід, присвячений Дню української писемності та мови «День народження мови» для студентів І-ІІ курсів. Захід проведено з метою поглибити знання студентів про історію та розвиток рідної мови, показати її красу і багатство, розкрити її роль в житті людини, виховувати любов і повагу до рідного слова.

В сценарії було використано матеріали та факти, що розповідають про тернистий шлях боротьби української мови за незалежність, пісні, гумористичні сценки та конкурси.

Завершилось дійство Молитвою за мову.

Захід підготували викладачі Андрощук О.В. та Кисіль Г.В., взяли участь студенти груп Т-22 і А-ОТ-21.

20171109_144535

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Облітають квіти, обриває вітер

Пелюстки печальні в синій тишині.

По садах пустинних їде гордовито

Осінь жовтокоса на баскім коні.

8 листопада 2017 року відбувся відбірковий тур конкурсу–огляду талантів  «Студентська осінь – 2017» на відділенні «Електрифікація». Активну участь прийняли студенти всіх груп, представивши свої кращі виступи в різних жанрах.

DSC_1376

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

6 листопада викладач технічних дисциплін Мельник О.М провела відкрите заняття з дисципліни “Основи нарисної геометрії та інженерна графіка” за темою “Аксинометрія тіл обертання” в групі м-21, заняття відвідали викладачі комісії.

Детальніше
ВГОРУ

7 листопада відбувся черговий вид спартакіади коледжу серед збірних команд відділень – вільна боротьба.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

3.11.2017 року викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін О.Ю.Мельник було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Квітництво” у групі ЗБ-31 на тему “Рослини закритого грунту”, заняття проходило на базі Кременецького ботанічного саду.

P71103-110033

 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник листопад 2017-18

Детальніше
ВГОРУ

В програмі заходів до Дня Захисника України 27 жовтня проведено екскурсію студентів коледжу  у в/ч А 1519. Студенти груп Е-12 та М-11 ознайомились з бойовою технікою в/ч, розпорядком дня та умовами проживання військовослужбовців.  Проведено відкрите заняття по вогневій підготовці, де студенти ознайомились із сучасною стрілецькою зброєю та навчились розбирати та збирати автомат.

Студенти вражені фотоматеріалами та розповіддю заступника командира в/ч А 1519 Нечитайла Ю.В., який декілька днів назад із своїми підлеглими повернувся із зони АТО.

20171027_115641 20171027_100510

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20.10.2017 року студенти Мирогощанського аграрного коледжу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» з викладачами садово-паркових дисциплін Бідюком Іваном, Смисловою Наталею та Борисовом Олександром відвідали один із найкращих дендропарків України у місті Березне та єдиний на всю Україну музей лісу, що поблизу міста Костопіль.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «ФЛОРА ДИЗАЙН: СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 жовтня 2017 року відбулася науково – практична конференція по підсумках проходження виробничої технологічної практики студентами відділення “Електрифікація”.

На конференції були присутні викладачі та студенти ІІІ – IV курсів відділення. Студентів, які найкраще зарекомендували себе під час проходження практики, і захисту звітів-щоденників запросили до виступу: Антонюк Сергій, Поліщук Вадим, Омелянюк Юрій, Матвійчук Богдан  – група Е – 41; Кононюк Василь, Солоненко Володимир, Яковчук Тарас  – група Е – 42.

З заключним словом по підведенню підсумків проходження виробничої технологічної практики виступив заступник директора з навчально-виробничої роботи Дубинецький Ігор Олександрович.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Облітають квіти, обриває вітер

Пелюстки печальні в синій тишині,

По садах пустинних іде гордовито

Осінь жовтокоса на баскім коні

В далечінь холодну без жалю за літом

Синьокоса осінь іде навмання

В’яне все навколо, де пройдуть копита,

Золоті копита чорного коня

25 жовтня о 1530  в актовому залі коледжу відбувся звітний концерт «Студентська осінь 2017» відділення «Механізація».

В концерті прийняли участь студенти усіх груп відділення.

IMG_20171025_163707 IMG_20171025_153556_HDR

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 жовтня 2017 року в групі Е-21 ,викладач кафедри природничо-математичних дисциплін Голоюх Наталія Миколаївна провела відкрите заняття з математики на тему “Призма і її види”

20171026_090747 20171026_090719

Детальніше
ВГОРУ

23 жовтня в 306 аудиторії викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін Г.В. Науменко було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни : «Технологія в галузях рослинництва» по темі: «Інтенсивна технологія вирощування сої».

P1360455

Детальніше
ВГОРУ

19 жовтня 2017 року викладачами технологічного  відділення, Кушнірук Т. С. та Сімак В.В., у групі Т – 32 було проведено відкрите заняття з навчальної практики на тему: «Годівля, догляд  та утримання коней у  господарстві». Заняття було проведено у кінноспортивній школі «Патріот»   с. Козлин.

IMG-ad5ae38ba571ed2968022af06bf593f5-V

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 жовтня 2017 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбувся конкурс «Містер коледжу – 2017». В конкурсі брали участь представники відділень: «Електрифікація» – Геращенко Олексій, студент групи Е-41; «Технологія» – Болотнюк Андрій, студент групи Т-31; «Агрономія» – Скаржевський Роман, студент групи ОТ-21; «Механізація» – Мелоян Андрій, студент групи М-41. Програма свята складалася з  шести конкурсів, в яких юнаки продемонстрували свої захоплення, винахідливість, спритність, ерудицію. Перемогу одержали в номінаціях:

 • «Містер коледжу 2017» – Скаржевський Роман
 • «Містер усмішка» – Геращенко Олексій
 • «Містер винахідливість» – Болотнюк Андрій
 • «Містер спритність» – Мелоян Андрій
 • «Містер глядацьких симпатій» – Болотнюк Андрій

Учасники були нагороджені грамотами та подарунками. Глядачі, вболівальники та конкурсанти отримали хороший настрій, позитивні емоції та гарні враження.

Конкурс було підготовлено і проведено викладачами комісії електротехнічних дисциплін.

DSC_0444 DSC_0270

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 жовтня 2017 року Мирогощанський аграрний коледж долучився до акції Єднання “Україна моя вишивана”

DSC_0214 DSC_0225

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 жовтня 2017 року викладач Давидов Сергій Григорович провів відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Механізація виробничих процесів у тваринництві» в групі Т-21 на тему «Доїльні апарати» на базі ферми ВРХ СВК ім. Лесі Українки Дубенського району

20171019_082456

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ


19 жовтня 2017 року викладач Сиротинська Оксана Віталіївна  провела заняття з ознайомлювальної практики в групі Т-22 на базі ферм ВРХ с. Переросля та с. Дитиничі СВК ім. Лесі Українки Дубенського району.

Студенти спеціальності «Технологія виробництва та переробки продукції твариництва» мали можливість ознайомитись з організацією роботи тваринницької галузі в одному з кращих сільськогосподарських підприємств району.

20171019_082129 20171019_091821

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Студентська осінь 2017

Густими туманами, полум’яною ковдрою листя та першими іскорками інею щедро встилає землю осінь.

Зупинися на мить! Відчуваєш, яка урочиста атмосфера панує навкруги? Щоб продовжити це неймовірне відчуття та створити чудовий осінній настрій, студенти технологічного відділення  подарували цей листопад емоцій глядачам.

18 листопада 2017 року у Мирогощанському  аграрному коледжі на відділенні «Технологія» відбувся огляд-конкурс «Студентська осінь 2017», який проводився з метою активізації та розвитку аматорської творчості серед студентів.

На конкурсі були представлені  найкращі номери художньої самодіяльності різного жанру, у виконанні студентів 1-4-х курсів.

DSC_0099 DSC_0009

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 жовтня викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін В.П.Міщук у групі А – 31 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни: «Кормовиробництво» по темі: «Бобові лучні трави».

P1360443 P1360449

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня 2017 року було проведено викладачами циклової комісії електротехнічних дисциплін Терновик І.В., Левченко І.П. відкриту виховну годину до «Європейського дня боротьби з торгівлею людьми». Мета виховної години: підвищення рівня проінформованості студентів щодо проблеми торгівлі людьми; завдання: сформувати уявлення про суть торгівлі людьми, з’ясувати причини торгівлі людьми, ознайомити студентів з різними формами торгівлі людьми.

DSC_1136 DSC_1140 DSC_1138

Детальніше
ВГОРУ

13.10.2017 (1)

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

До Дня козацької слави та захисника Вітчизни з 6 по 12 жовтня 2017 року проведено екскурсії в історико-меморіальному заповіднику “Поле Берестецької битви” для груп М-22, М-21, ОТ-31, ЗБ-ПК-МГ -21 , М-МГ – 32 , ЗБ-ПК -31. Відповідальна за проведення екскурсій викладач історії України Бутрій Л.М.

XK-6PjntZ10 QajmFSxVk-M IMG_20171012_122526

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

12.10.2017 р проведено зустріч студентів відділення «Механізація» із випускником коледжу  Шлодзіком Андрієм, який в даний час навчається в Академії Сухопутних військ в м. Львів, та на День  Захисника України прибув до нашого коледжу.

Детальніше
ВГОРУ

Спартакіада коледжу з міні-футболу між збірними командами відділень.

 20171012_145148 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 жовтня 2017 року викладач Богданець Ганна Миколаївна провела відкрите заняття з навчальної дисципліни “Соціологія” в групі ОТ-41 на тему “Соціологія сім’ї. Гендерна соціологія”

20171011_100159 20171011_093455 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Краса осіння, всюди квіти, квіти…
А на деревах листя золоте.
І хочеться співати і радіти…

11 жовтня 2017 року відбувся I етап конкурсу “Студентська осінь” , де свої таланти демонстрували юнаки та дівчата відділення “Агрономія”

IMG_20171011_165011 IMG_20171011_165443

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

9 жовтня відбувся третій етап зустрічі в рамках спільного україно-німецького Проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».  Німецька делегація прибула в складі 3-х чоловік: Dr.sc.agr. Angelika Thomas , Prof. Dr.-Ing. Hermann Knechtges , Гетя Андрій Анатолійович.

Гості   зустрілися з директором та адміністрацією навчального закладу, де обговорили план роботи, відвідали музей Мирогощанського аграрного коледжу та ознайомилися з матеріально-технічною базою МАКу.

В ході зустрічі було  проведено анкетування студентів та викладачів темою якого є  аналіз стану фахової підготовки в аграрних коледжах України.

Відбулися зустрічі з викладачами по циклових комісіях , де було обговорено перелік необхідного для лабораторій обладнання, яке під час проекту буде закуплено для МАКу, всі позитивні та негативні сторони практичної підготовки аграрних закладів.

Обидві сторони залишились задоволені результатом зустрічі даного проекту і сподіваються на плідну роботу в подальшому.

DSC_0093 DSC_0102 DSC_0107DSC_0007 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 жовтня 2017 року  викладачами електротехнічних дисциплін Єничом В.В. та Івчиком О.А. була проведена предметна олімпіада з навчальних дисциплін «Основи електроніки» та «Електричних машин і апаратів» в якій брали участь студенти груп Е – 31, Е – 32, Е-33.

DSC_0062

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

05.10.2017 року у групі Е-41 проведено відкрите заняття на тему: «Технічне обслуговування електрообладнання системи електроживлення. Акумуляторні батареї». Заняття проводив викладач Івчик О.А

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

На початку жовтня світ відзначає Міжнародний день боротьби проти насилля. Проблема жорстокості й насильства в нашому суспільстві стає дедалі актуальнішою. Це пов’язано з багатьма чинниками: розлучення і виїзд батьків за кордон, відверта неконтрольована пропаганда агресії на телеекранах, масове захоплення комп’ютерними іграми, де підлітки можуть «відірватися» від реальності й відчути себе героями – «вбивцями».

04.10.2017 року була проведена виховна година на тему: «Міжнародний день боротьби проти насилля». З метою профілактики, попередження жорстокості та насилля в студентському середовищі  Мирогощанського аграрного коледжу.

Виховна година була проведенна для студентів ІІ – ІІІ курсів відділення

«Електрифікація», викладачами електротехнічних дисциплін Панчук Ю.О. та Єнич В.В.

DSC_0037 DSC_0043 DSC_0048

Детальніше
ВГОРУ

03.10.2017 року у групі Е-42 проведено відкрите заняття на тему: «Електронагрівальні установки для створення і регулювання параметрів мікроклімату». Заняття проводив викладач Тимощук Р.М.

DSC_0005 DSC_0042 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

02.10.2017 в Мирогощанському аграрному коледжі відбулася науково-практична конференція на тему “Новітні технології в енергетиці”.

Конференцію для студентів відділення “Електрифікація” провели викладач Тимощук Р. М. та бізнес-девелопер по середній напрузі Schneider electric, власник фірми Simple energy Устимчук В.В.
12DSC_0874

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник жовтень  2017-18 н.р

Детальніше
ВГОРУ

Про інформацію для PR-кампанії щодо зовнішнього незалежного оцінювання 2018 у Рівненській області

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Про поширення актуальної інформації щодо ЗНО-2018, процедур експертизи та моніторингу якості освіти

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29 вересня студенти Мирогощанського аграрного коледжу сердечно привітали педагогічний колектив з нагоди Дня працівника освіти. В побажаннях та виступах студентів звучали слова подяки за самовіддану, сумлінну працю, мудрість та високий професіоналізм.

Низький уклін Вам, шановні викладачі, щедрих сходів на педагогічній ниві, здоров’я та доброту Вам та Вашим сім’ям!

P70929-142925 P70929-142553 P70929-141134

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27 вересня в приміщенні актової зали коледжу відбувся вечір знайомства з професією відділення «Механізація».

Студенти-першокурсники дізналися про дисципліни які будуть вивчати та познайомилися з майбутніми викладачами.

Під час свята студенти брали участь у різноманітних конкурсах у яких проявляли кмітливість, спритність та гарне почуття гумору.

Для студентів нового набору були підготовані музичні номери, гуморески та мініатюри.

З вітальним словом виступили завідувач відділенням «Механізація» Кривичун Михайло Дмитрович та голова циклової комісії технічних дисциплін Мельник Ольга Миколаївна, які нагородили старшокурсників грамотами.

Участь у підготовці концерту взяли Мелоян Андрій, Адамчук Віталій, Цехместрук Віктор, Крук Тарас, Володько Олександр, Поліщук Андрій, Ансамбль групи М-21 під керівництвом викладачів Корнелюка Леоніда Павловича та Яковлева Віталія Валерійовича.

IMG_20170927_163402 image-0-02-04-466c1245c8fc0934fc626d3cb1689cc9bc2510847315f0d83dc3568c92751189-V2 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Я  – технолог!

 

21 вересня в Мирогощанському аграрному коледжі відбулося  професійне свято « Я – технолог ».

DSC_0053 DSC_0193

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 вересня 2017 року відбувся вечір знайомства першокурсників з професією «Я електрик», де було представлено електровідділення, лабораторії, викладачів. Було нагороджено кращих студентів відділення.

DSC_0244 DSC_0240
(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 вересня відбувся  святковий вечір першокурсників відділення «Агрономія», на якому відбулося представлення професій, конкурси та відзначення кращих студентів старших курсів грамотами та подяками.

IMG_20170914_153529_HDR IMG_20170914_162602_HDR IMG_20170914_161214_HDR

Детальніше
ВГОРУ

13 вересня на базі НМЦ «Агроосвіта» відбулася установча зустріч, присвячена підписанню Угоди щодо україно-німецького Проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

Мирогощанський аграрний коледж став  одним із чотирьох коледжів України, що обрала комісія в складі незалежного німецького експерта та представників Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини. Директор навчального закладу Терновик В.Я.: підкреслив: «Мирогощанський аграрний коледж готовий до змін, адже ми впевнені, що вони будуть позитивними. Нашим основним завданням є покращення якості практичної підготовки студентів. У рамках проекту відбуватиметься також обмін досвідом між викладачами та студентами.»

14 вересня на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулася зустріч дирекції навчального закладу з керівниками Проекту Г. Хассенфлуг (представник Німеччини) та А. Гетя (директор Департаменту тваринництва МАП України), на якій було обговорено ключові питання співробітництва. Гості коледжу оглянули територію студентського містечка, аудиторії та лабораторії навчальних корпусів. Колектив та дирекція навчального закладу сподіваються, що співпраця залишить приємні враження у всіх учасників проекту.

 

 

 

 

1 (1)IMG_20170914_135050 21740737_1434659153284837_1466591842137260804_o IMG_20170914_130308

Детальніше
ВГОРУ

12 вересня 2017 року на території Мирогощанського аграрного коледжу відбулося традиційне свято “Барви осені”

DSC_0009 DSC_0893 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Особливим і пам’ятним для жителів села Мирогоща стане 12 вересня 2017, адже саме цього дня відбулося урочисте освячення капличок на території Мирогощанського аграрного коледжу та поруч із Свято- Михайлівським храмом.  У такий важкий і тривожний для нашої країни час, згуртувавшись, мирогощанці та студенти, трудовий колектив навчального закладу. жертводавці встановили фігури Покрови Матері Божої щоб випросити в Господа миру та ласки для нашої держави, щоб перемогти зло, щоб Богородиця охороняла наш навчальний заклад та село. Гостинне подвір’я Мирогощанського аграрного коледжу радо зустріло гостей, які прийшли розділити цю визначну  подію. Особливо приємно було те, що Чин освячення каплиці очолив архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон, який нагородив студентів та працівників коледжу Благословенними грамотами, а очільника закладу Терновика В.Я. – медаллю «За жертовність і любов до України»…. Велично прозвучало для всіх присутніх «Многая літа» у виконанні священиків та церковного хору, і саме в такі хвилини серце  наповнюється радістю і блаженством, вірою та розумінням того, що найголовніше – зберегти  душевну чистоту. Тож бережімо собори своїх душ!

DSC_0269

DSC_0242

 

DSC_0003

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

День фізичної культури і спорту

8 вересня 2017 року у Мирогощанському аграрному коледжу були проведенні заходи присвячені Дню фізичної культури і спорту.

День розпочався з урочистої лінійки, на якій грамотами були нагороджені кращі спортсмени-студенти і викладачі комісії фізичного виховання і захисту Вітчизни.

Після цього всі студенти коледжу прийняли участь в оздоровчому забізі на 1000 метрів.

В програму Дня здоров’я серед студентів також були включені змагання з футболу серед збірних команд відділень,  міні-футболу серед студентів нового набору, волейболу, перетягування канату, підтягування на поперечині для студентів перших курсів.

Працівники змагалися в стрільбі з пневматичної гвинтівки та пістолета, а також в метанні дротиків в дартс.

Переможених не було. Всі учасники заходів отримали позитивні емоції.

DSC_0069

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

У рамках заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту, в Мирогощанському аграрному коледжі було проведено фотоквест «Здорова молодь». Координатори проекту волонтер Мері Кессіді та студентська рада коледжу підготували цікаві завдання для учасників квесту. Студенти групи ОТ-ЗБ-11 поділились на 2 команди «Олімпійці» та «Дружба» , продемонструвавши свої вміння в орієнтуванні на місцевості та фотонавики. Вітаємо команду «Олімпійці» з перемогою!

DSC_0744 DSC_0740 DSC_0741 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

7 Вересня 2017 року викладачі циклової комісії електротехнічних дисциплін відвідали ІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2017)» та Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження.
Форум передбачав виставкову та інформаційну складову.
На виставці ознайомилися із новітніми системами обліку тепла, промисловим та побутовим обладнанням, енергоефективним «ноу-хау» у приватних оселях, виробництві та бізнесі, альтернативні види палива, відновлювану енергетику.
Друга частина Форуму – інформаційна, упродовж якої проходили семінари, презентації та майстер-класи на різні теми з енергоефективності.

DSC_0058

DSC_0029

DSC_0026

Детальніше
ВГОРУ

сценарій_день_фізкультурника

Детальніше
ВГОРУ

                     Пахне рідний край м’ятою і вересом.

                    Літо, прощавай!Здрастуй, Вересню!

                     Ранок ожива посмішками й квітами.

                    Літо, прощавай!Добрий день, учителю!

                     Де знайти слова теплоти і радості?

                    Літо, прощавай! Друзі мої, здрастуйте!

                    Дзвонику,  лунай по усій околиці.

                    Літо, прощавай! Здрастуй, рідний коледже!

На календарі знову осінь. А це означає, що позаду веселі, теплі дні літніх канікул. Осінь приносить для нас не лише прохолоду та дощі, а й  1-е Вересня.  День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.  Таким воно було і для студентів та працівників Мирогощанського аграрного коледжу. Найбільше хвилювались першокурсники, для яких цей день став кроком у доросле життя.. Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали  теплі поздоровлення i кожне людське серце  відгукувалось на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати усім успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

DSC_1762

DSC_1792 (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник вересень 2017-18 н.р.

Детальніше
ВГОРУ

Screenshot_1

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки студентів на призначення стипендії в I семестрі 2017-2018 років

Детальніше
ВГОРУ

29 червня 2017 року у Мирогощанському аграрному коледжі відбулась урочиста подія з нагоди вручення дипломів випускникам 2017 року навчання .

DSC_0165

Білокрилими птахами пролітають роки,

За світанками нові стають небокраї,

Відлітають у вирій випускники,

Вільним птахом у небо високо злітають.

Чи високо злетять? Тільки час їм суддя.

На світанку чекають їх нові дороги.

Зустрічай, Україно, нових громадян

їм іти у життя на твої перелоги!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

01-1

Детальніше
ВГОРУ

В Мирогощанському аграрному коледжі з 19 червня проходить захист дипломних проектів серед студентів відділення «Механізація». Захист проводять викладачі коледжу Шевчук А.В., Герасимчук А.П. і завідувач відділенням Кривичун М.Д. Голова Державної  екзаменаційної комісії –  доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри с.г.  машин та системотехніки ім. акад. П.М.Василенка Національного університету біоресурсів і природокористування  України Теслюк Віктор Васильович, колишній випускник Мирогощанського радгоспу технікуму.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 червня до Мирогощанського аграрного коледжу  завітали студенти Рівненського базового медичного коледжу. Дружня зустріч супроводжувалася піснями та запальними  танцями,які подарували мирогощанцям учасники художньої самодіяльності з Рівного. Студенти та викладачі МАКу вдячні гостям за цікаву концертну програму. Сподіваємось, що Мирогоща теж залишила у рівненчан приємні спогади і бажання продовжувати співпрацю та дружні відносини !

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ


DSC_0077

9 червня 2017 року в  Мирогощанському   аграрному  коледжі зустрічали гостей –  випускників  навчального закладу.  Приємно, що не дивлячись на десятки років, які минули з часу закінчення коледжу, колишні студенти не забувають свою альма-матер. На зустріч завітали також і викладачі-пенсіонери, які  мали змогу знову поринути у вир студентського життя.

Організатори свята покликали гостей у незабутню подорож у минуле, де молодими залишились педагоги та однокурсники,  де вранці на заняття кликав невгамовний дзвінок, де світ переливався кольорами веселки, пробуджуючи в кожному серці надію. Щирі побажання на адресу коледжу прозвучали з вуст випускників Давидюка В.З.  (1956 рік випуску !)  та Іщука В.С. (2002 рік випуску), а директор навчального закладу  Терновик В. Я. висловив надію, що такі зустрічі стануть традиційними.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Угода між Корпусом Миру США в Україні та Українською організацією про співпрацю в рамках проекту “Молодіжний розвиток”

Детальніше
ВГОРУ

12 червня 2017 року в аудиторії №31 відбулося відкрите заняття з дисципліни”Загальна електротехніка з основами автоматики”, на занятті були присутні студенти групи М-31 , відкрите заняття проводила викладач електротехнічних дисциплін Левченко І.П.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

07 червня 2017 року в аудиторії №2 сільськогосподарських машин відбулося відкрите заняття з дисципліни”Механізація та автоматизація с/г виробництва”, на занятті були присутні студенти групи А-21 , відкрите заняття проводив викладач технічних дисциплін Корнійчук М.А

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

08 червня 2017 року на базі Рожищенського коледжу Львівського НУВМ та БТ ім. С.З.Гжицького відбувся ІІ етап регіонального огляду-конкурсу на кращу організацію та функціонування навчально-виробничої ферми.

У конкурсі взяли участь Золочівський коледж Львівського НАУ, Горохівський коледж Львівського НАУ, Рожищенський коледж Львівського НУВМ та БТ ім. С.З.Гжицького та Мирогощанський аграрний коледж.

За результатами конкурсу регіональна конкурсна комісія визначила переможцем Мирогощанський аграрний коледж.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

DSC_0406

7-8 червня 2017 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбувалося засідання сектору виховної роботи Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ заступників директорів з виховної роботи ВНЗ I-II р.а.

програма

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

2 червня  в Рівненському краєзнавчому музеї викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін Мельник О.Ю. в групі ЗБ – 11 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Екологія та природокористування» по темі: «Сторінками червоної книги”.
image-0-02-05-b57abc66d6e2da1a17f6be549ef4d44a548ad220bc069cd16aec4315f35cb1ac-V

Детальніше
ВГОРУ

1 червня на відділенні “Агрономія” було проведено конкурс “Кращий за професією” , у вигляді багатоборства, серед студентів спеціальностей «Зелене будівництво та  садово-паркове будівництво» та «Промислове квітництво» .

В ході конкурсу студенти мали змогу перевірити свої знання в таких дисциплінах: «Дендрологія», «Квітництво», «Геодезія», «Захист рослин» та «Декоративні газони».

Переможця визначали за сумою балів з кожної дисципліни. Найкраще справилась з завданнями з відмінним результатом  студентка 3-го курсу групи ПК-31 Людмила Манелюк.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

1 червня 2017 року Науменко І.П. та Кисіль Г.В. з групами МГ-22 та ЗБ-ПК-МГ-11 здійснили поїздку в місто Остріг. Метою поїздки було ознайомлення з історією міста та Острозької академії. Діяльність князів Острозьких та важливість їх ролі у розвитку української історії та культури студенти змогли оцінити саме під час цікавої та змістовної екскурсії.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

31 травня на відділенні «Агрономія» викладачем Глущуком М.П. було проведено олімпіаду  з навчальної дисципліни «Насінництво і селекція». Кращі студенти спеціальностей «Промислове квітництво» і «Виробництво і переробка продукції рослинництва» мали змогу перевірити свої теоретичні знання шляхом виконання тестових і практичних завдань. Переможців було нагороджено грамотою.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Мама, мамочка, матуся… Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові, що називає людину, яка для всіх найближча, найдорожча, найрідніша.
У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 травня 2017 р. в Мирогощанському аграрному коледжі було проведено заходи з нагоди відзначення 500 річчя Європейської Реформації.

Студенти II-III курсів відділення електрифікації переглянули відеофільм “500 років Реформації” і поспілкувалися з представниками протестанської віри Рівненщини та представниками нової поліції.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

24 травня 2017р. викладач комісії технічних дисциплін Яковлев В.В. провів відкрите заняття з навчальної дисципліни «Газові мережі та устаткування систем газопостачання»  на тему: «Газорегуляторні пункти (ГРП) та газорегуляторні пункти блочні (ГРПБ)». На  занятті були присутні студенти групи МГ-22 та  викладачі технічних дисциплін.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 травня на відділенні «Агрономія»  було проведено олімпіаду з навчальної дисципліни «Агрохімія». Участь приймали студенти ІІ курсу спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» під керівництвом викладача циклової комісії агрономічних дисциплін Хом’як Л.О. Студенти визначали вміст NPK в зразках рослин, давали агрохімічну характеристику зразкам мінеральних добрив, розв’язували тестові завдання. Команду переможців було нагороджено грамотою.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

IMG_3211

18 травня на відділенні «Агрономія»  було проведено майстер клас по складанню весняного букету. Участь приймали студенти ІІІ курсу спеціальності «Промислове квітництво» під керівництвом викладача циклової комісії агрономічних дисциплін Н.В. Смислової та працівника коледжу Т.В. Павлючук.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

P1350677

19 травня на колекційно-дослідному полі Мирогощанського аграрного коледжу проходив традиційний конкурс  професійної майстерності «Кращий за професією» в  якому взяли участь студенти ІІ курсів відділення «Агрономія». Шляхом виконання теоретичних і практичних завдань членами журі переможцем було визначено команду групи А – 21. Вітаємо переможців!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21 травня 2017 року в Мирогощанський аграрний коледж завітала делегація з центру практичного навчання об’єднання сільськогосподарських шкіл в м. Болєславові , Республіка Польща. В ході зустрічі проведено огляд бази коледжу, укладена угода про співпрацю між навчальними закладами .

Надіємося на подальшу співпрацю з польськими колегами.

viber image2

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

DSC_0075IMG_2939 - копия

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Це свято  не має ніякого політичного підґрунтя, воно  покликане популяризувати українську культуру і традиції.  Дата поки що не офіційна, адже це відносно нове народне свято.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 травня викладачами циклової комісії агрономічних дисциплін В.П. Міщук і Г.В. Науменко була проведена олімпіада з навчальної дисципліни: «Технологія виробництва продукції рослинництва».

У ході вирішення теоретичних і  практичних завдань переможцем було визначено Воздігана Ігора – студента групи А – 31.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 травня 2017 року студенти групи Е-11 провели незвичайний урок. Разом із членом СП України Л. Пшеничною відвідали дитсад “Колосок” с.Мирогоща і познайомили діток із віршами поетеси (тема “Література рідного краю”). Задоволеними залишились і студенти, і вихованці дошкільного закладу. Дякуємо викладачу та Роману Смалійчуку за ідею !

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18

16-17 травня 2017 року в спортивній залі Мирогощанського аграрного коледжу відбулися фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів ВНЗ I-II рівня акредитації з баскетболу (юнаки).

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Зустріч

Детальніше
ВГОРУ

vushivanka3

Детальніше
ВГОРУ

Конкурс фахової майстерності

за професією «Тракторист-машиніст

сільськогосподарського виробництва»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

12 травня 2017 року в Мирогощанському аграрному коледжі була проведена урочиста лінійка, присвячена визначній історичній події,  – Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання  громадянам України права на безвізові подорожі. Приблизно 11 червня 34 європейські країни увімкнуть зелене світло власникам українських біометричних паспортів – для безвізових короткострокових поїздок.

Але «безвіз» – це набагато більше, ніж спрощення способу виїзду за кордон. Це – гігантський крок до Європи, до утвердження свободи людини і незалежності нашої держави. Ми пориваємо з пострадянським минулим і дедалі більшою мірою стаємо частиною єдиного європейського цивілізаційного простору.

Вітаємо усіх українців із цим історичним рішенням Ради Євросоюзу. Цінуйте свій український паспорт, подорожуйте, але завжди повертайтесь додому! Любіть Україну!

P70512-115932

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

01018

Коледж вітає студентську еліту !!!

відео тут 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашніший за всю світову історію війни 1941-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до другої  Світової війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

І, хоч все далі відходять грізні роки другої Світової війни та не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.

S70512-11292085

 

 

Детальніше
ВГОРУ

10 травня 2017 року викладачі коледжу Андрощук О.В. та Кисіль Г.В. зі студентами груп Е-21 та М-12 відвідали Рівненський академічний  український  музично-драматичний театр. Впевнено почувались в стінах храму Мельпомени другокурсники-електрики, а першокурсники-механіки були тут вперше. Але одні і другі  з цікавістю спостерігали за непростими подіями вистави «Дуже проста історія», яка спонукала до роздумів над сенсом людського буття. Слід зазначити, що театральні гостини є традиційними для студентів коледжу.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4 травня  2017 року викладачі коледжу Андрощук О.В. та Кисіль Г.В. зі студентами груп Е-23 та М-11 відвідали  виставу «Сватання на Гончарівці»  в Рівненському академічному   музично-драматичному театрі. П’єса, написана Г.Квіткою-Основ’яненком  ще в 1835 році, не втрачає своєї актуальності й сьогодні. Щирий гумор, переплетений з авторською іронією, яскраве музичне оформлення, цікаві характери героїв та динамічний сюжет  залишили яскраві враження в студентів.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4 травня 2017 року в аудиторії №5 Мирогощанського аграрного коледжу відбувся показовий захист курсового проекту з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання» , були присутні студенти випускних груп відділення «Механізація» та викладачі комісії технічних дисциплін.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

5 травня 2017 року в аудиторії №5 Мирогощанського аграрного коледжу відбулася олімпіада з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання» , участь у якій взяли студенти випускних груп відділення «Механізація» Олімпіаду проводили викладачі технічних дисциплін Левчук В.В та Сятковський О.А.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

тренування з Цивільного захисту та пожежної безпеки .

viber image 6

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник травень 2017

Детальніше
ВГОРУ

До нас в Мирогощанський аграрний коледж завітала волонтер з США. З червня місяця вона буде працювати у нас. Ось на таких зборах ми з психологом Марією Василівною , вирішували наші плани на наступні 2 роки.

wZc_Fug9vRo

KVnd8OuMadYвідео тут.

 

Детальніше
ВГОРУ

26.04.2017р. Студенти коледжу провели чудову екскурсію нашій волонтерці у Дубенському замку. Кейсіді дуже сподобався замок .Студенти розповіли їй про частинку Дубно, його заснування і показали чудові місця .

p.s.Дуже полюбила наш традиційний червоний борщ.
Чекаємо на її повернення.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

семінар-тренінг “Ефективне управління освітнім процесом”

viber image1

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Коледж  вітає свою гордість!

DSC_1277

 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 квітня 2017 року викладачі комісії технічних дисциплін Луць В.С та Корнелюк Л.П проводили конкурс фахової майстерності “Кращий ремонтник” серед студентів 3- х курсів відділення “Механізація” . Приймали участь команди груп М-31, Мс-32. Перемогу здобула команда групи М-31.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

P1130104

21 квітня 2017 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулося засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи ВНЗ I-II рівня акредитації.

Були присутні представники наступних закладів освіти Рівненщини:

ВСП «Рівненський коледж НУБіП України»,Дубенський коледж культури і мистецтв,Дубенський коледж РДГУ,Дубенський медичний коледж,Мирогощанський аграрний коледж ,Млиніський державний,технолого-економічний коледж ,Рівненський державний медичний коледж ,Рівненський економіко-технологічний коледж,Рівненський коледж економіки та бізнесу,Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж,Технічний коледж НУВГП.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21 квітня 2017 року на базі автодрому Мирогощанського аграрного коледжу викладачі комісії технічних дисциплін Шевчук А.В, Дзюба М.М та Сімак М.М спільно з комісією майстрів виробничого навчання провели конкурс фахової майстерності “Кращий водій” між студентами відділень “Механізація”, “Агрономія” та “Електрифікація”.

Переможцями стали :

I – відділення “Механізація”

II – відділення “Агрономія”

III -відділення “Електрифікація”

Вітаємо переможців!

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Благодійні ярмарки стали традицією нашого коледжу. У цьому навчальному році ярмарок відбувається вже не вперше. Вирученні кошти ми завжди відправляємо на благодійність. Дирекція та студенти коледжу завжди активно беруть участь у проведення святкового дійства.

Ярмарок “Пасхальний кошик” був проведений 19.04.2017 року з метою збору коштів на лікування випускника Мирогощанського аграрного коледжу Намчука Віктора Васильовича з діагнозом : Т-клітинний гострий лімфобластний лейкоз. Сума лікування перевищує 120 тис. доларів. оскільки для сім’ї така сума коштів не під силу, ми вирішили допомогти невеликою кількістю виручених коштів з ярмарки в межах 10 000 грн.

До святкової ярмарки студенти виявилися небайдужими. Всім дякуємо за активну участь.

Відео тут.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

відкритий урок

12 квітня 2017 року  викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін Давидов Віталій Сергійович провів відкрите заняття в групі Е – 32 з навчальної дисципліни: «Електропостачання сільського господарства» на тему: «Проводи і кабелі та розрахунок їх на допустиме нагрівання».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

image-0-02-04-6199e8f9614a9b94af0844c28641757dabf2eb3fb3aaad7ab56c693a03102b78-V

11 квітня 2017 року  викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін Тимощук Роман Миколайович провів відкрите заняття в групі Е-42 з навчальної дисципліни: «Основи енергозбереження» на тему: «Сонячна енергія».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 квітня 2017 року в спортивній залі коледжу  було проведено відкрите заняття  з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» на тему «Спортивні ігри. Волейбол» в групі Т-22

Заняття провів  викладач комісії  фізичного виховання  і захисту Вітчизни Кисіль  В.В.

Детальніше
ВГОРУ

20170411094711

11 квітня 2017 року  викладач циклової комісії електротехнічних дисциплін Івчик Олександр Анатолійович провів відкрите заняття в групі Е – 22 з навчальної дисципліни: «Електричні машини і апарати» на тему: «Принцип дії та будова асинхронних двигунів». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

День відкритих дверей серія №2 , спеціальності : “Зелене будівництво”, “Садово-паркове господарство” та “Промислове квітництво”

Детальніше
ВГОРУ

IMG_20170405_150207

5 квітня в актовій залі коледжу відбувся відкритий тематичний захід «Театр поезії» присвячений Всесвітньому дню поезії.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

студент року 2017

4 квітня 2017 року в приміщенні актової зали  Мирогощанського аграрного коледжу серед студентів І-ІІІ курсів  відділення «Технологія» відбувся конкурс «Студент року 2017» Перемогу у конкурсі виборювали 6 учасниць: Софія Пекарська, Т-11;Вікторія Юрчук, Т-12; Вікторія Якобчук, Т-21; Юлія Грогуль, Т-22; Тетяна Єремчук, Т-31; Ірина Грибачева, Т-32, які проявили себе у 4-ох конкурсах: «Візитка», «Презентація майбутньої професії», «Інтелектуальний тур», «Мої захоплення».

Всі учасники показали себе з найкращої сторони та були гідні перемоги. Жюрі було важко обрати переможця. Але у запеклій боротьбі перемогу виборола студентка групи Т-12 Вікторія Юрчук, яка отримала почесне звання «Студент року -2017» відділення «Технологія» і буде гідно представляти себе у ІІ турі.

Концертну програму підготували викладачі відділення Пахальчук Валентина Михайлівна та Гожа Ганна Іванівна. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

DSC_0719

01.04.2017 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбулася загальноколеджівська толока, під час якої було упорядковано територію студентського містечка. Також студенти та викладачі висадили понад 60 кущів калини, заклали алею бузку, висадили саджанці липи та жовтої акації. Всі отримали велике задоволення від результатів своєї праці адже доглянуте зелене довкілля для кожного є джерелом життєвої сили, а насаджені дерева та кущі будуть радувати наступні покоління.

Відео тут 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

31 березня 2017 року викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін Гоженко Оксана  Миколаївна провела відкрите практичне заняття в групі Т – 32 з навчальної дисципліни: «Економіка виробництва продукції тваринництва» на тему: «Трудові ресурси і продуктивність праці в сільському господарстві».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

День відкритих дверей відділення «Виробництво і переробка продукції рослинництва» та «Організація і технологія ведення фермерського господарства»

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник коледжу 

квітень 2017

Детальніше
ВГОРУ

Спартакіада Рівненськї області.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

28 березня в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс “Студент року-2017″ на відділенні “Механізація” серед студентів І – ІІІ курсів.

Конкурс відбувся у чотири етапи: візитка, інтелектуальний тур, презентація майбутньої професії, моє захоплення.

Участь прийняли студенти, які достойно представили свої групи:

 1. Козак Роман . М-12
 2. Зведенюк Владислав .  МСК-14
 3. Москолюк Артем .  МС -22
 4. Дишкант Вадим .  М-11
 5. Булгаков Дмитро .  МСК-13
 6. Крук Тарас   М-МГ-22
 7. Лімановський Богдан . М-МГ-31
 8. Поліщук Владислав   МГ-11
 9. Чорнобай Владислав   М-21

Всі учасники показали себе з найкращої сторони, продемонстрували різноманітні захоплення, показали свої знання в інтелектуальному турі та гідно представили себе і свою майбутню професію.

Журі було важко обрати переможця, але це гра і переможець мусить бути один. Отож усі учасники отримали грамоти за участь у конкурсі, а переможець,Лімановський Богдан, отримав звання “Студент року-2017″ відділення “Механізація” і буде гідно представляти відділення в ІІ турі конкурсу, який відбудеться між відділеннями коледжу.

Для підведення підсумків конкурсу, оголошення переможця та нагородження,  до слова було запрошено Кривичуна Михайла Дмитровича– завідувача відділенням «Механізація».

Концертну програму підготували Корнелюк Альона Іванівна,  Яковлев Віталій Валерійович.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29 березня 2017 року на відділенні «Електрифікація» було проведено конкурс “ Кращий за професією ” серед студентів випускних груп Е-41, Е-42, ЕСК-23 із спеціальності 5.10010102 “ Монтаж, обслуговування  та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі ”.

Детальніше
ВГОРУ

Атестація педагогічних працівників

Мирогощанського аграрного коледжу

Детальніше
ВГОРУ

28 березня 2017 року викладачі Мирогощанського аграрного коледжу Стребчук В.А., Єнич В.В., Колісніченко В.В., були учасниками психолого-педагогічного семінару для викладачів технічних спеціальностей аграрних технікумів і коледжів, що проходив у Немішаєво, ДЕРЖАВНА УСТАНОВА “НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ “АГРООСВІТА”.

Тематика семінару: психолого-педагогічні аспекти адаптації молодих викладачів, інноваційні підходи до методичного забезпечення, формування професійної компетентності, цифрові перетворення в освіті: особистий UPGRADE викладача.

Всі учасники отримали відповідні сертифікати.

Screenshot_1

Детальніше
ВГОРУ

27 березня 2017 викладачами електротехнічних дисциплін Єничом В.В. та Івчиком О.А. була проведена предметна олімпіада з навчальних дисциплін «Основи електроніки» та «Електричних машин і апаратів» в якій брали участь студенти груп Е – 31, Е – 32.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Спартакіада Дубенського району з баскетболу.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Всеукраїнські спортивні змагання з вільної боротьби.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

DSC_0020

23 березня 2017 року в актовій залі Мирогощанського аграрного коледжу студенти відділення «Агрономія» боролися за першість в конкурсі «Студент року – 2017» на відділенні.

За почесне звання змагалися 8 учасників: Роман Скаржевськийгр. А-ОТ-11, Валерія Козловська гр. ЗБ-ПК-11, Вікторія Гладовська гр. А-21, Дмитро Ширко гр. ОТ-21, Яна Сиволап гр. ЗБ-ПК-21, Марія Федорчук гр. А-31, Сергій Василишин гр. ОТ-31, Олеся Ковенько гр. ЗБ-ПК-31.

Завдяки хорошій підтримці, сильній підготовці та вірним друзям перемогу та звання розділити дві учасниці конкурсу – Яна Сиволап гр. ЗБ-ПК-21 та Олеся Ковенько ЗБ-ПК-31. Вітаємо переможців, бажаємо  гідно представити відділення «Агрономія» у другому турі.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23березня 2017 року викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін Тимощук Леся Миколаївна провела відкрите практичне заняття в групі Т – 41 з навчальної дисципліни: «Основи бухгалтерського обліку» на тему: «Облік праці і її оплати».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

22 березня 2017 року в Сарненському педагогічному коледжі Рівненського державного гуманітарного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед студентів ВНЗ I-II р.а. Наш навчальний заклад достойно представив студент групи Е-21 Іванницький Руслан Васильович.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

22.03.2017 р. в аудиторії 424 було проведено відкриту виховну годину на тему: “Ми за життя без туберкульозу” із студентами групи М-МГ-31 (куратор Корнелюк А.І)

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

22 березня 2017 року було проведено відкрите заняття з дисципліни “Технічна механіка” на тему “Вали і осі” для групи М-22, заняття провів викладач Біляк О.В

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

IrQP2KL6PX8

У вівторок 21 березня 2017 року в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс “Студент року – 2017″ на відділенні “Електрифікація” серед студентів І – ІІІ курсів.

Переможців визначала конкурсна комісія в складі: Собчук Андрій Антонович, Самчук Лідія Юріївна та Козяр Марія Василівна.

Конкурс відбувся у чотири етапи: візитка, презентація майбутньої професії, інтелектуальний тур, мої захоплення.

Участь прийняли студенти, які достойно представили свої групи:

Бережнюк Юлія гр.Е-11; Богданець Олександра гр. Е-12; Ярощук Юрій

гр.Е-21; Парійчук Андрій гр.Е-22; Казмірчук Назар гр..Е-23; Онищук Сергій гр. Е-31; Чернецький Микола гр. Е-32.

Всі учасники показали себе з найкращої сторони; продемонстрували свої, різноманітні, захоплення. Від танців, співів до віршів та гумористичних сценок, від футболу до шахів і т.д. Показали свої знання в інтелектуальному конкурсі та гідно представили себе у візитці.

Всі учасники достойні перемоги, але це гра і переможець мусить бути один. Отож усі учасники отримали грамоти за участь у конкурсі, а переможець Богданець Олександра, студентка групи Е-12 отримала звання

“Студент року – 2017″ відділення “Електрифікація” і буде гідно представляти відділення в ІІ турі “Студент року – 2017″, яке відбудеться між відділеннями коледжу.

Дякуємо всім за участь. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 березня 2017 року у Мирогощанському агарному коледжі  було проведено черговий турнір пам’яті Станіслава Захаровича Маніковського, який було вперше організовано у 2012 році.

Маніковський Станіслав Захарович – перебував на посаді  директора Мирогощанського аграрного коледжу з 3 вересня 1975 року. Умілий, мудрий керівник за покликанням, добра чуйна людина. Йому були притаманні порядність, високий професіоналізм, невичерпна енергія, надзвичайна працьовитість, висока вимогливість до себе та своїх однодумців. Виховуючи в молоді високу моральність, відданість Україні, Станіслав Захарович залишив про себе пам’ять висококваліфікованого професіонала, інтелігентної людини, наставника, педагога. Своїм власним прикладом він пропагував здоровий спосіб життя. Саме Станіслав Захарович в 1993 році ініціював роботу волейбольного клубу «Здоров’я», членами якого були керівники різних організацій і підприємств Дубенщини: Музика Б.М., Гузь В.Ф., Шварц Д.О., Іванов А.В. та ін.

14 березня 2004 року перестало битися серце Станіслава Захаровича. Але пам’ять про нього завжди з нами.

Згідно традиції і цього року 18 березня в спортивній залі коледжу відбувся волейбольний турнір, в якому взяли участь команди адміністрації коледжу, викладачів, студентів та представників об’єднаної територіальної громади. Під час відкриття турніру учасники та гості вшанували пам’ять Станіслава Захаровича хвилиною мовчання.   Цього дня, звичайно ж,  лунало багато теплих спогадів про Станіслава Захаровича, а сам турнір був цікавим, зустрічі – напруженими. Усі команди демонстрували організовану та комбінаційну гру. В результаті перше місце посіла команда студентів коледжу. Переможцям урочисто  було вручено перехідний кубок.

viber image2 viber image

Детальніше
ВГОРУ

DSCN650516 березня 2017 року в м. Києві на базі НМЦ «Агроосвіта» відбувся практичний семінар « Професійна підготовка та адаптація до трудової діяльності студентів аграрних навчальних закладів», в якому взяли участь заступник  директора з виховної роботи –Духнич Ірина Володимирівна та практичний психолог – Козяр Марія Василівна.

Під час роботи семінару обговорювалися питання:

– форми і методи роботи педагогічного колективу в процесі соціалізації майбутнього спеціаліста;

– формування інформаційно-комунікаційної компетентності майбутніх фахівців з аграрних спеціальностей;

– психологічна підготовка студентів до професійної діяльності в аграрному секторі.

У рамках семінару відбувся тренінг «Психолого-педагогічні інноваційні технології розвитку особистості».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Результати участі викладачів Мирогощанського аграрного коледжу у конкурсі «Педагогічні інновації-2016»

Детальніше
ВГОРУ

Всеукраїнські спортивні змагання з гирьового спорту.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

 

 

15 березня в актовій залі Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс читців поезій Т.Г.Шевченка. Всі учасники з натхненням декламували твори поета. Журі визначили переможців , які були нагороджені.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14.03.2017 викладачем технічних дисциплін Корнелюк А.І було проведено відкрите практичне заняття у групі Е-12 з навчальної дисципліни “Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання” на тему “Розв’язування прикладів на визначення допусків і посадок для заданих з’єднань.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 березня 2017 року на базі Рівненського технічного коледжу НУВГП відбулося засідання методичного об’єднання викладачів обліково-економічних дисциплін ВНЗ I-II рівня акредитації, в якому прийняли активну участь викладачі Мирогощанського аграрного коледжу Тимощук Л.М. та Гоженко О.М.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

09-10 березня 2017 року у читальному залі Мирогощанського коледжу відбулася виставка великого Кобзаря.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

9 березня в 213 аудиторі викладачем циклової комісії Андрощук Ю.Є. було проведено відкрите заняття  з навчальної дисципліни «Основи геодезії» по темі: «Орієнтування ліній».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

09.03.2017 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбулась товариська зустріч з міні-футболу командами Дубенського педадогічного коледжу РДГУ та Мирогощанського аграрного коледжу. Команди навчальних закладів ведуть підготовку до участі в обласній спартакіаді серед студентів ВНЗ I-II рівнів акридитації. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

09.03.2017р. в актовій залі коледжу відбувся вітальний концерт присвячений Міжнародному жіночому Дню 8 березня.

Дівчат привітали і подарували веселий настрій активні учасники громадського життя коледжу.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

07.03.2017р. в актовій залі коледжу відбувся вітальний концерт присвячений Міжнародному жіночому Дню 8 березня.

Концерт підготували і провели викладачі комісії «Електротехнічних дисциплін».

Дякуємо всім, хто допомагав та приймав участь та всім присутнім.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

06 березня 2017 року на відділенні “Механізація” відбулося відкрите заняття в групі М-22 на тему;  “Загальна будова трактора та автомобіля” .Заняття провів викладач  комісії технічних дисциплін А.П.Герасимчук.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

1 березня 2017 року студентка групи Т-11 Добридень Яна достойно представила МАК на II- етапі VIII Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

1 березня 2017 року на базі Сарненського педагогічного коледжу відбулися засідання методичного об’єднання викладачів математики ВНЗ I-II рівня акредитації, на якому виступила викладач нашого коледжу Голоюх Наталія Миколаївна яка поділилася досвідом з теми “Робота з обдарованими дітьми”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник (березень)

Детальніше
ВГОРУ

Куточок з охорони праці (в кожну аудиторію)

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Охорона праці  

до 2-го навчального семестру (для кураторів) 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23.02.2017 відбувся Випуск груп ЗБ-ПК – 41, МГ-41

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23 лютого 2017 року у лекційній залі Мирогощанського аграрного коледжу студенти груп Т-21 (куратор Козіцька Є.М)  , Т -22 (куратор Дубенецька О.В),  провели спільну відкриту виховну годину “Мамо, я не повернусь…!”  (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23 лютого 2017 року на відділенні “Електрифікація” відбулося відкрите заняття в групі ЕСК-23 на тему;  “Енергетичне обладнання в сільському господарстві”. Заняття провів викладач  комісії електротехнічних дисциплін В.А. Стребчук.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

22 лютого 2017 року у лекційній залі Мирогощанського аграрного коледжу студенти груп М-11 (куратор Дубенецька О.Ф),  М-41 (куратор Шевчук В.Т) провели спільну відкриту виховну годину “Вшануймо пам’ять Героїв Небесної сотні” які загинули за свободу та незалежність України.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

22 лютого 2017 року  в актовій залі коледжу було проведено відкриту виховну годину присвячену третій річниці пам’яті  героїв Небесної сотні «Герої не вмирають» за  участю студентів відділення «Електрифікація» та викладачів Левченко І.П. та Харчука Ю.В.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 лютого 2017 року на базі  Рівненського коледжу економіки та бізнесу відбулося обласне методичне об’єднання викладачів обліку,  в якому прийняла активну участь викладачМирогощанського аграрного коледжу Тимощук Л.М. На засіданні розглядалися такі питання :

 1. Методична доповідь: «Організація основних форм і методів навчання при вивченні обліково – економічних дисциплін у коледжі»
 2. Методична доповідь: «Впровадження комп’ютерних технологій та мультимедійних технологій навчання при викладанні обліково-економічних дисциплін».

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

7 лютого 2017 р. у Мирогощанському аграрному коледжі відбувся педагогічний семінар з питань:

 1. Вивчення особистості студента та студентського колективу.

(Виступила Андрощук Юлія Євстахіївна, викладач циклової комісії агрономічних дисциплін)

      2.Методика організації педагогічної роботи наставника студентської групи.

(Виступила Пахальчук Валентина Михайлівна, викладач циклової комісії технологічних дисциплін)

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Інструкція щодо реєстрації та голосування
на сайті «Верховна Рада України. ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ»

Детальніше
ВГОРУ

31 січня 2017 року у Мирогощанському аграрному коледжі відбувся педагогічний семінар на тему: «Інноватика у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації» з питань:

 1. Інноватика в організації практичного навчання студентів.
 2. Персональний сайт викладача як засіб упровадження новітніх інформаційних технологій.

 

 

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки студентів на призначення стипендії в I семестрі 2018-2019 н. р.

 

 

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник (грудень)
Детальніше
ВГОРУ

29 жовтня 2016 року викладачем природничо-математичних дисциплін Голоюх Н. М. було проведено відкрите заняття з математики в групі Е-12 на тему: «Показникова функція, її властивості та графік». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23 листопада було проведено відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання» на тему: «Технологія і організація передпосівного обробітку грунту» в групі МС-32. Заняття провів викладач комісії технічних дисциплін Левчук В.В. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17.11.16 року було проведено День студента. Цікава програма, насичена різноманітними конкурсами, гумористичними мініатюрами, музикою, піснями згуртувала викладачів і студентів. Актова зала була переповнена, гучні аплодисменти, вигуки “браво” – це все свідчило про гарний настрій та святкову атмосферу. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 листопада  2016 року проведено відкриту виховну годину «Державні символи України», за участю студентів  групи ЗБ-ПК-МГ-11  і куратора групи Андрощук Ю.Є. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 листопада 2016 року в спортзалі Мирогощанського аграрного коледжу відбулись обласні спортивні ігри серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. з баскетболу (юнаки, дівчата) та настільного тенісу. У змаганнях  приймали участь команди Рівненського  коледжу НУБіП України, Березнівського лісотехнічного коледжу, Рівненського кооперативного коледжу, Мирогощанського аграрного коледжу. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 листопада 2016 року викладач природничо-математичних дисциплін Корнійчук Н. М. взяла участь у обласному метооб’єднанні викладачів інформатики та комп’ютерної техніки ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації на базі Рівненського державного аграрного коледжу. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

16 листопада 2016 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу було проведено обласне метооб’єднання викладачів хімії та біології, на якому обговорювалася тема «Науково-методичний та організаційний супровід реалізації інноваційних підходів у систему загальнобіологічної та екологічної освіти студентів». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10-11 листопада 2016 року в м. Рівне відбувся чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед дорослих. Чемпіоном та срібним призером відповідно стали випускники МАКу  Максимчук Ігор та Ляшук Захар. Треті місця здобули  студенти: Павлюк Роман (група  А-41) та  Андрійчук Петро (група МСК-23). Готував команду до змагань Довгалець Василь Васильович.

Детальніше
ВГОРУ

10 листопада було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» на тему: «Легка атлетика. Біг на короткі дистанції. Стрибки у довжину» в групі ОТ-31. Заняття провела викладач комісії  фізичного виховання  і захисту Вітчизни Корнійчук В.І

Детальніше
ВГОРУ

10 листопада 2016 року в спортивній залі МАКу проводилась спартакіада коледжу серед збірних команд відділень з настільного тенісу. І-ше  командне місце зайняла команда відділення «Електрифікація», ІІ-ге – відділення «Агрономія», ІІІ-тє – відділення «Механізація». Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, команди-призери – грамотами колективу фізичної культури.

Детальніше
ВГОРУ

Фінал огляду-конкурсу в ДУ «НМЦ «Агроосвіта»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

9 листопада 2016 року викладачами комісії соціально-економічних дисциплін Тимощук Л.М. і Гоженко О.М. було проведено відкриту виховну годину на тему «Молодіжний сленг «За» чи «Проти»». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

9 листопада 2016 року викладачі Левчук В.В. та Герасимчук А.П. провели науково-практичну конференцію по підсумках проходження виробничо-технологічної практики студентами випускних груп відділення «Механізація». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

09.11.2016 в групі Е-41 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Монтаж електрообладнання і систем керування” на тему: “Монтаж заземлення та інших захисних заходів електробезпеки”. Викладач: Тарасюк Василь Андрійович. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

8.11.2016 року відбулося відкрите заняття з навчальної практики «Технологія переробки і зберігання продукції рослинництва» на тему: «Ознайомлення з виробничими умовами зберігання зерна. Визначення показників якості та кількісно–якісний облік зерна». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

3 листопада 2016 року було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» на тему: «Гімнастика», в групі МСК-13. Заняття провів викладач комісії фізичного виховання і захисту Вітчизни Довгалець  В.В.

Детальніше
ВГОРУ

«Студентська осінь» на відділенні «Механізація» (далі…)
Детальніше
ВГОРУ

В рамках Шевченківського тиждня, присвяченого 170-річчю перебування Великого Кобзаря у селі Мирогоща, в коледжі була проведена виховна година “Ми Тебе не забули, Тарасе!” з презентацією кінофільму “Шевченкова Дорога”. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

2 листопада 2016 року в спортивній залі МАКу проводилась спартакіада коледжу серед збірних команд відділень з волейболу. І-ше  командне місце зайняла команда відділення «Агрономія»,  ІІ-ге – відділення «Механізація», ІІІ-тє – відділення «Електрифікація». Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, команди-призери грамотами колективу фізичної культури.

Детальніше
ВГОРУ

2 листопада 2016 року в НМЦ “Агроосвіта” відбувся круглий стіл на якому розглядалися питання підготовки робітничих кадрів для аграрного сектору економіки. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

1 листопада 2016 року викладачем природничо-математичних дисциплін Кругліцькою Н. М. було проведено відкрите заняття з математики в групі М-31 на тему: «Застосування визначеного інтеграла до обчислення площин фігур». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

29 жовтня 2016 року викладачем природничо-математичних дисциплін Голоюх Н. М. було проведено відкрите заняття з математики в групі Е-12 на тему: «Показникова функція, її властивості та графік». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник (листопад)
Детальніше
ВГОРУ

Студентська осінь 2016

Красива осінь вишиває клени

Червоним, жовтим, срібним, золотим.

А листя просить: – Виший нас зеленим!

Ми ще побудем, ще не облетим.

А листя просить: – Дай нам тої втіхи!

Сади прекрасні, роси – як вино. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 жовтня 2016 року проведено відкриту виховну годину «Так визволяли Україну», присвячену 72-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, за участю студентів  групи А-21 і куратора групи Бутрій Л.М. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

«Студентська осінь – 2016» відділення «Електрифікація»

20 жовтня 2016 року пройшов звітний концерт відділення «Електрифікація» конкурсу студентської творчості «Студентська осінь -2016».  Мета конкурсу – виявляти та розвивати творчі здібності серед студентів відділення. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20.10.2016 проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин” на тему “Система органів травлення”. Викладач: Гожа Ганна Іванівна. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 жовтня в актовій залі коледжу відбулась зустріч з представниками в/чА-1519, учасниками АТО присвячена Дню Захисника Вітчизни. Студенти послухали цікаві розповіді від військових, було продемонстровано фільм з життя військовослужбовців. Зустріч організували викладачі циклової комісії фізичного виховання і захисту Вітчизни Стребчук А.М. і Білоус В.М. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

З метою відродження українських народних традицій фізичного виховання та дня українського козацтва, 19 жовтня, викладачі комісії фізичного виховання і захисту Вітчизни провели спортивне свято «Козацькі забави». В змаганнях прийняли участь кращі козаки відділень, які піднімали гирі, метали спис на дальність, перетягували канат, штовхали автомобіль. Учасники продемонстрували свій характер, силові здібності, кмітливість, спритність. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19 жовтня 2016 року викладачами Лимаренко Т.В. та Добридень І.А. з групами Е-11 та Е-12 була проведена відкрита виховна година присвячена Європейському Дню боротьби з торгівлею людьми на тему: «З рабства дорога додому важка». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 жовтня 2016 року викладачі Тимощук Р.М. та Стребчук В.А. провели науково-практичну конференцію по підсумках проходження виробничо-технологічної практики студентами ІІІ курсу відділення «Електрифікація». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

«Студентська осінь» на відділенні «Агрономія»

У вівторок 11 жовтня в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс “Студентська осінь – 2016″ на відділенні “Агрономія” серед студентів І – IV курсів, який проводився з метою активізації та розвитку аматорської творчості серед студентів відділення. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів із спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”
(далі…)
Детальніше
ВГОРУ

Напередодні Дня Захисника Вітчизни, 6 жовтня 2016 року, на базі в/ч А1519 викладачем Стребчуком А.М. було проведено заняття з вогневої, стройової підготовки, вартової служби та ЦЗ зі студентами груп М-11, Е-12. Студенти ознайомились з матеріально-технічною базою військової частини та зустрілись з учасниками АТО. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

3 жовтня 2016 року відбулося відкрите заняття викладача Романіва Юрія Володимировича в групі М-11 з навчальної дисципліни «Фізична культура» по темі «Легка атлетика. Біг на короткі дистанції. Стрибки в довжину з розбігу». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Інструкції з охорони праці

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник (жовтень)
Детальніше
ВГОРУ

«Трагедія Бабиного Яру»

У 2016 році Україна та світ вшановують 75-ті роковини трагедії у Бабиному Яру. Це місце закарбувалося в історії як символ Голокосту: у вересні 1941 року тут розпочалися масові розстріли, що забрали понад 100 тисяч життів. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27 вересня 2016 року викладачем природничо-математичних дисциплін Добридень І.А. було проведене відкрите заняття з комп’ютеризації на тему: «Microsoft Excel. Створення таблиці. Введення, редагування та форматування даних. Автозаповнення» в групі А-21. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

22 вересня в актовій залі коледжу відбувся вечір знайомства з професією “Я – механік”. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21 вересня в Мирогощанському аграрному коледжі  відбулося свято квітів та благодійний ярмарок. Квіткові композиції оцінювали представники студентської ради. Були визначені  призові місця по відділеннях: (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Я  – майбутній технолог !

20 вересня в Мирогощанському аграрному коледжі на технологічному відділенні було проведено традиційне свято зустрічі з професією «Я – майбутній технолог». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

17 вересня в групі М-21 відбулося відкрите заняття з дисципліни “Основи нарисної геометрії та інженерна графіка”. Заняття провела викладач-методист вищої категорії Мельник О.М. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 вересня в актовій залі коледжу відбувся  традиційний вечір зустрічі з професією студентів – першокурсників “Я – електрик”. У веселій формі показати особливості майбутньої спеціальності та студентського життя. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 вересня 2016 року викладачем природничо-математичних дисциплін Собчуком А.А. було проведене відкрите заняття з фізики на тему: «Визначення прискорення тіла у рівноприскореному русі» в групі М-12. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 вересня в актовій залі коледжу відбувся  традиційний вечір зустрічі з професією відділення «Агрономія».

У веселій і жартівливій формі студенти  познайомили присутніх першокурсників з обраною професією та викладачами, які їх навчатимуть. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Шановні спортсмени, тренери, працівники  фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

07 вересня 2016 року на відділенні “Електрифікація” відбулося відкрите заняття в групі Е-31 на тему: “Підсилювачі електричних сигналів”. Заняття провів викладач комісії електротехнічних дисциплін Єнич В.В.

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4 вересня 2016 в м. Дубно відбулося традиційне районне свято «З народної криниці» в якому прийняли участь викладачі та студенти відділення «Агрономія». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Знову вересень ступив на наш поріг,

Святкує свято вся наша країна,

Своє майбутнє, зміну молоду

Благословляє нині Україна! (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Методичний вісник (вересень)
Детальніше
ВГОРУ

Червневий вечір, синь безкрая!

Цей день нам довго не забуть.

Випускників ми проводжаємо

У світ широкий, в добру путь! (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

8 червня 2016 року викладачем циклової комісії природничо-математичних дисциплін Дубинецькою О. Ф. в групі Е-11 було проведено відкрите заняття з предмету «Біологія» на тему «Історія розвитку життя на землі (ери та періоду)». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

7 червня на базі Мирогощанського аграрного коледжу був проведений ІІ етап огляду – конкурсу щодо організації та функціонування колекційно-дослідного поля зі спеціальностей «Виробництво і переробка продукції рослинництва» та «Організація і технологія ведення фермерського господарства». Участь у конкурсі прийняли сім  навчальних закладів з Рівненської, Волинської, Львівської та Тернопільської областей. Роботу навчальних закладів оцінювала комісія у складі: (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

31 травня 2016 року в Мирогощанському аграрному коледжі було проведено конкурс професійної майстерності серед студентів ІІ курсів спеціальності «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» з навчальних дисциплін «Годівля сільськогосподарських тварин» і «Розведення сільськогосподарських тварин». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Навчально-практичний семінар голів циклових комісій електротехнічних дисциплін

Детальніше
ВГОРУ

31 травня в актовій залі коледжу відбулась відкрита виховна година на тему: «Мовою квітів про найдороще», яку підготували викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін Мельник О.Ю  та Корнійчук Т.В з групою ЗБ-ПК- 21. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Інформаційний бюлетень (червень)
Детальніше
ВГОРУ

26 травня в аудиторії № 5 викладач циклової комісії технічних дисциплін Левчук В.В. у групі М-32 провів відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни: «Експлуатація машин і обладнання» по темі: «Основи раціонального комплектування МТА». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Обласний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості «Софіївські зорі»

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

В рамках місячника циклової комісії технічних дисциплін 23 травня 2016 року, викладачами Корнелюк Л.П. та Луць В.C. був проведений конкурс на краще знання дисципліни “Ремонт машин і обладнання”. Прийняли участь студенти групи М-31 та МС-22. Перше місце зайняла команда групи МС-22. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Оберіг-сорочку вишила для сина.

 Візерунком стала рідна Україна.

 Мамину турботу збереже сорочка,

 захистять від лиха хрестиків рядочки. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Конкурс фахової майтерності за професією
“Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”

(далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 травня  викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін Л.О. Хом’як  в аудиторії 405 була проведена олімпіада з навчальної дисципліни: «Агрохімія» участь у якій взяли студенти групи А-21, ОТ-21. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 травня на колекційно-дослідному полі Мирогощанського аграрного коледжу був проведений   традиційний конкурс професійної майстерності: «Кращий за професією» серед  студентів других курсів спеціальностей «Організація і технологія ведення фермерського господарства» та «Виробництво  і переробка продукції рослинництва». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

12 травня в 213 аудиторії викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін Мельник О. Ю. у групі ЗБ-31 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни: «Квітництво» по темі: «Газони». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Рисунок1

Детальніше
ВГОРУ

11 травня відбулося обласне  методоб’єднання викладачів креслення ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 травня 2016 року проведено відкриту виховну годину присвячену Дню Матері на тему: «Я дякую Богові за маму». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

В цей день травневий, повний квіту,
По всьому світі вість пройшла:
Фашистські орди вже розбито,
Народу мужньому хвала! (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

5 травня викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін Науменко Г.В. в групі А-21 була проведена відкрита виховна година на тему: “Пам’ятаємо… Сумуємо… Чекаємо… ”. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

В рамках місячника циклової комісії технічних дисциплін 28 квітня 2016 року, викладачами Цикалюк Ю.О. та Герасимчук А.П. була проведена олімпіада на краще знання дисципліни “Трактори і автомобілі”. Прийняли участь студенти групи М-21 та МС-12. Перше місце зайняв студент групи МС-12 Мартинюк Микола. Переможця нагороджено грамотою та цінним призом. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Інформаційний бюлетень (травень)
Детальніше
ВГОРУ

27 квітня 2016 року викладач комісії технічних дисциплін Левчук В.В. провів олімпіаду  на краще знання навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання». Участь приймали студенти випускних груп М-41, МС-33 та МСК-24 відділення «Механізація». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27 квітня група Е-21 побувала на екскурсії в м.Пересопниця в музеї Пересопницького Євангелія та в арт-галереї “Ковальські витрибеньки”. Усі вражені, зачаровані, захоплені! (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

27 квітня в м.Березне в залік обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р.а. відбулися студентські ігри з трьох видів спорту, де студенти МАКу взяли участь. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 квітня 2016 року в аудиторії № 5 відбувся показовий захист курсових проектів з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання». Були присутні студенти груп М-41, МС-33 та МСК-24 відділення «Механізація» та викладачі комісії технічних дисциплін. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 квітня  комісією електротехнічних дисциплін було проведено відкриту виховну годину присвячену 30-ій річниці Чорнобильської катастрофи. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 квітня викладачем комісії технічних дисциплін Дзядик В.З. було проведено відкрите заняття з дисципліни Основи нарисної геометрії та інженерна графіка по темі: “Класифікація схем”. На занятті були присутні викладачі технічних дисциплін. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

19-21 квітня 2016 року в місті Умань проводилась Всеукраїнська спартакіада ВНЗ І-IV рівнів акредитації з настільного тенісу, в якій приймали участь студенти Мирогощанського аграрного коледжу: Рухер Руслан (група Т-42), Хом’як Андрій (група А-31) та Бондарчук Катерина (група Т-42). (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21 квітня 2016р. викладач комісії технічних дисциплін Яковлев В.В. провів відкрите заняття з навчальної дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних та ремонтних робіт в газовому господарстві»  на тему: «Монтаж групових балонних та індивідуальних газобалонних установок зрідженого газу». На  занятті були присутні студенти групи МГ-31 та  викладачі технічних дисциплін. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

21 квітня 2016 року викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін Гоженко Оксана Миколаївна провела відкрите заняття в групі А-31 з навчальної дисципліни: «Економіка сільського господарства» на тему: «Фінансово-економічні результати й ефективність діяльності підприємств». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 квітня було проведено п’ятий вид спартакіади серед збірних команд відділень з гирьового спорту. Змагання проводились у семи вагових категоріях. По підсумках змагань суддівською колегією визначились переможці в особистому і командному заліку. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14 квітня 2016 року викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін Тимощук Леся Миколаївна провела відкрите практичне заняття в групі Т – 42 з навчальної дисципліни: «Основи бухгалтерського обліку» на тему: «Облік грошових коштів, розрахунків та кредитних операцій». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

У головному корпусі коледжу відбувається виставка студентських робіт з приводу місячника технічних дисциплін. Виставку організували викладачі дисциплін пов’язаних з кресленням Мельник О.М. і Дзядик В.З. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 квітня викладачами циклової комісії гуманітарних дисциплін Намчук Л.С. та Євтушенко Л.Р. була проведена відкрита виховна година на тему: “Родина, родина, від батька й до сина…”. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 квітня у спортивній залі навчального закладу відбувся турнір з баскетболу серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Дубенського району. На запрошення господарів відгукнулися команди Дубенського медичного коледжу (юнаки, дівчата) та Дубенського педагогічного коледжу (дівчата). (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

13 квітня  в аудиторії 213 викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін Філон Л.О. у групі ОТ – 31 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Плодоовочівництво» по темі: «Догляд за садом». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

12 квітня в аудиторії 415 відбулось відкрите заняття з дисципліни “Основи нарисної геометрії та інженерна графіка” за темою: “Читання і деталювання складальних креслень”. Заняття провела викладач технічних дисциплін вищої категорії, викладач-методист Мельник О.М. Слухачами лекції були студенти групи МСК-13 та викладачі комісії. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

ПЕДАГОГІЧНИЙ СЕМІНАР ПРАКТИКУМ (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

12 квітня у місті Сарни було проведено чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 1999-2001 років народження. У цьому турнірі приймали участь студенти нашого навчального закладу. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 квітня 2016 року  відбулося відкрите заняття  з навчальної дисципліни «Автоматизація ТП і САК» на тему «Автоматизація холодильних установок» в групі Е-41. Заняття провів викладач комісії електротехнічних дисциплін Харчук Ю.В. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

9 квітня – загальноколеджівська толока! (далі…)
Детальніше
ВГОРУ

10 квітня відбулися батьківські збори. Традиційно розпочалися вони з виступу студентів коледжу, які радували батьків виконанням українських пісень. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

7 квітня відбувся заключний етап конкурсу “Студент року-2016″. Конкурс відбувся у три етапи: візитка та презентація майбутньої професії, інтелектуальний тур, моє захоплення. Участь приймали переможці конкурсів по відділеннях, а саме: Мелоян Андрій (гр. М-21), Синюк Надія (гр. ПК-21), Петрусь Марія (гр. Т-32), Коротун Анастасія (Е-12).  (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

6 квітня викладачі комісії технічних дисциплін Науменко І.П., Шевчук А.В., Яковлев В.В. провели екскурсію для студентів І та ІІ курсу спеціальності «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» у сервісний центр ПАТ «Рівнегаз». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

ПЕДАГОГІЧНИЙ СЕМІНАР ПРАКТИКУМ

5 квітня 2016 року на базі ДУ «НМЦ «Агроосвіта» відбувся педагогічний семінар-практикум на тему: «Інноваційна діяльність педагога – ознака сучасності освіти» за участю викладачів аграрних ВНЗ І-ІІ р.а. Поділились своїм досвідом і викладачі Мирогощанського аграрного коледжу. На семінарі виступали: (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

01 квітня 2016 року викладач технічних дисциплін Бірук М.С. в групі МС-22 провів відкрите заняття на тему: «Технологія технічного обслуговування та діагностування ЦПГ та КШМ двигуна». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Інформаційний бюлетень (квітень)
Детальніше
ВГОРУ

30 березня 2016 року Дубинецькою О.Ф. в групі Т-41 проведено відкриту виховну годину на тему: “Таємниця мого імені”. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

28 березня 2016 року на відділенні «Електрифікація» була вперше проведена конкурсна Олімпіада з дисциплін «Електротехнологія» – викладач Тимощук Р.М. та «Експлуатація електрообладнання та засобів автоматизації в системі АПК» – викладач Стребчук В.А. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

28 березня 2016 року в актовій залі Мирогощанського аграрного коледжу відбулася  відкрита виховна година на тему: «Молодь обирає здоровий спосіб життя»,  яку підготували викладачі циклової комісії електротехнічних  дисциплін Левченко І.П. і Харчук Ю.В. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

26 березня 2016 року в коледжі відбувся День відкритих дверей. Понад 60 учнів з 30 шкіл району та області  та їх батьки ознайомилися із матеріально-технічною базою коледжу, оглянули кабінети та лабораторії і поспілкувалися з викладачами профільних дисциплін. Завідувачі відділень провели для гостей грунтовні екскурсії під час яких детально розповіли про навчально-виховний процес та перспективи працевлаштування випускників. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

25 березня 2016 року на відділенні: «Технологія» відбулася зустріч з випускницею 2014 року – Нечаєвою Русланою, учасницею АТО. Руслана Нечаєва навчалася в Мирогощанському аграрному коледжі на відділенні «Технологія» в групі Т – 42 у куратора Кушнірук Т.С. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

В четвер 24 березня в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс “Студент року-2016″ на відділенні “Механізація” серед студентів І – ІІІ курсів. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23 березня 2016 року в спортивній залі коледжу  проводилась спартакіада серед жителів гуртожитків. В програму змагань входили змагання з настільного тенісу, армрестлінгу, волейболу. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

23 березня 2016 року в спортивній залі коледжу  було проведено відкрите заняття  з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» на тему «Спортивні ігри. Волейбол» в групі ЕСК – 13. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

«Студент року – 2016» на відділенні «Агрономія» (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

З 17 по 19 березня в Києві відбулася Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu». Її організатором є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

20 березня 2016 року у приміщенні спортивної зали Мирогощанського  аграрного коледжу відбулася спартакіада Дубенського району з баскетболу. У змаганнях прийняли участь 6 команд з району та м.Дубно. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 березня 2016 року у приміщенні спортивної зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся чемпіонат Рівненської області з боротьби серед юнаків. Ці змагання водночас були і відбором на чемпіонат України з вільної боротьбі у цій віковій категорії. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Студенти Мирогощанського аграрного коледжу підтримали «Естафету добрих справ», яка закликає людей приєднатися до акції Година Землі – здійснювати добрі, корисні для Планети вчинки, ділитися результатами з іншими. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

В четвер 17 березня в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс “Студент року-2016″ на відділенні “Електрифікація” серед студентів І – ІІІ курсів. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Відкрите заняття з “ТОЕ”
Детальніше
ВГОРУ

КРАЩИЙ ЗА ПРОФЕСІЄЮ
Детальніше
ВГОРУ

15 березня 2016 року викладач історії України  Бутрій Л.М. з групою Е-22 провела відкрите заняття з теми «Україна в умовах нової економічної політики 1921-1929 рр.». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 березня 2016 року на відділенні: «Технологія» відбувся конкурс на виявлення творчих здібностей, розумової діяльності студентів за обраним фахом – «Студент року – 2016», де приймали участь студенти перших-четвертих курсів, а саме: Т – 11 – Якобчук Вікторія, Т – 12 – Коротун Мар’яна, Т – 21 – Фінюк Катерина, Т – 22 – Сінгаєвська Вікторія,  Т  – 31- Потапчук Наталія,  Т – 32 – Петрусь Марія. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 березня 2016 року на відділенні “Електрифікація” відбулося відкрите заняття в групі ЕСК-23 на тему: “Експлуатація і ремонт силових трансформаторів”. Заняття провів викладач комісії електротехнічних дисциплін В.А. Стребчук. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

14.03.2016 р. проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Основи ковальської справи» на тему: «Техніка безпеки при роботі з кіньми. Розчистка і підковування копит». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 березня в актовій залі коледжу відбувся конкурс читців поезії Т.Г. Шевченка. Захід розпочався з декламування відомого твору «Заповіт» на шести мовах світу: українській, англійській, німецькій, болгарській, польській та білоруській. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 березня 2016 року викладачем природничо-математичних дисциплін Гук В. М. було проведено відкрите заняття з математики в групі ЗБ-ПК-11 на тему: «Паралельне проектування». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

10 березня 2016 року до річниці визволення міста Дубна від гітлерівських загарбників  викладач історії України Бутрій Л.М. організувала тематичний урок  на базі Дубенського  замку для студентів групи Еск – 13. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

4 березня 2016 року в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому Дню 8 Березня. Вітання проходили у вигляді гри «Хто зверху?», мета конкурсу – вирішити вічну проблему, хто спритніший, хто кмітливіший, жінки чи чоловіки. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

3 березня 2016 року викладачем природничо-математичних дисциплін Голоюх Н. М. було проведено відкрите заняття з математики в групі А-11 на тему: «Розв’язування найпростіших тригонометричних рівнянь». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

1 березня в 213 аудиторії викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін Хом’як Л.О. було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни: «Технологія виробництва, переробки і зберігання с/г продукції» на тему: «Фактори інтенсифікації в рослинництві». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Комісією фізичного виховання і захисту Вітчизни 1.03.2016 року проведено першість коледжу по кульовій стрільбі серед жінок, присвячену Дню 8 березня. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Інформаційний бюлетень (березень)
Детальніше
ВГОРУ

22 лютого викладачем циклової комісії соціально-економічних дисциплін Самчук Л.Ю. була проведена радіогазета до дня пам’яті О.Теліги. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

22 лютого 2016 року в аудиторії  № 36, викладач електротехнічних дисциплін Давидов В.С., провів відкрите заняття з навчальної дисципліни «Електропостачання сільського господарства » в групі Е – 32 на тему: «Загальні відомості про виробництво, передачу і розподіл електричної енергії».

Детальніше
ВГОРУ

19 лютого 2016 року була проведена загальноколеджівська лінійка приурочена пам’яті Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь, правду і гідність та віддали своє життя за Україну. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

18 лютого в 306 аудиторії викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін Науменко Г.В. було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни: «Технологія в галузях рослинництва» на тему: «Інтенсивна технологія вирощування соняшнику». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Військово–патріотичне виховання у Мирогощанському аграрному коледжі (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

15 лютого 2016 року відбулась зустріч з поетесою Л.Пшеничною та презентація відеофільму про Мирогощу “Казка старого млина”. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

Велелюдно та гамірно було в стінах Мирогощанського аграрного коледжу 12 лютого. Випускний! (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

ТУРНІР ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ Ю.І. БІЛОУСА (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

11 лютого 2016 року в аудиторії  № 213, викладачем соціально-економічних дисциплін Третяк Т.Ф., було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Основи правознавства» в групі МС-33 на тему: «Основи цивільного права».

Детальніше
ВГОРУ

Реєстрація на ЗНО

Детальніше
ВГОРУ

10 лютого в актовій залі коледжу відбувся виступ хору священників Дубенського благочиння Української Православної Церкви, який пропагує класичну духовну музику, твори Богослужбового вжитку.

У виконанні хору прозвучали Різдвяні колядоки. Керівник хору – заслужений працівник Культури України Кривенчук Олег Іванович.

Переглянути виступ
Детальніше
ВГОРУ

Реєстрація на сервісі електронні петиції Президенту України
Детальніше
ВГОРУ

Інформаційний бюлетень (лютий)
Детальніше
ВГОРУ

Зустріч з поетесою Л.Пшеничною

04 лютого 2016 року у Мирогощанський аграрний коледж завітала відома у нашому краї поетеса, шляхетна українка і просто добра і романтична жінка Любов Пшенична. (далі…)

Детальніше
ВГОРУ

3 лютого 2016 р. в Мирогощанському аграрному коледжі на відділенні «Механізація» відбувся незалежний замір знань  серед навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації по спеціальності 5.06010113 «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання». (далі…)

Детальніше
ВГОРУ