ВГОРУ

24 березня 2023 року відбулась олімпіада з англійської мови серед студентів першого курсу. Головна мета проведення олімпіади – підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення навчальним предметом. Учасникам були запропоновані завдання за чотирма видами мовленнєвої діяльності: говоріння, письмо, аудіювання та читання. Завдяки своїй наполегливості студенти продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою та отримали результати: І місце – Науменко Альона, група М-11 ІІ місце – Гук Мар’яна, група М-11 ІІІ місце – Похила Назарій, група Е-11. Вітаємо переможців!
Викладач англійської мови – Н. В. Лампека.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

22 березня 2023 в нашому коледжі Гаврилюк О.І  провела олімпіаду з німецької мови серед студентів І курсів. В ній взяли участь Антонюк О., Гаврилюк Д., Макаревич С. -Е-11, Куріч В. – А-11, Гетун М. – М-11, Стус М.- Мг-11, Павленко О. та Панасюк А. – Ттк-11.

Переможцями стали : І місце- Гетун Михайло, ІІ місце – Куріч Владислав, ІІІ місце – Павленко Олена. Вітаємо переможців!

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

19 березня 1930 року народилася Ліна Василівна Костенко, видатна українська поетеса, прозаїк, громадська діячка. Слухаючи її поезію, неможливо приховати захоплення красою і вишуканістю поетичного вислову. Ліну Василівну справедливо називають однією з предтеч поетів-шістдесятників. Щира й безкомпромісна, вона ніколи не продавала свого таланту, відстоювала чесність і високу художність поетичного слова.

відеофайл

Детальніше
ВГОРУ

Продовжуємо тримати вас в курсі німецько-українського проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України». Минулого тижня відбулись фінальні співбесіди з кандидатами на проходження практики в Німеччині. З 67 студентів із  шести коледжів України відібрали 34, серед них – п’ять  студентів Мирогощанського аграрного фахового коледжу. Бажаємо успіху в подальшому вивченні німецької мови та успішного проходження практики  Лимаренко Альоні, Альян Анастасії, Пухир Інні, Паляскевич Дарині та Боровець Дарині!
                                                                                                   Підготувала О.І. Гаврилюк

 

Детальніше
ВГОРУ

18 березня 2023 року у спортивній залі Мирогощанського аграрного фахового коледжу відбувся ветеранський благодійний турнір з волейболу. У змаганнях приймали участь змішані команди (4 чоловіки + 2 жінки). До нас у гості завітали спортсмени зі Львова, Ізмаїлу, Києва та Закарпаття. Турнір проходив в невимушеній, дружній атмосфері. Учасники залишилися задоволені організацією і домовились проводити такі зустрічі постійно,
Рада КФК.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Історичний екскурс свідчить, що феномен добровольства здавна притаманний українцям. Одним із перших прикладів добровольства можна назвати Запорозьку Січ – воєнізовану структуру з добровольчих батальйонів, які століттями боронили Україну.
 Інший яскравий приклад, але вже з нової історії України – легіон Українських Січових Стрільців, що теж формувався виключно на добровольчих засадах.
 Але найновіший приклад добровольства в Україні – це Революція Гідності.На захист незалежності та суверенітету знову стали добровольці.
День Українського Добровольця  відзначають 14 березня.Щоб вшанувати пам’ять воїнів,які  першими стали на захист своєї країни в групі М-21 та М-22 викладачем Гук В.М. була проведена  відкрита виховна година  “До Дня  Українського Добровольця”.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Чи можна уявити сучасну енергетику без сонячної енергії? Відповідь – звісно що ні!
З метою ознайомлення студентів відділення “Електрифікація” із даною темою, викладач Тимощук Р.М. 14.03.2023 провів відкрите заняття в групі Е-43.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

15.03.2023 в місті Рівне розпочались обласні спортивні ігри Рівненщини серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з п’яти видів спорту (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

14.03.2023 у спортивній залі Мирогощанського аграрного фахового коледжу відбулася дружня зустріч з Волейболу між студентами коледжу та спортсменами села Верба

Рада КФК (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Весна починається з Шевченка.

Щороку 9 березня українці по всьому світу вшановують День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя, пророка. Завдяки своєму життю та творчості великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України. В цей день заходи проводяться в кожному населеному пункті України та серед діаспори світу.
Напередодні у Мирогощанському аграрному фаховому коледжі відбулася виховна година “Художник з душею поета”, яку підготували викладачі Євгенія Декер та Любов Намчук зі студентами.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

11 березня 2023 року у м.Рівне відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області з армреслінгу серед молоді.
Студент групи Т-21 Бернацький Микола здобув одне перше та одне друге місце. Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів в подальших змаганнях!
Рада КФК

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

10 березня у групі М-21, викладачем циклової комісії технічних дисциплін Науменком Ігорем Петровичем, було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання» по темі: “Система допусків і посадок шпонкових і шліцьових з’єднань”.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Мовний етикет – важлива складова культури мовлення
На базі Мирогощанського аграрного фахового коледжу 7 березня 2023 року відбулося планове засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземних мов фахових коледжів Рівненщини.
Тема методоб’єднання: «Професійна майстерність викладача іноземних мов як важлива складова розвитку сучасної вищої освіти та формування компетентно-успішного студента».
На засідання зібралося понад 40 учасників із різних фахових коледжів Рівненщини. Вітальне слово тримали голова обласного методоб’єднання Мирослава Анатоліївна Ярощук та директорка МАФК Ірина Володимирівна Духнич.
Викладачі Мирогощанського коледжу Людмила Євтушенко та Олена Андрощук представили фрагмент бінарного заняття «Spoken Etiquette. Formal and informal Styles. Мовний етикет. Офіційний та неофіційний стилі спілкування».
Викладач німецької мови Оксана Бондарчук розповідала та поділилась досвідом про онлайн платформи, додатки, сервіси та інструменти для організації дистанційного і змішаного навчання при вивченні іноземних мов.
Наталія Лампека, викладач вищої категорії поділилась досвідом створення та застосування інтерактивних робочих аркушів з англійської мови.
Про організацію практичної підготовки здобувачів освіти в аграрних закладів фахової передвищої освіти в рамках німецько-українського проекту FABU розповіла Оксана Гаврилюк, викладач німецької та англійської мов.
На сам кінець методист Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області Віталій Процюк та голова обласного методичного об`єднання викладачів іноземних мов Мирослава Ярощук подякувала організаторам зустрічі, директору коледжу, викладачам іноземних мов за фахову підготовку заходу, компетентність і вагомий внесок у формування успішної студентської молоді.
Дякуємо ЗСУ за те, що ми можемо сьогодні працювати!
Слава Україні!
Віримо! Переможемо!

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

9 березня у групі Т-31, викладачем циклової комісії технологічних дисциплін Сиротинською Оксаною Віталіївною, було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Технологія виробництва продукції свинарства» по темі: “Потокова технологія виробництва свинини.”. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

У с. Біла Криниця Рівненського району відбулися фінальні змагання розіграшу Кубка з волейболу серед юнаків 2006 року народження збірних команд територіальних громад Рівненщини. Захід проводили під девізом “Хто ти, майбутній олімпієць?”.
Чемпіонами області стали спортсмени Мирогощанської територіальної громади, повідомляє прес-служба Мирогощаської сільської ради.
Адміністрація ради висловлює вдячність Віталію Дзядику, тренеру команди, та спортсменам Мирогощанського аграрного фахового коледжу.
Разом до Перемоги!
Все буде Україна!
Детальніше
ВГОРУ

3 березня 2023 року викладачем комісії природничо- математичних дисциплін Ляш Л.А. проведено
відкрите заняття з математики в групі ОТ-МГ-11. Тема заняття ‘’Застосування похідної для
знаходження найменшого і найбільшого значення функції на відрізку ‘’. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

21 лютого 2023 року в рамках місячника комісії природничо-математичних дисциплін у коледжі відбулась олімпіада з інформатики серед студентів першого курсу. В цьому інтелектуальному змаганні взяли участь:
Намчук Олена Олександрівна  А-11
Кирилюк Софія Олександрівна          А-11
Левандовський Влад Вікторович       Е-11
Покорська Христина Олегівна Е-11
Столярчук Ілля Богданович     Еп-12
Невірець Артем Романович      Еп-12
Ковальчук Олександр Вікторович     М-11
Сіневич Сергій Сергійович      М-11
Олексійчук Владислав Юрійович      М-12
За результатами виконаних завдань призерами олімпіади є:
І місце– Кирилюк Софія, студентка групи А-11;
ІІ місце – Ковальчук Олександр, студент групи М-11;
ІІІ місце – Левандовський Владислав, студент групи Е-11.
Отож, ВІТАЄМО наших переможців олімпіади!

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

28 лютого 2023 року викладачем Гук В.М. була проведена  олімпіада з математики серед студентів груп М-11,М-12 та Т-ТК-11.

Найкраще виконала роботу і здобула перемогу студентка групи М-11 – Науменко Олена Ігорівна(1 місце).

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Читайте в новому випуску інформаційного корпоративного березневого бюлетеню KUHNnews №3 (50) 2023 р.  – про Мирогощанський аграрний фаховий коледж! KUHN-Ukraine дякуємо за співрацю.

https://www.kuhn.ua/novini/zhurnal-kuhn-news-no3-50

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

27 лютого у групі ЕС-23 викладачем циклової комісії технічних дисциплін Корнелюк А.І. було проведене відкрите заняття з навчальної дисципліни «Інженерна механіка» по темі: «Розрахунок на міцність бруса під час розтягу”.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

В рамках місячника комісії природничо-математичних дисциплін, під час дистанційного навчання 15-17 лютого 2023 року студенти I курсів провели цікаві хімічні досліди в домашніх умовах.

 

Детальніше
ВГОРУ

Не знаєте куди піти вчитися? Вибираєте свою майбутню професію? Запрошуємо Вас вступити в Мирогощанський аграрний фаховий коледж на спеціальність “Будівництво та цивільна інженерія (Газовик)”
Детальніше
ВГОРУ

ВІТАЄМО!

Студента групи М-11 Бабича Вадима з перемогою в обласному турнірі  з вільної боротьби присвяченому річниці «Незламності України», що проводився 25 лютого 2023 року в м. Рівне.

 

Рада КФК

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Безкоштовна підготовка до ЗНО/НМТ з математики

Детальніше
ВГОРУ

20 лютого 2023 року викладачем комісії природничо-математичних дисциплін Гук В.М.  в групі М-11 було проведено відкрите заняття на тему ” Логарифм числа.Логарифмічна функція, її властивості та графік”. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Відповідно до плану роботи циклової комісії “Фізичного виховання та Захисту України” , керівником фізичного виховання Дзядик В.Л 21.02.2023 проведено відкрите заняття з дисципліни фізичне виховання на тему: (методика проведення навчально-тренувального заняття з волейболу).

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

16 лютого викладачем циклової комісії технічних дисциплін Соловей О.А. було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Матеріалознавство і ТКМ» по  темі: «Основи слюсарної обробки”. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

16.02.23 року викладач-методист Бутрій Л.М. в рамках програми школи молодого викладача провела відкрите заняття з історії України в групі Е-21. Вид навчального заняття: лекція з елементами бесіди. Зроблено акцент на актуальності теми, структурі заняття та зв’язку історичних подій з сучасністю. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Вітаємо студентів коледжу з перемогою, які брали участь у обласних зональних змаганнях з волейболу серед юнаків 2006 року народження і молодші під девізом “Хто ти, майбутній олімпієць?”

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

15 лютого 2023 року в групі М-22 викладач  технічних дисциплін Цикалюк Юрій Олексійович провів відкрите заняття з навчальної дисципліни “Трактори, автомобілі та паливо-мастильні матеріали” на тему  “Система охолодження”.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

«Створюй, спілкуйся та поважай:
кращий Інтернет починається з тебе» (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

У понеділок, 13 лютого, в спортивній залі МАФКу,  викладачі  комісії фізичного виховання і захисту Ураїни провели першість групи М-22  із – армреслінгу.

Назва «армрестлінг» походить від злиття двох англійських слів «arm» і «wrestling», що дослівно означає «боротьба зап’ястками». Перші міжнародні турніри з армрестлінгу почали проводитися в США в 1960-х роках, згодом цей вид єдиноборства набув неабиякого поширення світом завдяки своїй доступності та невибагливості. Починаючи з 1997 року, армрестлінг також отримує назву «армспорт».

В напруженій  боротьбі чемпіонами  групи стали :

вагова категорія до 60 кг – Калінчук Максим;

вагова категорія до 70 кг – Рогашко Сергій;

вагова категорія до 80 кг – Черняк Вадим;

вагова категорія до 90 кг – Івашинюта Степан.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

1 лютого викладачем циклової комісії агрономічних дисциплін Науменко Г.В. було проведено відкрите заняття з навчальної практики «Рослинництво» по  темі: «Оцінка стану перезимівлі озимих культур».

Студенти групи А-31 разом з викладачем проводили спостереження за станом посівів озимих культур різними методами в польових і лабораторних умовах.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

В середу,08.02., викладачами Гук В.М.(куратор групи) та Дубинецька О.Ф. в групі М-21 була проведена виховна година на тему:”Молодіжні субкультури”. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

09 лютого 2023 року в групі М-32 викладач  технічних дисциплін Левчук Володимир Віталійович провів відкрите практичне заняття з навчальної практики “Технічний сервіс та ремонт  машин і обладнання” на тему  “Сервіс електрооюладнання тракторів, автомобілів, комбайнів”.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

09. 02.23 р. викладач Бутрій Л.М. провела відкрите заняття з історії України зі студентами групи Е-22 на тему: Радянська модернізація України (1928-39 рр.). Епіграфом взято слова Т.Шевченка : “Жебрак нещасний серцем той, хто краю рідного не любить”. Актуальність теми в тім, що історична спадщина згаданого періоду засвідчує  позитивні перетворення  (внаслідок проведеної індустріалізації Україна з аграрної перетворилась на індустріально – аграрну країну). Водночас, трагізм  історичного періоду полягав у суцільній колгоспизації українського села, що викликало голодомор 1932-33 років і вражаючі жертви серед  населення. Слава Україні! Смерть ворогам! (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

02 лютого 2023 року в групі А-41 викладач  агрономічних дисциплін Міщук Василина Петрівна провела відкрите заняття з навчальної дисципліни “Рослиництво” на тему  “М’ята перцева технологія вирощування”.

Детальніше
ВГОРУ

08 лютого 2023 року в групі М-21 викладач  технічних дисциплін Герасимчук Анатолій Павлович провів відкрите заняття з навчальної дисципліни “Трактори, автомобілі та ПММ” на тему  “Кривошипно-шатунний механізм”. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

ЗВІТ-ЩОДЕННИК
ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ   

ПРАКТИКИ ІЗ СПЕЦІАЛЬНОСТІ  204 «ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА І  ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА»

Детальніше
ВГОРУ

Сьогодні студенти аграрних фахових коледжів мають чудову нагоду
проходити технологічну практику в фермерських господарствах Німеччині.
Це стало можливо завдяки співпраці Науково-методичного центру та
німецького-українського проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в
аграрних коледжах України». Однією з умов цієї практики є знання німецької
мови на рівні А2.
У свою чергу німецька сторона забезпечила безкоштовні курси німецької
мови для студентів на проходження практики. Курси проводять викладачі з
України – Оксана Гаврилюк (Мирогощанський аграрний фаховий коледж) та
Аліна Грудина (Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ).
67 студентів розподілені на дві групи з шести коледжів – це
Мирогощанський, Білоцерківський, Білгород-Дністровський, Путивльський,
Немішаївський та Глухівський коледжі.
Навчання проходить, як очно так і дистанційно, з використанням платформ
Google meet та Google classroom. На заняттях студенти опановують
тематику, яка відноситься до повсякденного життя та ту, яка охоплює
сільське господарство. Вивчають граматику та відпрацьовують граматичні
конструкції.
Для вивчення мови використовують навчальні посібники видавництва Klett
та Huber, а також розроблені викладачами матеріали аграрного спрямування,
презентації та інтерактивні завдання. На заняттях молоді люди багато
слухають та намагаються говорити німецькою.
Обов’язковою складовою є, звичайно, лінгвокраїнознавство. Адже знання
традицій та звичаїв Німеччини полегшить перебування студентів та
проходження практики в цій країні. Акцент, звичайно, на мовленні та
сприйнятті на слух. Під час навчання використовують всі можливі
інструменти дистанційного навчання. Це і навчальні відео, і тренувальні
вправи, тести в реальному часі, для перевірки аудіювання та тестування, як
домашні завдання. Студенти активно підключаються до занять та відсилають
виконані завдання в Google classroom, де їх перевіряють викладачі. Загалом
за 2 місяці курсів студенти досягли певного рівня в опануванні німецької
мови та зацікавлені і надалі її вивчати для успішного проходження практики
в Німеччині. Успішність студентів фіксується в електронному журналі.

 

автор О.І. Гаврилюк

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

2-3 лютого 2023 року в м. Сарни проходив чемпіонат Рівненщини з вільної боротьби серед юніорів. Успішно виступили  на цих змаганнях  борці коледжу : Мацкевич Артем – І місце  , Бабич Вадим – ІІ місце, (група М-11 ), тренер – Довгалець В.В.

 

 

Детальніше
ВГОРУ

У сфері енергетики з 24 лютого 2022 року було запроваджено ряд регуляторних змін, покликаних стабілізувати галузь та вирішити критичні проблеми. Цей процес продовжується і надалі…

Енергетика України перебуває в стані війни ще з 2014 року, на теперішній час є численні пошкодження критичної інфраструктури, проте йдуть і якісні зміни – інтеграція енергетичної системи України з енергосистемою континентальної Європи.

03 лютого 2023 року на відділенні “Електрифікація” відбулася науково-практична конференція по проходженню виробничо-технологічної практики, яку підготували викладачі Тимощук Р.М.; Стребчук В.А. та студенти  ІV курсу Мирогощанського аграрного фахового коледжу.

Під час конференції студенти доповідали про отримані знання та навички на підприємствах. Доповіді були підготовлені у вигляді презентацій, відеоматеріалів передових підприємств. Студенти зуміли за короткий час позитивно зарекомендувати не тільки себе а й навчальний заклад. 

Дякуємо усім хто приймав участь, адже кому як не нашим студентам, майбутнім фахівцям, вдосконалювати та відбудовувати енергетику України.  Бажаємо усім знайти себе в професії, творчих та професійних злетів. 

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

1 лютого 2023 року в Мирогощанський аграрний фаховий коледж куратори груп III курсу відділення “Механізація” Ірина Добридень і Тетяна Лимаренко провели виховну годину, присвячену 105- річниці битви під Крутами.
Дякуємо за допомогу у підготовці та проведенні художньому керівнику Валентина Бондаренко , а також студентам груп: Е-31 Альонка Лимаренко ; М-31 Андрію Кривичуну, Вітя Бондарчук , Володимиру Науменку, Андрію Луцю, Діма Ярош , Антону Юхимчуку, Максиму Казвану; М-32 Іллі Токару, Максиму Гончаруку, Валерію Ліщуку, Миколі Стефанюку за активну участь у патріотичному заході.
Бажаємо всім мирного неба над головою, швидкої перемоги в теперішній війні! Слава Україні! Слава героям-захисникам!
Крути посилання
Детальніше
ВГОРУ

Україна вшановує пам’ять Героїв Крут 29 січня.
Цьогоріч, 30 січня, зі студентами групи М-21 проведено тематичне заняття, приурочене 105 річниці бою під Крутами.
Ще юнаки , ще майже діти ,
А навкруги і смерть , і кров.
На порох стерти , перебити !-
Іде на Київ Муравйов.
Полків його не зупинити ,
Та рано тішитесь кати :
Коли стають до зброї діти,
Народ цей – не перемогти.
Століття тому більшовицька Росія прагнула підкорити Українську Народну Республіку, щойно проголошену незалежною. В січні 1918 окуповано Харків, Полтаву, Чернігів.
У той важкий і грізний час на оборону рідного краю стали лиш невеликі частини ідейних борців. У Києві сформувався курінь із студентів та учнів гімназій. 27 січня ці, майже не знайомі з військовою справою, юнаки виїхали на фронт. Разом з ними відбуло 250 курсантів старшинської школи. 28 січня о 4-й годині ранку поїзд зупинився на станції Крути, що між Ніжином і Бахмачем. Тут до них приєдналось близько 40 гайдамаків. Увесь день готувались до бою. Старшина Лощенко пристосував вагон під бронепоїзд і з одним козаком, невеликою гарматою і кулеметом відважно пускався в бік ворога. Настав холодний похмурий ранок 29 січня. О 9-й годині розвідка донесла, що більшовики наступають. Молоді герої стали готуватися до бою. Юнаки старшинської школи розташувались праворуч, а студенти — ліворуч від залізничної колії, за два кілометри на схід від станції Крути.
Бій розпочався о 12 годині дня , фактично безперервно тривав до пізнього вечора. Юнаки мужньо відбивали атаку ворога , не залишаючи своїх позицій . Протягом п’яти годин українські підрозділи стримували ворожі напади. Проте незабаром, скориставшись кількісною перевагою , наступаючі зламали оборону і почали оточувати українські частини. Розуміючи безвихідність свого становища, бійці Студентського куреня пішли в атаку. Багато загинуло, 27 студентів і гімназистів були захоплені в полон. Усіх їх було піддано нелюдським катуванням і замордовано.
19 березня 1918року в Києві відбувся урочистий похорон на Аскольдовій горі полеглих бійців у бою під Крутами.
Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною! І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити і боронити свою Вітчину сьогодні від нової російської орди. Підготувала і провела викладач Л.М. Бутрій

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

24.01.2023 року в спортивній залі Мирогощанського аграрного фахового коледжу відбудеться благодійний турнір з волейболу на підтримку ЗСУ. 

Приймають участь команди викладачів ВНЗ вищої та передвищої фахової освіти.

Прохання долучитись до збору коштів. 

Початок змагань о 10:00

 

Детальніше
ВГОРУ

ОТз-32

28.01.2023

Основи підприємництва
Основи менеджменту і маркетингу
Організація і планування діяльності АФ

файл 1     файл 2     фафл 3    файл 4

Бухгалтеський облік з основами б/с і фін-няф

файл 1   файл 2   фалй 3

Детальніше
ВГОРУ

Документи

Детальніше
ВГОРУ

Викладачу

Детальніше
ВГОРУ

Студенту

Детальніше
ВГОРУ

Про нас

Детальніше
ВГОРУ

Цього року виповнюється 300 років з часу народження на нашій землі великого сина
українського народу, мислителя, філософа, письменника, педагога Григорія Савича Сковороди. Він
,і через три сотні літ від дня народження, залишається нашим сучасником, чиї мудрі поради
допомагають і ще будуть допомагати нашому народу. Прилучитися до його мудрості, світлого
поетичного слова справа честі для нас.
Сьогодні студенти групи Зб-11 мали щасливу нагоду пройтися стежками його життя, перечитати
сторінки його творів. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

16 листопада група ЗБ-МГ-21 з куратором групи Кравчук Ю.Є. провели відкриту виховну годину на тему: «День української писемності та мови»

Наш найголовніший громадянський обов’язок зберегти рідну мову і передати її нащадкам!!! Наша з Вами співпраця додає великого оптимізму, бо кожен українець мусить зібрати усе тепло рідної мови у снопи могутніх гарячих променів людяності, переламати їх через свою індивідуальність, щоб засяяла мова різнобарвним невмирущим сяйвом!

У народу нашого українського своя надзвичайно мелодійна, багата і

досконала мова. І не може бути незалежної держави на ім’я Україна з

народом, який би називався інакше, ніж український, і розмовляв би

мовою іншою – не українською.

Детальніше
ВГОРУ

17 листопада 2022 року в групі ОТ-41 викладач економічних дисциплін Тимощук Леся Миколаївна провела відкрите заняття з навчальної дисципліни “Бухгалтерський облік і фінансування з основами банківської справи” на тему “Облік грошових коштів.”.

Детальніше
ВГОРУ

9 листопалда 2022 року викладачем іноземних мов Гаврилюк Оксаною Ігорівною було проведене відкрите заняття «Friends and friendship. Person’s main qualities and appearance» в групі Еп-12. Студенти ознайомились з новою лексикою, англійськими і українськими прислів’ями та висловами про дружбу. Метою заняття було удосконалювати навички усного мовлення, читання і аудіювання, навички висловлювання своєї думки, розвивати пізнавальні інтереси студентів, мовну здогадку й мовленнєву реакцію, виховувати почуття доброзичливості, дружелюбності взаємодопомоги, а також загальну культуру студентів.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

«Виходь на світло!», «Як оформити неповнолітнього працівника».

Детальніше
ВГОРУ

 6 жовтня 2022 року викладачі: Кушнірук Т.С., Козіцька Є.М. провели відкрите заняття з навчальної практики6 «Розведення, селекція і генетика сільськогосподарських тварин» на тему: «Облік продуктивності сільськогосподарських тварин». Відкрите заняття було проведено з групою Т – 22 на сімейній молочній фермі «Молочний край» с. Мирогоща. Студенти ознайомились із обліком продуктивності, заготівлі кормів для тварин. Облік і оцінка молочної продуктивності корів проводять на всіх тваринницьких комплексах. Робиться це за допомогою комп’ютера або за   контрольних надоїв і розрахунків.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

День визволення України від фашистських загарбників.
Сьогодні в Україні відзначають День визволення від фашистських загарбників. Деокупація українських земель під час Другої світової війни відбулась протягом січня 1943 – жовтня 1944 років. 28 жовтня 1944 року радянські війська вийшли на сучасний західний кордон України, напередодні звільнивши Ужгород.
А 28 жовтня 2022 року 247 день війни Росії проти України. Війна внесла свої корективи у студентське життя, але студенти Мирогощанського аграрного фахового коледжу, пам’ятаючи про події тих далеких років та героїзм українців, що боронили Україну від фашизму, віддають шану визволителям зберігаючи пам’ять про їх подвиг.
Друга Світова війна стала жахом для кожної української родини. Вона принесла втрати, біль і сльози. І мільйони українців поклали свої життя, щоб вигнати загарбників зі своєї землі.
Сьогодні ми б’ємося проти тих, хто вирішив повторити ту жахливу трагедію. І будемо боротися до повної Перемоги, щоб таке ж зло, але під новою маскою, ніколи не повернулося знову.
Слава Україні!
Детальніше
ВГОРУ

Ез 2-курс Курсова робота “Електричне освітлення і опромінення”

Каталог по вибору АВ
Титулка КР
КР плани приміщень 1
КР Розділ  1
КР Розділ 1 таблиця 1.1
КР Додаток 9 пункт 2.4
КР Оформлення
Зразки для оформлення КР
Завдання КР
КР Розділ 2
КР Розділ 3,4
Тематика курсових робіт Ез-21
Детальніше
ВГОРУ

3 жовтня 2022р викладачем  Кравчук Ю.Є. було проведено відкрите заняття у групі ЗБ-21 з дисципліни «Розсадники декоративних культур» на тему: «Передпосівний обробіток ґрунту. Система удобрення в розсаднику».

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Звіт щоденник технологічної практики

Детальніше
ВГОРУ

02.10.2022 у спортивній залі Рівненського фахового коледжу “Економіки та бізнесу” був проведений Благодійний турнір з волейболу серед викладачів вищих навчальних закладів Рівненської області на підтримку Збройних Сил України.
Викладачі Мирогощанського аграрного фахового коледжу зайняли почесне III місце.
Планується подібний турнір у стінах нашого закладу 14.10.2022.

Детальніше
ВГОРУ

Шановна коледжівська родино!

Від щирого серця вітаю  з професійним святом – Днем працівника освіти, яке об’єднує усіх, хто допомагає молоді відкривати скарбницю знань, науки, мудрості.

Висококваліфіковані, креативні, щирі –  ви були і залишаєтеся взірцем для багатьох поколінь, саме ваша наполеглива праця, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають молоді обирати свій життєвий шлях і ставати справжніми фахівцями.

          Вітання і вдячність педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку, –  ваші мудрість і знання зберегли та  примножили найкращі традиції навчального закладу.

Шановні колеги! Бажаю усім  міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму. Нехай кожен ваш урок буде цікавим,  кожен день – щасливим,  кожна  мрія –  здійсненною!

 Хай у ваших родинах всі будуть живі і здорові, а перемога і мир увійдуть в кожну домівку!

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

28 вересня на 92 році життя перестало битися серце заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, викладача-методиста, знаного спортсмена та видатного наставника і тренера Володимира Васильовича Романіва.                                                                      
     Для багатьох студентів колишнього радгоспу-технікуму і нинішнього  коледжу він став легендою спорту,  тренером з великої літери. Володимир Васильович виховав не одне покоління спортсменів з високими досягненнями, був прикладом шляхетності, людяності та доброзичливості. Таким  він і залишиться в пам’яті колег, багаточисельних послідовників, рідних та друзів. Важко знайти слова втіхи для найрідніших. Проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та гідно прожив своє життя, завжди сильніші за смерть!            
  Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Володимира Васильовича! Хай Господь прийме душу спочилого в Царство Небесне! Вічний спокій його душі!          
Колектив Мирогощанського аграрного фахового коледжу.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

28 вересня 2022 року викладачами комісії гуманітарних дисциплін Лампекою
Н.В. та Євтушенко Л.Р. була проведена виховна година для студентів І-их
курсів, присвячена Європейському дню мов, який щорічно відзначається в
країнах Європейського Союзу 26 вересня. Це свято молоде. Його виникнення
пов’язане з тим, що нове тисячоліття ЮНЕСКО оголосило століттям поліглотів.
За ініціативи Ради Європи спільно з Європейською Комісією Євросоюзу
Європейський день мов відзначається з 2001 року. Це свято не просто нагадує
про те, що існує багато мов, але ще й спонукає людей різних країн їх вивчати.
Студенти подорожували країнами Європи, виконуючи цікаві завдання, беручи
участь у конкурсах та вікторинах, створюючи «дерево рішень». (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

26 вересня 2022 року викладач Лампека Н. В. провела відкрите заняття з англійської мови в групі Е – 11 на тему: “My Family Tree”. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

З 2016 року 20 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний день
студентського спорту. В Україні відзначення цього свята започатковано
Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки
України спільно із Національним університетом фізичного виховання і
спорту України з 2017 року.
З нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту та
залучення студентів до здорового способу життя, комісією фізичного
виховання і захисту України, були проведенні змагання між юнаками
коледжу з підтягування на перекладині та волейболу, серед студентів ІІІ
курсів. Студенти демонстрували свою силу,спритність, витримку та
бійцівський дух. Щиро вітаємо наших студентів зі святом спорту. Бажаємо
усім міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в
усіх справах!

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

ЗБ-41

25.11.2022

 Екзамен (Організація робіт в садово-парковому будівництві і господарстві)

22.11.2022

Екзамен Ландшафтний дизайн
Детальніше
ВГОРУ

ЗБ-31

24.03.2023

Практика з квітництва
Захист рослин

23.03.2023

Фізичне виховання
Практика з квітництва

22.03.2023

Механізація робіт
Практика з квітництва
 Виховна година
 Захист рослин

21.03.2023

Економічна теорія
Практика з квітництва
Проектування

20.03.2023

Практика з квітництва
Проектування
Детальніше
ВГОРУ

ЗБ-21

24.03.2023

Історія України
Креслення та образотворча грамота
Практика розсадницька

23.03.2023

фіз вих
Практика розсадницька

22.03.2023

укр. літ
Практика розсадницька
 Історія садово-паркового господарства
Німецька мова
Виховна година
Англійська мова
файл 1   файл 2

21.03.2023

Практика розсадницька
Історія України
файл 1   файл 2

20.03.2023

Квітництво
Практика розсадницька
Детальніше
ВГОРУ

ЗБ-11

24.03.2023

 Німецька мова
Фізика і астрономія 
Англійська мова
Основи правознавства
Захист України.

23.03.2023

Математика
Німецька мова
Культурологія 
Зарубіжна література

22.03.2023

Німецька мова
Інформатика 
Фізика і астрономія
Хімія 
Англійська мова

файл 1   файл 2


21.03.2023

Культурологія 
Всесвітня історія 
Основи філософських знань

20.03.2023

Біологія
Математика
Українська мова

файл 1   файл 2   файл 3

Детальніше
ВГОРУ

ОТ-41

24.03.2023

Технологія в галузях рослинництва
Технологія в галузях рослинництва
Основи менеджменту, підприємництва і агробізнесу

23.03.2023

Охорона праці в галузі
практика з тваринництва

22.03.2023

Технологія заготівлі і зберіг
Організація і планування діяльності АФ

21.03.2023

Основи стандартизації
Технологія заготівлі і зберіг (практика)
Основи стандартизації 

20.03.2023

 практика з тваринництва
Охорона праці в галузі
Детальніше
ВГОРУ

ОТ-31

24.03.2023

Захист рослин
Сільськогсподарські машини та їх використання

23.03.2023

Основи керування і БР
ТВПР 
Кормовиробництво 

22.03.2023

Виховна година
ТВПР 
Економіка сільського господарства
, Основи ветеринарії
Кормовиробництво 

21.03.2023

Плодоовочівництво 
ТВПР 

20.03.2023

Кормовиробництво 
ТВПР 
Основи ветеринарії
Детальніше
ВГОРУ

ОТ-21

24.03.2023

Трактори і автомобілі
Mатематика 
Основи тваринництва і бджільництва

23.03.2023

Трактори і автомобілі
Основи тваринництва і бджільництва
фіз вих

22.03.2023

Українська література
Діловодство
Агрохімія 
Виховна година

21.03.2023

Німецька мова
Ботаніка
укр. мова
англійська мова
Землеробство з грунтознавством

20.03.2023

Основи тваринництва і бджільництва
Історія України
Детальніше
ВГОРУ

ОТ-11

24.03.2023

англійська мова
 Німецька мова
фізична культура
математика

файл 1   файл 2

Основи філософських знань

23.03.2023

Зарубіжна література
Зарубіжна література
 укр. літ.
 укр. мова 

22.03.2023

Інформатика 
Культурологія 
Фізика і астрономія
Основи філософських знань
фізична культура

файл 1   файл 2


21.03.2023

Географія 
Громадянська освіта
файл 1     файл 2    файл 3    файл 4     файл 5

20.03.2023

Біологія
Фізика і астрономія
Хімія
Всесвітня історія
Детальніше
ВГОРУ

А-41

24.03.2023

Менеджмент і маркетинг
Овочівництво 
практика дисципліна “Насінництво і селекція”

23.03.2023

 Менеджмент і маркетинг
“Насінництво і селекція”

22.03.2023

Насінництво і селекція
Овочівництво 

21.03.2023

Менеджмент і маркетинг
практика дисципліна “Насінництво і селекція”

20.03.2023

Насінництво і селекція
практика дисципліна “Насінництво і селекція”
файл 1    файл 2   файл 3    файл 4
Детальніше
ВГОРУ

А-31

24.03.2023

Захист рослин
Плодівництво 

23.03.2023

Економіка підприємства
механізація 
Рослинництво 

22.03.2023

Економічна теорія
Плодівництво 
Виховна година
Захист рослин

21.03.2023

механізація 
 с.г машини
Економіка підприємсьтва

20.03.2023

Плодівництво 
Рослинництво 
 с г машини 
Детальніше
ВГОРУ

А-22

24.03.2023

Mатематика

23.03.2023

фіз вих
Українська література

22.03.2023

Німецька мова
Англійська мова
ДПМ

21.03.2023

Історія України
спец мед групу
фіз вих
укр. мова

20.03.2023

Українська література
ДПМ
 Історія України
Детальніше
ВГОРУ

А-21

24.03.2023

Математика
Історія України
Дпм

23.03.2023

Історія України
 Українська мова

файл 1   файл 2


22.03.2023

Виховна година
Німецька мова
Агрохімія 
Англійська мова

файл 1  файл 2

 Українська література

файл 1   файл 2   файл 3


21.03.2023

Дпм
фізична культура
Механізація рослинництва
спец мед групу

20.03.2023

Історія України
Дпм
Детальніше
ВГОРУ

А-11

24.03.2023

англійська мова
ФІзика і астрономі
 Німецька мова

23.03.2023

Всесвітня історія
Німецька мова
фізична культура

22.03.2023

Інформатика 
Основи філософських знань
Культурологія 
англійська мова
Німецька мова

21.03.2023

Екологія
Математика
Всесвітня історія

20.03.2023

Біологія
Фізика і астрономія
Хімія 
Детальніше
ВГОРУ

ТС-22

24.03.2023

Технологія переробки продукції тваринництва
Тезнологія відтворення с/г тварин
Технологія відтворення с/г тварин

23.03.2023

Бджільництво
Технологія виробництва молока
Технологія відтворення с/г тварин

22.03.2023

Виховна година
Технологія переробки продукції тваринництва
Технологія виробництва молока
Технологія відтворення с/г тварин

21.03.2023

 Технологія виробництва молока 
Бджільництво
Свинарство

20.03.2023

Технологія відтворення с/г тварин
Технологія виробництва молока
спец мед групу
Свинарство
Детальніше
ВГОРУ

Т-42

24.03.2023

Діджиталізація 
Управління якістю продукції,

23.03.2023

Менеджмент і маркетинг
Вівчарство

22.03.2023

Управління якістю продукції
Технологія вирощування риби
Вівчарство
виховна 

21.03.2023

Управління якістю

20.03.2023

 Менеджмент і маркетинг
Технологія вирощування риби
Технологія вирробництва продукції птахівництва
Детальніше
ВГОРУ

Т-41

24.03.2023

Управління якістю продукції

23.03.2023

Менеджмент і маркетинг
Технологія вирробництва продукції птахівництва

22.03.2023

Управління якістю продукції
Виховна година
Вівчарство
 Технологія вирощування риби

21.03.2023

Управління якістю
Менеджмент і маркетинг

20.03.2023

Вівчарство
Менеджмент і маркетинг
Детальніше
ВГОРУ

Т-31

24.03.2023

Технологія відтворення с/г тварин
Бджільництво
Свинарство

23.03.2023

Технологія відтворення с/г тварин
Свинарство
Технологія виробництва молока 

22.03.2023

Технологія відтворення с/г тварин
Виховна година
Технологія переробки продукції тваринництва
Технологія переробки продукції тваринництва
Бджільництво

21.03.2023

Німецька мова
Технологія виробництва молока
Англійська мова
Технологія відтворення с/г тварин

20.03.2023

Технологія відтворення с/г тварин
Технологія виробництва молока
спец мед групу
фіз вих
Детальніше
ВГОРУ

Т-22

24.03.2023

Основи охорони праці
математика
фізична культура

файл 1   файл 2


23.03.2023

Годівля с.г тварин
Економічна теорія 
Історія України
Машини та обладнання для виробництва і переробки продукції тваринництва

22.03.2023

Українська літераура
Розведення
спец мед групу
Українська мова
фізична культура

файл 1   файл 2   файл 3


21.03.2023

Органічне тваринництво
Анатомія
Безпека життєдіяльності
Годівля с.г тварин

20.03.2023

Німецька мова
Годівля с.г тварин
Машини та обладнання для виробництва і переробки продукції тваринництва
 Англійська мова
Детальніше
ВГОРУ

Т-21

24.03.2023

Основи охорони праці
фіз вих

23.03.2023

Розведення
математика
Годівля с.г тварин
Машини та обладнання для виробництва і переробки продукції тваринництва

22.03.2023

Виховна година
Анатомія
Українська мова
німецька мова
Розведення
Англійська мова

файл 1   файл 2   файл 3


21.03.2023

Органічне тваринництво
Інформаційні технології 
Годівля с.г тварин
Історія України

20.03.2023

Розведення
Українська література
Годівля с.г тварин
Детальніше
ВГОРУ

Т-Тк-11

24.03.2023

Математика 
Основи правознавства
Фізика 
Захист України (ОМЗ)

23.03.2023

Зарубіжна література
 укр. літ.
спец мед групу
фіз вих

22.03.2023

Анатомія
Зарубіжна література
виховна година
Хімія 
 Українська мова

файл 1   фалй 2


21.03.2023

Інформатика 
Культурологія 
німецька мова
Фізика 
 Англійська мова

файл 1    файл 2


20.03.2023

Біологія
спец мед групу
фіз вих
Математика 
Всесвітня історія 

файл 1   файл 2

Детальніше
ВГОРУ

МГ-41

16.11.2022

Газові мережі та устаткування
Детальніше
ВГОРУ

МГ-31

24.03.2023

Основи електротехніки
Технологія і організація будівельно-монтажних та ремонтних робіт в газовому господарства
Технологія і організація будівельно-монтажних та ремонтних робіт в газовому господарства

23.03.2023

Основи охорони праці
Фізичне виховання
 Технологія і організація будівельно-монтажних та ремонтних робіт в газовому господарства

22.03.2023

ПДР 
Виховна година
Основи охорони праці
Основи електротехніки

21.03.2023

ПДР 
Технологія і організація будівельно-монтажних та ремонтних робіт в газовому господарства
Експлуатація устаткування та систем газопостачання

20.03.2023

Технологія і організація будівельно-монтажних та ремонтних робіт в газовому господарства
ПДР 
ОБДР 
Детальніше
ВГОРУ

МГ-21

24.03.2023

 Інженерна графіка 
Історія України
Матеріалознавство і ТКМ

файл 1    файл 2


23.03.2023

фіз вих
Ознайомлювальна практика
Ознайомлювальна практика

22.03.2023

укр. літ
Німецька мова
Виховна година
Ознайомлювальна практика
Англійська мова

файл 1   файл 2


21.03.2023

Історія України

файл 1   файл 2


20.03.2023

Інженерна геодезія
Детальніше
ВГОРУ

МГ-11

24.03.2023

англійська мова
спец мед групу
 Німецька мова
фізична культура
математика

файл 1   файл 2

Основи філософських знань

23.03.2023

Інженерна графіка
Зарубіжна література
 укр. літ.
 укр. мова 

22.03.2023

Інформатика 
Культурологія 
Фізика і астрономія
Основи філософських знань
фізична культура

файл 1   файл 2


21.03.2023

Географія 
Громадянська освіта
файл 1     файл 2    файл 3    файл 4     файл 5

20.03.2023

Біологія
Фізика і астрономія
Хімія
Всесвітня історія
Детальніше
ВГОРУ

МСК-23

24.03.2023

Інформаційні технології
Менеджмент і маркетинг
Економіка підприємства

23.03.2023

Машини і обладнання для переробки сг. продукції
Експлуатація машин і обладнання

22.03.2023

Діджиталізація в с.г
Машини і обладнання для переробки сг.продукції
Менеджмент і маркетинг
Виховна година

21.03.2023

Інформаційні технології 
Основи філософських знань
Експлуатація машин і обладнання

20.03.2023

Інформаційні технології 
Діджиталізація в с.г
Основи екології
Детальніше
ВГОРУ

МСК-13

24.03.2023

Матеріалознавство і ТКМ
Сільськогосподарські машини
Загальна електротехніка з основами автоматики

23.03.2023

 Машини і обладнання для тваринництва
 Трактори, автомобілі та ПММ
Технічний сервіс в АПК та ремонт машин та обладнання

22.03.2023

Виховна година
Сільськогосподарські машини
МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО І ТКМ
Технічна механіка
фіз вих

21.03.2023

Економічна теорія
Англійська мова
Основи нарисної геометрі
німецька мова

20.03.2023

Машини і обладнання для тваринництва
Трактори, автомобілі та ПММ
Основи агрономії

файл 1   файл 2

Детальніше
ВГОРУ

М-42

24.03.2023

Машини і обладнання для переробки сг.продукції
Основи охорони праці та безпека житєдіяльності

23.03.2023

Вища математика

22.03.2023

Менеджмент
Вища математика

21.03.2023

Менеджмент
Машини і обладнання для переробки сг. продукції

20.03.2023

Менеджмент
Детальніше
ВГОРУ

М-41

24.03.2023

Машини і обладнання для переробки сг. продукції
Основи охорони праці та безпека житєдіяльності

23.03.2023

Вища математика
Машини і обладнання для переробки сг. продукції
Менеджмент

22.03.2023

Діджиталізація в с\г
Виховна година
Вища математика

21.03.2023

Менеджмент
Вища математика

20.03.2023

Вища математика
Основи охорони праці та безпека житєдіяльності
Менеджмент
Детальніше
ВГОРУ

М-32

24.03.2023

механізація 
Технічний сервіс та ремонт машин і обладнання

23.03.2023

Основи охорони праці та безпека житєдіяльності.
 с.г машини
фізичне виховання

22.03.2023

с.г машини
Технічний сервіс та ремонт машин і обладнання

21.03.2023

с.г машини
спец мед групу
фізичне виховання

20.03.2023

с.г машини
с.г машини
Основи охорони праці та безпека житєдіяльності
Детальніше
ВГОРУ

М-31

24.03.2023

с.г машини

23.03.2023

с.г машини
ПДР 

22.03.2023

Виховна година
 с.г машини
ПДР 

21.03.2023

Німецька мова
Англійська мова
Вступ до фаху

20.03.2023

с.г машини
ПДР 
Детальніше
ВГОРУ

М-22

24.03.2023

Технічна механіка
Історія України

файл 1   файл 2

Трактори і автомобілі

файл 1   файл 2   файл 3


23.03.2023

Основи нарисної геометрії
ВСТВ 
Українська література 

файл 1   файл 2


22.03.2023

Виховна година
ВСТВ 
Основи теплотехніки і гідравліки
Mатематика 
Трактори і автомобілі

файл 1    файл 2    файл 3


21.03.2023

 Матеріалознавство і ТКМ
Історія України
Основи нарисної геометрії
Англійська мова (Лампека)
Англійська мова

файл 1    файл 2     файл 3


20.03.2023

Технічна механіка
спец мед групу
фіз вих
Українська мова
Трактори і автомобілі

файл 1   файл 2     файл 3

Детальніше
ВГОРУ

М-21

24.03.2023

Історія України
 Технічна механіка
 Трактори, автомобілі та ПММ

файл 1   файл 2


23.03.2023

Mатематика 
ВСТВ 
Трактори, автомобілі та ПММ

файл 1   файл 2 

фізична культура

22.03.2023

Виховна година
Англійська мова
Німецька мова
Українська мова
Трактори, автомобілі та ПММ

файл 1   файл 2

Українська література

файл 1   файл 2   файл 3


21.03.2023

Основи теплотехніки і гідравліки
Основи нарисної геометрії 
Матеріалознавство і ТКМ
ВСТВ 

20.03.2023

Технічна механіка
Історія України
 Трактори, автомобілі та ПММ

файл 1   файл 2

Детальніше
ВГОРУ

М-12

24.03.2023

Біологія
Фізика
Англійська мова

файл 1    файл 2


23.03.2023

Математика 
фізична культура

22.03.2023

Основи філософських знань
Основи правознавства
Хімія 
 Українська література

21.03.2023

фізична культура
спец мед групу
Географія 
 Англійська мова

файл 1      файл 2

Українська мова

20.03.2023

Всесвітня історія 
Фізика 
Математика 
Культурологія 

файл 1   файл 2

Детальніше
ВГОРУ

М-11

24.03.2023

Біологія
Англійська мова
Німецька мова
Екологія

23.03.2023

Всесвітня історія 
Німецька мова
Основи правознавства

22.03.2023

Хімія 
Mатематика 
Німецька мова
Англійська мова
Українська мова

файл 1    файл 2


21.03.2023

Інформатика 
спец мед групу
Фізика 

20.03.2023

Культурологія 
Культурологія 
Хімія 
Українська література

файл 1   файл 2   файл 3   файл 4

Математика 
Детальніше
ВГОРУ

Е-43

24.03.2023

Практика “Вирішення вироб. ситуац. завдань”
Економіка
Автоматизація ТП і САК

23.03.2023


Діджиталізація
Практика “Вирішення вироб. ситуац. завдань

22.03.2023

 Менеджмент і маркетинг
Практика “Вирішення вироб. ситуац. завдань”
Експлуатація і ремонт електрообладнання

21.03.2023

Експлуатація і ремонт електрообладнання
Практика “Вирішення вироб. ситуац. завдань

20.03.2023

Автоматизація ТП і САК
Практика “Вирішення вироб. ситуац. завдань” 
Експлуатація і ремонт електрообладнання 
Детальніше
ВГОРУ

Е-42

24.03.2023

Практика по вирішенню виробничо-ситуаційних
Автоматизація ТП і САК

23.03.2023

Діджиталізація
Практика по вирішенню виробничо-ситуаційних задань
Менеджмент і маркетинг 
Основи енергозбереження

22.03.2023

Автоматизація ТП і САК
Практика по вирішенню виробничо-ситуаційних задань 

21.03.2023

Експлуатація і ремонт електрообладнання
Практика по вирішенню виробничо-ситуаційних 
Автоматизація ТП і САК

20.03.2023

Практика по вирішенню виробничо-ситуаційних задан
Основи енергозбереження
Економіка
Детальніше
ВГОРУ

Е-41

24.03.2023

Електротехнологія 
Практика (Вирішення виробничих ситуацій)

23.03.2023

Діджиталізація
Автоматизація ТП і САК
Практика (Вирішення виробничих ситуацій)
Основи енергозбереження

22.03.2023

Практика (Вирішення виробничих ситуацій)

21.03.2023

Основи енергозбереження
Основи енергозбереження
Практика (Вирішення виробничих ситуацій)

20.03.2023

Основи енергозбереження
Автоматизація ТП і САК
Практика (Вирішення виробничих ситуацій)
Детальніше
ВГОРУ

ЕС-23

24.03.2023

Електропостачання
Англійська мова

23.03.2023

Ел.привод с.г. машин
Електропостачання
Основи автоматики

22.03.2023

Ел.привод с.г. машин
спец мед групу
Електричне освітлення і опромінення
фіз вих
Виховна година

файл 1   файл 2


21.03.2023

Монтаж електрообладнання і систем керування
Інженерна механіка
Електропостачання

20.03.2023

Основи автоматики
 спец мед групу
Інженерна механік
фіз вих
Детальніше
ВГОРУ

Е-32

24.03.2023

Англійська мова

файл 1   файл 2

основи автоматики
 Інженерна механіка
Електричне освітлення і опромінення

файл 1   файл 2


23.03.2023

Ел.привод с.г. машин
основи автоматики
Електропостачання

файл 1    файл 2


22.03.2023

Ел.привод с.г. машин
спец мед групу
Виховна годинна
Електропостачання
фізичне виховання

файл 1   файл 2   файл 3


21.03.2023

Електричне освітлення і опромінення
Електропостачання
Основи автоматики

20.03.2023

Еоектропостачання
 спец мед групу
Інженерна механіка
фізичне виховання

файл 1     файл 2    файл 3

Детальніше
ВГОРУ

Е-31

24.03.2023

Інженерна механіка
Електропостачання
Електричне освітлення і опромінення
файл 1   файл 2

23.03.2023

Ел.привод с.г. машин
Інженерна механіка
основи автоматики

22.03.2023

Виховна година
німецька мова
спец мед групу
фіз вих
Англійська мова за професійним спрямуванням.
Ел.привод с.г. машин

21.03.2023

Основи автоматики
Електропостачання
Електричне освітлення і опромінення

20.03.2023

Інженерна механіка
 спец мед групу
фіз вих
Електропостачання
Детальніше
ВГОРУ

ЕС-13

24.03.2023

Соціологія
Охорона праці та БЖД
Інженерна та комп’ютерна графіка
Основи електроніки

23.03.2023

ТОЕ 
Історія України
Основи керування автомобілем та безпека руху. 

22.03.2023

Виховна година
 Інженерна та комп’ютерна графіка
Основи електроніки
Конструкційні та електротехнічні матеріали

файл 1   файл 2


21.03.2023

Основи правознавства
Основи тваринництва
 Електричні машини

20.03.2023

 Історія України
Культурологія 
Англійська мова
Детальніше
ВГОРУ

Е-22

24.03.2023

фізична культура
Інженерна графіка
Основи електроніки

23.03.2023

ТОЕ 
Історія України
Машини і обладнання в АПК

22.03.2023

Конструкційні та електротехнічні матеріали
 Німецька мова
укр. літ
Англійська мова
Виховна

файл 1   файл 2


21.03.2023

Основи електроніки
Охорона праці та БЖД
Машини і обладнання в АПК
Електричні машини

20.03.2023

 Електричні машини
Історія України
Інженерна графіка
Основи електроніки 
Детальніше
ВГОРУ

Е-21

24.03.2023

Математика
 Основи електроніки

23.03.2023

ТОЕ 
Машини і обладнання в АПК
 Українська література

файл 1   файл 2

 Історія України

файл 1   файл 2


22.03.2023

 Електричні машини
Виховна година
англійська мова
Конструкційні та електротехнічні матеріали

21.03.2023

Основи електроніки
Охорона праці та БЖД
Машини і обладнання в АПК
файл 1   файл 2

20.03.2023

Інженерна графіка
 спец мед групу
Інженерна графіка
Основи електроніки
Українська мова

файл 1   файл 2

фізична культура

файл 1    файл 2   файл 3

Детальніше
ВГОРУ

ЕП-12

24.03.2023

спец мед групу
Біологія
англійська мова
фізична культура

23.03.2023

Математика
Всесвітня історія 
Українська мова

файл 1    фалй 2


22.03.2023

Виховна година
Захист України 
Всесвітня історія 
Фізика 
 Зарубіжна література

21.03.2023

англійська мова
Математика
Культурологія 
Основи теплотехніки і гідравліки

20.03.2023

Фізика
 спец мед групу
фіз вих
Українська література
файл 1   файл 2    файл 3   файл 4
Детальніше
ВГОРУ

Е-11

24.03.2023

Математика
спец мед групу
Біологія
фізична культура

файл 1    файл 2


23.03.2023

Всесвітня історія 
Хімія 
Математика

22.03.2023

Інформатика 
Фізика 
Захист України 
Всесвітня історія 
Виховна година

21.03.2023

Англійська мова
Культурологія 
Німецька мова
Основи правознавства
Основи теплотехніки і гідравліки

20.03.2023

Німецька мова
 спец мед групу
Математика
Фізика
Англійська мова
Зарубіжна література
фізична культура

файл 1   файл 2

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти (9 кл)

 

 

 

Рейтингові списки абітурієнтів на основі диплома кваліфікованого робітника (ПТУ скорочений термін навчання)

 

 

 

 

Рейтингові списки абітурієнтів на основі диплома кваліфікованого робітника (ПТУ 2й курс)

Детальніше
ВГОРУ

4 листопада 2022 року викладачем агрономічних дисциплін Кривичун Г.В було проведено відкрите заняття “Первинна переробка і зберігання с,г продукції”

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Щорічно 18 травня в Україні відзначається День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

ЗВІТ-ЩОДЕННИК

ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ 

ПРАКТИКИ ІЗ СПЕЦІАЛЬНОСТІ  204 «ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА І  ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА»

Детальніше
ВГОРУ

Сьогодні, коли наш народ героїчно виборює свободу та незалежність, слова Шевченка актуальні, як ніколи.
 
Шевченкове пророче слово звучить з вуст наших воїнів, волонтерів, письменників, парламентарів, дипломатів, студентів, школярів, усіх тих, хто у своїх серцях плекає любов до рідного українського слова та з вірою в Україну, наближає нашу перемогу.
 
У такий важкий та історично-важливий момент, коли українці показали всьому світові свою єдність, щомиті утверджуючи свободу і незалежність, неухильно крокуючи до європейського майбутнього України, пам’ятаймо Шевченкові слова: 

Детальніше
ВГОРУ

Сторінками історії… До  Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

відеофайл
Детальніше
ВГОРУ

ОТз-22, ОТз-22 (Агропрактик)

28.01.2023

 англійська за ПС
Основи охорони праці
Детальніше
ВГОРУ

Інформація про пробне ЗНО

Детальніше
ВГОРУ

01 грудня 2021 року, викладачі циклової комісії « Електротехнічних дисциплін» Панчук Ю.О. та Єнич В.В. провели відкриту виховну годину на тему: «6 грудня – День Збройних Сил України.» для студентів груп Е-21 та Е-22.

Дорогі захисники Української держави! 6 грудня – День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

8 грудня 2021 року викладачами комісії «Електротехнічних дисциплін» було проведено відкриту
виховну годину до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом.
Метою виховної години стало проінформувати студентів про проблему СНІДу в світі та в Україні,
звернути увагу на шляхи інфікування та способи захисту від цієї хвороби, формувати толерантне,
адекватне ставлення до людей з діагнозом СНІД / ВІЛ. Виховання здорового способу життя,
толерантності, відповідальності. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

2 грудня 2021 року студенти групи МГ-31 відпрацювали окремі елементи практичних занять з навчальної дисципліни «Будова і експлуатація автомобіля» у виробничих умовах автотранспортного підприємства ТзОВ «Європа Транс Агро», що знаходиться в м. Дубно вул. Грушевського, 184.

Студенти з цікавістю ознайомились з виробничо-господарською діяльністю одного з п’яти автотранспортних підприємств, що входять до групи компаній PLC UkrLandFarming. Цей український вертикально інтегрований агрохолдинг займає чільні місця  серед лідерів аграрного ринку України за обсягом земельного банку  і потрапляє в ТОП-5 за обсягом експорту.

Здобувачі освіти побували на робочих місцях з технічного обслуговування і ремонту рухомого складу на СТО, на місцях стоянки і тривалого зберігання автомобілів, причепів і цистерн.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

30 листопада 2021р. в лабораторії “Технічний сервіс в АПК”, викладач технічних дисциплін Левчук Володимир Віталійович провів відкрите заняття у групі М-41 з навчальної практики “Технічний сервіс в АПК” на тему: “Вивчення та виконання операцій технічного обслуговування і діагностування вузлів трансмісії і ходової частини тракторів, автомобілів, комбайнів”. На занятті були присутні викладачі комісії “Технічних дисциплін”.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

1 грудня в лекційній залі Мирогощанського аграрного фахового коледжу

була проведена науково-практична конференція за підсумками проходження виробничої технологічної та переддипломної практики студентами відділення «Агрономія»

З вступним словом до присутніх звернувся завідуючий відділенням – О.В.Борисов, який звернув увагу на те, що практичне навчання – це невід’ємна складова у підготовці кваліфікованого фахівця. Він наголосив, що саме на виробництві студенти мають змогу закріпити теоретичні знання, які одержали під час вивчення спеціальних дисциплін.

Під час конференції студенти ознайомили присутніх з основними моментами проходження практики у кращих господарствах України, Німеччини і Польщі, доповнюючи свої виступи цікавими відеоматеріалами та змістовними презентаціями.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Історія нас горем вчить,

Щоб не забулось незабутнє.

Бо там, де пам’ять не мовчить,

Там щастям повниться майбутнє.

 

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ –  день спільного болю, спільної пам’яті, спільного обов’язку. Обов’язку – закарбувати в серцях пам’ять про тих безневинних, кого прирекли на страшну смерть – смерть від голоду. Обов’язку – не забути правду про злочин, правду, яку повинні передавати з покоління в покоління. Адже життя людини – найцінніший дар, дорожчий за всі цінності на землі.

Щороку в останню суботу листопада запалюємо свічки у пам’ять про жертви Голодомору – геноциду українського народу. Цьогоріч – це 27 листопада.

27 листопада, о 16:00, закликаємо всіх традиційно запалити свічки у вікнах осель та на пам’ятних місцях у ваших містах і селах і вшанувати мільйони вбитих голодом українців.

 

Згадайте нас – бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно..

відео

 

Детальніше
ВГОРУ

ЗНО – 2022

Детальніше
ВГОРУ

Виховна година для студентів І і ІІ курсів

ВИХОВНА ГОДИНА ДЛЯ   І-ІІ   КУРСІВ (Підготувала Бутрій Л.М.)

Детальніше
ВГОРУ

Графік сесії Агрономи

Детальніше
ВГОРУ

З Днем Української писемності та мови!

Детальніше
ВГОРУ

Положення про конкурсний відбір на посаду керівника

файл 1              файл 2

Детальніше
ВГОРУ

Наказ ДОН про наглядову раду
Детальніше
ВГОРУ

 

03 листопада 2021 року об 11.00 год. у Мирогощанському аграрному
фаховому коледжі відбудеться обласне методичне об’єднання викладачів
фізики закладів фахової передвищої освіти Рівненської області.
Форма проведення: дистанційна (конференція Google Meet)

 

 

Детальніше
ВГОРУ

12 жовтня 2021р. в аудиторії №10, викладач технічних дисциплін Яковлев Віталій Валерійович провів відкрите заняття у групі МГ-31 з навчальної дисципліни “Інженерно-технічне устаткування будівель” на тему: “Опалювальні прилади системи опалення”. На занятті були присутні викладачі комісії “Технічних дисциплін”.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

13 жовтня 2021 викладачем комісії технічних дисциплін Біляк О.В було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Технічна механіка” на тему “Основи опору матеріалів” у групі М-21 (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Існує думка: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». І це правда, адже побачене на власні очі справляє на нас більше враження та на довше залишається в пам’яті, ніж те, про що ми просто чули.

12 жовтня 2021 року викладачем навчальної дисципліни «Технологія виробництва, переробки і зберігання сільськогосподарської продукції» Давидовим С. Г. з студентами групи ЕС-13 спеціальності  «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» проведена виїзна екскурсія з відпрацюванням окремих елементів практичного заняття на Дубенське автотранспортне підприємство ТОВ «Європа Транс Агро» групи компаній «UkrLandFarming».

Сьогодні підприємство є лідером вантажних автомобільних перевезень західного регіону, динамічно розвивається, постійно впроваджує у виробничий процес нові автотранспортні засоби і технології.

Упродовж перебування студенти  ознайомились з виробничою діяльністю, організацією вантажних перевезень автомобільного підприємства і технологією виконання  основних  операцій технічного сервісу автомобілів.

Студенти спостерігали за особливостями виробничого процесу, роботою працівників безпосередньо на робочих місцях, мали можливість з ними поспілкуватися та отримати відповіді на всі свої запитання.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

12.10.2021 Викладач електротехнічних дисциплін Панчук Ю.О. провів відкрите
заняття в групі Е-41 з навчальної дисципліни «Економіка сільського
господарства і організація агроенергосервісу» на тему “Організація
будівництва і монтажу, технічного обслуговування і ремонту об’єктів
електрифікації”. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Електроенергетика – основа науково-технічного прогресу сучасності, оскільки забезпечує людство теплом, світлом та енергією, без якої неможлива робота будь-якого електричного, електронного, комп’ютерного устаткування, обладнання промислових підприємств, транспорту та інше.

13 жовтня 2021 року на відділенні “Електрифікація” відбулася науково-практична конференція по проходженню виробничо-технологічної практики, яку підготували викладачі Тимощук Р.М.; Стребчук В.А. та студенти  ІІІ курсу Мирогощанського аграрного фахового коледжу.

У зв’язку із карантинними обмеженнями конференція проводилась у змішаному форматі “онлайн-оф лайн”.

Під час конференції студенти доповідали про отримані знання та навички на підприємствах. Доповіді були підготовлені у вигляді презентацій, відеоматеріалів передових підприємств. Студенти зуміли за короткий час позитивно зарекомендувати не тільки себе а й навчальний заклад.

Дякуємо усім хто приймав участь. Бажаємо усім знайти себе в професії, творчих та професійних злетів.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Е-41 Е-42 Е-43 Курсова робота “Економіка с.г. і організація агросервісу”

07.10.2021

Курсова робота Економіка с.г.
Детальніше
ВГОРУ

22-24.09.2021 в місті Сарни відбувся чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з вільної боротьби.

Представники Мирогощанського аграрного фахового коледжу здобули призові місця на цих змаганнях. Студенти групи Е-21 Вац Роман- ІІ місце, студент групи Е-11 Панчук Дмитро. Підготував спортсменів тренер Довгалець В.В.

Рада КФК (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

22 вересня 2021 року, викладач Мирогощанського аграрного фахового коледжу Шевчук В.Т. та  студенти групи М-31, в лекційній залі коледжу, провели відкриту виховну годину «Ми йшли у бій не ради слави…» (до Дня партизанської слави) для студентів першого курсу груп М-11, М-12. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Т-32

27.04.2022

виховна

файл 1        файл 2


26.04.2022

Екзаменаційні питання з навчальної дисципліни “Технологія відтворення с/г тварин”

файл 1     файл 2     файл 3

Детальніше
ВГОРУ

21 вересня 2021 року на відділенні «Електрифікація» проведено традиційне свято знайомства з професією «Я – електрик»
Осінь–це пора різних відтінків, яка викликає у кожного свої емоції. А в одночас, вона є ще незнайомою, для студентів котрі вступили до лав Мирогощанського аграрного коледжу. Дана осінь розпочалася не лише в новому місці але і з новими знайомствами: викладачів і однокурсників, для веселішого знайомства з коледжом та обраною професією,викладачі та студенти старших курсів, відділення «Електрифікація» ознайомили першокурсників з обраною професією, лабораторіями та дисциплінами, які вони будуть вивчати протягом навчання. Родзинкою свята були конкурси, в яких активну участь взяли студенти першого курсу. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Викладачі Луць В.С. і Корнелюк Л.П. провели заняття з дисциплін “Ремонт машин і обладнання” і “Техсервіс в АПК та ремонт машин і обладнання” на базі РІвненського РТП  Студенти груп М-41,МСК-23 ознайомились з ремонтною базою підприємства, технологіями відновлення деталей та ремонту двигунів, коробок передач , паливних насосів і т.ін. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

21.09.2021 Викладач електротехнічних дисциплін Тимощук Р.М. провів відкрите заняття в групі Е-41 з навчальної дисципліни «Електротехнологія» на тему “Електричні холодильні машини та теплові насоси”.

 

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Міжнародний день студентського спорту

Шановні-студенти

Детальніше
ВГОРУ

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МИРОГОЩАНСЬКОЇ ОТГ!!! (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

14.09.2021 Викладач фізичного виховання Романів Ю.В. провів відкрите занняття в групі М-11 з фізичної культури на тему”Легка атлетика. Біг на короткі дистанції. Стрибки в довжину з розбігу”. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

ЗБ-41

03.11.2021

Озеленення Питання на залік

03.11.2021

Основи стандартизації. Питання на залік

02.11.2021

Озеленення інтер’єрів
Ландшафтний дизайн
Ландшафтний дизайн

01.11.2021

Ландшафтний дизайн
Топіарне мистецтво
Озеленення 
Питання до заліку
Детальніше
ВГОРУ

ЗБ-31

23.06.2022

Проектування (екзамен)

16.06.2022

ЕКЗАМЕН з ландшафтної архітектури

13.06.2022

Перелік запитаннь з навчальної дисципліни “Охорона праці в галузі”
Детальніше
ВГОРУ

ЗБ-21

17.06.2022

Екзамен з розсадників декоративних культур

14.06.2022

Дендрологія (екзамен)
Детальніше
ВГОРУ

ЗБ-11

23.06.2022

ВПЗ 
ВПЗ (дівчата)

22.06.2022

ВПЗ
ВПЗ (дівчата)

файл 1       файл 2         файл 3


21.06.2022

Хімія (екзамен)
ВПЗ (дівчата)

файл 1       файл 2         файл 3

Детальніше
ВГОРУ

ПК-41

27.11.2021

фітодизайн 
промислове квітництво 
промислове квітництво 
 Організація і планування виробництва

26.11.2021

Фітодизайн 
Промислове квітництво
Промислове квітництво
Організація і планування виробництва

25.11.2021

Фітодизайн 
 Промислове квітництво
основи підприємництва і маркетингу
Залік з Економічної теорії
Плодоовочівництво 

24.11.2021

Промислове квітництво
Фітодизайн 
Озеленення присадибних ділянок
Виховна година

23.11.2021

основи підприємництва і маркетингу
Фітодизайн 
Плодоовочівництво 
Організація і планування виробництва

22.11.2021

 Озеленення присадибних ділянок
Фітодизайн 
Промислове квітництво
Промислове квітництво
Детальніше
ВГОРУ

ОТ-41

16.06.2022

 ЕКЗАМЕН Організація і планування діяльності АФ

13.06.2022

 ЕКЗАМЕН Бухгалтерський облік і фінансування
Детальніше
ВГОРУ

ОТ-31

03.06.2022

Сільськогосподарські машини та їх використання. Екзамен

31.05.2022

Основи керування і БР Екзамен
Детальніше
ВГОРУ

ОТ-21

17.06.2022

Екзамен з навчальної дисципліни “Трактори і автомобілі”

13.06.2022

екзамен із “Землеробства”
Детальніше
ВГОРУ

ОТ-11

23.06.2022

Хімія (екзамен)

21.06.2022

Зарубіжна література
укр. літ. 
укр. літ.

20.06.2022

 укр. мова

файл 1      файл 2 

Захист України

файл 1        файл 2

Детальніше
ВГОРУ

А-41

17.06.2022

ЕКЗАМЕН Організація і планування діяльності АФ

14.06.2022

Технологія переробки і зберігання прод. рос.” (екзамен)

13.06.2022

Технологія переробки і зберігання прод. рос.” ( Підготовка до екзамену)
Детальніше
ВГОРУ

А-31

01.06.2022

 Захист рослин Екзамен
Сг-машини перлiк питань на екзамен
Детальніше
ВГОРУ

А-21

15.06.2022

питання до екзамену з дисципліни “Землеробство”

10.06.2022

Екзамен Ботаніка

07.06.2022

Перелік екзаменаційних питань з навчальної дисципліни “Агрохімія”
Детальніше
ВГОРУ

А-11

22.06.2022

Хімія (екзамен)
Детальніше
ВГОРУ

ТС-12

23.06.2022

ЕКЗАМЕН З ГОДІВЛІ С.Г ТВАРИН

20.06.2022

 семестровий екзамен з навчальної дисципліни “Розведення с.г. тварин”
Детальніше
ВГОРУ

Т-42

Детальніше
ВГОРУ

Т-31

26.04.2022

Питання на екзамен з свинарства
Детальніше
ВГОРУ

Т-22

Детальніше
ВГОРУ

Т-21

23.06.2022

екзамен з навчальної дисципліни “Розведення с.г. тарин”

22.06.2022

 перелік питань на семестровий екзамен з “Розведення, селекція і генетика с.г. тварин”

20.06.2022

ЕКЗАМЕН З ГОДІВЛІ С.Г ТВАРИН

16.06.2022

екзамен з навчальної дисципліни
«Основи охорони праці та БЖД»

13.06.2022

Анатомія і фізіологія сг тварин
Детальніше
ВГОРУ

Т-11

21.06.2022

Культурологія залік
Детальніше
ВГОРУ

МГ-41

12.11.2021

 Економіка і планування галузі

 


08.11.2021

Експлуатація устаткування і систем газопостачання

02.11.2021

Економічна теорія (ЗАЛІК)

01.11.2021

Питання до заліку
Детальніше
ВГОРУ

МГ-31

18.05.2022

Виховна година

16.05.2022

Білети на екзамен
Детальніше
ВГОРУ

МГ-11

23.06.2022

ВПЗ 

22.06.2022

ВПЗ
ВПЗ (дівчата)

файл 1       файл 2         файл 3


21.06.2022

ВПЗ (дівчата)

файл 1       файл 2         файл 3


20.06.2022

Фізика і астрономія
Детальніше
ВГОРУ

МСК-23

17.06.2022

Практика з вирішення виробничо-ситуаційних завдань

файл 1     файл 2    файл 3    файл 4


16.06.2022

Практика з вирішення виробничо-ситуаційних завдань

файл 1     файл 2    файл 3    файл 4


15.06.2022

Практика з вирішення виробничо-ситуаційних завдань

файл 1     файл 2    файл 3    файл 4


14.06.2022

Практика з вирішення виробничо-ситуаційних завдань

файл 1     файл 2    файл 3    файл 4


13.06.2022

Практика з вирішення виробничо-ситуаційних завдань

файл 1     файл 2    файл 3

Детальніше
ВГОРУ

МСК-13

10.06.2022

Технічна механіка. Перелік питань на екзамен

06.06.2022

екзамен з Матеріалознавства і ТКМ

файл 1       файл 2

Детальніше
ВГОРУ

М-42

17.06.2022

Вирішення виробничо-ситуаційних завдань. Технічний сервіс в АПК

16.06.2022

Вирішення виробничо-ситуаційних завдань. Технічний сервіс в АПК

15.06.2022

Вирішення виробничо-ситуаційних завдань. Технічний сервіс в АПК
практика по набутю робiтничо професiï Сг-машини

14.06.2022

Вирішення виробничо-ситуаційних завдань. Технічний сервіс в АПК

13.06.2022

Вирішення виробничо-ситуаційних завдань. Технічний сервіс в АПК
Детальніше
ВГОРУ

М-41

14.06.2022

 практика по набутю робiтничо профес Сг-машини

13.06.2022

 практика по набутю робiтничо професiï Сг-машини
Детальніше
ВГОРУ

М-32

29.04.2022

Екзамен Машини і обладнання для тваринництва

19.04.2022

Залік з німецької мови
Залік

18.04.2022

Сг-машини 5 годин

файл 1    файл 2    файл 3

Детальніше
ВГОРУ

М-31

29.04.2022

Екзамен з дисципліни “Правила дорожнього руху”

22.04.2022

Перелік запитаннь з навчальної дисципліни “Основи охорони праці”

18.04.2022

Залік з англійської мови
Детальніше
ВГОРУ

М-22

10.06.2022

Екзамен “Матеріалознавство і ТКМ

файл 1      файл 2


04.06.2022

фізична культура
технічна механіка.
фізична культура
в спец мед групу
Математика 

03.06.2022

ЗАЛІК з дисципліни “Основи теплотехніки та гідравліки”
Історія України
Математика 
укр. мова

файл 1     файл 2


02.06.2022

Взаємозамінність, СТВ. Перелік питань на залік
Основи теплотехніки
Трактори і автомобілі

файл 1         файл 2         файл 3

Технічна механіка

01.06.2022

“Основи теплотехніки” Питання на залік
Взаємозамінність, СТВ
Основи теплотехніки
Залік Основи нарисної геометрії
Основи нарисної геометрії
Взаємозамінність, СТВ

31.05.2022

фізична культура
Взаємозамінність, СТВ
Основи теплотехніки
Технічна механіка

30.05.2022

укр. мова
Історія України
Трактори і автомобілі

файл 1      файл 2      файл 3

Технічна механіка
Детальніше
ВГОРУ

М-21

09.06.2022

Екзамен “Матеріалознавство і ТКМ

файл 1     файл 2


06.06.2022

Технічна механіка перелік питань на екзамен

02.06.2022

Технічна механіка
Трактори, автомобілі та ПММ

файл 1         файл 2


01.06.2022

Взаємозамінність, СТВ. Перелік питань на залік
Взаємозамінність, СТВ
Трактори, автомобілі та ПММ

файл 1      файл 2       файл 3

Трактори, автомобілі та ПММ

файл 1      файл 2       файл 3


31.05.2022

Залік Основи нарисної геометрії
Основи нарисної геометрії
Взаємозамінність, СТВ
Трактори, автомобілі та ПММ

файл 1      файл 2       файл 3

Українська література

файл 1      файл 2      файл 3


30.05.2022

Основи теплотехніки і гідравліки
Основи теплотехніки і гідравліки
Взаємозамінність, СТВ
Основи нарисної геометрії 
Детальніше
ВГОРУ

М-12

23.06.2022

Екзамен. Перелік питань для проведення екзамену з предмету “Біологія “

20.06.2022

Екзамен Фізика
Детальніше
ВГОРУ

М-11

23.06.2022

Фізика

20.06.2022

Екзамен. Перелік питань для проведення екзамену з предмету “Біологія “
Детальніше
ВГОРУ

Е-43

16.06.2022

ПР з вирішення проф.-кваліф. завдань

файл 1      файл 2       файл 3


15.06.2022

ПР з вирішення проф.-кваліф. завдань

14.06.2022

ПР з вирішення проф.-кваліф. завдань

13.06.2022

ПР з вирішення проф.-кваліф. завдань
Детальніше
ВГОРУ

Е-42

10.06.2022

ПР з вирішення проф.-кваліф. завдань

файл 1    файл 2    файл 3


09.06.2022

ПР з вирішення проф.-кваліф. завдань

файл 1     файл 2     файл 3


08.06.2022

ПР з вирішення проф.-кваліф. завдань

07.06.2022

ПР з вирішення проф.-кваліф. завдань

06.06.2022

ПР з вирішення проф.-кваліф. завдань
Детальніше
ВГОРУ

Е-41

17.06.2022

Практика з вир. профес.-кваліфік. завдань

16.06.2022

Практика з вир. профес.-кваліфік. завдань

15.06.2022

 Практика з вир. профес.-кваліфік. завдань

14.06.2022

Практика з вир. профес.-кваліфік. завдань

13.06.2022

Практика з вир. профес.-кваліфік. завдань
Детальніше
ВГОРУ

Е-33

17.05.2022

Електропривод с.г. машин

09.05.2022

“Основи автоматики” Питання на екзамен
Детальніше
ВГОРУ

Е-32

11.05.2022

Основи автоматики

06.05.2022

 Електропривод с.г. машин (ЕКЗАМЕН)

02.05.2022

Електромонтажна практика
Детальніше
ВГОРУ

Е-31

09.05.2022

 Електропривод с.г. машин (ЕКЗАМЕН)
Детальніше
ВГОРУ

ЕС-13

24.06.2022

Практика “Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів”

файл 1        файл 2


23.06.2022

Практика “Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів”

файл 1        файл 2


22.06.2022

Практика “Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів”

файл 1        файл 2


21.06.2022

Практика “Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів”

файл 1        файл 2


20.06.2022

Практика “Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів”

файл 1        файл 2

Детальніше
ВГОРУ

Е-22

25.06.2022

Практика “Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів”

файл 1        файл 2


24.06.2022

Практика “Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів”

файл 1        файл 2


23.06.2022

Практика “Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів”

файл 1        файл 2


22.06.2022

Практика “Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів”

файл 1        файл 2


21.06.2022

Практика “Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів”

файл 1        файл 2


20.06.2022

Практика “Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів”

файл 1        файл 2

Детальніше
ВГОРУ

Е-21

23.06.2022

Іспит TOE

21.06.2022

екзамен Електричні машини
Детальніше
ВГОРУ

Е-12

24.06.2022

Фізика екзамен

21.06.2022

Перелік питань для проведення екзамену з предмету “Біологія “
Детальніше
ВГОРУ

Е-11

24.06.2022

Екзамен. Перелік питань для проведення екзамену з предмету “Біологія “

21.06.2022

екзамен Фізика
Детальніше
ВГОРУ

Рейтинговий список студентів  на призначення стипендії у IІ семестрі 2022-2023 н. р.

А-ОТ-11
А-21, А-22 ,ОТ-21
А-ОТ-31
А-ОТ-41
ЗБ-11
ЗБ-21
ЗБ-31
ЗБ-41

М-11,М-12
М-21,М-22
М-31 , М-32
М-41 , М-42
МГ-11
МГ-21
МГ-31
МГ-41
МСК-13
МСК-23

Е-11,Еп-12
Е-21,Е-22
Е-31, Е-32
ЕС-13
ЕС-23

Т-Тк-11
Т-21,Т-22
Т-31
Т-41,Т-42
ТС-22

 

 

 

 

Детальніше
ВГОРУ

Т-41

29.04.2022

Тренінг і випробування коней

28.04.2022

Технологія виробництва продукції вівчарства. Перелік питань на залік
ПРАКТИКА З ДИСЦИПЛІНИ «Технологія переробки продукції тваринництва»

27.04.2022

Вівчарство
виховна

файл 1       файл 2


26.04.2022

Основи бухгалтерський обліку
ЗАЛІК Основи бухгалтерського обліку
Технологія переробки продукції тваринництва
Технологія переробки продукції тваринництва
Технологія переробки продукції тваринництва
Детальніше
ВГОРУ

Список зарахованих 2021

Агрономи 9 клас
Електрики 9 клас
Зелене будівництво 9 клас
Механіки 9 клас
Газовики 9 клас
Фермери 9 клас
Технологи 9 клас
Електрики ПТУ
Електрики ПТУ 2
Зелене будівництво ПТУ 2
Механіки ПТУ
Газовики ПТУ
Технологи ПТУ
Технологи ПТУ 2
Технологи друга вища
Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки ПТУ

 

МСК

МГСК

ЕСК

ТСК

Детальніше
ВГОРУ

Рейтингові списки 9 клас

 

Механіки

Електрики 

Агрономи

Газовики

Зелене будівництво

Фермери

Технологи

Детальніше
ВГОРУ

Звіт газовики технологічна

Звіт-щоденик технологічної практики

Детальніше
ВГОРУ

10 червня викладачем Гук В.М. проведено в групі Е-21 відкрите заняття з математики на тему: Узагальнення та систематизація знань по темі  “Інтеграл та його застосування”. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Презентація Microsoft PowerPoint (2)_001

Детальніше
ВГОРУ

07.06.2021 року викладачем комісії технічних дисциплін Соловей Оксаною Анатоліївною було проведено відкрите заняття в групі Е-23 з навчальної дисципліни: “Конструкційні та електротехнічні матеріали” на тему : “Зварювальне виробництво” .

зображення_viber_2021-06-08_10-29-47зображення_viber_2021-06-08_10-2919зображення_viber_2021-06-08_10-29-19

Детальніше
ВГОРУ

185321624_1275275816200901_612199265026954586_n

Детальніше
ВГОРУ

04.06.2021 року викладачем комісії технічних дисциплін  Біляк О.В  було проведено  відкрите заняття з дисципліни: “Технічна механіка” на тему “Муфти” у групі м-21. (більше…)
Детальніше
ВГОРУ

31 травня 2021 року викладачем технічних дисциплін Колісніченком В.В. була проведена олімпіада з навчальної дисципліни “Основи охорони праці”. В олімпіаді взяли участь студенти груп М-31 та М-32. В результаті перше місце здобула команда групи М-32. Переможці отримали грамоти. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

28 травня 2021 р. викладачем комісії технічних дисциплін Колісніченком В.В в групі М-32 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Основи охорони праці” на тему “Суть процесу горіння”.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

27 травня 2021 року викладачами технічних дисциплін Цикалюком Ю.О. та Герасимчуком А.П. була проведена олімпіада з навчальної дисципліни “Трактори і автомобілі”. В олімпіаді взяли участь студенти груп М-21 та М-22: Братащук Максим, Братійчук Назар, Кузьмич В’ячеслав, Котяй Сергій, Соловей Роман та Сахацький Роман. В результаті перше місце виборов студент групи М-21 Соловей Роман. Переможець олімпіади отримав пам’ятний подарунок від організаторів.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Давньогрецький філософ Демокрит говорив: «Найбільша перемога це перемога над собою, а найганебніше – це бути переможеним своїми пристрастями »

31 травня Всесвітній день без тютюну, який у 1988 році оголосила Всесвітня організація охорони здоров’я. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла.

XXI століття настало, але проблема не зникла. Боротьба з нікотином триває…

27 травня викладачі технічних дисциплін Соловей О.А. та Яковлев В.В. в групах ЗБ- МГ-21, М-31  провели  відкриту виховну годину на тему: «Тютюнопаління – наш ворог!»

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

17 травня 2021 року викладачем технічних дисциплін Шевчуком А.В. було проведено відкрите заняття в групі М-22 з навчальної дисципліни “Основи теплотехніки і гідравліки” на тему “Опалення та гаряче водопостачання житлових та виробничих приміщень”

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

15 травня 2021р. в аудиторії № 311, викладач Циклової комісії соціально- економічних  дисциплін Тишковець Тетяна Олександрівна, провела відкрите заняття в групі От-41 з навчальної дисципліни “Основи менеджменту” на тему: “Управління трудовими ресурсами і селекція кадрів”. На занятті були присутні викладачі комісії “ Соціально-економічних дисциплін”.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

14 травня 2021 року на базі ПП «Агро-Експрес-Сервіс» Дубенського району викладачем Давидовим Сергієм Григоровичем проведено відкрите заняття з навчальної практики по набуттю робочої професії тракториста-машиніста з відпрацюванням окремих елементів практичного заняття в умовах аграрного виробництва. Студенти групи А-21 спеціальності 201 «Агрономія» мали можливість ознайомитись з призначенням, особливостями конструкції та експлуатації сучасної мобільної техніки, яка є  в наявності в господарстві. Перед початком заняття студенти оглянули машинно-тракторний парк і отримали вичерпну інформацію про нові надходження тракторів, спеціальних комбайнів та сільськогосподарських машин і знарядь.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Звіт щоденник технологи
Таблиці
Титулка
Детальніше
ВГОРУ

27 квітня викладачем Цикалюком Юрієм Олексійовичем проведено відкрите практичне заняття з навчальної практики “Трактори і автомобілі” в групі М-21, на базі господарства ПП “Агро-Експрес-Сервіс”. Студенти мали можливість ознайомитись з сучасною технікою і в польових умовах спробувати управління нею на операціях культивації, сівби цукрових буряків та кукурудзи. Також ознайомились з обладнанням GPS-навігації та змогли побачити, як вона використовується на техніці під час операції сівби. По завершенню заняття було проведено екскурсію по ремонтно-обслуговучій базі господарства.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Відкрита виховна година на тему: “Котилася писаночка”
Детальніше
ВГОРУ

ГУРБИ 1944-2021

переглянути відео

Детальніше
ВГОРУ

Е-31 Е-32 Е-33 Курсова робота “Електричне освітлення і опромінення”

Теми КР
Плани приміщень
Титулка
Завдання КР
КР Розділ  1
КР Розділ 1 таблиця 1.1
КР Розділ  2
КР Додаток 9 пункт 2.4
КР Оформлення

 

Детальніше
ВГОРУ

Її величність Книга!!! За всіх часів люди славили книгу. Як її тільки не називали: і джерелом мудрості, і цілителькою душі, сонячним сяйвом і рікою, що живить Всесвіт.
Є багато див на землі створених природою і зроблених людиною, та чи не найбільше диво з див – Книга. У ній весь неосяжний світ створений людством.
23 квітня весь світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права. Це свято має на меті  поширювати задоволення від книжок і читання. Щороку 23 квітня у всьому світі проводять святкування, мета яких — визнати чарівну силу книг, що є зв’язком між минулим і майбутнім, мостом між поколіннями та культурами.
Книга – мовчазний, але вірний друг, добрий порадник. Коли ти відкриваєш книгу, відчуваєш запах її сторінок, гортаєш її, проглядаєш текст…  Книга – це інший світ, це фантастична істота, яка може завести нас до магічного замку, подорожувати нас країнами, може познайомити нас з відомими людьми. Це восьме диво світу може усе.
Детальніше
ВГОРУ

21 квітня 2021р. в аудиторії №10, викладач технічних дисциплін Яковлев Віталій Валерійович провів відкрите заняття у групі МГ-32 з навчальної дисципліни “Технологія і організація будівельно-монтажних та ремонтних робіт в газовому господарстві” на тему: “Монтажно-укладальні роботи”. На занятті були присутні викладачі комісії “Технічних дисциплін”.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

21 квітня 2021 року викладачем комісії технічних дисциплін Корнелюком В.Л було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Основи нарисної геометрії” на тему “Комп’ютерна графіка” у групі М-21.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

15 квітня 2021 року на відділенні “Електрифікація”  викладач електротехнічних дисциплін Тимощук Роман Миколайович провів відкрите заняття з навчальної дисципліни “Електротехнологія” на тему “Електронагрівальні установки для створення і регулювання параметрів мікроклімату”. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

16 квітня 2021 року викладачем технічних дисциплін Корнелюком Л.П відбулося відкрите заняття у групі М-32 з навчальної дисципліни “Ремонт машин і обладнання” на тему “Складання технологічних карт”.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

       Будь-який студент несподівано для себе  може опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або бойкотують. Або ж навпаки, може приєднатися сам  до тих, хто знущається над іншою дитиною.

     Булінг- це агресивна та вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним тиском.

      24 березня 2021 р. викладачем іноземних мов Бондарчук О.О. у групі Т-11 була відкрита виховна година на тему « Світ без насильства. Скажемо «Ні!» булінгу.» (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

24 березня 2021 року кураторами електротехнічних дисциплін  Панчук Ю.О. та Єнич В.В. із студентами  груп Е-11,Е-12 провели відкриту виховну годину присвячену  дню створення Національної гвардії України. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

23 березня 2021 року на відділенні “Електрифікація”  викладач електротехнічних дисциплін Стребчук Володимир Анатолійович провів відкрите заняття з навчальної дисципліни “Експлуатація і ремонт електрообладнання та засобів автоматизації в системі АПК” на тему “Експлуатація електрообладнання автомобілів, тракторів, комбайнів”. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Щороку 21 березня автори і читачі відзначають  Всесвітній день поезії, покликаний нагадати жителям планети про існування світу Прекрасного. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

ОТз-12

20.03.2021

Вступ до фаху
Основи тваринництва і бджільництва

19.03.2021

Німецька мова
Вступ до фаху
Основи тваринництва і бджільництва

18.03.2021

Вступ до фаху 
Вища математика
“Основи тваринництва і бджільництва”
Трактори і автомобілі

файл 1      файл 2


17.03.2021

Основи тваринництва і бджільництва
Культурологія 
Комп’ютери і КТ
Землеробство з грунтознавством

файл  1         файл 2

Трактори і автомобілі

файл 1     файл 2


16.03.2021

Основи тваринництва і бджільництва
Вступ до фаху
Німецька мова
Землеробство з грунтознавством

файл 1      файл 2     файл 3


15.03.2021

Вища математика

файл 1    файл 2

Основи тваринництва і бджільництва
Основи тваринництва і бджільництва
Історія України
Основи електрифікації і автоматизації сільськогосподарського виробництва
Основи екології
Детальніше
ВГОРУ

4 березня  2021 року  викладачем  технологічних  дисциплін   Пахальчук В.М.  у групі  Т – 31  було проведено відкрите заняття з навчальної  дисципліни « Технологія відтворення с. г. тварин і птиці»   на тему:  « Мастити. Клінічна форма маститів » .

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Тарас Шевченко – син українського
народу.Батько України. Він став
символом волі, справедливості та
витривалості для кожного громадянина
України, символом українського
національного руху та відродження.Саме
його творчість знайшла відгук у сердцях
людей з кожної верстви українського
суспільства, пробудила національну
свідомість і гідність.

відео

Детальніше
ВГОРУ

4 березня 2021 року викладачем Федорчуком Ю.М. було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни “Фізична культура” в групі ЗБ-МГ-21 на тему “Спортивні ігри.Футбол”.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

02 березня 2021 року викладачем електротехнічних дисциплін Харчуком Ю.В. у групі Е-41 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Автоматизація ТП і САК» на тему: «Автоматизація овочесховищ»

изображение_viber_2021-03-02_09-27-08 изображение_viber_2021-03-02_09-26-47

Детальніше
ВГОРУ

2 березня 2021 року в групі ОТ – 41 викладачем навчальної дисципліни «Технологія заготівлі і зберігання сільськогосподарської продукції  з основами переробки» було проведене відкрите заняття на тему: «Мікробіологічні методи консервування».

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

03 березня 2021 року викладачем електротехнічних дисциплін Єничом В.В. у групі Е-21 було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Основи електроніки і МСТ» на тему: « Резистори »

20210303_091043

Детальніше
ВГОРУ

25 лютого  2021 року  викладачем  технологічних  дисциплін  Сиротинською О.В.  у групі  Т-21  було
проведено відкрите заняття з навчальної  дисципліни «Органічне тваринництво» на тему:
«Особливості виробництва органічної продукції свинарства»

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Виховна година до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, «Ваш подвиг, герої України, в наших серцях»
Відео        Відео 

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

  Можливості сучасного кіберпростору зростають у геометричній прогресії. Щодня інформаційні технології заходять все далі, нівелюючи бар’єри, які вважалися непереборними,а швидкість змін наближається до невловимої. За таких обставин зростає можливість,особливо для молоді, стати жертвою у кіберпросторі. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Мирогощанський аграрний коледж висловлює щиру подяку ТОВ
«SICAME» – Україна та генеральному директору ТОВ ІК «Синергія»
Герасимчуку О.В. за вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної
бази відділення «Електрифікація» для підготовки сучасного інноваційно –
обізнаного майбутнього фахівця енергетичної галузі України.
Ця підтримка «SICAME» вказує на зацікавленість роботодавця в
тісній співпраці з навчальним закладом у формуванні
висококваліфікованого фахівця техніка – електрика. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

ukr_2

Детальніше
ВГОРУ

5 лютого 2021 року викладачами математики Мирогощанського аграрного коледжу Кругліцькою Н.О., Гук В.М., Ляш Л.А., Голоюх Н.М. для студентів І-ІІ курсів, було проведено онлайн засідання математичного гуртка “12+”. Учасники гуртка обговорювали цікаві математичні новинки. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

В Мирогощанському аграрному коледжі 29 січня 2021р. відбувся захист
дипломних проектів серед студентів спеціаліальності 206 «Садово-паркове
господарство». Захист провели викладачі коледжу: Кравчук Ю.Є., Бідюк І.В. і
завідувач відділення «Агрономія» Борисов О.В. Голова комісії – доцент
кафедри садово-паркового господарства, Білоцерківського національного
аграрного університету, кандидат сільськогосподарських наук, Олешко Олена
Геннадіївна
Комісія відмітила високий рівень підготовки диполомних проєктів. Вітаємо
здобувачів освіти з успішним захистом дипломних проектів. Успіхів і нових
звершень! (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

В Мирогощанському аграрному коледжі 28 січня 2021р. відбувся захист
дипломних проектів серед студентів відділення «Механізація», спеціалізації
«Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання». Захист
провели викладачі коледжу: Яковлев В.В., Івчик В.М. і завідувач відділення
«Механізація» Кривичун М.Д. Голова комісії –  к.т.н, доцент, завідувач
кафедри Теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки
Національного університету водного господарства та природокористування –
Кізєєв Микола Дмитрович. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ:

 

29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ У БОЮ ПІД КРУТАМИ

відео
(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

ЗБ-41

Детальніше
ВГОРУ

ЗБ-31

Детальніше
ВГОРУ

ЗБ-21

Детальніше
ВГОРУ

ЗБ-11

Детальніше
ВГОРУ

ОТ-41

Детальніше
ВГОРУ

А-41

Детальніше
ВГОРУ

ОТ-31

Детальніше
ВГОРУ

А-31

Детальніше
ВГОРУ

ПК-31

Детальніше
ВГОРУ

ОТ-21

Детальніше
ВГОРУ

А-21

Детальніше
ВГОРУ

ОТ-11

Детальніше
ВГОРУ

А-11

Детальніше
ВГОРУ

ТСК-22

Детальніше
ВГОРУ

Т-42

Детальніше
ВГОРУ

Т-41

Детальніше
ВГОРУ

Т-31

Детальніше
ВГОРУ

Т-22

Детальніше
ВГОРУ

Т-21

Детальніше
ВГОРУ

Т-11

Детальніше
ВГОРУ

МГ-42

Детальніше
ВГОРУ

МГ-31

Детальніше
ВГОРУ

МГ-21

Детальніше
ВГОРУ

МГ-11

Детальніше
ВГОРУ

МСК-23

Детальніше
ВГОРУ

МСК-13

Детальніше
ВГОРУ

М-42

Детальніше
ВГОРУ

М-41

Детальніше
ВГОРУ

М-32

Детальніше
ВГОРУ

М-31

Детальніше
ВГОРУ

М-22

Детальніше
ВГОРУ

М-21

Детальніше
ВГОРУ

М-12

Детальніше
ВГОРУ

М-11

Детальніше
ВГОРУ

Е-43

Детальніше
ВГОРУ

Е-42

Детальніше
ВГОРУ

Е-41

Детальніше
ВГОРУ

Е-33

Детальніше
ВГОРУ

Е-32

Детальніше
ВГОРУ

Е-31

Детальніше
ВГОРУ

Е-23

Детальніше
ВГОРУ

Е-22

Детальніше
ВГОРУ

Е-22

Детальніше
ВГОРУ

Е-21

Детальніше
ВГОРУ

Е-12

Детальніше
ВГОРУ

Е-11

Детальніше
ВГОРУ

Спец.мед.група

Відділення Електрифікації
Відділення Механізації
Відділення Технології 
Відділення Агрономії
Детальніше
ВГОРУ

Новорічне привітання 2021

Детальніше
ВГОРУ

14 грудня проведено відкрите заняття з історії України в групі Е-22 з теми “Україна в умовах нової економічної політики (1921-1928 роки)”. Викладач Л.М. Бутрій (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Професія  технолога з виробництва і переробки продукції тваринництва – наше успішне майбуття!

 

На світі є близько трьох тисяч професій. Безперечно, усі вони важливі. Кожна людина хоче бути щасливою, однією із складових щастя звичайно ж є робота. Улюблена робота! Отже, вибір майбутньої професії – справа дуже відповідальна. Батьки з дитинства ставилися до нас, як до особистостей. Завдячуючи цьому ми ніколи не соромились своїх уподобань, завжди залишались самі собою, не підлаштовувались під чужу думку, тож наш шлях до вибору професії був вільний, але не легким. Ми вже обрали майбутню професію, керуючись при цьому багатьма чинниками, але головним із них був той, що ми змалку любили домашніх тварин, нам подобалося доглядати за ними, робити різні досліди, тому ми обрали Національний університет біоресурсів і природокористування України. Звичайно, ми тривалий час вагалися з остаточним вибором вищого навчального закладу, де ми могли б отримати всі необхідні знання, що приведуть нас до набуття необхідних навичок та умінь.

Якось одного дня ми шукали в мережі Інтернету університети, щоб подати документи і випадково натрапили на офіційну сторінку НУБіП України. Відразу прочитали загальну інформацію про університет і нам все дуже сподобалось.

А тепер ми хочемо трішки розповісти, чому ж обрали саме професію технолога з виробництва і переробки продукції тваринництва.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Українська хустка

Детальніше
ВГОРУ

До дня збройних сил України (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

03 грудня 2020 року викладач електротехнічних  дисциплін Мирогощанського аграрного коледжу Швед Ю.О. провела в групі Е-22 відкрите заняття з Навчальної дисципліни «Вимірювальна техніка» Лабораторне заняття на тему “Вимірювання коефіцієнта потужності в однофазних і трифазних колах“. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Новорічні свята – одна з найбільших подій року. До них готуються всі: і дорослі, і малі – кожен чекає дива. Завдяки творчому підходу, вмілому використанню природного матеріалу, студенти коледжу зуміли створити відчуття свята, радісного очікування дива. Фойє  коледжу перетворилося на новорічно-різдвяну казку. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

2 грудня 2020 року, викладач комісії фізичного виховання та захисту Вітчизни, Довгалець Василь Васильович, провів відкрите заняття з предмету фізична культура в групі Е-11.
Тема заняття: Гімнастика.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

День ЗСУ

Детальніше
ВГОРУ

Продовжується реалізація німецько – українського проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».
1 грудня в черговий раз розпочинаються курси вивчення німецької мови в Мирогощанському аграрному коледжі для студентів, які хочуть проходити практику в сільськогосподарських господарствах Німеччини.
В цьому році виявили бажання поїхати в Німеччину 60 студентів з 4-х відділень нашого коледжу. Під керівництвом викладача іноземної мови Оксани Бондарчук студенти прагнуть якнайшвидше вивчити німецьку мову, щоб здійснити свою мрію.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

З 23 по 27 листопада 2020 року викладачі Мирогощанського аграрного коледжу Гоженко О.М., Тимощук Л.М. та Тишковець Т.О. взяли участь в проєкті «Зимова школа АПД» з питань аграрної політики.

Керівник проєкту AПД д-р Фолькер Зассе підкреслив необхідність залучення всіх зацікавлених сторін до формування аграрної політики в аграрній галузі. Представники провідних організацій та компаній, які працюють в аграрній сфері в Німеччині та Україні ділилися власним досвідом в галузі організації аграрної політики, освіти та економічної діяльності.

Беручи до уваги важливу роль аграрного сектору в Україні проведення подібної школи робить вагомий внесок у поширення знань  європейського досвіду в сфері аграрної політики.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом!!!

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

30  листопада 2020р викладачем комісії  агрономічних дисциплін  Кравчук Ю.Є. було проведене відкрите заняття в групі ЗБ-21 з навчальної дисципліни «Розсадники декоративних культур»  на тему «Методи вегетативного та генеративного розмноження» (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

27.11.2020 викладачем Корнійчуком М.А в групі М-31 було проведене відкрите заняття з дисципліни «Сг-машини» на тему «Зернозбиральні комбайни».

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

26  листопада 2020р викладачем комісії  агрономічних дисциплін  Міщук В.П. було проведене відкрите заняття в групі ОТ-41 з навчальної дисципліни «Кормовиробництво»  на тему «Раціональне використання пасовищ» (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

ДЕНЬ СТУДЕНТА

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Толерантність починається з тебе!
Детальніше
ВГОРУ

12 листопада викладачем агрономічних дисциплін Корнійчук Т.В було проведене відкрите заняття  в групі ОТ-21 з навчальної дисципліни «Землеробство  з ґрунтознавством» на тему «Біологічні особливості та класифікація бур’янів»

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно — надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи! У листопаді в нашій державі відзначається День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.

Наш найсвятіший обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх невинно закатованих під більшовицькою владою.

11 листопада 2020 року, в актовій залі Мирогощанського аграрного коледжу, була проведена відкрита виховна година на тему: «Запали свічку пам’яті», яку підготували викладачі: Кушнірук Т.С., Козіцька Є.М. із групою Т – 22

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

11 листопада 2020 року викладачами агрономічних дисциплін Міщук В.П, Корнійчук Т.В. та студентами групи А-21 було проведено виховну годину на тему «Пора навчання – світла і неповторна», присвячену Міжнародному дню студента.

Міжнародний день студента традиційно відзначається щороку 17 листопада, починаючи з 1941 року. В знак пам’яті про трагічні події, 17 листопада 1939 року, і враховуючи велику суспільну роль студентства, в 1941 році на Міжнародному молодіжному форумі прийнято рішення про святкування 17 листопада Міжнародного дня студента.

Навчання – це хвилююча подія, в життя доросле це найперший старт.

Нехай воно у кожного складеться з досягнень, перемог, хороших дат.

Вітаємо всіх вас на нашому святі.

Воно наче пісня дзвенить.

Це свято студентства, це – юності свято,

Кохання й надії чудова це мить

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

   10 листопада 2020 року викладачі циклової комісії технологічних дисциплін  Мирогощанського аграрного коледжу здійснили екскурсію на равликову ферму с. Верба. Власниця ферми розповіла  технологію  вирощування,  переробки і зберігання равликів. Після закінчення екскурсії була проведена дегустація страв  з  равликів.  Щиро дякуємо за проведену екскурсію власниці равликової ферми  VerbaraVLyk 2020  Хоміцькій  Юлії Ярославівні.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

9 листопада (вже  вп’ятнадцяте!) студенти та викладачі Мирогощанського аграрного коледжу писали Всеукраїнський диктант національної єдності. Бути грамотним українцем – це престижно! (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

9 листопада – День української писемності та мови. Вітаємо зі святом!

Хай життя міняє барви веселково,

Але хай незмінним буде рідне Слово! (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

29 жовтня 2020р. в рамках місячника комісії соціольно-економічних дисциплін, викладачем Тишковець Тетяною Олександрівною, проведено олімпіаду з навчальної  дисципліни “Економіка підприємства” серед студентів груп Зб-31, Пк-31.
      Студенти обох груп показали свої знання на досить високому рівні і отримали відповідну оцінку.
      Найкращими знавцями виявились:
🔸️Ткачук Яна Сергіївна, гр. Зб – 31 – ІV місце,
🔸️Маркович Ганна Андріївна, гр. Зб – 31 – ІІІ місце,
🔸️Смочек Юлія Юріївна, гр. Зб – 31 –  ІІ місце,
🔸️Семенович Віта Ярославівна, гр. Зб – 31- !!! І – місце!!!
Вітаємо переможців!

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

29 жовтня 2020 року на відділенні «Електрифікація» було проведено конкурс професійної майстерності «Кращий за професією» серед студентів випускних груп Е-41, Е-42, Е-43 зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Практичні навички студенти показували на робочих місцях, отриманих в рамках реалізації німецько – українського проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

28 жовтня на відділенні «Технологія» відбувся  конкурс фахової майстерності на тему «Оцінка якості молока». В конкурсі взяли участь студенти груп Т – 41, Т – 42, ТСК – 22 .

Практичні заняття проводились на обладнанні, яке було надано німецькою стороною в рамках реалізації німецько – українського проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

Переможцями конкурсу стали студенти групи Т – 41. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

28.10.2020р. продовжується 2 день захисту дипломних проектів на заочному відділенні Мирогощанського аграрного коледжу по спеціальності 208 «Агроінженерія». Під час захисту дипломних проектів дипломанти проявляють знання набуті під час навчання закріплюючи їх практичними прикладами.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

         Щороку 28 жовтня відзначається День звільнення України від німецько- нацистських окупантів та їх союзників.

        Цього дня вшановують пам’ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи загарбників з нашої країни у лавах радянської армії, або Української повстанської армії.

         Студенти  других курсів Мирогощанського аграрного коледжу щорічно до Дня визволення України готують виховну годину – РЕКВІЄМ “ЦІНА ПЕРЕМОГИ”.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

22 жовтня на відділенні «Агрономія» був проведений конкурс професійної майстерності «Кращий за професією», де студенти третього і четвертого курсу мали змогу продемонструвати свої набуті знання шляхом виконання лабораторних і практичних завдань.

Після підведення підсумків журі визначило переможця – Ткачука Богдана, студента 4 курсу. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

08 жовтня 2020 року на відділенні«Електрифікація» проведено традиційне свято знайомства з професією «Я – електрик»

         Осінь–це пора різних відтінків, яка викликає у кожного свої емоції. А в одночас, вона є ще незнайомою, для студентів котрі вступили до лав Мирогощанського аграрного коледжу. Викладачі та студенти старших курсів,  відділення «Електрифікація» ознайомили першокурсників з обраною професією, лабораторіями та дисциплінами, які вони будуть вивчати протягом навчання. Родзинкою свята були конкурси, в яких активну участь взяли студенти першого курсу.

Привітальним словом звернулась завідувач відділення Вікторія Вікторівна Момотюк, яка побажала: «Щоб запалити хоча б маленьку іскру в душі людини, необхідно віддати море світла»
(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

    6 жовтня  в Мирогощанському аграрному коледжі на технологічному відділенні відбулося професійне свято  «Я-Технолог»

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

07 жовтня 2020 року викладачами електротехнічних дисциплін Терновик І.В., Швед Ю.О. та студентами групи Е-33 було проведено відкриту виховну годину присвячену Міжнародному Дню боротьби проти насилля.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

01.10.2020року в актовій залі коледжу відбувся вечір зустрічі з професією відділення «Агрономія» «Ми діти української землі». На святковому дійстві студенти старших курсів ознайомили першокурсників  з обраними професіями, провели цікаві пізнавальні конкурси. З вітальним словом до першокурсників звернувся завідуючий відділенням Борисов О.В., а викладачі відділення у жартівливій формі розповіли студентам про свою роботу. (більше…)

Детальніше
ВГОРУ

30 вересня на відділенні «Механізація» викладачі Івчик В.М. та Дубинецький О.І. провели вечір першокурсника «Я механік»

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

23 вересня 2020 р. в Мирогощанському аграрному коледжі було проведено відкриту виховну годину до Дня партизанської слави «Згадаймо їхні імена…», яку підготували студенти гр.М–21 (куратор В.Т.Шевчук) та гр.М–22 (куратор А.П.Герасимчук) відділення «Механізація».

Історія рідко буває однозначною. У кожної медалі завжди дві сторони. Державне свято, присвячене героям партизанського руху в Україні, вшановує пам’ять всіх, хто боровся за визволення України від фашистської окупації. Воно з’явилося в національному календарі і як день пам’яті, адже проходять роки і прямих свідків того часу стає менше. Але герої не вмирають. Вони завжди будуть жити в наших серцях.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Звіт щоденник по технологічній практиці (Технологи)

Детальніше
ВГОРУ

Звіт газовики технологічна

Звіт газовики технологічна

Детальніше
ВГОРУ

Практика “Матеріалознавство і ТКМ” Е-23

Викладач Андрощук М.В “механічна обробка металів різанням “

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Практика “Матеріалознавство і ТКМ” Е-23

Викладач Колісніченко В.Д. “Слюсарна обробка”

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Звіт-щоденик технологічної практики 2020

Звіт-щоденик технологічної практики 2020

Детальніше
ВГОРУ

Практика “Матеріалознавство і ТКМ” Е-22

Викладач Андрощук М.В “механічна обробка металів різанням “

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Практика “Матеріалознавство і ТКМ” E-22

Викладач Колісніченко В.Д. “Слюсарна обробка”

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Договір на технологічну практику для електриків

Детальніше
ВГОРУ

Практика “Матеріалознавство і ТКМ” Е-21

Викладач Андрощук М.В “механічна обробка металів різанням “

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Практика “Матеріалознавство і ТКМ” E-21

Викладач Колісніченко В.Д. “Слюсарна обробка”

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Звіт-щоденник

Детальніше
ВГОРУ

Договір на практику

Договір на практику

Детальніше
ВГОРУ

Мирогощанський аграрний коледж

Детальніше
ВГОРУ

Привітання випускникам

Детальніше
ВГОРУ

Випуск 2020

Детальніше
ВГОРУ

ВІТАЄМО педагогічних працівників Мирогощанського аграрного коледжу, які пройшли конкурсний відбір членів науково-методичних комісій (підкомісій) сектору фахової передвищої освіти Науково- методичної ради Міністерства освіти і науки України.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Мирогощанський аграрний коледж здобув перемогу у всеукраїнському конкурсі професійної майстерності “ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР-2020”, що проводився Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти. На заключний етап конкурсу було представлено 1378 робіт у десяти номінаціях із 139 закладів вищої освіти.

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

31 травня відзначається Всесвітній день боротьби з палінням. В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції. “Тютюн завдає шкоди тілу, руйнує розум,отупляє цілі нації, -“писав відомий французький письменник Оноре де Бальзак. 

(більше…)

Детальніше
ВГОРУ

Документ Microsoft Word-1
посилання

Детальніше
ВГОРУ

Дистанційне навчання НПЦ